Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory prezydenckie 2015

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Na kogo oddasz głos w wyborach prezydenckich?

Na kogo oddasz głos w wyborach prezydenckich?
Bronisław Komorowski (popierany przez PO) 4,00% 1 4,00%
Andrzej Duda (PiS) 12,00% 3 12,00%
Adam Jarubas (PSL) 0,00% 0 0,00%
Magdalena Ogórek (popierana przez SLD) 12,00% 3 12,00%
Janusz Palikot (Twój Ruch) 0,00% 0 0,00%
Janusz Korwin-Mikke (KORWiN) 48,00% 12 48,00%
Jacek Wilk (KNP) 12,00% 3 12,00%
Marian Kowalski (RN) 0,00% 0 0,00%
Paweł Kukiz 8,00% 2 8,00%
Grzegorz Braun 4,00% 1 4,00%
Paweł Tanajno 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 25
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Skąd wiesz, że w ogóle ci nieznany kandydat (np. Braun, bo jakoś nie posądzam cię o to, że znasz tego człowieka) jest niekompetentny? Popierając Ogórek dla wyglądu wpisujesz się do licznej grupy andrzejostwa polskiego, na które głównie składają się nieczytaci faceci między 18 a 30 rokiem życia zajęci wyrywaniem zdezelowanych dup na badoo, noszący zazwyczaj ksywki typu Snajper albo Skowron. Połowa elektoratu Ogórek to właśnie takie muły, co głosują na fajne dupy.

Hayato napisał(a):
postanowilem [...] oddac swoj glos na pania Magdalene Ogorek z SLD, mimo, ze nie popieram jej opcji politycznej
Tym samym legitymizujesz mandatem demokratycznym nie tylko opcję z którą się nie zgadzasz, ale wieloletni proces obstrukcji politycznej i degradacji państwa.
Mamy rozumieć, że tym samym zrzekasz się prawa do krytyki obowiązującego ustroju?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Ja nie głosuję na dupę, ja głosuję na cycki.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Zastanawiałam się nad głosem na Kukiza. Niestety, jakoś mimo wszystko raczej nie oddam na nikogo głosu.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Zdecydowałam, że jednak oddam głos na Kukiza. Niezbyt mi się podobają inni kandydaci (na Bronka na pewno głosu nie oddam, ani na Ogórek, Dudę czy tym bardziej na Korwina).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
... A co z nimi nie tak ? U mnie to, pan Korwin przeważa ale opcja pana Brauna jest dobra. Nie wiem, oddam głos na pana Korwina, a w ewentualnej drugiej turze na pana Brauna.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
lol kto oddał głos na Komora? xD ma jeden głos ...
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Ja oddałem. Komorowski buduje zgodę i nie podpala Polski, przekonał mnie, a specjaliście od kur dziękujemy xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
ja się coś spodziewałam, że to Rombowiec xD
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Fakt. Wiadomo, że bajki, filmy i inne takie japońskie animacje mają wiele wspólnego z znanymi nam ustrojami politycznymi.
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Oglądał ktoś debatę prezydencką w tvp? Moim zdaniem najlepiej wypadli: Ogórek, Kowalski, Wilk, Kukiz, Korwin, Duda i od biedy Palikot.

Najgorzej wypadli według mnie: Braun, Tanajno i Jarubas. Napiszę dlaczego

Braun - za mało konkretów, za dużo ogólników. Przeciętnemu Polakowi, nawet katolikowi mógł kojarzyć się z oszołomstwem, nawet moi rodzice się z niego śmiali, a chodzą czasem do Kościoła.

Tanajno - za mało konkretów i ciągle to pieprzenie oj jacy to obywatele są ważni i trzeba wprowadzić demokrację bezpośrednią. Lol, już widzę demokrację bezpośrednią i przypieczętowanie rządów peło i pis xD

Jarubas - dość niepewny siebie i pieprzył o tym patriotyzmie gospodarczym, można tylko napisać, że największymi patriotami gospodarczymi są Koreańczycy, ci z północy ...

Btw, Duda był zupełnie niekontaktowy, był zaczepiany przez innych kandydatów, ale odzew z jego strony był żaden ... Jednak dał jakieś konkrety, więc wybaczam.

Komorowski oczywiście nie był obecny, przecież to prezydent specjalnej troski ... Ale jeśli miał mówić o wyborze między Polską racjonalną i radykalną, to w sumie dobrze, że go nie było. Jednak sama jego nieobecność czegoś dowodzi, koleś jest po prostu niekompetentny i jego ludzie traktują go jakby był prezydentem specjalnej troski, ale to w sumie wynika z tej niekompetencji.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Rombowiec napisał(a):
Przeciętnemu Polakowi, nawet katolikowi mógł kojarzyć się z oszołomstwem, nawet moi rodzice się z niego śmiali, a chodzą czasem do Kościoła.
Nie uważam. Poza tym poruszył ciekawy wątek z konstytucją węgierską nawiązującą do chrześcijaństwa. No to niezłe oszołomstwo tam mają. Kto by pomyślał, że taki zaścianek w samym środku Europy.

Najbardziej zaznaczali swoją obecność Kukiz, Korwin i "postępowiec" Palikot, bo do siebie nawiązywali. Reszta typu Ogórek, Duda czy Wilk po prostu powiedzieli swoje i tyle.

Bronisław się nie stawił, bo mu się nie opłacało. Można się zżymać, ale on źle na tym nie wyszedł. Dobrze, że był Duda, bo inaczej nikt by tego nie oglądał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ponoć Kukiz i ON się pogniewali. Kukiz zarzucił JEMU, że nie trzyma się ich porozumienia dotyczącego scedowania głosów na rzecz kandydata lepiej wypadającego w sondażach.
Nie oglądałem, czytałem tylko opinie. Jeśli Braun by faktycznie słabo wypadł, to szkoda, ale nie najważniejsze jest jedno wystąpienie w telewizji, tylko to że kandydat zgromadził wokół siebie odrobinę elektoratu, a jeszcze ważniejsze, że zorganizował wokół siebie sztab ludzi, który będzie miał w sobie siłę, dyscyplinę i wolę, by także po wyborach pracować na rzecz odrzucenia wszystkich nędznych tradycji politycznych, jakie się przez Polskę przetoczyły od 1926.
Europka ma z Węgrami podobny problem co z Rosją i Białorusią. Nie mogą przyjąć do wiadomości tego, że Orban jest i czuje się Węgrem, tak samo jak Łukaszenka Białorusinem, a Putin Rosjaninem. Żaden z tych nie jest idealny, ale swoją politykę prowadzą jedynie w oparciu o interesy narodowe, a nie paneuropejską mitologię, której uzasadnienia szukają już w starożytnej Grecji. Moim małym marzeniem jest to, aby Europka patrząc na Polskę poszła na kolanach do Lichenia w intencji powrotu strasznych Węgier Orbana.
Komorowski debatę by pewnie przegrał, nawet jeśli ona wyglądała tak, że każdy po prostu powiedział coś od siebie a nie debatował właściwie. Toteż zachował kilka punktów procentowych dla siebie, ale w 1 turze to nie wygra. Swoje 2 słowa wtrącił: powiedział, że debata na niskim poziomie stała.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Shounen napisał(a):
Rombowiec napisał(a):
Przeciętnemu Polakowi, nawet katolikowi mógł kojarzyć się z oszołomstwem, nawet moi rodzice się z niego śmiali, a chodzą czasem do Kościoła.
Nie uważam. Poza tym poruszył ciekawy wątek z konstytucją węgierską nawiązującą do chrześcijaństwa. No to niezłe oszołomstwo tam mają. Kto by pomyślał, że taki zaścianek w samym środku Europy.

Najbardziej zaznaczali swoją obecność Kukiz, Korwin i "postępowiec" Palikot, bo do siebie nawiązywali. Reszta typu Ogórek, Duda czy Wilk po prostu powiedzieli swoje i tyle.

Bronisław się nie stawił, bo mu się nie opłacało. Można się zżymać, ale on źle na tym nie wyszedł. Dobrze, że był Duda, bo inaczej nikt by tego nie oglądał.
Nie chodzi mi nawet o to, bo ja akurat nie mam nic do tego co tutaj powiedział, ani do całej reszty jego poglądów. Dobrze, że wspomniał też o roszczeniach żydowskich, ale to co mi się nie podobało, to zwlekanie z odpowiedzią i niestety, ale trochę ogólników walnął i w sumie patrzyłem tak z perspektywy przeciętnego widza tvp i uważam, że Braun mógł zrobić wrażenie dziwaka ... Ja naprawdę nie mam nic do tego, że on gada o Bogu, krzyżu, chrześcijańskiej tradycji, ale mógł powiedzieć coś jeszcze, a tak to wyszedł trochę na odkleja. Ja naprawdę lubię jego filmy, ale jego styl wypowiedzi, ta dziwna maniera wcale mi się nie podoba i ja wiem, że on JEST bardziej kompetentny niż taki Komorowski i pod tym całym laniem wody kryją się konkretne poglądy, ale coś mi się wydaje, że przeciętny widz postrzegał to inaczej. Takie jest moje skromne zdanie, być może trochę przesadzam, ale siedziałem wczoraj z rodzinką i dziwnie się to oglądało.

Ogórkową chwalę głównie za to, że dała konkretny postulat - tzn zwiększenie kwoty wolnej od podatku do 20,000 zł, wspomniała o kulcie UPA na Ukrainie i tworzeniu wizerunku Polaka rusofoba przez ostatnie lata, wszystko dzięki polityce naszego rządu. Ja wiem, że to ostatnie to wspomniała, bo taka idzie linia z SLD, ale i tak uważam, że warto o tym wspominać, szczególnie w kontekście tego co obecnie dzieje się za naszą granicą.

Podobało mi się też to, że Jarubas wspomniał o tym jak potraktowano u nas Węgry i że powinno się ich traktować poważnie, ale ogólna jego prezencja mnie nie przekonała.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
To że Kukiz nie oferuje nic ciekawego, mógłbym jeszcze od biedy przeboleć. Ale nigdy w życiu nie zagłosuję na gościa, który prowadzi kampanię wyborczą hashtagiem.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ostatnio myślę nad Marianem Kowalskim.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To strasznie durne pisać z pełnym przekonaniem na podstawie sondaży, że ktoś już wygrał, zwłaszcza gdy różnica niewielka.

W każdym razie wyniki sondażowe:

Andrzej Duda - 34,8 %
Bronisław Komorowski - 32,2 %
Paweł Kukiz z 20,3 %
Janusz Korwin-Mikke - 4,4 %
Magdalena Ogórek - 2,4 %
Adam Jarubas - 1,6 %
Janusz Palikot - 1,5 %
Grzegorz Braun - 1,1 %
Marian Kowalski - 0,8 %
Jacek Wilk - 0,6 %
Paweł Tanajno - 0,3 %

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
67% Polaków to lemingi.

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory prezydenckie 2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook