Forum Dragon Ball Nao

» Jak wygląda wasz pokój

Strony: 1, 2  
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Mój pokój:

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wygląd mojego pokoju: Żółte ściany, w tym kolorze są także żaluzje. Drzwi z drewnianymi ramami, a w środku szkło. Dwa tapczany, biurko stojące przed oknem. Jakiś tam obrazek na jednej ze ścian, przy drzwiach stoi szafa. Zdjęć nie wrzucę, bo nie mam.
Dodam, że w moim pokoju jest często bałagan.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pomarańczowa tapeta, nowe i ładne drzwi, regał, biurko, komoda, łóżko, na ścianie obrazek ślubny moich staruszków, do tego powieszone 2 flagi: Skonfederowanych Stanów Ameryki oraz Anglii.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
3 ściany oliwkowe, sufit i jedna ściana koperkowe (? - przy tej oliwce to i tak wygląda jak biały). łóżko kolorowe, podarte; meble stare i ciemnobrązowe, jedna półka wisząca nad łóżkiem - zielona. czarne biurko, na nim monitor i głośniki, koło biurka czarna szafka, w niej jakieś papiery, na niej - telewizor. do tego dochodzi podarty, do niczego niepasujący żółty fotel w pomarańczowe liście i dwa zielone pudła w paski. pokój ogólnie jest czysty, czasem mi się zapomni zetrzeć kurze, ale i tak tego nie widać. szafę z boku mam oblepioną przeróżnymi naklejkami, jest także wydrukowana na A4 flaga UPR. o! i mój, zmarły śmiercią tragiczną, iPod wisi na ścianie oprawiony w ramkę. i medal jakiś, chyba z podstawówki. na zielonych pudłach plecak i deska, koło łóżka obowiązkowo woda. no, chyba tyle.

takie z remontu
http://i337.photobucket.com/albums/n361/Daic ... G_3110.jpg

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 15.08.2009, 22:52
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W starym pokoju miałem 2 szafy wbudowane w ściany, 2 łóżka, długą szafkę, na niej telewizor i zajebiste metalowe biurko z kompem. Do tego regał z mini-wieżyczką.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
do tego powieszone 2 flagi: Skonfederowanych Stanów Ameryki oraz Anglii.
Haha...u mnie wisi flaga 連合艦隊 (Japońskiej Połączonej Floty),150cm na 90cm.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Duriel Mężczyzna
Cargo
Cargo
Duriel
Dni na forum: 5.336
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Wszystkie ściany pomarańczowe, jedno okno z długim parapetem. Biurko stoi przy oknie. Obok kilka szafek. W całym pokoju wiszą plakaty. Na ścianie wisi telewizor. Drzwi są białe. Pokój dosyć duży. Wiszą dwa zegary jeden z normalnym czasem, drugi się cofa o godzinę. Ogólnie pokój mi się podoba.

Obraz
Obraz
Camilo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Camilo
Wiek: 31
Dni na forum: 5.335
Posty: 11
Skąd: Łódź
Normalnie cztery sciany meble telewior i komputer
vin-chan_2 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
vin-chan_2
Wiek: 29
Dni na forum: 5.336
Posty: 8
Skąd: najstraszniejsze zakamarki twojej wyobraźni
ściany mają kolor taki fiolet (wrzos) jak milka, duże okno z parapetem
po lewej stronie okna telewizor na szafce dość dużej, a obok szafki akwarium (bo klatki jeszcze nie dostarczyli ) z moim kochanym szczurkiem KATO
po prawej stroni okna mam biurko, nad nim 2 dość długie półki, łóżko a nad łóżkiem szafka
ściany w plakatach a nad biurkiem porysowana moimi arcydziełami wcześniej były 2 ściany pomalowane ale musiałam zmyć
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Dwie ściany żółte i dwie niebieskie, Na ścianach błyszczą się płyty i kilka już na suficie.

Pokój podłużny z szerokimi podwójnymi drzwiami (znaczy drzwi nie ma sama futryna jest), jasny.

Szafa, regały, półki, biurko .... i wszystko tylko dla mnie
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Metrażowo jakieś 5 długości i 3 szerokości. Skośny sufit, tak że od połowy pokoju trzeba się schylać. małe okienko od zachodu słońca. Po całym pokoju porozwieszane satyryczne rysunki Topora z magazynu Hara-Kiri. Łóżko wysokości jakiś 30 cm. nad ziemią po rozłożeniu. Fotel, biurko z komputerem i mała szafa, tak że powierzchni mieszkalnej zostaje jakieś 2 metry kwadratowe. wszędzie pełno butelek po alkoholu, śmieci i ubrań. Zazwyczaj nadymione że nienawykli nie mogliby oddychać. Ściany szare poza jedną wściekle czerwoną.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^Samotnia nerda, sam bym chciał miec taki pokój.
U mnie ściany pokryte czerwoną tapetą, biurko drewniane i ciężkie, , lekki reagał i ciezka komoda, zarwane łóżko, ciuchy i bilety na podłodze, stara obudowa, kartony, router, stara stacja dyskietek, taśmyh do kompa, papiery i flagi CSA, UK i EN.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mały pokoik. Niby jedno duże okno, ale co z tego, skoro od północy. Tak więc nieustająca ciemnia. Do tego od chodnika. Nie wiem, czemu się tak dzieje, ale KAŻDY człowiek, który przechodzi chodnikiem, MUSI się spojrzeć w bok w moje okno

Ściany w moim zamyśle miały wyjść beżowe z czerwonymi ramami w rogach. Wyszło kakao i ceglaste ramki... Na największej ścianie nad łóżkami (moje i siostry zestawione w kanapę) namalowane czarną farbą 5 kanji (dość duże).

Na podłodze stare i podniszczone panele w jasnym kolorze. Drzwi do pokoju rodziców wściekle czerwone. Przy oknie zagracony parapet i granatowa roleta. Pod oknem najbrzydszy dywan świata, na którym stoi klatka z Zośkiem - świnką morską, oparty o ścianę keyboard i gitara siostry.

Tuż koło okna, stoi mała komódka z bielizną. Nad nią wisi fragment mojej koszulki z Guns'ami i wydrukowane zdjęcie INORANa. Od strony łóżka siostry stoi plastikowe krzesło z gratami siostry. Zaraz za nim jest część kaflowego pieca.

Naprzeciw kolejno od drzwi (bardzo ścisło): małe biurko z komputerem i gratami siostry, średnio duża szafka na moje książki i dokumenty (na niej telewizor), półka z książkami, dvd i dekoderem Neostrady TV, półka z drzwiczkami na ubrania (po środku niewysoka półka odkryta, w której trzymam 42 tomy DB).

Na ścianach wiszą różne zdjęcia, duży plakat hyde i tetsu z koncertu, drewniany obrazek z kanji, nieaktualny kalendarz w stylu azjatyckim z fajnym smokiem.

Non stop bałagan. Nawet jak posprzątam, to dywan, panele i kapa na łóżkach daje wrażenie syfu. Jak przyjdą lepsze czasy, to zmienię to.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
6m2 2x3 m. Ściany regipsowe czerwone. Okno duże na około 2 m, parapet szeroki. Lubię na nim siedzieć i patrzeć w niebo, gdy mam chandrę. Widok nieciekawy - ot kamienice na przeciwko. W rogu biurko narożnikowe z olchy, na którym obecnie stoi telewizor, bo komputer jest zepsuty. Obok niego szafka stojąca, wąska, również z olchy. Trzymam w niej książki, zeszyty itp. Na niej stoi subwoofer. Obok zestaw półek wiszących, połączonych metalową rurką, na której stoją płyty i pamiątki z wycieczek. Pod nią mała komoda (również olcha:P) w której w górnej szafce trzymam dokumenty firmowe, a w dolnej ciuchy. Na ścianie po tej stronie rysunki w antyramach, oraz zegar Garfielda. Z drugiej strony zaś łóżko oraz fotel bujany w odcieniu czerwieni. Łóżko rozkładane, dwuosobowe. Nad nim wielka flaga Barcelony, przywieziona z Hiszpanii, oraz podarowany przez tatę kalendarz Playboya na rok 2009. Bezpośrednio na ścianie bocznej łóżka, półka, wsadzana na bolce (zgadnijcie z jakiego drewna?) na której są kolejne pamiątki z podróży, walentynka, oraz czerwony lizak w kształcie serduszka. Oprócz tego na panelach leży dywanik czerwono-niebieski oraz krzesełko rozkładane do komputera. W rogach ścian zawieszone 4 głośniki. Wszystko łącznie z subwooferem podłączone do kina domowego. Na biureczku prócz telewizora pojemnik z płytami i zdjęcie ukochanej osoby.

Pozdrawiam.

Joe: Wiedział ojciec, co kupic koniobijcy.
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Mój pokój rodzice przerobili na garderobę jeszcze trochę to w ogóle mnie wyekspediują z niego to pewnie z tego względu, że bardziej mnie nie ma w domu niż jestem, ale nic na to nie poradzę. Więc tak, po lewej od drzwi szafa na całej ścianie z takim wielkim, fajnym lustrem - jedyny plus, na przeciwległej ścianie biurko z kompem i drukarką, pod oknem 2 fotele i mały stolik, na przeciwległej ścianie - tej samej co drzwi - łóżko. Na parapecie, podłodze kwiatki, na ścianach kwiatki, obrazki i półka z całą kolekcją porcelanowych słoni - hobby z czasów młodości, które teraz mnie denerwują, ale szkoda ich wyrzucić.
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.328
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Mój tymczasowy, dwuletni już pokój:
Wystarczający by zrobić dwa kroki w tył i w przód. Ściany jasno żółte (bynajmniej niepożółkłe^^). Meble przedpotopowe: chwiejąca się ława, dwa fotele, mała szafka i łóżko z dość głośnymi sprężynami. Na drzwiach plakat roku 1612, na ścianie - Closterkeller. Na łóżku siedzi Bazyl i pies. Na "półkach" porozstawiane świece. Można by rzec iż jest urządzony w dziewczęcym stylu, gdyby nie asortyment walający się pod ławą. A i posiadam też trochę kotów na ziemi - sprzątanie nie należy do zbyt częstych czynności.
Widok z okna - zawsze mogło być gorzej.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Mój pokój ma około 30m^2. Najbardziej mnie w nim wkurza szafa przez której kupno musiałem przenieść tarczę do dartów (a miałem idealnie odmierzone 2m 37cm odmierzone od tarczy : / ). Najfajniejszym elementem jest mój nowy laptopik sprowadzony ostatnio z Brazylii oraz łóżko ;] Niestety 2gi komp mimo iż jest to go nie włączam bo jest za słaby dlatego wyrzuciłem z pokoju monitor.

ObrazObraz
ObrazObraz

szczecin
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Obraz
;p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Obraz
Obraz

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Obraz

Moja samotnia
P.s. Oprócz tego łóżko/tapczan, televizornia LCD 42(gruba nie płaska) cale i stolik na laptopa
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Jak wygląda wasz pokój
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook