Forum Dragon Ball Nao

» [Europa] Unia Europejska

Popierasz działania Unii Europejskiej?

Popierasz działania Unii Europejskiej?
Tak 23,08% 3 23,08%
Nie 76,92% 10 76,92%
Wszystkich głosów: 13
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam.
Istnieją 2 tematy, jeden o poziomie dyskusji prowadzonej przez dygnitarzy EU, drugi nt. rocznicy przystąpienia Polski.
Proponuję, by charakter tematu był zgodny z parafrazą słów Katona starszego, którą zawarłem w temacie. Możemy posiłkować się materiałami pomocniczymi w wywlekaniu na wierzch bezideowości EU i jej prób budowania solidnego fundamentu na zniekształcaniu pewnych idei. Chyba że obrońcy podejmą jakąś nieudolną próbę obrony EU jako pozytywnego impulsu dla Europy. Na razie oddaję inicjatywę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kiedyś byłam tzw. eurozwolenniczką. Jednak czas i różnego typu sytuacje sprawiły, że zdanie zmieniłam. Bliżej mi teraz do eurorealisty.

Jest sporo rzeczy dobrych, np. dopłaty dla rolników. Od technikum siedzę w temacie agro i wiem, co mówię. Sama dopłat nie brałam, ale coś w końcu ruszyło z tymi naszymi gospodarzami

Tak samo jak różne dopłaty na rozbudowę szkół, remonty parków czy innych tego typu. W Łukowie mamy całkiem fajną obwodnicę za kasę z UE.

Szkoda tylko, że kasa na autostrady tylko ładnie wygląda i nic się z nią nie robiło...

Jednak pieniądze to nie wszystko. Niby jedna wielka rodzina, a każdy ma każdego w dupie. Najbardziej panoszą się Niemcy. Mają w dupie Polskę, mają w dupie Grecję, która lada chwila stanie się wspomnieniem.
Depcze się podstawowe wartości, takie jak życie. Jedną z podstaw UE jest wiara katolicka, która teraz jest strasznie niewygodna

Czy Polska wyszła na dobre wchodząc do UE? Generalnie tak. Póki co, aż tak nas nie gnębią. Mamy okazję do rozwoju poprzez studia czy pracę za granicą (pisząc "rozwój" nie mam na myśli jeżdżenia na szmacie w UK). Swobodne poruszanie się bez paszportu. No i może i uciążliwe, ale w porządku nakazy podnoszenia standardów niektórych produktów.
Jednak patrząc po takiek Holandii. Źle się dzieje. Jestem tolerancyjna, ale tam mieszkają obywatele całego świata. A gdzie swoista kultura? Globalizacja się kłania.


Poza tym, euro w Polsce mówię stanowcze NIE! Nie będzie mi się opłacało jeździć do Holandii do roboty

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jaki macie stosunek do tworu zwanego Unią Europejską? Mój jest jak najbardziej negatywny. Podpisując Traktat Lizboński straciliśmy de facto suwerenność. Nie jesteśmy już niepodległym państwem, decydującym o sobie. Teraz w prawie każdej kwestii podlegamy Unii i jej zasadom. Wszystko co ustalimy musi być zgodne z jej normami, nawet to jakiej wielkości ogórki możemy jeść. Oczywiście nie możemy się temu sprzeciwić, ponieważ Parlament UE automatycznie nas przegłosuje.
Jest to chory twór, który prędzej, czy później skończy się rozpadem (tak samo jak ZSRR). Obecnie skupia w sobie 27 państw, z których zaledwie kilka pracuje na całą resztę obiboków, w tym Polskę, Węgry, czy ostatnio Grecję. Podatki z naszych pensji (bądź naszych rodziców) idą teraz na składkę dla zadłużonej Grecji. Jutro pójdą, aby spłacić zadłużenie Niemiec, a kto wie gdzie pojutrze? Wspólna waluta niszczy gospodarkę. Obecnie kryzys przetrwały tylko dwa kraje, które posiadały własną. Polska i Wlk. Brytania. Komu to ma pomóc? Czy USA stając się dzisiejszą potęgą gospodarczą świata była w Unii? Chiny? Indonezja, Malezja, Singapur, czy choćby UEA? Nie. Ci ludzie chcą nas po prostu wynarodowić! Chcą, abyśmy nie byli dalej Polakami, Cypryjczykami, tylko wielomilionowym narodem europejczyków, zlepkiem różnych kultur, religii itd. Co w końcu doprowadzi do konfliktów na tym tle. Wejście Turcji do UE jeszcze bardziej pogorszy sprawę, ponieważ doprowadzi do szybszej islamizacji Europy. UE chce wprowadzić równe ceny, niedługo pewnie równe podatki na terenie całej Unii. Ostatnio czytałem nawet o wspólnej cenie paliwa, w przeliczeniu na PLN ma kosztować blisko 6 zł . Kto jest za?

http://www.youtube.com/watch?v=7qcQ95d5G18&p ... DliVy0nrco polecam zapoznać się z tym.

Zachęcam do dyskusji.

Skleiłem.
SoheiMajin Gotenks
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie wiem czy UE przypomina ZSRR, nie wiem też czy mieliśmy zysk gospodarczy, bo naszą walutą pozostał złoty polski. Zresztą to teraz nieważne - dla mnie. Ważne jest to, że nasze prawo musi być zgodne z prawem Unii Europejskiej i to skreśla ją w moich oczach.

Obraz
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Pierwsze, póki pamiętam - koleś mówi że w UE chce się stłumić narodowe tradycje itp. Tutaj akurat się nie zgodzę bo UE daje pieniądze na pielęgnowanie rodzimych tradycji dzięki czemu stają się one bardziej zauważalne w rodzimym kraju i na świecie. Przykład? Dofinansowanie ośrodka twórczości regionalnej w małej miejscowości koło mojego miasta, gdzie pielęgnuje się tradycje, ręczne rzemiosło i takie inne fajne sprawy. Podupadłe koło gospodyń zamieniło się w ośrodek, do którego zjeżdżają turyści a ludzie zaczęli zapisywać się na warsztaty. Trochę niektóre porównania są naciągane .. ale przywykłem już do takich przemówień, jak i do fanatycznego bronienia Unii.


Fakt, dobrą stroną UE jest to, że dzięki niej mamy w Polsce ładne nowoczesne szkoły, nowe drogi (które przed 2004 powstawały w żółwim tempie), dofinansowania dla rolników, zdolnych uczniów, przedsiębiorców itp itd. To niewątpliwy impuls dla rozwoju gospodarczego kraju i poprawy życia mieszkańców. Gdybyśmy nie weszli do UE, Polska nigdy by nie zapewniła takiego impulsu swoim mieszkańcom. Dalej byśmy chodzili do odrapanych szkół i jeździli dziurawymi drogami a pociągi jeździły by z prędkością roweru.

Mógłbym dla porównania przytoczyć np inwestycje w moim mieście na przestrzeni 6 lat przed i po wejściu do UE. Przed wejściem do UE inwestycje mógłbym policzyć na palach jednej ręki. Po 2004 w Białej Podlaskiej powstały dziesiątki inwestycji, odnowiono ulice, wybudowano chodniki i ścieżki rowerowe, odświeżono parki, szkoły, boiska, mali przedsiębiorcy rozpoczęli nową działalność, rolnicy dostali pieniądze itp itd

Ale to chyba koniec dobrych rzeczy jakie niesie ze sobą bycie w UE. Okropna biurokracja i często absurdalne "normy", a także w pewnym sensie ograniczanie wolności słowa, to problemy, które coraz częściej będą nam doskwierać.

Również socjalna polityka wobec samych ludzi jest zgubna. Masa nierobów dostaje pieniądze za nic a płacą na nich uczciwi, zaradni obywatele. Tak samo z utrzymywaniem obcokrajowców, którzy w niektórych krajach pierwsze co robią to ŻĄDAJĄ opieki ze strony państwa, w którym żyją.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
A ja się wybije i zagłosuje w ankiecie na tak.W głosowaniu poparłem nasze przystąpienie do UE,które uznałem za korzystne i nie żałuję tego.Gdyby dzisiaj przyszło mi wziąć [ ort! ] udział w podobnym głosowaniu,to po raz kolejny zagłosowałbym na tak dla członkostwa Polski w UE.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A co co ci tak w tej Unii Europejskiej imponuje? Jakieś konkretne dobrodziejstwa z niej płynące, czy może stosowane przez nią metody? Móglbyś wyszczególnić punkt po punkcie?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
A co co ci tak w tej Unii Europejskiej imponuje? Jakieś konkretne dobrodziejstwa z niej płynące, czy może stosowane przez nią metody? Móglbyś wyszczególnić punkt po punkcie?
Daje pieniądze, tylko to.
W zasadzie nie wiem, jak Polska by wyglądała, gdyby nie wstąpiła do UE. Prawdopodobnie tak jak te 6 lat temu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A i to gówno prawda. Bo Polska też swoje dopłaca do budżetu, więc na plus ma tylko tyle, ile wynosi różnica, między całymi funduszami przyznanymi Polsce i jej wkładem własnym. Poza tym, to nie jest takie daje, jak to słowo sugeruje, bo nie tworzy tych pieniędzy z niczego(co akurat czynią Stany Zjednoczone), ani też nie otrzymuje ich z zewnątrz, więc nie daje tych pieniędzy mi, tak jakbym ja teraz dał tobie 10 złotych, gdzie te pieniądze naprawdę byłyby tylko moje. UE pieniądze dostaje z wpłat od poszczególnych państw oraz kar za nieprzestrzeganie jej hmmm zasad. Oczywiście ja się sprzeciwiem temu, że Polska dostaje dzięki temu pieniądze od Niemiec, czy Francji, bo to uczy Polaków życia na cudzy koszt, tak jak Greków. Rządy będą zaciągać coraz większy dług, na poczet własnych "genialnych" pomysłów, bo Unia i tak da sporo kasy na realizację innych planów. Bardzo częśto zresztą też "genialnych". Do tego, to wyjście na plus z przedstawionego przeze mnie równania zaczyna się odwracać, gdy przypomnimy sobie, że VAT dzięki* wejściu do Unii został trzykrotnie podniesiony(co prawda z odstępstwami, ale i tak można sobie je o kant dupy rozbić). Wystarczy na szybko wyobrazić sobie, że znacznie droższy produkt, kupowany dziennie przez miliony ludzi, przez 365 dni w roku i do tego wiele innych prouktoów i usług zakupywanych równie często, wiele innych w podobnej cenie zakupywanych radziej lub sporadycznie, plus także te drogie z natury i kupowane od święta dają razem wielką kasę. Do tego trzeba pamiętać, że Unia przeznacza cześć pieniędzy, w tym także tych wpłacanych przez Polaków, na zupełnie poronione cele, jak pomoc jakimś czarnuchom w Afryce, co wiadomo, że trafi ona i tak do lokalnej junty albo mafii, a nawet współfinansowanie budowy elektrowni czy *kto* wie czego... w Chinach! Do tego rozbudowany aparat biurokratyczny(w sumie już na tyle wpływowy, charakterystyczny dla samego siebie, że można go nazwać odrębnym stanem społecznym), który montuje w swoich prowinacjach. Który sam w sobie kosztuje duże pieniądze, a jeszcze skutecznie pozbawia tych pieniędzy innych, nie tylko pieniędzy zresztą, ale także sposobów na zrobienie tych pieniędzy. Doprawdy jest za co kochać Unię. Że nie wspomnę o modelu rodziny(40 letnia para bez dziecka to rodzina?) pracującej, który upośledza europejską, w tym polską demografię, a społeczeństwo z upośledzoną demografią, przy obecnym, też zresztą podtrzymywanym i wychwalanym przez Unię pod niebiosa, modelem przymusowych ubezpieczeń społecznych, demografii uratować się nie da. A jak nie da demografii, to i dla gospodarki nie ma nadziei. Jeśli chcecie poczytać, co na ten temat ma do powiedzenia ktoś mądrzejszy, to polecam książkę Demokracja - bóg który zawiódł niemieckiego filozofa H-H Hoppego.

Oczywiście ten "fant" kosztował nas oddanie własnych uprawnień Brukseli. Naprawdę, warto było *. Chyba nie muszę wspominać, kto zgodził się na oddanie tych uprawnień, podpisując to własnoręcznie.

___
*Normalnie powiedziałbym wskutek, a;e użyłem tej blędnej formy, by polemizować z równie błędnym wnioskiem, jakoby wiązanie się z Unią było finansowo korzystne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Al Ed Upek napisał(a):
Oczywiście ja się sprzeciwiem temu, że Polska dostaje dzięki temu pieniądze od Niemiec, czy Francji, bo to uczy Polaków życia na cudzy koszt, tak jak Greków. Rządy będą zaciągać coraz większy dług, na poczet własnych "genialnych" pomysłów, bo Unia i tak da sporo kasy na realizację innych planów. Bardzo częśto zresztą też "genialnych".
Niestety w Polsce mamy taką sytuację, że gdyby nie wejście do UE nasi nie potrafiliby mądrze wydać pieniędzy. Bo faktycznie pieniądze na inwestycje byłyby ale wszystko dziwnym trafem gdzieś się rozpływało. A tak mamy postawione cele, terminy i musimy kasę wydać albo nam ją zabiorą. Wtedy jeszcze jak ktoś patrzy na ręce naszym urzędasom coś potrafią zrobić.
Elitar
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.982
Posty: 5
@Łukasz jest rozwiązanie problemu - prywatyzacja ;] Jak coś jest państwowe to jest duże prawdopodobieństwo, że jest beznadziejne. Pozostawić ten zus, a tak to zlikwidować wszystkie zasiłki, dotacje i kasy się znajdzie od zapchania. Przy okazji rozwiąże się problemy z różnymi Czeczenami, którzy tracąc darmową kasiorę pojadą do Niemiec i ich będą doić nie nas
A tak to nie dość, że bieda i ubóstwo to zadłużenie rośnie i rośnie. Młode lewaki zupełnie nie patrzą w przyszłość, teraz jest dobrze to co ich obchodzi co będzie za 10 lat
Przede wszystkim upuścić UE, później można mówić o normalności
A argument o studiowaniu jest słaby - jeżeli jest się naprawdę dobry w tym co się studiuje to tak czy siak można wyjechać, ale jak się jest nieukiem to po co w ogóle się za to brać ?
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Tylko wszystkiego sprywatyzować też nie można.

Nie można sprywatyzować wojska, służb porządkowych, w pewnym sensie infrastruktury. Za prywatyzacją służby zdrowia jestem b oto wg mnie dobre rozwiązanie. Tak czy siak płacimy składki zdrowotne. A te samą kasę, którą byśmy wpłacali dla prywaciarza, byśmy mieli pakiet usług o niebo lepszy niż to co nam oferuje NFZ.

O jaką infrastrukturę mi chodzi? Np nie wyobrażam sobie prywatnego chodnika czy ścieżki rowerowej gdzie za przejście się , przejechanie pobierana byłaby opłata. Wyobrażacie sobie takie coś? Idziecie do centrum przez 6 różnych ulic i na każdej ulicy kto inny jest właścicielem chodnika. I każdemu trzeba płacić. To oczywiście skrajność i mało prawdopodobne jest, że tak by się stało. Ale za autostrady robione przez prywatne firmy musimy płacić. Więc myślę, że aż taki absurd to to nie jest.


Elitar napisał(a):
Młode lewaki zupełnie nie patrzą w przyszłość, teraz jest dobrze to co ich obchodzi co będzie za 10 lat
No wiesz, nam jest dobrze, po co myśleć w przyszłość, skoro nas to nie będzie dotyczyć. Ale takie głupie myślenie jest dzisiaj także. Tylko dzisiaj modne jest "życie na kredyt". Bo trzeba mieć samochód, bo trzeba mieć ładny dom. A później płacz, że nie ma z czego spłacić kredytu.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak w nawiązaniu do tego, co napisałem na początku, czyli Ceterum censeo Europaeam esse delendam, co dla mnie jest kluczową sprawą dla uratowania Polski i innych europejskich krajów przed rychłą degeneracją (pewnie można jeszcze bardziej, nawet w Szwecji) to widzę 2 możliwe wyjścia. Pierwsze proces rozpoczyna Wielka Brytania i jest to ta bardziej możliwa wersja. Możliwa dlatego że moim zdaniem tylko Brytyjczycy mają w sobie jakiś eurosceptyczny potencjał, który mogliby wykorzystać. Pytanie tylko czy starczy im czasu i energii na to. A druga to taka, że każde państwo sobie samo wyjdzie. Ale jeśli Polska chciałaby wyjść, to moim zdaniem da radę tylko opierając o Rosję. I szczerze mówiąc wolę oprzeć się o Rosję niż o Niemcy. Ale nie liczę, ani nawet nie mam na to nadziei, za dużo wśród Polaków usłużnych psów, którzy dadzą się * w dupę dla zasiłku, dopłaty z Brukseli i kilku ciepłych słówek, że mamy ładne łądki i lasy, a bycie Polakiem: cóż wstyd, ale da się to nadrobić.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niedawno Nobla dostał Obama, teraz kolej na Unię Europejską.

Laureatem Pokojowej Nagrody Nobla została Unia Europejska, która od 60 lat decydująco przyczynia się do procesu pokoju, pojednania, demokracji i praw człowieka w Europie - ogłosił w piątek szef norweskiego Komitetu Noblowskiego Thorbjoern Jagland.

Nagroda wynosi ok. 930 tys. euro.

Będzie na kryzys.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
To smutny dzien dla Joe

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Za to pewnie wesoły dla was.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Niedługo komitet przyzna nagrodę sam sobie. Trochę wstyd, że trzeba nagradzać już instytucję a nie ludzi. Swoją drogą wybrali doskonale, skoro Obama może to dlaczego nie nagrodzić nieudolnej wobec kryzysu UE.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ech, gdyby tylko Norwegia była w UE.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Europa] Unia Europejska
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook