Forum Dragon Ball Nao

» Początek

Strony: 1, 2  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Skoro eMate stworzył temat "zakończenie", to z pewnością przyda się również temacik przeciwległy, początek.... w którym miejscu wg. Was powinien zaczynać się DB, bo wg. mnie w momencie narodzin Goku... a jakie są Wasze zdania...?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dla mnie dobrym poczatkiem bylby taki, kiedy Son Gohan wraca z treningu od Kame-Seninna i napotyka po drodze male dziecko, bierze je ze soba nie wiedzac, ze to osobnik innej rasy. W koncu dziecko to dziecko, zabera je, trenuje no i tak dalej... Jakby DB rozpoczal sie od narodzin Goku, nie byloby takiej intrygi skad on czerpie moc, no i bysmy wiedzieli, ze to nie czlowiek, a tak przynajmniej Radditz zrobil nam niezlego zonka :O
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Najlepiej bybyło tak po pewnej ilości treningów Goku u Son Gohana i ta chwila gdy staruszek jest rozpłaszczany przez ogrąmną nogę ozaru... To byłby ciekawy początek i mający klimat...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja jestem za narodzinami goku. Pokazano by bardrocka i innych, krótką historię Goku każdy by znał.
Ps. Własnie ni się coś wymysliło. Wyobrźcie sobie gdyby po pokonaniu Raditza Gohan zaczął trenować nie pod okiem piccolo tylko szybkie przeszkolenie u kameshennina (no obowiazkowo jego Gi pomarańczowe ) potem szybciutko do karina i dołączamy do Reszty na wierzy Kamiego. Ciekawe to by było prawda?? Jakby gohan wyglądał, czy byłby silniejszy czy nie?? (wiem ze to nie ten temat, ale nie chce mi się szukać odpowiedniego ).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
moim zdaniem powinien sie zacząć od buntu Bardoca przeciw Frezerowi czyli od kinówki Bardock story ( zarąbisty był ten film )

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ps do Paxel : hehehe, zmyślnie wymyślone z tym treningiem Gohana, ale z tym to dawaj do tematu ALTERNATYWY

Ps do SzpanerPL : nom fakt, to byłby bardzo klimatyczny początek..
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
Ja podtrzymuje zdanie eMate. Nie ma to jak nutka tajemniczości

Obraz
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
moim zdaniem od narodzin vegety, zebysmy mieli jeszcze okazje zobaczyc i jego rodzinę-no i dziecinstwo, ktore na pewno [ ort! ] mialo znaczny wplyw na charakter bohatera...

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
Gdyby się zaczęło od Z do końca Z to by była tajemniczość co nie? TU ktoś przylatuje Raditz mówi, ze jest bratem Songoku, a wszyscy myślą kto to jest. ALe początek powinien być od buntu Bardocka wg mnie. I by może było pokazane jak mocno Kakarotto beczał przy Brollym no i właśnie jak Brolly wtedy wyglądał. Jaka była technologia na Vegecie i zwierzęta, ale ja wolę nutkę tajemnicy. Z wszystko otwierało. Każdą tajemnicę a w zwykłym nie było dużo wiadomo o Goku i o to chodzi. Wielka tajemnica to jest to

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja też mysle że początek powinien byc od narodzin Goku,ale bylby to za proste więc mogłobyc od znalezienia Goku przez Gohana.


PS.A jak sie w ogóle [ ort! ] zaczęło bo nieoglądałem od poczatku?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
eMate napisał(a):
Dla mnie dobrym poczatkiem bylby taki, kiedy Son Gohan wraca z treningu od Kame-Seninna i napotyka po drodze male dziecko, bierze je ze soba nie wiedzac, ze to osobnik innej rasy. W koncu dziecko to dziecko, zabera je, trenuje no i tak dalej... Jakby DB rozpoczal sie od narodzin Goku, nie byloby takiej intrygi skad on czerpie moc, no i bysmy wiedzieli, ze to nie czlowiek, a tak przynajmniej Radditz zrobil nam niezlego zonka :O
I tu musze się w zupełności zgodzić, w DB było wiele niespodzianek, co dawało duży efekt poparcia widzów i zwiększało oglądalność.
Taki początek w zupełności by mnie usatysfakcjonował oraz zadowolił jako fana Dragon Ball , aczkolwiek nie powiem, że ten co jest, jest zły...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 01.12.2005, 15:32
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ja też się zgadzam co do rozpoczęcia mangi od znalezienia małego Son Goku przez jego dziadka Son Gohana.
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
Nielicząc tego że moim zdaniem DB zaczął się w odpowiednim momencie, to można by ten początek nieco zmienić Tak jak (chyba) wszyscy uważam że dodanie na początku krótkiej historii Goku, nie zaszkodziło by, jednak nieco zmieniłoby klimat. nie wiem [ ort! ] czy nawet taka niewielka ingerencja jak dopisanie w 1 tomie historii Goku lub Vegety jak niektórzy proponowali , nie zmieniło by w znaczny mstopniu tego co tak polubilismy. Powinniśmy pamiętać że na te wielkie rzeczy (patrz Dragon Ball ) duży wpływ mają te małe wydawało by się małło istotne (patrz jakieś krótkie momenty, które uważamy że można by zrobic lepiej) W wersji kinowej jest odcinek o historii Goku i Bardocka, myśle że niezmieniło to Dragon Balla na gorsze ale pozbawia to pewnej niespodzianki jaka jest pochodzenie Goku.

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Dla mnie dobrym poczatkiem bylby taki, kiedy Son Gohan wraca z treningu od Kame-Seninna i napotyka po drodze male dziecko, bierze je ze soba nie wiedzac, ze to osobnik innej rasy. W koncu dziecko to dziecko, zabera je, trenuje no i tak dalej... Jakby DB rozpoczal sie od narodzin Goku, nie byloby takiej intrygi skad on czerpie moc, no i bysmy wiedzieli, ze to nie czlowiek, a tak przynajmniej Radditz zrobil nam niezlego zonka :O
I ja tak sądzę. Tą tajemnicę i tak wyjaśniono później, więc mielibyśmy co najmniej [ ort! ] jedną niespodziankę mniej.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Popieram przedmówców.
Db wystartował w najlepszymz możliwych momentów.
Wszystko i tak w czasie akcji powoli zaczęło się wyjaśniać... więc zaczęcie serii wcześniej trochę by zmieniło kloimat tajemnicy, która otraczała postac Goku czy Piccolo...
Toriyama znów wykazał się swoim ogromnym talentem...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Moi zdaniem powinno się rzeczywiście zacząć od treningów Goku u jego dziadka Gohana. Wtedy wszytsko było by bardziej jasne no i byłoby więcej odcinków do obejrzenia

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
A ja Mysle zeby db zaczol sie od ataku sayan na tefelsow

pulkarecordzz.phorum.pl
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Azi to tez by byl super poczatek. Heh pomyslcie sobie- pierwszy odcinek a tu juz wojna Sayjan z Tefelsami

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
moim zdaniem powinien sie zacząć od buntu Bardoca przeciw Frezerowi czyli od kinówki Bardock story ( zarąbisty był ten film )
Zgadzam sie z toba koles

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja bym chciał zobaczyć w pierwszym odcinku tak szybko pokazane jak Goku ląduje na Ziemii, spotyka go Gohan i trenuje a potem jest zabijany prze Goku ozaru
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Początek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook