Forum Dragon Ball Nao

» Ostatnio obejrzany film

Strony:   1, 2, 3, ... 18, 19, 20  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dzisiaj w końcu obejrzałem Siedmiu wspaniałych. Gdyby ktoś nie wiedział: siedmiu kowbojów podejmuje się na pozór niewykonalnej misji – obrony meksykańskiej wioski przed bandą ściągającą haracz. Naturalnie, scenariusz oparty na fabule Siedmiu samurajów Kurosawy. Początkowo mają miejsce nawet bardzo podobne wydarzenia, później się dość to zmienia. Nie podobało mi się tylko, że kowboj-farmer ostatecznie przeżył (u Korosawy padł) i że kowboje wygrali tylko dlatego, że wcześniej wrogowie puścili ich wolno. W każdym razie dobry film, ciekawa postać głównego bohatera, dobra muzyka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ostatnio sobie przypomniałem dwa polskie filmy: Chłopaki nie płaczą i Czas surferów.
Myślę, że większość z Was kojarzy chociaż ten pierwszy. Drugi to także komedia, choć gorsza, ale można się pośmiać.

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Parę dni temu miałam okazję obejrzeć film Majewskiego "Wojaczek".
Przyznam szczerze, że należy on do cięższego kalibru i przed przystąpieniem do oglądania dobrze byłoby zapoznać się z życiorysem a nawet twórczością literacką tytułowego Rafała Wojaczka.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Kapitan Piżama, tfu!, America.

Całkiem sympatyczny film, nie silący się na nolanowski ciężar, dużo wybuchów, trochę niezłego humoru no i przyzwoite mordobicia. Fajnie, że niektórzy bohaterowie umarli.

Duży plus oczywiście za Nicka Fury'ego, który ostatniego jest w każdym filmie Marvela. Yeah!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Byłem w kinie na Larry Crowne - uśmiech losu. Niby komedia, ale wywołuje jedynie uśmiech. Ma małe przesłanie i prawie w ogóle niepodkreślone. Filmu nie polecam.

Obraz
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Hidden napisał(a):
Kapitan Piżama, tfu!, America.

Całkiem sympatyczny film, nie silący się na nolanowski ciężar, dużo wybuchów, trochę niezłego humoru no i przyzwoite mordobicia. Fajnie, że niektórzy bohaterowie umarli.

Duży plus oczywiście za Nicka Fury'ego, który ostatniego jest w każdym filmie Marvela. Yeah!
Też byłem ostatnio na America Taicho i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony, naprawdę cieszę się że zostałem namówiony przez pewną osóbkę

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ja ostatnio w końcu obejrzałem Incepcję. Jestem strasznie rozczarowany. Wszyscy na okrągło podniecali się tym filmem. 'Wspaniały, rewelacyjne efekty specjalne i w ogóle'. Jak dla mnie zwykłe gadanie. Nie dostrzegłem w tym filmie niczego co mogłoby stworzyć u mnie wrażenie, że nie zmarnowałem czasu oglądając to coś. Pogmatwana fabuła, która jest na tyle skomplikowana i rozwikłana, że wszelka masa idiotów oglądając ten film jara się nim bo nic z niego nie rozumie i jest dla nich za ciężki, więc pewnie genialny. W ten sposób próbując to zrozumieć podwyższają sobie iloraz, samoocenę i myślą, że są mądrzejsi bo widzą wspaniałe dzieło o piekielnie trudnej i mistrzowskiej historii. Ktoś gdzieś napisał, że wystarczy połączyć trochę fantastyki z pistoletami i realnym światem to ludzie będą zadowoleni. Ja się okropnie nudziłem, cały czas spoglądałem na zegarek. Produkcja nie wywołała u mnie nawet najmniejszych emocji. Jedyny plus to może faktycznie trochę tych efektów, bo nawet ładnie oglądało się akcję w tej śnieżnej bazie. I aktorstwo bez szału...

Stanowczo nie polecam.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Obejrzałem ostatnio dwa filmy.

Thor - całkiem sympatyczny. Ostre ciacho w roli głównej, fabuła jakaś tam jest, nordyccy bogowie i moja zerowa wiedza na temat tej postaci z Marvela. Cóż, ale oglądało się przyjemnie.

Tron: Dziedzictwo - oh, ah, uh, żałuję, że dopiero teraz obejrzałem ten film. Nadal wycieram ślinę. Nie wiem co tak naprawdę było w nim takiego świetnego - czy efekty, czy Wilde i Bridges, czy fabuła, czy muzyka, czy co, ale kurde, film świetny!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Zielona Latarnia

Film fajny jeśli ktoś nie szuka ambitnej rozrywki. Plus za to, że mimo kostiumu i ubogiej maski nie stał się nagle nierozpoznawalny dla swojej kobiety : ) Minus - ileż można robić podobnych filmów, w których tak naprawdę zmieniają się bohaterowie ale fabułą jest prawie że identyczna -.- Tyle tych Zielonych Latarni ale dopiero główny bohater, sam, był w stanie zniszczyć wroga. Nudne już się to robi.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1920 Bitwa Warszawska:
Film bardzo mi się podobał. Zachwycona byłam grą aktorską. Muzyka też była świetna. No i obraz bitwy- to dopiero było. Wątek miłosny w tym filmie, też niczego sobie.
Trochę mnie wkurzało, że w tym filmie było stanowczo za mało Piłsudskiego.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Byczusia napisał(a):
Zachwycona byłam grą aktorską.
Zwłaszcza Nataszy Urbańskiej. Też byłam zachwycona tym, jak bardzo sztucznym można być. Nigdy wcześniej nie widziałam tak niesamowitego zjawiska.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ludźka Stonoga - polecam każdemu. Oczywiście przez cały seans kibicowałem doktorkowi, który ma zajebisty styl.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
franqey napisał(a):
Ludźka Stonoga - polecam każdemu. Oczywiście przez cały seans kibicowałem doktorkowi, który ma zajebisty styl.
Obejrzałem, ciekawy film, nie nudzi. Mógłby byc trochę bardziej obrzydliwy, ale moze wtedy straciłby na aspekcie moralnym czy jak to tam nazwać. Szkoda też ze nie dało sie jakoś uniknac tych bandaży, które miały niby ranę ochraniac.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wczoraj obejrzałam Temple Grandin. Film mi się bardzo podobał, dogłębnie. Niemalże się wczułam w niego i czułam(?) głęboką więź z bohaterami. I to, że ta autystyczna kobieta tak wiele osiągnęła.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Co to znaczy, że film Ci się dogłębnie podobał? Nie żebym jakieś skojarzenia miała.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kaio napisał(a):
Co to znaczy, że film Ci się dogłębnie podobał? Nie żebym jakieś skojarzenia miała.
Miałam wrażenie, jakbym się wczuła w bohaterów, jakbym przeżywała dokładnie to, co oni.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
W Ciemności- szczerze mówiąc wcale a wcale nie spodobało mi się. Przez cały czas czekałam z niecierpliwością aż się skończy(m.innymi za dużo scen seksualnych. Nie, nie mam nic przeciwko takim scenom, ale tutaj nie pasowały).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Najnowszy Sherlock Holmes. Według mnie był lepszy niż poprzednia odsłona przygód najsłynniejszego detektywa. Podobały mi się sceny walki, dynamika, bullet time(nie zawsze, ale w niektórych momentach zdecydowanie pasował), negatywny bohater - prof James Moriarty oraz Holmes i Watson.
Nie chcę spoilerować, ale na pewno spodoba się fanom Holmesa
koniec.

Tyle ode mnie

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Wczoraj w nocy obejrzałem Moneyball. Film z 2011 roku, nominowany do Oscara. Lubię tematykę sportową i filmy z Bradem Pittem dlatego się w końcu skusiłem na coś 'świeżego'. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobre wrażenie wywarła na mnie ta produkcja. Urzekł mnie główny bohater, bardzo dokładnie go poznajemy, jego psychikę, zachowania, zwyczaje. Do tego mniej znany Jonah Hill również stworzył znakomitą postać. Fajnie pokazano relacje między ludźmi, przyjaźń czy miłość ojca do córki, która na koniec okazała się kluczowa dla losów akcji. Gorąco polecam.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W ciemności, opowiada o Żydach, którzy ukryli się w kanałach przed Niemcami, którzy wybijali ich w getcie. Na koniec filmu jest powiedziane, że żyli tak 14 miesięcy, czyli wychodzi na to, że na faktach. Film fajny, trochę za dużo seksu.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 18, 19, 20  

Forum DB Nao » » » » Ostatnio obejrzany film
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook