Forum Dragon Ball Nao

» Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (4)

Będzie czwórka?

Będzie czwórka?
To jest tak pewne jak wpływy z biletów ;) 63,64% 7 63,64%
No raczej 18,18% 2 18,18%
Cholera to wie . . . 18,18% 2 18,18%
Raczej nie, za dużo juz fantastyki . . . 0,00% 0 0,00%
Watpliwe jak to że kolejny prezydent będzie miał bliźniaka 0,00% 0 0,00%
Nie będzie bo co za dużo to niezdrowo 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 11
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.173
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Witam! Właśnie zakończyłem seans trzeciej częsci, i pomijając że jest świetna chciałem zwrócić uwagę na furtkę fabularna jaką pozostawili sobie twórcy . . . otóż, na samym końcu kapitan Sparrow ogląda mapę na której to zaznaczono rzekome Żródło Młodości i strzegący go czarny statek, jak myślicie, powstanie czwórka?

Ponadto chciałbym aby każdy zainteresowany umieszczał w tym temacie najnowsze wieści i plotki o części czwartej.

Pozdro
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jeszcze nie skończyli emitować 3 w kinach a tu sie o 4 rozmawia
A co do tematu , sądze że będzie następna część chociaż nawet nie wiem jak sie 3 i 2 skończyły bo nie oglądałem [ na 3 sie dopiero do kina wybieram, a 2 ide wypozyczyć z wypozyczlni która wypożycza , wypozyczone filmy wypozycielom ]. Podobno 3 jest naprawde fajna i jest Przebojem kasowym więc sądze że że zrobią następną część , ale boje się że tylko dla kasy

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No ja mam wielką nadzieję, że wyjdzie czwarta część tej świetnej serii
Sam Johhny Deep deklarował, że bardzo chciałby wystąpić w następnych częściach Piratów z Karaibów, więc szansa na to istnieje. Ogólnie ja oglądałem tylko "trójkę", ale dobre wrażenie na mnie zrobiła.
Jeżeli następna część miałaby wyjść w kinach, to nastąpiłoby to dopiero za kilka lat, ale myślę, że chyba warto czekać.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Oczywiście że będzie 4. Natomiast co do rzekomego źrudła młodości zwróć uwagę że Sparrow popija rum i jedzie na Kubę , co oznacza że akurat to źródło już odnalazł. Bardziej na furtkę mi wygląda motyw z zemstą panny K ( żeby nie spojlerować ) . Ogólnie furtek zostawili se sporo , ale nie chcę uprzedzać.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Rzecz jasna, że będzie. Producenci tego filmu zbijają tak dużą kasę na tym, że im aż szkoda by było gdyby nie zrobili kolejnej części. Mam wrażenie, że ta historia będzie coś na miarę Star Wars(odnośnie liczebności części).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
bedzie na 100% jesli czytaliscie nowe brawo to powinniscie cie wiedziec (ja tego nie czytam od kilku lat siostra mi mowila)

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.163
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
4 Piratów bedzie na pewno, chodź większość moich kumpl zapewnia mnie że piraci to trylogia, i że 4 części nie bedzię. a ja mam wielką nadzieje że będzie.

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Byłem we Wrocławiu na wersji 3D. I jeśli chodzi o sam efekt 3D to był straszne kiepski (to był pierwszy film, który oglądałem w 3D, więc nie wiem, czy to w nim 3D było kiepskie, czy po prostu ta technologia jest tak mało zaawansowana, ale podejrzewam to pierwsze).

Co do samego filmu, to miło się oglądało, a przecież to najważniejsze. Zasadniczo szkoda, że zabrakło wiadomych postaci, ale za to Barbossa dawał radę, a z Czarnobrodym też ciekawy pomysł. Muzyka standardowo bardzo fajna, chociaż zawsze ta sama.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (4)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook