Forum Dragon Ball Nao

» Sny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Gogeta napisał(a):
znam dużo ludków którym się tak robi i opowiadają to kumplom, którzy myślą ze jakimś ufolem jestemi sie patrzą choć by na głupiego.
No właśnie. I tak było ze mną. A przecież każdemu może się zdarzyć no nie. Przecież to może być jakaś specjalna zdolność, która nie rozwijana żadko sie ujawnia, albo zwykły przypadek, jeżeli uznamy że przypadki są. A co by było gdyby nie było przypadków.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Mai
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.749
Posty: 3
Skąd: sprzed kompa:)
Mi ostatnio bardzo często coś się śni. I najczęściej są to tak głupie sny, że szkoda gadać.... No, ale jeden sen był bardzo fajny a mianowicie: latałam. Widziałam całe moje miasto z góry a później jakieś tam pola itp. Cuuudny sen, mówię wam
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Mi się śnilo jak latałem na magicznej churce i rozglądałem się po mieście.Potem wylądowałem na jakimś turnieju sztuk walk .BYłem niewiarygodnie silny,i pokonywałem moich przeciwników.Jdnym z nich był mój kolega z klasy .A potem obudził mnie budzik...naprawde dziwny sen

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ostatnio miałem dwa sny związane z DB.Pierwszy to coś było że będzie Dragon Ball 4!! ja wieże że powstanie bo nie wiadomy czy Akira nie siedzi gdzieś w piwnicy i nie pisze ,a drugi sen to że byłem gdzieś w świecie DB chciałem się zamienic w ssj ale nie dałem rady no i załamałem.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Mnie się śniło, że wybierałam się z załogą Frezera grać w tenisa , przeciwko Teamu Z, po drodze przechodziliśmy jakieś labirynty, rozwiazywaliśmy jakieś zagadki itp. No, i zajoło nam to tyle czasu, że jak doszliśmy na miejsce to musiałam wstać do szkoły Osobiście wolałabym być w tej drugiej drużynie ale i tak jestem ciekawa kto by wygrał...
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Mnie ostatnio śni się dużo, ale natychmiastowe zrywanie się do budy wymazuje mi je z łba.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Dużo snów miałem,nawet taki w którym moja dziewczyna mnie rzuciła .Również taki,w którym mooja mama siostrzyczke mi urodziła.Mam duzo snów pozytywnych,negatywnych i neutralnych.

Do Dragona:
Na przyszłość staraj się pisać dłuższe i sensowniejsze posty.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh, ja mam całą mase snów, ale one czasem cżłowieka do szaleństwa potrafią doprowadzić XD

Np. sni mi się cos na wzór sensacyjnego filmu, i w chwili, gdy morderca ma zostac wykryty, ktoś mnie budzi i szlag mnie trafia XD
Często tez ze snów spływa mi natchnienie i prodkuje cała masę opowiadań... Koszmarów nie miewam, pamietam jeden, sprzed 6 lat (tez nie wiem, jakim cudem tak długo pamietam XD), kiedy mój własny ojciec podczas ciemnej, deszczowej nocy gonił mnie z elektryczną piłą, cały zakrwawiony XD

Co do snów o DB, miałam jeden, w którym byłam siostra Goku, która ocalała z Vegety i przybyła na ziemię XD Miałam na imie chyba Tomato, co, jak kazdy wie, znaczy pomidor XD
A kiedy na tę ziemię przyleciałam, ożeniłam sie z Kuririnem, zabiłam Gohana i obudziłam się, kiedy Goku mi dziekował, bo nie chciał syna naukowca XDDD

Do tej pory w vrodesobie pluje, bo Gohan taki był milutki za młodu XD

Cóz, sny nigdy nie sa inteligenne, a ja nadzwyczaj często miewam wręcz przygłupawe XD Przynajmniej rozrywka przed cięzkim dniem w szkole XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zazwyczaj nie pamiętam swoich snów ,ale co ciekawe zazwyczaj budzę się ze wzwodem ( jak 80% ludzkości która jest w stanie go osiągnąć

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
atomek1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.644
Posty: 19
Skąd: podlasie grajewo
a ja pamientam sen jak miałęm 4 lata to jeszcze w głupoty wierzyłem to sie sniło mi że mnie babajaga goniła mnie przez miasto a już puznij nigdy nic mi sie nie śnilo

Czemu nie istnieje naprawde dragon ball???
(\_/)
(O.o)
(> <) <------ To jest kroliczek...wklej go do swojej sygnaturki aby pomoc mu zapanowac nad swiatem!!!!
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Mi Sie Snilo dzisiaj Ze Byl Mecz Lehia- Jagiellonia ,Poszedlem z dwoma kumplamy,tu nagle kibice z lechi bylo ich 15 a ans 3 no cuz ,Bilismy sie az do wytchnienia,Mojego kumpla tak skopano ze wpadlem wszal oczy zrobily mi sie czarne Jak smola,ruszylem na tego typa (nawet chyba go zabilem niepamietam dobrze)potem sam padlem na ziemie..Umarlem..Na Moim Pogrzebie Pojawili sie wszyscy,A ja nagle wstalem Pocalowalem Swoja Ukochana Dziewczyne i sie obudzilem

pulkarecordzz.phorum.pl
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
azi napisał(a):
Mi Sie Snilo dzisiaj Ze Byl Mecz Lehia- Jagiellonia ,Poszedlem z dwoma kumplamy,tu nagle kibice z lechi bylo ich 15 a ans 3 no cuz ,Bilismy sie az do wytchnienia,Mojego kumpla tak skopano ze wpadlem wszal oczy zrobily mi sie czarne Jak smola,ruszylem na tego typa (nawet chyba go zabilem niepamietam dobrze)potem sam padlem na ziemie..Umarlem..Na Moim Pogrzebie Pojawili sie wszyscy,A ja nagle wstalem Pocalowalem Swoja Ukochana Dziewczyne i sie obudzilem
Chore, za dużo Dragon Balla się naoglądałeś

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ehh Moze i tak. Ale Niemoge Sie Doczekac Meczu Lehia -Jaga pokazemy im Co potrafimy a ty shiro idziesz na mecz ?? Widze ze jestes z białego ?
Ale ak przewaznei mam normalne sny tylko taki wykret sie trafil

shiro: Nie idę na mecz, chyba ;p poza tym [ ort! ] Jaga > Lehia i wszystko gra

pulkarecordzz.phorum.pl
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja najczesciej mam glupie sny Sa raczej zwiazane ze szkola albo z kolesiami, ale tez z innymi rzeczami. Np. ostatnio mialem sen, ze jestem Goku i walcze z Vegeta i nagle pojawila sie moja nauczycielka od matmy i walnela we mnie Kamehameha i sie obudzilem Troche glupi sen ale fajnie wygladal swiat z oczu Goku

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Mnie dzisiaj śnił się koszmar, a dokładniej "moja" wersja horroru "Świt żywych trupów" w której występowały postacie z DB (m.in. Piccolo i Pan [ja nią byłam]), że byłam w lesie i nagle zobaczyłam że trupy mnie ścigają i tylko w jednej wiosce można było się ukryć.

a w drugiej części snu (często tak mam) to było coś podobnego do "Świtu..." ale tam było zamiast trupów wszyscy byli zamieneni na majin'ów ,tak jak Vegeta i on nimi dowodził, próbował mnie przekonywać że to jest fajne, ma się wielką siłe itd. ale nie wiem [ ort! ] co się później stało, bo budzik taty mnie wyrwał z tego snu

Znowu chaotycznie wyszedł mi post
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Juz napisalem w jakims temacie, ze kiedys mi sie Freezer snil i mnie zabil... potem zaczalem go szanowac
a tak na serio to ostatno mi sie jakies odcinki snia. raz DB raz NW, a raz jeszce cos innego...

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Tak naprawdę, to nie pamiętamy większości z tego, co nam się przyśniło w nocy. Bo w gruncie rzeczy pamietamy tylko to, co przysniło nam się w ostatniej fazie snu- czyli niedługo przed obudzeniem się.
Ja z reguły nie pamietam co mi się śniło...
Ale jakos mi to nie przeszkadza:P
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
ja to codziennie mam jakies sny i to mnie wkurza. Kilka razy nie zdarzylo m isie nic nie snic. Fajnie jakby snily mi sie jakies panienki ( co sie zdarza niestety rzadko ), ale snia mi sie takie sny, ze pod koniec zawsze musi sie zdarzyc cos bardzo strasznego i sie budze w srodku nocy i jak zasypiam , to dalej mi sie sni jakis sen i nawet go pamietam ze szczegolami
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja z reguły nie pamietam co mi się śniło...
Ale jakos mi to nie przeszkadza:P

Ahh...a mnie z reguly meczy to caly dzien. Jestem osoba dociekliwa i musze wszystko wiedziec. Taki glupi nawyk.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Sny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook