Forum Dragon Ball Nao

» Cyfryzacja Polski

Strony:   1, 2

Jak przygotowałeś się na cyfryzację?

Jak przygotowałeś się na cyfryzację?
Mam odpowiedni telewizor 22,22% 4 22,22%
Mam odpowiedni dekoder 33,33% 6 33,33%
Nie przygotowuję się, najwyżej zostanie mi internet albo radio 44,44% 8 44,44%
Wszystkich głosów: 18
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jonga napisał(a):
Mam N, mam to w dupie. To chyba normalne, że wszystko się rozwija, to chyba nie jest jakiś masakryczny problem to zmienić.
Dokładnie.

Szczerze mówiąc temat nie bardzo mnie interesuje. Nie oglądam telewizji praktycznie w ogóle ^^

Raz z rana odbierałam polecony od listonosza, a on do mnie niepocieszony, czy nie chcę złożyć zamówienia na dekoder, bo poczcie to każą załatwiać xD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
My mamy TVP, Anglicy Bolshevik Broadcasting Corporation a Amerykanie Communist News Network. Wszystkie je łączy to, że są państwowe i stonowane, lecz podają informacje w formie przetworzonej, a do tego nie stronią od prymitywnej propagandy. Do tego jeszcze denerwuje mnie to, że jeśli już coś zechcę sobie ściągnąć ze stron TVP to najpierw muszę zapłacić. A myślałem, że jako telewizja państwowa, utrzymywana z abonamentu radiowo-telewizyjnego, udostępnia opłacone z tego abonamentu programy za darmo.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Al Ed Upek napisał(a):
My mamy TVP, Anglicy Bolshevik Broadcasting Corporation a Amerykanie Communist News Network. Wszystkie je łączy to, że są państwowe i stonowane, lecz podają informacje w formie przetworzonej, a do tego nie stronią od prymitywnej propagandy.
Wiadomo, że nie ma szans by cokolwiek medialnego było w pełni obiektywne, ale mimo wszystko wydaje mi się, że takie TVP jest dużo bardziej stonowane od prywaciury typu Polsat czy TVN.

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mam dekoder Vectra i mam pytanko czy on jest do tego odpowiedni(nie mam HD)?
A propo cyfryzacja, hmm nie chciałabym mieć mało kanałów- czasem jak coś w TV obejrzę na innym kanale ciekawszego niż na tych podstawowych ,aż ciężko mi było je stracić.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Byczusia napisał(a):
Mam dekoder Vectra i mam pytanko czy on jest do tego odpowiedni(nie mam HD)?
Ta zmiana de facto nie dotyczy kablówek ani innych płatnych telewizji, więc nic nie musisz robić. Moim zdaniem powinni o tym wprost mówić, a nie robić reklamy, gdzie dziadek ogląda telewizję, bo mu zaraz niby odetną. Naprawdę mnie ciekawi, ile dziadków w Polsce ma darmową telewizję naziemną i z niej korzysta. Może ktoś wie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Błąd obliczeniowy. Najtańsza kablówka oscyluje w granicach 10 zł o ile się nie mylę, a kto się dziś jeszcze bawi z antenami lol. Nawet na zadupiu u mojej babki zrezygnowali z tego jakieś 7 lat temu
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dekoder za dychę z Polsatu to już na wsiach jest dość powszechny. Aż takim zadupiem to Polska nie jest.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ktoś musiał dać w łapę, bo te reklamy kompletnie dezinformują.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ech...zamiast jakosci obrazu mogliby poprawic jakosc programow telewizyjnych i zmniejszyc ilosc reklam, gdyz na chwile obecna nie ma po co wlanczac telewizora. Nawet najwyzsza jakosc obrazu traci na znaczeniu, gdy nie ma niczego porzadnego do ogladania.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jest sporo postępowej publicystyki, która by ci się spodobała. Telewizja z roku na rok się poprawia. Polecam ci osobiście programy Tomasza Lisa i Moniki Olejnik.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
szeos
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.109
Posty: 8
Chodzi o to żeby sprzedać te dekodery , wszystko jest bez zmian ale uwaga możecie kupić cyfrową telewizje i nagle wszyscy lecą i to kupują ( wtf? ) To tak jak ktoś by mi powiedział w telewizji , od dzisiaj możesz kupić ogórki kiszone i korniszony w jednym i leciał bym bo te kiszone korniszony mimo że same kiszone mi wystarczają
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szeos napisał(a):
Chodzi o to żeby sprzedać te dekodery , wszystko jest bez zmian
Skoro już wcześniej odbierałeś kanały w HD, to tak, będzie bez zmian - czy kupisz, czy nie. Ale gdybyś korzystał z darmowej telewizji analogowej, to teraz byś miał za darmo więcej kanałów i w lepszej jakości. A dobry dekoder to ledwo 100 zł.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
U mnie w województwie już wyłączono sygnał analogowy, w domu mam kablówkę i w/wymienony vectrowy dekoder więc luz, ale już na działkę musiałem kupić sobie drugi. Niezwykle funkcjonalne urządzenie za 100 zł, największym plusem dla mnie jest wejście USB, więc pendrive lub HDD i można wygodnie w TV anime oglądać jak się nie ma co robić i nie trzeba się meczyć z dodatkowymi odtwarzaczami czy komputerami. Obraz bdb, pomimo zadupia, więc czego więcej chciec? Jedynie kanały są lamerskie, lol po kiego POLO TV? ale jak za darmo to nikt nie powinien marudzić.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Wiek: 30
Dni na forum: 4.025
Posty: 66
Skąd: P2Mforum.info
Ja się cieszę, że TV będzie cyfrowa więcej kanałów, lepsza jakość, będzie można bawić się w zgrywanie video z DVB

Minusem będzie pewnie wprowadzenie obowiązkowego abonamentu z racji posiadania dekodera - jeśli ktoś kupi za niedługo to będzie do podpisania dokument o opłacaniu abonamentu no chyba, że ktoś będzie kupował w necie dekoder
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Cyfryzacja Polski
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook