Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.) ocena: 9,60 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
AXN i Dragon Ball, jak wiadomo od pewnego czasu stacja AXN postanowiła zainwestować w szerszą ofertę anime w wersji RAW z Polskim lektorem (Przykład Death Note do pobrania w naszej strefie plików z AXN), po kilku tytułach takich jak Death Note czy Full Metal Alchemist przyszedł czas na inne znane anime, takie jak Bleach oraz Dragon Ball, tak AXN chciałoby aby w ich ofercie pojawił się Dragon Ball, rozmowy na temat wykupienia licencji na emisje oryginalnej wersji Dragon Ball maja zacząć się na przełomie kwietnia, "To małe światełko w ciemnym tunelu dla fanów Dragon Ball", takimi słowami pocieszono setki fanów DB w Polsce.
Co Wy na to?
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Kurde jeśli coś tam wynegocjują to będzie ewidentne kozactwo, ja nie mogee.
Sobie przypominam te czasy jak się na luzie siadało, włączało TVN 7 , i oglądało po kolei odcinki DB & DBZ. Właśnie ! Skoro w innych krajach jest DB , bo we Włoszech też normalnie puszczają , w Niemczech i we Francji, to sytuacja jeśli chodzi o anime musi się w końcu zmienić.

Mi tam się marzy żeby stworzyli taki program polski - AnimePl , i na nim normalnie te hitowe anime, jak i te nowe puszczać , ale by było zarąbiście. Dobra , ale pewnie to w ogóle nie nadejdzie albo daleka przyszłość.




Kiedy w końcu Anime się u nas rozpowszechni na dobre ! ! ! : < ; <
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
hehe zawsze mozna pomarzyc dobrze by było włączasz o której chcesz a tak 3 razy dziennie masz Dragon balla , 6 razy powtórki a w nocy seans z najlepszych anime pod słoncem i jeszcze zeby kazdy mogl sobie ustawiac swoja ulubiona "play liste " hehe


marzenia sa piekne
krzaczek15
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.476
Posty: 2
Witam wszystkich teraz pewnie każdy pomyśli co za durne dziecko znowu marzy o DB w telewizji otóż sprawa wygląda tak TVN od czerwca zaczyna znowu puszczać bajki dla nich to ANIME i teraz myślicie z kąd o tym wiem wiec jest tak moja mama pracuje w TVN i podsłuchałem jedną rozmowę mianowicie gdyby gdyby DB EWOLUCJA odniosło sukces a pewnie tak będzie bo każdy fan pujdzię do kina chodźby po to żeby to zobaczyć chodzi mi o to żeby napisac list do TVN i kto wie może teraz się zgodzą jeśli chca puszczać tzw. bajki to może db bo jak wiemy było bardzo popularne



POZDR.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niestety, Dragonball Evolution nie odniesie żadnego sukcesu, a to że "każdy" fan pójdzie do kina, nic nie znaczy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jedyna telewizja w jakiej mozna miec nadzieje to AXN, a DBE ogladałem i raczej zbytniego sukcesu nie odniesie.....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
krzaczek15
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.476
Posty: 2
znaczy bo zarobia na tym a to sie wiarze z tym ze TVN pomysli o zarobili to moze puścimy db w telewizji a potem moze mania na chipsach bedzie ale jak ktos chce pisać list to szybko bo TVN planuje programy pare mies szybciej
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
a niech sobie leci <3

zanim dojadę ze szkoły na swoją wieś to już dawno po tym będzie </3 więc i tak mi to jakoś nie robi.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
krzaczek15 napisał(a):
moja mama pracuje w TVN
Jeżeli Twoja mama pracuje w TVN'ie to jaki problem popytać ją co myślą dalej o DB i napisać tutaj? Z resztą wątpię, aby TVN wyemitował ponownie DB, bardziej prawdopodobny jest AXN Sci-Fi na którym aktualnie leci Tsubusa.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Żeby TVN wyemitował ponownei chociaż jedną serie Dragon balla musi się im to opłacić. A jak na razie [ ort! ], nic nie zapowiada tego aby marnowali 20min swojego napiętego harmonogramu dla anime. Za mało zainteresowanych, za stara "bajka", a w dobie tych iskrzących się w bajkach świecidełkach, gdzie postawiono na szybką kasę - prostą fabułę, dużo akcji, duzo kolorów, Dragon ball wypada kiepsko. Pamiętajmy, że Db ja ki inne bajki kierowany jest do dość młodego pokolenia, łakomego na wymienione przeze mnie wcześniej atrakcje. Zresztą nikt nie pokaże na swojej antenie czegoś co nei przyniesie zysku wiekszego niż kiepska reklama proszku do prania...
pozdrawiam

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Piter
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.471
Posty: 1
Czy to prawda, że AXN będzie Emitował Dragonballa a Animax który za niedługo wchodzi DBKAi?
Goku SSJ6 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 5.326
Posty: 1
Skąd: Inowrocław
Witam jestem nowy na forum i to moj pierwszy post
Mam pytanie czy wiecie czy jeszcze kiedys dragon ball wroci na polskie ekrany w nowych seriach bo jestem ciekaw plis odpisujcie...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Goku SSJ6 napisał(a):
Mam pytanie czy wiecie czy jeszcze kiedys dragon ball wroci na polskie ekrany w nowych seriach
Nowych serii nie będzie. Z tego co mi wiadomo DB ma być na AXN Sci-Fi, ale kiedy to nie wiem.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Fajnie, by było, jakby DB wróciło do TV. Wtedy może inni by zaczęli oglądać to anime i fanów by było coraz więcej. A dla nas to by była dodatkowa radocha

Anime na zawsze !!!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


http://www.tvn.pl/forum/104/topics
Ostatnio wymyślono, że spam coś może pomóc. No to zaspamiono na stronce forum TVN. Może to pomoże. Piszcie tam jak myślicie, że to coś da. Ja osobiście uważam że warto spróbować. Pewnie to nic nie da ale stworzyć kolejny temat (nie trzeba się rejestrować) można.

Pozdrawiać.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
^Kath napisał(a):
Może to pomoże.
Wątpię, żeby to przyniosło jakikolwiek skutek, redakcja z TVN'u zamiast odpowiadać internautom pisze tekst o ramówce.
Moim zdaniem oni w ogóle nie zwracają uwagi na to, co piszą fani.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Dark Sky napisał(a):
Moim zdaniem oni w ogóle nie zwracają uwagi na to, co piszą fani.
A zwracałbyś uwagę na takie coś?
http://www.tvn.pl/forum/view/10287 napisał(a):
dragon ball był w 2003 zdjęty nie wiadomo [ ort! ] czego teraz macie go wprowadzić na nowo a jak nie to na głowie macie kilka tysięcy fanów db ok?


Co do Kaia to myślę że gdzieś za rok wyemitują z dubbingiem
Jeśli chodzi o DBZ to naprawdę nie mam pojęcia... ludzie jakieś petycje robili i wszystko psu w cośtam.

szczecin
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Hyhy, ale im fani zaspamowali to forum. Ponad 100 stron Widać, że moderatorów to tam chyba nie zatrudnili.

Z jednej strony byłoby wspaniale, gdyby puścili DB znów w TV. Ale są i minusy. Ja jako zagorzały fan preferuję japoński dubbing i polskie napisy. Wątpię, aby jakaś stacja w taki sposób to wyemitowała. Jedynie co mogą zrobić, to dodać lektora albo całkowicie zdubbingować (czego najbardziej się obawiam, bo nie wiadomo jaka kicha z tego wyjdzie).

Grupa Mirai
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 30
Skąd: Lubenia
Ja myśle że oni mają gdzieś to co piszą fani bo każdy może na forum założyć zakładkę i radocha

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
YaSiEk napisał(a):
preferuję japoński dubbing i polskie napisy
można tylko liczyć na Hyper lub AXN S-Fi

ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
gdzieś za rok wyemitują z dubbingiem
ta na Disney XD na przykład

^Dark napisał(a):
nie zwracają uwagi
zgadza się co ich to interesuje, łoni mają gdzieś czego oczekują widzowie wolą srać w kółko to samo.

Po mojemu to niema poco znowu emitować DB w TV, mam na DVD i mi wystarczy.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook