Forum Dragon Ball Nao

» Co zrobilibyście w obliczu Apokalipsy?

Strony: 1, 2, 3, 4  
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Co by było, gdybyście wiedzieli, że za tydzień będzie koniec świata?


Ja bym zrobił to czego nie robiłem np.dymu dym,wódeczki bym spróbował ,szluga zajał ,bym spróbował jedzenia japonskiego itp. bo nic z takich rzeczy nie jadłem ibym poszedł się wyszałeć itp. a póżniej poszaedłbym się wyspowiadać.

Co Wy byście zrobili?
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Raz mówili w TV, że ma być koniec świata według tam jakiejś wróżby ble,ble i tak dalej, jak nastąpi nowy rok (czyli był sylwester). Pewnie nikt nie wie o czym gadam.... ale szczegół... No ale wracając do tematu, co ja zrobiłam? heh byłam mniejsza więc nie czekałam do północy i.... poszłam spać, a rano wstałam i zapytałam się czy jeszcze żyje .

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
nie wierze w końec świata i takie tam pierdoły jak umre to będzie koniec mojego swiata a do tego czasu trzeba trenować żeby być jak najsilniejszym

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Wiecie, już Majowie czy tam Aztekowie wyliczyli koniec świata (po przeliczeniu na nasz sposób liczenia czasu) na 23 XII 2012... data przedświąteczna jest zastanawiająca... Mnie to torchę martwi, a tak chciałęm się ożenić i mieć dzieci (chlip...) No,ale to jakiś pierdoły, nie ma co sobie tym zaprzątać głowy.

A na koniec świata to bym wszystko rzucił, zaszalał, poszedł bym na randkę z upatrzoną dziewczyną (jak mam zginąć to wykrzesze z siebie trochę odwagi,nie?), ale na prewno bym się nie napił, nie zapalił i nie zaćpał...o nie ,takie rzeczy to sobie daruje.

P.S. Do postu poniżej:

Nie, w szkole nam pokazywali, na filmie o kulturze Azteków/Majów

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 04.11.2005, 22:37
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
heh Szpaner "niedowiary" oglądałeś.
A co do ślubu... to do 2012 masz jeszcze czas, zdążysz zaszaleć.

Ps. Do post powyżej: Aha
(w "Niedowiary" też coś takiego jakoś w wakacje leciało)

p.o.z.d.r.o

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez edhel: 21.12.2005, 17:41
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Taa a ja słyszałem że koniec świata miał być w 2000 roku.... bujdy na resorach.
Nie interesuje mnie co będzie jka sie zacznie kączyć świat (wg. księgi Apokalipsy to ma byc instny Armageddon ). Jak nadejdzie kiedykolwiek taka chwila to sie bede martwił.
Do tego czasu będę realizował swoje plany.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Po pierwsze, tak naprawde nikt nie jest pewien kiedy t6ak dokładnie ma być koniec świata
Po drugie, gdybym na 1000% wiedziała że ma być za tydzień koniec świata, wyznałabym chłopakowi (albo raczej chłopakom XD) w którym się zakochałam co do niego czuje, dałabym w morde osobom których szczerze nienawidze, a później oglądnełabym Dragon Balla na tvn7 po ciężkim dniu (bo pewnie będzie koniec świata jak znowu puszczą DB) XD
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
trzeba trenować żeby być jak najsilniejszym
nie licz na to ja bede najsilniejszy !!
jak by byl koniec swiata zginolbym trenujac =] lub walczac z odwiecznym wrogiem

pulkarecordzz.phorum.pl
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja żylbym na calego Oczywiscie nie pijac, cpajac i palac, ale uprawiajac najlepsze sporty ekstremalne. Sprobowalbym wszystkiego, bo i tak niedlugo bym umarl Wszystko to co mnie pociagalo na pewno [ ort! ] bym zrealizowal. Sprzedal kompa i wszystkie moje rzeczy i wydal na !?. Potem pewnie okazaloby sie ze koniec swiata nie bedzie za tydzien tylko za 100 lat

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Avensus: 15.01.2007, 21:13
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
bral bym z zycia to co najlepsze pobil bym sie z wrogami, tak zeby ich uszkodzic na calego (zanim oni to zrobią ), nie bal bym sie juz robic niektorych trickow z PK i jakas dziewczyne sobie znalezc na te ostatnie dni.. no i przezyc ten tydzien jak najlepiej

Obraz
PALATIAL REGALIA
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
do 2012 zdaze jeszcze cos porobic ;D (ponoc ma byc ponownie koniec swiata - tym razem powodz, a wiec od razu sobie kupie ponton ).elo

a jakby zostal tylko tydzien, to robilbym to samo co teraz robie ;D
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Pzeszedł bym całotygodniową libację , a w końcu bym się spił do tego stanu , że niedoczekałbym końca świata.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Globalna panika(?), a za nim to nastąpi cieszmy się życiem

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
gdyby koniec swiata byl za tydzien to bym sprobowala szlugow,alkoholu,narkotykow...choc nie wiem nie konecznie,wszystkich sportow eklstremalnych i......goracego seksu

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
majka napisał(a):
gdyby koniec swiata byl za tydzien to bym sprobowala szlugow,alkoholu,narkotykow...choc nie wiem nie konecznie,wszystkich sportow eklstremalnych i......goracego seksu
hehe, czy na tym forum są tylko 2 osoby które nie spróbowały jeszcze :
szlugow,alkoholu,narkotykow ? xD (autor tematu i post powyżej)
No cóż, pewnie straciłbym wszelkie zasady moralności i popadł w szaleństwo, może spróbowałbym przestępczego życia, a może starałbym się ostatnie dni spędzić z rodziną...
Nie jesteśmy w stanie określić jakie uczucia by nami targały...
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Old Shatterhand napisał(a):
majka napisał(a):
gdyby koniec swiata byl za tydzien to bym sprobowala szlugow,alkoholu,narkotykow...choc nie wiem nie konecznie,wszystkich sportow eklstremalnych i......goracego seksu
hehe, czy na tym forum są tylko 2 osoby które nie spróbowały jeszcze :
szlugow,alkoholu,narkotykow ? xD (autor tematu i post powyżej)
No cóż, pewnie straciłbym wszelkie zasady moralności i popadł w szaleństwo, może spróbowałbym przestępczego życia, a może starałbym się ostatnie dni spędzić z rodziną...
Nie jesteśmy w stanie określić jakie uczucia by nami targały...
źle to sformułowałam miałam na myśli, że tak bardzo dużo [ ort! ] bym paliła,piła
prubowałam wszystkiego (oprócz narkotyków)
a jeśli chodzi o alkohol to pewnie jak każdy czasem pije

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ostatnio , bo w lutym mówli że jakiś tam zegar który przepowiada koniec świata wskazał godzine w której nadejdzie , ale zatrzymał się na pięć minut przed czasem . A co do tematu to po pierwsze : niezałował bym niczego za całą kase jaką posiadam [ a troiche tego jest ] kupiłbym sobie skuter i bez karty motorowerowej jeździłbym z zabójczą prędkością , zaczołbym niewiarygodnie panikować [ co umiem ] możne nawet poderwałbym jakąś laseczke takich ładnych u nas na osiedlu od groma , a z tym by nie było problemu bo przystojny jestem ;p i może bym sie skuśił na coś więcej niż całusa z językiem . A tak bardziej serio to pierwszą rzeczą jaką bym zrobił to się wyspowiadał i przyjął komunie świątą żeby mieć czyste sumienie jak pójde do , mam nadzieje , do nieba

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja bym nie robiła nic szczególnego... Niema sensu martwić się tym na co się nie ma wpływu... No dobra, a tak na serio to bym zaszalała w jakiś sposób ( tu zależnie od możliwości pieniężnych^^), ale na 100% nie przy używkach Coś by się wymyśliło fajnego^^ W końcu nie byłoby drugiej szansy...
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
ja bym czekał gdzie mnie zabiorą albo do piekła albo do nieba. Nie zależnie gdzie bym trafił tam bym sie cieszył. Chociaż z jednej strony jestem skłony iść do nieba do rodzinki i znajomych oczywiście jak oni do nieba pójdą do nieba. A jak sam pujdę to zaciągnę sie do wojska. Co mi tam
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Co ja bym zrobił w tak trudnej chwili ^^"?

Więc zacząłbym oglądać wszystkie moje anime , które posiadam na potęgę. Po drugie wypiłbym sobie za wszystkie czasy . Zgodze sie z Daichim- takze bym sobie pomaltretowal wrogow ^^.

Gdyby tydzien zostal do konca swiata - nie dożyłbym tego chyba
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Co zrobilibyście w obliczu Apokalipsy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook