Forum Dragon Ball Nao

» Olimpiada w Londynie 2012

Strony: 1, 2, 3  
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Takie temacik nt. olimpiady.

Swoją drogą nawet nie wiem kto z Polaków się wybiera, uważacie że jest dużo szans na medale?

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 28.07.2012, 0:35
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
"dużo szansa" fajnie brzmi XD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Późno już, człowiek zmęczony i rozmarzony

Swoją drogą Ty chyba słyszałeś o tym jakoby Iluminaci planowali zamach terrorystyczny?

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mam nadzieję na 2 medale w ciężarach (Zieliński i Dołęga), 2 w czwórkach wioślarskich, siatkówkę, do tego Małachowskiego, Lewandowskiego, Włodarczyk i Majewskiego w lekkiej. 9 już jest, w reszcie się nie orietnuję. No i Radwańska by mogła.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów

Grupa Mirai
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wygląda na to, że mamy już srebrny medal w strzelectwie. Jako że była to pierwsza konkurencja to zajmujemy drugie miejsce w generalce.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Będzie góra 5 medali i to wszystko. Krowa, która głośno ryczy, mało mleka daje tak można się odnieźć do wystepów Gruchały i Radwańskiej.

Jeżeli rzeczywiście bedzie mało medali, nie będę miał żalu do samych sportowców, a do Tuska i jego świty, za to że prze ostatnie 4 lata zapomniane o tej najważniejszej imprezie, a pakowało niemiłosierne kwoty we francuzów i niemców, którzy mieli nam wykopać medal na ME....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gruchała już od paru lat dupy daje, ale się wszyscy nią podniecali, bo kiedyś szło jej lepiej i myślą, że tak będzie zawsze.
Poziom Radwańskiej marny i ta porażka denerwuje tym bardziej, że przegrała z kimś, kto wcale nie grał lepszego tenisa. Ja tam w ogole nigdy nie byłem fanboyem Radwańskiej szumnie nazywanej Isią. Dla mnie brak jej charakteru, zacięcia itd. Z mojej perspektywy odnosiłem wrażenie, jak paręnaście piłek odpuściła, bo niby za daleko już i za mocne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W sumie dzisiaj fajnym trollem był mecz tenisa stołowego, w którym grali dwaj chińczycy a oficjalnie był to mecz Polaka z Hiszpanem

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Widziałem kawałek. Widzę chińską gębę - myślę Chińczyk gra (zawsze dużo ich na Olimpiadzie). Patrzę, kto gra, to myślę - pewnie Hiszpan. Patrzę jeszcze raz - na koszulce symbol Polski

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Najbardziej chyba śledzę judo, ale oglądam wszystko z Polakami.
Szkoda, że wczoraj Zagrodnik przegrał o 3. miejsce z Japończykiem, bo byłby pierwszy medal w judo od 16 lat. Naturalnie sędziowie są winni, cały świat widział, że Japończyk idealnie wylądował na plecach.
Dzisiaj Adamiec słaba przegrana z Hiszpanem, z którym zwykł wygrywać chociażby na Mistrzostwach Europy.
Pogorzelec raczej nie ma szans, Kłys ma średnie rozstawienie, ale liczę ostro na Urszulę i Wojnarowicza, których zresztą znam. Trzymajcie kciuki.

No i siatkarze ładnie wczoraj poszli w tych koszulkach, jak z pomocy dla powodzian.

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja tam skomentuje to, co mnie szczegolnie zainteresowalo.

Storl byl dobry, ale Majewski lepszy i udowodnil, ze jest kozakiem w kuli. Za 4 lata bedzie jeszcze na chodzie i moze uda mu sie 3xZ. Hoffa i Cantwell mnie zawiedli - myslalem, ze sie bardziej zbliza do zlota.

Niestety nie obejrzalem wystepu Zielinskiego, jesli ktos podeslalby mi mi jakas droga caly konkurs to bede bardzo wdzieczny. Bardzo lubie ciezary, w koncu kiedys troche tez dla zabawy dzwigalem. xD

Tych pan, ktore zdobyly braz niestety nie znam, ale i tak bardzo sie ciesze z ich medalu, tym bardziej ze bardzo mocno o niego powalczyly. Niestety szkoda mi dwoch wioslarskich czworek meskich, ktore zostaly bez medalu. No ale tak bywa. Aha, no i szkoda Fajdka, bo widac, ze ma chlopak papiery na rzucanie mlotem.

Obejrzalem za to cale 2 grupy kat. do 95. Ladnie zaprezentowal sie drugi Zielinski, medalu nie bylo ale czego sie spodziewac po grupie B. Moze jednak zaskoczyc w przyszlosci. Walka w czolowce byla swietna, a to co pokazal Ilja Ilin to byl jakis kosmos. No i Kolecki rekordu juz nie ma. ;p Na razie to Ilin jest zawodnikiem nr1 tych igrzysk.

Szkoda ze zaden Amerykanin nie wygral setki, bo te parchate Jamajczyki mnie denerwuja.

Ogladalem ciezary kat. +75 kobit. Swietny poziom, rekord swiata w rwaniu Rosjanki i jej prowadzenie, a potem rekordy w podrzucie i dwuboju Chinki i jej ostateczna wygrana. Ladnie zaprezentowala sie Ormianka z brazowym medalem. Do tego 87 kg i fajna laska nawet.

Ogladalem final mlota, a tam niezle sie prezentowal Sloweniec, ale Pars byl dzisiaj bardzo mocny i to on wygral. W sumie zasluzenie, bo to tez duze nazwisko w mlocie. Beka z zaplatanego mlotu Kozmusa. Anglicy to straszne nieogary.

Strasznie zawiodl Dolega - mistrz swiata i spalil 3 proby na 190kg. Nie dosc ze faworyt to i zawodnik niemlody, a polegl w taki sposob. Takie braki techniczne by palic 3 proby to moze miec 18 latek. Milo zaskoczyl mnie Bonk. Gdyby nie szarzowal w podrzucie to mialby zloto, ale i tak fajnie, bo to jego najwiekszy sukces w karierze. Z podrzutem mial problemy, ale za to rwanie spokojnie i dobre technicznie - podobal mi sie jego wystep. A byla naprawde realna szansa na zloto i srebro w tej kategorii.

Czekalem na walke Janikowskiego, ale sie nie doczekalem, bo przelaczalem na inne. Realizator w BBC to jakis tluk, miala byc walka o medale, a on pokazal jakies repasaze. Nie znaja sie na powaznym sporcie. Obejrzalem tylko minifilmik na YT, z ktorego wynika, ze rzucil Francuzem jak szmata a potem w oryginalny sposob podziekowal trenerowi. Z komentarzy wynika, ze to byl swietny pokaz zapasow z jego stronu. Intuicja podowiada mi, ze moge tym komentarzom zaufac.

Lol z siatkarzy.

Szkoda siatkarzy plazowych, bo cale trybuny byly za tymi cwaniaczkami z Brazylii. Ale mogli sie nie bawic w ostatnim secie, kiedy mieli prowadzenie.

Ladnie pobiegl ten gosc z Grenady. Na moje oko, to gdyby chcial to by pobil rekord na 400.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Janikowski wziął czarnego z parteru i rzucił. W sumie nie wiem, co w tych zapasach oglądać, skoro cała walka rozstrzygnięta została w tym jednym ataku, a przez całą resztę nic. Dobre i te brązowe medale.

Majewski dobry gość, co prawda występu nie oglądałem, ale z facjaty i zachowania przypomina mi kolegę z roku.

Al Ed Upek napisał(a):
Szkoda ze zaden Amerykanin nie wygral setki, bo te parchate Jamajczyki mnie denerwuja.
Dzisiaj wymyśliłem, że czarni powinni mieć osobną kategorię.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nieglupie, wtedy bysmy mogli dotluc po jakims medalu w sprintach i sztafetach.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Olimpiada to czteroletni okres przygotowań do zawodów. Nazwa zawodów to igrzyska (olimpijskie). Poprawcie w temacie, żeby nie było błędnie.

W ogóle nie oglądam. Zdecydowanie wolę zimowe igrzyska.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bo na zimowych nie ryzykuje sie tego, ze jakis poloczek zdobedzie medal?

Dzisiaj final w dysku i nie powiem, ale mam duze nadzieje i oczekiwania, tym bardziej ze wczoraj byla tak naprawde posucha.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Zimowe lepsze, bo jest hokej.

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
clio napisał(a):
Olimpiada to czteroletni okres przygotowań do zawodów. Nazwa zawodów to igrzyska (olimpijskie). Poprawcie w temacie, żeby nie było błędnie.
Olimpiada:
«międzynarodowe zawody sportowe organizowane co cztery lata przez różne państwa»

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Pan Dołęga, który pochodzi z mojego miasta niestety nie dał rady. I dość konkretnie po sobie pojechał: "Nie nadaję się do podnoszenia ciężarów"

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Olimpiada w Londynie 2012
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook