Forum Dragon Ball Nao

» Obrzydliwe przyzwyczajenia ludzi

Strony: 1, 2, 3  
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Pomysł na temat wpadł mi do głowy, gdy po raz kolejny dane mi było zaobserwować ciekawe zjawisko. Otóż po wyjściu z damskiej toalety, wiele kobiet pamięta o tym, żeby poprawić włosy przed lustrem i nałożyć nową warstwę szminki, jednak bardzo często zapominają o tak prozaicznej czynności jak umycie rąk.
Do innych rzeczy, które mnie odrzucają w drugim człowieku są standardowe: dłubanie w nosie, drapanie się po jajkach, bekanie, puszczanie bąków w towarzystwie dla zabawy.
Jest jeszcze coś, czego nie mogę pojąć, a co jest właściwie powszechnym zjawiskiem w naszej kulturze, mianowicie- higiena po skorzystaniu z toalety. Dlaczego ludzie po załatwieniu swoich potrzeb fizjologicznych podcierają się papierem, po czym zadowoleni ganiają dalej cały dzień z (nie ma się co oszukiwać) brudnym tyłkiem? Jeśli jest taka możliwość, to powinno się jednak wziąć prysznic, czy w jakikolwiek inny sposób umyć.
Ale to tylko moje własne zestawienie obrzydliwych przyzwyczajeń ludzi, zapraszam do podzielenia się z Waszymi spostrzeżeniami : )

Ach i żeby nie było... pedantką nie jestem, wręcz przeciwnie, mój pokój to oaza bałaganu, a kubki po herbacie potrafią stać parę dni. Wiadomo jednak, że własne przyzwyczajenia nie przeszkadzają ;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kaio napisał(a):
Dlaczego ludzie po załatwieniu swoich potrzeb fizjologicznych podcierają się papierem, po czym zadowoleni ganiają dalej cały dzień z (nie ma się co oszukiwać) brudnym tyłkiem? Jeśli jest taka możliwość, to powinno się jednak wziąć prysznic, czy w jakikolwiek inny sposób umyć.
Jak mam sobie inaczej umyć dupe jak jestem na uczelni czy gdzie indziej, poza tym jak się załatwie i podetrę to jakoś kleksów nie mam, więc zależy też od tego jak dokłądnie się podciera.

Co do innych, to nie bekam przy wszystkich, ale cichacza czasem puszczę dla zdrowia.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Napisałam, że powinno się wziąć prysznic, JEŚLI jest taka możliwość : )
To nie chodzi o kleksy, raczej o fakt, że jest się w dalszym ciągu brudnym, a papier nie załatwi problemu.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bo u nas nie ma kultury siadania na bidecie. Co więcej, o istnieniu takiego urządzenia dowiedziałem się z gry, w której się było zarządcą hotelu. Sprawdziłem w wikipedii i byłem zdziwiony, że takie coś istnieje, a miałem już chyba z 18 lat.
W gronie kolegów puszczamy bąki. Nie zawsze myję ręce po wyjściu z łazienki.

Opowiem taką historię. To co prawda żaden zwyczaj ani przyzwyczajenie, ale zdarzyło nam się. Ja, Ishi i jeszcze dwóch kolegów zrobiliśmy taki koktajl.
Było niecałe pół piwa i dodawaliśmy tam następujące składniki: dżem, majonez, keczup, musztarda, czosnek, sok z czosnku, kawałek kiełbasy, clin, ace, żel pod przysznic, pasta do zębów, mocz, kał, nasienie, kakao, wódka, whisky, pet, tabletka na serce, kawałek jakiejś paskudnej galarety i jeszcze ze 20 różnych produktów przemysłowych i spożywczych, nie chce mi się przypominać kolejnych. Było to bardzo gęste, dużo osiadło na dnie. Wywaliliśmy to przed okno (a warto przypomnieć, że zepsuł nam się schab, więc też go wyrzuciliśmy) i rano zobaczyliśmy jak pewien bezdomny gośc to wszystko wyjadł, oblizał palce i jeszcze potem zaczął jeść ten gnijący schab.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Lepiej podetrzeć się gąbkom ;p
Ale Kajko jak podetrą się papierem do dupy to chyba starczy ?!
No jeszcze kwestia jakiej jakości wydalona była, to wiesz no króweczka.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Właściwie, to ideą tematu było, żebyście mówili o tym, co Was odrzuca, ale w sumie temat z Waszymi przyzwyczajeniami jest jeszcze ciekawszy ;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tak samo zęby też można by myć po każdym posiłku. Można żuć gumę, ale przecież to nie to samo. No dajcie spokój, co to za życie, ciągle w łazience.

Mnie odrzuca, jak ktoś ma głupi sposób mówienia (np. "nie?" na końcu każdego zdania), choć w sumie sam nie mówię poetycko, ale to nie o mnie temat. Albo jak się ktoś nadmiernie głośno śmieje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 19.11.2012, 19:30
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ło matko, Madao *zrobił* orta
Mi najbardziej przeszkadza, gdy ktoś nie myje rąk, a Angole to straszne brudasy pod tym względem. Nie lubię też, gdy komuś jedzie z japy, a mówi prosto w nos, to zwłaszcza domena tych, którzy wyperfumują się od góry do dołu, a z mordy *. Najbardziej mnie mierzi u kobiet, ale trzeba przyznać, że facetom śmierdzi bardziej.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja lubię dłubać w nosie i trzymać łapę w majtkach, poza tym lubię kręcić długie włosy jak mam innym.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Spluwanie gdzie popadnie, w 95% przypadłość facetów. Obrzydlistwo.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Plucie jeszcze można zdzierżyć, szczególnie po fajce, gorzej z charkaniem. Nieświeży oddech też nie jest zbyt przyjemny, ale to już zdarza się bardzo rzadko. Obrzydza mnie, kiedy kobieta nie popija wódy lub pali tak "po męsku" papierosy. Nie lubię też sytuacji, w których para zakochanych albo dopiero się poznających ludzi, prześciga się kto kogo bardziej wymaca lub "przeliże" - jak to się teraz ładnie mówi (alkohol jest tutaj usprawiedliwieniem).

Większość zachować starszych robotników jest odrażająca.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie spuszczanie po sobie wody w klozecie. Szlag mnie trafia jak np. chcę skorzystać z publicznej(czy jakiejkolwiek toalety) i widzę tam siki czyjeś czy kupę. Tak samo jak obrzydliwe dla mnie jest siorbanie czy mlaskanie- fuuj.
Czasem bardzo denerwują mnie bardzo głośne rozmowy z kimś przez telefon w miejscach publicznych- męczące jest jak ktoś za przeproszeniem drze japę przez telefon- przecież nie wszyscy muszą wiedzieć o czym ona/on przez komórkę rozmawia z tą drugą osobą.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 19.11.2012, 19:36
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mówisz tak bo nie masz jaj, tylko masz po alkoholu. Przestań... no charknie jest kijowe, ale plucie... Clio proszę cię.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
O, to mi przypomniało, jak w Finlandii mieszkałem z dziewczyną, która zakrwawione tampony wrzucała do kibla i nigdy nie zawracała sobie głowy sprawdzeniem, czy się spuściły
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Mateusz napisał(a):
Obrzydza mnie, kiedy kobieta nie popija wódy
Ja tak robię.

Żeby móc stwierdzić, że coś mnie obrzydza muszę trochę pomyśleć co też jest oznaką, że nie ma nic wyrazistego. To co mi przychodzi do głowy to smród niemytego ciała, ale w zasadzie da się przeżyć. Choć może nie przyzwyczajenie a męska potrzeba, to widok chłopa zaspokajającego się za pomocą rączki jest dla mnie paskudny. Ogólnie męskie genitalia do pięknych nie należą moim zdaniem, ale tamto kiedy jakimś przypadkiem nie natrafię wolę nie patrzeć.
W sumie damskie też. Jak się ogląda obrazek z panienką wszystko ładnie pięknie, płynne kształty, harmonijne przejścia, aż tu coś wyskakuje

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Porąbało cię dziewczyno ? Może ty człowiekiem nie jesteś ?! Dziwna jakaś jesteś. To co piszesz nie podlega o takim obrzydzeniom, ale wstrętem do ludzkiej natury. Głupie wyznanie,ale rozumiem że taka jesteś.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Mnie odrzuca jak jakiś typek się po coś schyla i ma tak spodnie opuszczone , że mu pół rowka widać .

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mnie raczej nic nie obrzydza. Mnie obrzydzają osoby których nie lubię np. taka Drakanka po jej komentarzu, ale tylko po bo może okazać się inna i tylko taka jest tu. Jak większość osób na tym forum...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Drakan, jesteś obrzydliwa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Obrzydliwe przyzwyczajenia ludzi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook