Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2016 (Francja)

Strony:   1, 2
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Slaby przeciwnik to i zwyciestwo wysokie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Polska to też słabeusze, więc gratulacje się należą. We wtorek mecz z Grecją, ale to już poza tematem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dobrze że Lewy w końcówce się rozstrzelał, bo się prosili o remis. Jeszcze 2 lata temu z taką Gruzją przywieźliby punkt z dwumeczu, więc jest poprawa. Wiele wskazuje na to, że awansują na te śmieszne EURO 2016. Zresztą mnie wyniki już nie interesują. Po pokonaniu Niemców mogą już nawet nie awansować.

Dodano po 8 minutach
14.10.14
Hayato napisał(a):
Shounen napisał(a):
Polska - Niemcy 2:0
Trafilo sie slepej kurze ziarno...
14.11.14
Hayato napisał(a):
Shounen napisał(a):
Świętujemy.
Niby co? Ze pokonalismy slabeusza? Toc Gruzini graja jeszcze gorzej od nas. Swietowac mozna pokonanie silnego przeciwnika, tak jak to bylo w przypadku meczu z Niemcami,ale nie patalachow. Wstyd bylby, gdyby mecz zakonczyl sie innym wynikiem.
13.06.15
Hayato napisał(a):
Slaby przeciwnik to i zwyciestwo wysokie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Niemcy 3:1 Polska

Było do przewidzenia, ale swoje szanse mieli, gdyby nie Neuer to mogłoby być różnie no i Niemcy narzucili swoje tempo za którym Polacy nie nadążyli. Ogólnie to nic się nie stało.

P.S Hayato piętnuje imigrantów a może trafi się nam jakiś przekozacki Mehmet.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To tylko gdybanie, być może byśmy przegrali tak czy siak, ale ciekawe co by było jakby Piszczek w ogóle nie grał. Dwie bramki na jego konto, zwłaszcza pierwsza. To świetny zawodnik, bardzo go lubię, ale grał dziś słabo.
Generalnie nas grali odważnie, co jakiś czas konstruowali akcję od podstaw, a nawet narzucali na Niemców jakiś ta pressing, że oni albo w aut albo do bramkarza.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ogólnie może byłem pijany jak świnia i mogę się mylić, ale wrażenie miałem takie, że grali ze szwabami jak równi z równymi i mecz ten mógłby się w miarę podobać jako finał mistrzostw świata. Oczywiście przegrany finał, ale przegrany na poziomie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Może jak równy z równym to troszkę (ale tylko troszkę) za dużo powiedziane, bo dysproporcja umiejętności i organizacji była widoczna, a dodatkowo ten obraz zaburzyły 2 szybko wbite gole. Gdyby nie one to faktycznie "jak równy z równym". Nasi potrafili dobrze swoje atuty wykorzystać i parokrotnie zagrozić Niemcom i poważnie in utrudniać grę. Zagraliśmy dobrze, można być zadowolonym z meczu. Sama gra wyglądała lepiej niż ta z Warszawy. Widać że Nawałka ma charyzmę, zawodnicy go szanują, słuchają i nie są zbieraniną chłopaczków jak za Fornalika i Smudy, kiedy to nie było żadnej konsekwencji i dyscypliny, a w przypadku Franka to nawet prawodmówności nie było.

Tak odnosnie wczorajszego wpisu o Piszczku, nie wiem na ile poważny teraz będzie jego uraz i jak mocno ta kontuzja wraz z oceną meczu odbije się na jego sytuacji w BVB. Wobec tego trzeba poważnie myśleć o alternatywie na prawej obronie, którą w żadnym wypadku nie powinien być Olkowski, który jest po prostu przereklamowany. Jako że Rybus jako tako radzi sobie na lewej obronie, nak tórej zresztą gra cześciej niż w pomocy, to Jędrzejczyka, powinno się ustawiać na prawej obronie do czasu aż do reprezentacyjnego poziomu doleci Kędziora. Wszystko to przy czarnym secnariuszu mowiącym, że Piszczek będzie jużtylko gorszy i kontuzje będą go dalej nękały.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polska 8:1 Gibraltar

Było do przewidzenia, chociaż gol strzelony przez Gibraltar daje powód do wstydu. Myślałem, że to jakiś mleczarz strzelił, ale to jednak piłkarz Bristol Rovers. Aż sobie go chyba ściągnę do Zawiszy w FIFIE 15 z wdzięczności.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Trochę się o tego gola dopraszali swoją niefrasobliwością..

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Polska 2:2 Szkocja

Aj szkoda tego remisu, ale lepszy on niż porażka. Został mecz z Irlandią

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Podobała mi się końcówka meczu, bo myślałem, że Polacy nie umieją strzelać w ostatnich minutach.

Szkoci mieli ładne bramki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zwłaszcza Richie strzelił mega bramkę. Generalnie to nie był zbyt dobry mecz w drugiej połowie. Bo w pierwszej zabrakło kropki nad i w odpowiednim momencie. Z tego co się orientuję to jest szansa na awans bezpośredni z trzeciego, ale najlepiej wygrać.
Zastanowiło mnie czemu Nawałka robił takie zmiany: Jodłowiec z miejsce obolałego Milika w momencie kiedy przegrywamy oraz Olkowski w miejsce Piszczka. Tę drugą można jako tako usprawiedliwić, bo Piszczek od dawna nie jest sobą, ale dlaczego na kadrę jeździ Olkowski to pojęcia nie mam. Wawrzu za Rybusa to jeszcze w miarę zrozumiałe, bo lewy obrońca za kontuzjowanego lewego obrońcę, ale też czemu akurat Wawrzu. Nie wiem jak wygląda Jędrzejczyk od strony sportowej, ale bardziej bym jego widział zamiast jednego z tych dwóch, a zamiast Jodłowca Milika powinien zmienić Zieliński albo chociaż Sobiech. No ale było minęło.
Kolejna refleksja to ta jak wyglądali podczas wywiadów pomeczowych Lewandowski i Mączyński. Ten pierwszy w jakieś 10 minut po meczu wyglądał świeżo i z pewnością dałby radę grać dalej, gdyby była dogrywka i bez żadnych skurczy i kolek dograłby mecz do końca, za to Mączyński udzielającego wywiadu kolejne 15 minut po Lewym nadal oddychał rękawami. Robert jest fizycznie zajebiście gotowy do gry.
Kolejna rzecz, która mnie zainteresowała, to fakt, że w ostatniej akcji meczu tylko Lewy wykazał się instynktem zdobywcy i poszedł za ostatnią piłką.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Co jak co, ale Lewy pokazał klasę, będąc w stanie zorientować się w porę co się dzieje z piłką i tak przyspeedować do niej, by w idealnym momencie dorzucić ją w bramkę. Takeśmy się przy tym golu ucieszyli, że prawie połamaliśmy meble skacząc dookoła
Koledze zazdroszczę, bo jedzie na Narodowy jutro oglądać mecz na żywca. Będzie płakał ze szczęścia albo smutku. Mi pozostaje wybrać się do Cornera, bo nie mam w domu telewizora, a transmisje pewnie będą złe.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polska 2:1 Irlandia

Jedziemy na Euro, po mimo, że przez całe eliminacje graliśmy gównianie (poza meczem z Niemcami) i dalismy sobie wbić bramkę Gibraltarowi to 33 bramki i tylko jedna porażka robi wrażenie



Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Byłbym daleki od stwierdzenia, że graliśmy w tych eliminacjach gównianie. Była pewna sinusoida pomiędzy zwycięstwami i remisami, ale daleki byłbym od narzekania na styl naszej gry.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Też był nie przesadzał z tą gównianą grą. Tendencja spadkowa formy w drugich połowach była męcząca, ale dawali chłopcy radę. Nad bramką dla Gibraltaru też bym nie płakał, niech mają na pocieszenie, przy takim wyniku i wysokich ambicjach tym bardziej. Pokazali, że potrafią się skupić na wygranej, dzisiejszy wynik nie był kwestią przypadku, no chyba że wliczamy w ów przypadek podyktowanie karnego. Lewy standardowo klasa sama w sobie, Krychowiak też biega jak najęty, Fabiański miał parę genialnych obron w wyskoku. Szkoda tylko, że Błaszczykowski nie przyjął dobrze piłki, mogło być 3:1. Ale wygraliśmy, to się liczy

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
EURO 2016 się zbliża wielkimi krokami, choć nie wiadomo czy się w ogóle odbędzie. W każdym razie Adam Nawałka wytypował szeroki 28 osobowy skład, z którego wybierze ostatecznie 23 zawodników, których zabierze na turniej.

Bramkarze: Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Przemysław Tytoń, Wojciech Szczęsny

Obrońcy: Tiago Cionek, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek, Bartosz Salamon, Jakub Wawrzyniak

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Tomasz Jodłowiec, Bartosz Kapustka, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko, Maciej Rybus, Filip Starzyński, Paweł Wszołek, Piotr Zieliński

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Artur Sobiech, Mariusz Stępiński

Mój komentarz:
- Brakuje Szukały na środek obrony, bo duetowi Pazdan i Glik brak dobrego uzpełnienia na wypadek kontuzji. Salamon może nie udźwignąć ciężaru, to samo się tyczy Dawidowicza, choć ten ma najmiejsze szanse na wyjazd, moim zdaniem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Euro 2016 (Francja)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook