Forum Dragon Ball Nao

» Zwierzęta

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dobra,dobra:
I sporo się od mego posta zmieniło. Rybki pozdychały za wyjątkiem dwóch glonojadów.
Od maja zeszłego roku mam ponad półtora roczną kotkę Mańkę(zwaną pierwotnie Temari). Jest słodka i sporo urosła od czasu gdy pokazywałam jej zdjęcia- jest bardzo długa. Pieszczoszka z niej straszna. Jak mnie nie ma to tęskni i jest nieswoja. Lubi gdy ją noszę na rączkach i mnie wylizuje co chwila, głaszcze mnie łapką po policzku(ze schowanymi pazurkami), czy po głowie. Rzadko jest niemiła dla mnie, chociaż dawniej to zdarzyło się,że mnie mocno podrapała. Poza tym to kocica salonowa i lubi się bawić. A raz jak mdlałam to ta już miauczała na alarm.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czemu jej imię zmieniliście? Nie umiała utrzymać wachlarza, czy przelaliście uczucia na inną postać z anime?

Nie mam nic do zwierząt, nawet mógłbym w domu coś mieć, ale mi się nie chce przy nim robić. Chyba że ptaszysko, ptaszyska nie chcę, bo capi w cholerę.
Jest jedna rzecz, która mnie denerwuje. Idę sobie i widzę, że jest jakaś babka czy chłop ze zwierzakiem, najczęściej z psem. No i zaraz ludzie obskakują, przytulają, mutują głos do niewyobrażalnie wysokich tonów i zachwycają się. Moim skromnym zdaniem takie zachowania świadczą o jakichś problemów z poczuciem własnej wartości. Idę, a tu patrzę, że ktoś się nachyla do psa i zaczna go głaskać, z kobita trzymająca tego psa na smyczy nie może iść do domu, bo musi czekać, aż taki kolo się spuści.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Al Ed Upek napisał(a):
Czemu jej imię zmieniliście? Nie umiała utrzymać wachlarza, czy przelaliście uczucia na inną postać z anime?
Na Mańka lepiej reagowała,np. przychodziła.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Łał. Jak ostatnio pisałam tu posta, to Stefan był szczeniakiem Teraz stara dupa z niego. Zamiast gryźć bije łapami i leniwy jest Kochany psiak Jedyny nie irytuje się gdy wracam nad ranem po alkoholu

Miałam w międzyczasie dwie świnki morskie Benka (r.i.p.) i Zośka. Ten drugi zdechł na raka w zimie tego roku i bardzo po nim płakałam, bo to był mój mały zwierzęcy przyjaciel od serca

Teraz mam Stefana, dwa koty i królika miniaturkę. Starszy kot - Wacek tudzież Wacław (ta druga forma używana tylko przeze mnie) jest całkiem spoko. Trochę powypadkowy i obity, bo lubi ustawki z dzikimi kunami xD Zdarza mu się (chyba z racji wieku) nie panować nad układem wydalniczym O_o

Drugi kot to Kuba. Znaleziony gdzieś na ogródkach działkowych rok temu. Podła menda. Gryzie, nie daje się głaskać i jest potwornie gruby. W pasie ma ponad 45cm Matka twierdzi, że to pedał. Jeden dzień w miesiącu (losowo) zdarza mu się być fajnym.

Trzecie zwierzę to Heniek. Królik miniaturka, którego dostałam od kumpla za piwo i czekoladę xD Kochaniutki jest, ale chyba jest też nadpobudliwy. Gryzie pręty od klatki i poguje z miską na karmę Miewa humory, ale lubi się przytulać :3

Niechcący mam też rodzinkę szczurów za ścianą. Wacek woli ustawki z kunami u sąsiadów, a Kuba to niewymowna pizda, więc nie potrafi polować.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Al Ed Upek napisał(a):
Jest jedna rzecz, która mnie denerwuje. (...)
Itd.
E tam. To tak jakby facet oglądający się za jakimś ładnym tyłkiem też nie był normalny. A osobiście nie mam nic przeciwko jak ktoś zachwyca się jakimś moim zwierzakiem.


Byczusia napisał(a):
Na Mańka lepiej reagowała,np. przychodziła.
Koty mają to do siebie, że lepiej reagują na jakiekolwiek dwusylabowe nazwy. Wiedza zaczerpnięta z książki Zaklinacz kotów Claire Bessant. W ogóle poczytaj ją sobie, a wielu ciekawych rzeczy się dowiesz.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Drakan napisał(a):
To tak jakby facet oglądający się za jakimś ładnym tyłkiem też nie był normalny.
Pewnie nawet jakiś zoofil uznałby to za adekwatny przykład. Jakbyś porównała do samochodu, ciucha czy nowej komórki, byłoby ok.. Miłośnicy zwierząt to jednak lepsze [ ort! ] zboczki.


Byczusia napisał(a):
Od maja zeszłego roku mam ponad półtora roczną kotkę Mańkę(zwaną pierwotnie Temari).
Mańka Byczusi brzmi bardziej adekwatnie niż Temari Byczusi. Tak swojsko.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Obecnie mam przy sobie chomika Larsa, mała gnida budzi się jak ja idę spać i obgryza klatkę.
W domu został pies Lucifer, śmierdziel okropny, ale za to zawsze chętny do zabawy.
maven
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.124
Posty: 5
Ja mam 11 letniego owczarka niemieckiego. Niestety wiek robi swoje i zaczynaja sie juz powazne problemy ;/
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Od ponad dwoch lat jestem szczesliwym posiadaczem zolwia stepowego. Gad jest samiczka i ma na imie Luna.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Caliall95 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Caliall95
Wiek: 27
Dni na forum: 1.444
Posty: 14
Skąd: Warszawa
kiedyś miałem kota, teraz niestaty mieszkam sam
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Hayato napisał(a):
Od ponad dwoch lat jestem szczesliwym posiadaczem zolwia stepowego. Gad jest samiczka i ma na imie Luna.
Jak się żółw trzyma?


Obecnie mam dwa koty, które przygarnęliśmy z żoną. Mikasę oraz Monkeya. Mikasa zwykle nie lubi ludzi, lubi jeść i wychodzić na pole na smyczy. Monkey lubi z nami spać, lubi być głaskany i nie lubi wychodzić na pole na smyczy (chowa się pod łóżkiem).

Mikasa raz otworzyła drzwi wejściowe od domu w nocy i skakała do klamek sąsiadów. Sąsiadka z naprzeciwka (taka fajna Asia ) wezwała policję, bo kilka dni wcześniej na osiedlu były kradzieże

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mateusz napisał(a):
Jak się żółw trzyma?
Dobrze. Bardzo urosla i bede jej niebawem terrarium na wieksze wymienial.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wiedziałem, że trzymasz w domu żółwia. Też o takim myślę, ale nie wiem jaki będzie odpowiedni w warunkach jakie mopgłbym zapewnić. No nie będzie miał dużego akwaterrarium, więc w grę wchodzą małe gatunki. Myślę o żółwiu wodno-lądoiwym. Takiego ktorego mógłbym sobie oglądać na swojej wyspepce i pływającego w wodzie, ale jeśli dla amatorów nie są takie zalecane, bo ich wymagania są znacznie większe, to trudno. Co mógłbyś polecić?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Nie wiedziałem, że trzymasz w domu żółwia.
Od paru lat.


Al Ed Upek napisał(a):
No nie będzie miał dużego akwaterrarium, więc w grę wchodzą małe gatunki. Myślę o żółwiu wodno-lądoiwym.
Musze Cie zmartwic Joe, ale zolwie wodno-ladowe bardzo szybko rosna. W niedlugim czasie maly slodziak, prrzemieni sie w naprawde pokaznego gada. To bardzo zaarloczne stworzenia. Ja osobiscie preferuje zolwie ladowe.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czyli nie ma małych gatunków? Spodziewałem się, że może być z tym problem, bo zarówno lądowej i wodnej częsci by potrzebował w pewnych rozmiarach. Lądowej by mieć gdzie pochodzić, wodnej, by móc swodobnie pływać. No trudno. Dzięki za opinię. W takim razie będę szukał żółwika lądowego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W takim razie będę szukał żółwika lądowego.
Zolw ladowy tez Ci urosnie. Moja zolwinka wazy juz 5 razy tyle co w momencie, gdy ja kupilem, stad w/w wymiana terrarium na wieksze.

Tu tak bys mial porownanie, jak bardzo zolwiki wodno-ladowe potrafia urosnac:
https://upload.dbnao.net/file/5501_1666027260_8f3.jpeg

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak Twoja żółwiczka znacznie przekracza wielkością dłoń człowieka to musi mieć terrarium pewnie w granicach 1.5 metra długości minimum, żeby mogła swodobnie pochodzić. Na taki rozmiar nie mogę sobie niestety pozwolić. To jest gatunek z większych czy mniejszych?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Jak Twoja żółwiczka znacznie przekracza wielkością dłoń człowieka to musi mieć terrarium pewnie w granicach 1.5 metra
Nowe terrarium bedzie miec 120cm. Obecne ma 80cm. Czekam az mi je sprowadza.


To jest gatunek z większych czy mniejszych?
Raczej mniejszych. Dorosłe osobniki mierzą od 15 do 23 cm, przy czym samice są większe od samców.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
PatrykowaPani
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 724
Posty: 17
A ja mam rybkę.... bojownika
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.893
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ragdolla mam.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Zwierzęta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook