Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 005, 09.08.2015

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do piątego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 09.08.2015 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jedyny dobry stream, jaki znalazłem. Niestety od czasu do czasu odzywa się komentator portugalski i pika facebook :P

Dodano po godzinie
Całkiem fajne to było.
Co tydzień się ekscytuję, ale mniejsza. Mimo to moim zdaniem odcinek słabszy niż pozostałe. Walka z Beerusem w starym stylu, rozciągnięta jak trzeba. Yanami wypadł całkiem przyzwoicie. Ten odcinek o wiele lepiej przedstawia pychę Gokū, niż miało to miejsce w kinówce. Muten Rōshi doskonale zobrazował, że „czystość serca” objawia się u tego Saiyanina raczej w postaci „czystej głupoty, skupionej tylko na walce”.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Walka praktycznie przez cały odcinek, dawno tego nie było

Wypadło to nieporównywalnie lepiej niż jej "skrót" w Battle of Gods.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Wreszcie jakaś akcja. Nie wiem czy to przez niską jakość streama, ale chyba pogorszyła się kreska w tym odcinku. No niestety Goku na starość zapomina jak się walczy. Wygląda to tak, że leci cały czas na pałe, zero ogaru... gdzie taktyka? W DB/DBZ miał chociaż jakieś przebłyski

Grupa Mirai
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Pewnie, pewnie. Widać, jak bardzo czasowo ograniczony był film.
Przyjemnie się oglądało, jak wszystkie etapy transformacji zawodzą.

[Ed]
Stream był koszmarny. Sam to nagrywałem i myślałem, że mnie cholera weźmie, jak tego twitcha zdjęli Nie mam 20 sekund filmu!

[Ed2]
A BETV już działa... Nie mogły se zrobić przerwy technicznej kiedy indziej, Kitajce brzydkie?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.403
Posty: 88
Oglądałem na dwóch steamach. Jeden został zbanowany po paru minutach, a drugi było ok do czasu, gdy Beerus z Whisem odlecieli i nagle reklama Mafia i odswież i znow ta sama reklama i jeszcze raz i to samo, czekało sie i nagle wskoczyło na zapowiedz do kolejnego odcinka. Mieliscie tak samo?
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Aż takich problemów nie miałem. Fakt, pierwszy stream padł (twitch), ale później wbiłem na drugi (ustream) i tak już do końca odcinek obejrzałem.

Grupa Mirai
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Mi się podobała muzyczka pod koniec, jak Goku zdecydowany był bronić Ziemi
I fajnie, że walczył każdą przemianą, a nie tylko je pokazał.

Niestety podczas walki rysunki słabe, bez szczegółów, ale w DBZ nie było inaczej

Nowości od grupy DBmangi
SzuDar Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SzuDar
Wiek: 33
Dni na forum: 3.214
Posty: 32
Skąd: Stargard
Tutaj nie tylko podczas walki byly slabe rysunki. Walka rysowana byla chyba w paint-cie. Zreszta nielepiej bylo to widac jak pokazywali z bliska twarze (np. pod koniec odcinka Vegety) wszystko bylo narysowane gorzej niz wczesniej.

à la prochaine
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Serio chce się Wam czekać do późnych godzin nocnych i oglądać jakieś lipne streamy i katować się marną jakością obrazu i brakiem tłumaczenia?

Nie czaję.

odcinek niby dobry, ale rysownicy się nie postarali. Goku w oddaleniach wygląda po prostu koszmarnie. Tak spartolić wygląd postaci to trzeba naprawdę się postarać.

Rysownicy Goku - zdecydowany MINUS, aż się nie chciało tego oglądać.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Niektórzy oglądają o 2 w nocy, żeby nagrać i do rana Ci przetłumaczyć

Nowości od grupy DBmangi
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Nie mówię o ekipach ripujących anime i robiących napisy. Mogę poczekać nawet kilka dni na nowy rip i dobre tłumaczenie.

Dziwię się tylko tym, którzy oglądają to dla samego oglądania. To tak samo beznadziejne jak oglądanie filmów z torrentów w wersji CAM.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W programie BETV jakość obrazu nie jest słaba i nic się tam nie zacina, sam byłem zaskoczony.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen, Chińczycy znają się na rzeczy. Jest ich dużo, każdy coś potrafi, takie są efekty
Jak wiesz, podobnie jest z mangami. Najlepsze jakościowo są chińskie skanlacje; czy to odświeżone w photoshopie skany tradycyjne, czy to z dystrybucji elektronicznej.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ta kreska to faktycznie słaba i to nie w poszczególnych ujęciach, tylko praktycznie przez cały odcinek (ale u Toei już nie takie rzeczy się widziało).

W żenującej jakości streamie tego nie było aż tak widać - i kto tu się "katował"?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
maaatti
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.176
Posty: 21
Nie to żebym się czepiał, ale na razie [ ort! ] wiecej minusów niż plusów ma to nasze SUPER....
Po pierwsze - kreska z odcinka na odcinek co raz gorsza. Już w poprzednich odcinkach bylo klawo, a teraz to już przesadzili troszeczke...(miejmy nadzieje ze chwilowa nie dyspozycja) wiem to tylko animowane Anime, no ale w DBZ, czy nawet GT wyglądało to duuzo lepiej.... ostatni odcinek chyba w paincie rysowany
Po drugie - akcja - strasznie się ciągnie i mamy to samo co w kinówce BoG..kicha..

Plusem jest to , ze jednak to Dragon Ball i tak sie bedzie oglądać...


Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Powiedziałbym, że Akira się w grobie przewraca, gdyby tylko nie żył. Ale żyje i doprowadza do takich bubli

Grupa Mirai
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Yasiek, on ma raczej zlane.
Tak długo, jak dadzą mu święty spokój, a mieszek pełny. Pewnie nawet tego nie widział.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
maaatti
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.176
Posty: 21
No może on nie widział, ale widzowie, fanatycy serii DB to oglądają... a to tylko kilka screenów z ostatniego odcinka...no nie dobrze się na to patrzy, nie dobrze..
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Obawiam się, że mangacy w sprawach wykonania anime nie mają za wiele do gadania. Może na BD poprawią.

maaatti napisał(a):
Po drugie - akcja - strasznie się ciągnie
Jeśli ta seria się ciągnie, to polecam wrócić do DBZ

Historia jest zdecydowanie ciekawiej przedstawiana niż w filmie i to jest największy plus. Poza tym wszyscy, którzy czytali komentarz Toriyamy, dobrze wiedzą, że nowa fabuła zacznie się dopiero później, więc polecam cierpliwie oczekiwać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 005, 09.08.2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook