Forum Dragon Ball Nao

» Star Wars ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
You're very, very bad boy.

Super. Wszyscy zostali jakimiś fajnymi rycerzami a ja Hanem Solo. Nie nawidze laserowych pistoletów. Ble Hy Hy. Nawet mojej postać w KotOR nie dałem pistoletu do ręki bo ich nie nawidze.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Oj, Damianie, Damianie... Przecież ten test określa, jakim typem Jedi jest dana osoba, więc nic dziwnego, że większość została właśnie Rycerzami. Zaś jeśli zaznaczałeś odpowiedzi niezwiązane z Mocą, to został Ci przydzielony Han Solo. Następnym razem spróbuj dobrać się do majtek Padme – najwyraźniej to warunek bycia Wybrańcem .

PS Niech ktoś wywali powtarzające się posty.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Więc znalazłem test Jeti również. Ten mówi czy stoimy po jasnej czy po ciemnej stronie. I "I'm shadown Jedi. Ha ha ha "

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Bardzo ciekawy test Dragonie, polecam wszystim. Tym bardziej chętnie go zrobiłem gdyż wczoraj (nareszcie...) załatwiłem sobie Epizod III. Mimo, że widziałem film dwa razy w kinie, to wrażenia są wciąż jak najbardziej pozytywne.

A oto mój wynik testu:

Your Score Is: 78

You Are A:
Shadow Jedi leaning light - Just push yourself a bit more and you can make it to be a light Jedi my friend! Remember to always keep your cool, and try to help others in need. By the looks of it you always wish to help people but would want to be left alone when you're down in the dumps and wouldn't want to be bothered.

Hmm, w sumie nawet do mnie pasuje

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Your Score Is: 57

You Are A:
Pure Shadow Jedi - One of a kind my friend! Many people try to have that equal balance like you! Just the right about of good, and the right amount of being bad. You are most likely to help an old woman cross the road but drive off and leave no note to a car that you just hit.

Hm...ciekawie

"Test prawde wam powie" (to było o teście ciążowym ale kogo to obchodzi??)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
w poprzednim tescie wyszlo mi ze jestem sith lordem . Drugiego testu nie robilem bo mi sie nie chcialo.

Jezelii chodi o ksiazki , to czytalem jedna. Byla beznadziejna. Autor staral sie na sile
kontynuowac wontki po nowej nadzieji. Powstale dzielo to cos jak robinson skywalker
na bezludnej planecie wśród [ ort! ] lowcow mocy kanibali ktorzy knuja spisek przeciwko republice. Zalosne.

Co do filmow - stare czesci byly naprawde dobre ( szczegolnie v ). O ich wyjatkowosci stanowila mitologia.To cos wyruznia takie serie jak dragon ball , lotr , star wars , mortal kombat nad szmirami jak sailor moon , d&d , star trek tekken. Nie mowie ze te serie jej nie maje , lecz po prostu ona tak !? ze sie chce plakac. Jesli chodzi o nowe cz. sw to sa denne. Przerost formy nad trascia. Pastelowe efekty specjalne , watek milosny ktory powoduje u ludzi rozstroj watroby , gdyz jest sztuczny jak cyce pameli oraz naukowe tlumaczenie mocy nad mitologia. Trzecia cz. jakos to ratuje poprzez dobrze pokazana przemiane Anakina , lecz i tak nie jest to nic specjalnego.I nie mowcie mi ze walki wszystko ratuja. Na ten film szedlem dla mitologii. Jak sensem mialy by byc walki to wypadaja one blado na tle takich filmow jak kill bill matrix 1 czy hero.

Moje oceny poszczegolnych czesci:

I - 4 na 10
II - 5
III - 6
IV- 7
V - 8
VI -6

Jak kogos urazilem to bardzo mi milo

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez franqey: 16.12.2005, 2:17
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ogladalem niedawno star wars III. tandeta... jak dla mnie oczywiscie za duzo tych wszystkcih migawek, efektow itd. przesadzili zdeka. fabula jak zawsze ok. ale bardziej mi przypadly do gustu starsze czesci.
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
star wars to naaaaaajlepszy film na swiecie ale ma minusa a mianowice szkoda ze Anakin (najprzystojniejszy facet na swiecie) przeszedla na ciemna strone mocy ech...szkoda kochaaaaaam!!!ten film
najlepsza jest:
2 czesc :star wars:wojny klonow
star wars:mroczne widmo
star wars:zemsta sithow
star wars:powrot jedi
star wars:imperium kontratakuje
star wars:nowa nadzieja
oceniam ten film 11!!!!!/10

mam jedno pytanie co do filmu dlaczego w ostatniej czesci (powrot jedi) anakin jako darth wader umarl ?

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nie wiem jak to sie strało, z enie napisałem niczego w tym temacie...
Czas najwyższy to naprawić

"Dawno, dawno temu w odległej galaktyce..."
Tych kilka słow lektora po prostu mnie zniewala.
MOż enie jestem niewyobrażalniue wielkim fanem serii, ale musz epzryznac, że bardzo ją lubię.
Historia wiana legendą, lub jak woli franqey mitologią tak dobrze znana z części IV, V i VI jest po prostu niesamowita.
Nie będe sie rozpisywac na temat zalet filmów. Określenie "niesamowite" musi wystarczyć
Części nowsze nie są już tak tajemnicze.
Mroczne Widmo zwyczajnie mi się nie podobało...
Ale hstoria modego Anakina i jego przemiany w Lorda Vadera juz wilokrotniwe zatrzymywała mnie przed ekranem kina czy telewizora.
Do tego fantastyczne efekty specjalne, pojedynki...
Co tu dużo mówić.
SW to SW.
Nic dodać, nic ująć.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dai Kaiosama napisał(a):
Nie wiem jak to sie strało, z enie napisałem niczego w tym temacie...
Czas najwyższy to naprawić
Więc i ja postaram się to naprawić


Więc fanem SW jestem już od kilku dobrych lat. Przewertowałem dużo komiksów, filmów- tych animowanych, jak i zwykłych, gier i stron, bo po przejściu Knights of the Old Republic I, byłem ciekaw co stało się BBY, jak i ABY (Before Battle of Yavin- przed bitwą o Yavin, After Battle of Yavin- po bitwie o Yavin, bowiem tak zapisuje się daty w SW).

Najciekawszą serią animowaną jest z pewnością "Clone Wars". Co do komiksów, to ujęła mnie najbardziej seria "Nowa Era Jedi", którą niestety czytałem tylko po angielsku, ale to zawsze coś


Co do filmu, to każdy miał w sobie coś bardzo fajnego i niepowtarzalnego, ale najbardziej cenię "Star Wars: The Empire Strikes Back!", ponieważ widzimy tam Luke'a, który widać ma w sobie coś po ojcu, i choć nie zna jeszcze dróg Mocy, to wykazuje na nią bardzo dużą wrażliwość, choćby przyciągając swój lightsaber w jaskini wampa. Śledzimy tam także trening młodego Skywalkera w systemie Dagobah, którego uczy sam Yoda ;P


Mógłbym się rozpisać o wieeele dłużej nad zaletami poszczególnych filmów, ale i tak nikt nie przeczytałby, więc zakończę nad opisem zalet mojego ulubionego.

Pozdrawiam serdecznie.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Lubię, znam, oglądam.

Choć kiedy wczoraj oglądałem IV część (Nowa nadzieja), irytowały mnie pojedynki na gwiezdne miecze, które nota bene przypominały odganianie muchy klepką.

Zastanawiam się tylko czemu, skoro akcja dzieje się w przyszłości, każdy film rozpoczynają słowa "Dawno, Dawno temu".

A tu coś co mnie wczoraj dosłownie rozwaliło:
Dark Sky: kurde szkoda, że Anakin został Sithem, pewnie będzie miało to wpływ na dalszą fabułę SW.
Dodam, że Lord Vader pojawił się na ekranach w 1977, a epizod III, w którym pokazana została jego przemiana, w 2005.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Old Shatterhand napisał(a):
Zastanawiam się tylko czemu, skoro akcja dzieje się w przyszłości, każdy film rozpoczynają słowa "Dawno, Dawno temu".
Po czym wnioskujesz że to przyszłość ? to inna galaktyka, inne czasy, ale na pewno nie przyszłość. Co do wstępu przed każdym filmem, który brzmi dokładnie tak "Dawno, dawno temu w odległej galaktyce..." te słowa oznaczają że możemy mieć raczej do czynienia z baśnią, co prawda science fiction, ale baśnią lub jak wolisz bajką, która nie podlega ramą czasowym.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 30.09.2008, 20:17
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kiedys się tym bardzo jarałem i nadal uwazam całą serie za wysmienitą poza czescią II gdyz to jest dno totalne własciwie moj ulubiony etap w historii sagi czyli wojny klonów spaprali. Nawet czesc III fabułą troche odstawała od czasów wczesniejszych, ale ratowała ją przemiana Anakina w Vadera


Amidala napisał(a):
mam jedno pytanie co do filmu dlaczego w ostatniej czesci (powrot jedi) anakin jako darth wader umarl ?
poniewaz został porazony podczas wyrzucania palpatina a po za tym chciał zeby luke zdjał mu maske a bez niej albo odpowiedniej aparatury nie mogł przezyc

tak jak wiekszosc z was przeczytałem mnóstwo komiksów grałem w gry i czytałem książki bawiłem sie figurkami i smiało stwierdzam ze saga jest swoistą awangardą zostawia daleko w tyle władce pierscieni harrego pottera i inne wytwory i nawet za 100 lat Lorda Vadera i mistrza Yode rozpozna co 2 dziecko na ziemi.


oceny filmów:
Czesć I - 7/10
Cześc II - 2/10
Czesć III - 7/10
Cześc IV - 8/10
Częsc V - 10/10
Cześc VI - 8/10

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
W zasadzie obejrzałem IV części powiem szczerze, że urzekła mnie historia wojowników Jedi. Bardzo interesującym wątkiem jest przemiana Anakina w Lorda Vadera.
Najbardziej spodobała mi się część III pt. "Zemsta Sithów". Dużo się tam dzieje... Ciemna Strona Mocy pokazuje pazurki, Obi Wan walczy z Anakinem Skywalkerem... Padme umiera.
Porównując Star Wars choćby z Harrym Potterem moim zdaniem SW bije Pottera o głowę.
Oceny filmów.
Saga I: 7/10
Saga II: 9/10
Saga III: 10/10
Saga IV 2,5/10
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dark Sky napisał(a):
Oceny filmów.
Saga I: 7/10
Saga II: 9/10
Saga III: 10/10
Saga IV 2,5/10
Chyba epizody, względnie części, bo z twojej toku myślenia Dark wynika że mamy cztery sagi, a mamy jedną sagę. Na którą składa się sześć epizodów. Mam nadzieje że kumasz o co mi chodzi.

Pozdrawiać^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Używając schemat oceniania:
Gwiezdne Wojny Mroczne Widmo:
Wielki Powrót? Nadszedł czas uzupełnić sagę o wydarzenia sprzed Nowej Nadziei. Jak dla mnie Lucas zupełnie stracił wenę do pracy, po prostu zapomniał jak tworzy się dobre filmy SW. Fabuła dość denna, film typowo familijny, nudny {krwi raczej tam nie zobaczycie) itd. Tylko w efektach specjalnych postęp, ale temu nie ma się co dziwić.

Ocena: 3/10

Gwiezdne Wojny Atak Klonów:
Jednym słowem już lepiej. Fabuła już ciekawsza w porównaniu do poprzedniczki, efekty takie same, tylko za krótka jak dla mnie, i ten sztuczny romans Anakina i Padme, okropne.

Ocena: 6/10

Gwiezdne Wojny Zemsta Sithów:
Moja ulubiona część. Ciekawe walki, efekty, fabuła (minusem w fabule jest to, że na siłę rozwiązano wszystkie poboczne wątki). Jednym słowem : o to chodziło George!

Ocena: 9+/10

Gwiezdne Wojny Nowa Nadzieja:
No cóż, początek SW. Jest do niej respekt. Dla mnie jest trochę za krótka, sfera miejsc akcji jest bardzo mała i zbyt proste potraktowanie filozofii bycia Jedi, hasła typu Zajrzyj w głąb swej duszy...

Ocena: 8/10

Gwiezdne Wojny Imperium Kontratakuje:
No, pewnie każdy fan gwiezdnych wojen zna te słowa: "Luke, I'm your father."
Druga najlepsza część. nie ma co tu gadać, po prostu jest dobra ;D

Ocena: 9+/10

Gwiezdne Wojny Powrót Jedi:
Kulminacja, śmierć Imperatora, odkupienie Anakina, rozpad Imperium. Do tej części nie mam zarzutów, tak jak do poprzednio omawianej, ale mogli lepiej rozegrać walkę Luka z tatuśkiem, to tyle.

Ocena: 8,5/10

Reasumując lubię Gwiezdne Wojny, ale filmy nie maja porównania do gry komputerowej stworzonej przez Bioware pt. Knights of The Old Republic, przednia zabawa, doskonała fabuła itd. polecam. Z SW polecam również wszystkim muzykę, jest bardzo nastrojowa.
To tyle.

Amidala napisał(a):
mam jedno pytanie co do filmu dlaczego w ostatniej czesci (powrot jedi) anakin jako darth wader umarl ?
Jak ty oglądałaś Powrót jedi? ;p Jest nawet przecież scena jak Luke pali na stosie zwłoki Ojca, a zjawa już dobrego Anakina pojawia się w ostatnich sekundach filmu.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 30.09.2008, 20:52
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Star Wars'a oglądałem wszystkie części i trzeba przyznać, że jest to film ponadczasowy. Urodziłem się w takich czasach, że cała historia zaczynała się od IV części i tak też zacząłem. Potem analogicznie V, VI, I, II, III.
Uważam, że najlepiej jest oglądać właśnie w takiej kolejności, a to ze względu na przytłaczające efekty specjalne, które górują w pierwszych 3 częściach (przerost formy nad treścią). Potem człowiek czuje się rozczarowany, że kolejne części nie obfitują w mnóstwo walk na miecze i inne tego typu sceny. Oglądając w starej kolejności (po mojemu xD), człowiek najpierw zachwyca się fabułą a dopiero potem walkami.

Moim ulubionym bohaterem był ... : Darth Maul. Mimo, że wystąpił tylko w jednej odsłonie, jego lanca przyćmiła wszystko inne. Styl walki jakim operował był nie do pobicia. Nie dość, że efektowny to jeszcze efektywny. No i przede wszystkim odmienność rasowa
Zaraz za nim typuję oczywiście Yodę, którego dialogi są po prostu boskie i nadają niesamowity klimat. Przyćmiewa on swoją inteligencją i tokiem myślenia (ortodoksyjny Jedi)

Ogółem nie ma co tu dużo mówić, to trzeba obejrzeć.
Zaliczyłbym to do klasyków kina.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Soldier
Gekokujō
Gekokujō
Soldier
Wiek: 28
Dni na forum: 5.658
Ostrzeżenia: 5
Posty: 23
Skąd: Ścinawa
Nigdy nie oglądałbym Star Wars z własnej woli , ale kiedy leci w TV to oglądam i to nie z nudów , niekiedy jest fajnie ale nie jestem fanem SW i kiedy to oglądam nic nie kapuje , ciężko te filmy ogląda sie w niewiedzy . Wiem tyle że ten czarny gośli jest ojcem rycerza jedi i jest tam Joda . więcej nic nie wiem na ten temat
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Massey-Komando napisał/a :
Nigdy nie oglądałbym Star Wars z własnej woli , ale kiedy leci w TV to oglądam i to nie z nudów , niekiedy jest fajnie ale nie jestem fanem SW i kiedy to oglądam nic nie kapuje , ciężko te filmy ogląda sie w niewiedzy . Wiem tyle że ten czarny gośli jest ojcem rycerza jedi i jest tam Joda . więcej nic nie wiem na ten temat
Po co się wypowiadasz, jak nie masz zielonego pojęcia a SW? Jak masz mało postów, to staraj się je zdobywać w jakiś bardziej rozgarnięty sposób, a nie przez pisanie czegoś co nic do tematu nie wnosi.

Ps. Jedną z fajniejszych postaci był Jar Jar Binks, który pojawiał się w kilku częściach, aczkolwiek większą rolę odgrywał tylko w pierwszej. Śmieszny,poczciwy, lojalny stworek, który nie mógł znaleźć sobie miejsca na świecie. Postać bardzo pozytywna, choć trochę zagubiona. Wprowadza bardzo dużo dobrych emocji

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Thorik napisał(a):
Ps. Jedną z fajniejszych postaci był Jar Jar Binks, który pojawiał się w kilku częściach, aczkolwiek większą rolę odgrywał tylko w pierwszej. Śmieszny,poczciwy, lojalny stworek, który nie mógł znaleźć sobie miejsca na świecie. Postać bardzo pozytywna, choć trochę zagubiona. Wprowadza bardzo dużo dobrych emocji
A dla mnie to największa pomyłka w Gwiezdnych Wojnach, po prostu on tam nie pasuje, a jego niezdarność i głupkowatość śmieszy tylko przez krótki czas trwania filmu jakim jest Mroczne Widmo, po pół godzinie ma się go po prostu dość, z resztą to samo można powiedzieć o całym Mrocznym Widmie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Star Wars
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook