Forum Dragon Ball Nao

» Aktualności

Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/i ... 42702.html

Iracka armia przegrywa z Państwem Islamskim w pół milionowym Ramadi. IS użyło swoich samobójczych zamachowców.

Zastanawiam się nad tym co ci Irakijczycy odpierdzielają. Jeszcze nie tak dawno ogłaszali, że będą w stanie odbić Mosul, a teraz tracą 500 tysięczne miasto zaraz pod nosem? Jeśli IS chce dojść do Bagdadu, to zapewne wiedzą, że muszą zrobić to teraz zanim Irakijczycy zorganizują się porządnie i im dowalą.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wyczytałem na JEGO blogu, że na partię Balcerowicza patrzył z nadzieją, a jego samego określił jako libertariańskiego od lat. O ile faktycznym jego końcem było wejście w konszachty z Wiplerem (tym gościem, co się realizował jako wolnościowiec w ministerstwie gospodarki oraz państwowych spółkach naftowych z nadania rządu Kaczyńskiego), to symbolicznym końcem jest 1 czerwca 2015 - dzień, w którym nowoczesna.pl stała się JEGO zdaniem kapsułą awaryjną dla platforemki. Zabrakło już tylko ody do Frasyniuka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 01.06.2015, 17:17
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Też się z tego śmiałem.
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
https://pbs.twimg.com/media/CI3Po61UsAAlTuF.jpg

Turcja musi naprawdę nie lubić Kurdów ( i Asada ) ... I pewnie dlatego planują wziąć sobie kawałek Syrii ... dopiero wtedy gdy Kurdowie zaczynają odbierać terytorium IS. Ostatnio odbite dżihadystom Tal Abyad było ich ważnym punktem zaopatrzeniowym ( od strony Turcji ). Kurdowie natomiast oskarżają Turcję za to, że pozwolili wjechać dżihadystom od swojej strony i zaatakować Kobane. Ciekawe czy Kurdowie żyjący w Turcji zbuntują się. Pomyślec że ta Turcja jest w NATO i mówi się o Turcji w UE
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Już zaczęło się we łbach przewracać, tylko że tutaj nikt się nad nimi nie pochyli
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niech ich Niemcy biorą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Czuję obrzydzenie do siebie, bo przez bandę lewackich znajomych na FB muszę dawać lajki postom Wiplera, żeby ich zdenerwować.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bardzo niedobrze. Mi przez poglądy na youtubie odpalają się JEGO spoty.
Tak generalnie to się zastanawiam co było z tym Kulczykiem. Chłop sobie umarł na jakimś rutynowym zabiegu, ale coś mi intuicja pomaga, że ktoś się bał, że nie wytrzyma ciśnienia i się wypucuje z rozmów u Sowy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
We Francji zamachy.

Szczerze mówiąc, ~200 ofiar nie robi już specjalnie wrażenia (jeśli zliczyć te wszystkie samoloty, które ostatnio spadły). Gdyby stadion poszedł z dymem, to się zastanawiam, jakie byłyby dalsze losy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Szczerze mówiąc, ~200 ofiar nie robi już specjalnie wrażenia
Bo zginelo 200 Francuzow. Gdyby zginelo 200 muzulmanow, zbrodnia bylaby to nieslychana, a caly swiat bylby w szoku.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale ja czegoś nie rozumiem. Kiedy te samoloty spadały (ostatni 2 tygodnie temu nad Egiptem) i każdorazowo ginęło więcej ludzi, to na Facebooku nie można było sobie jednym kliknięciem ustawić ładnej flagi na profilu albo jakiejś wstążki, żeby się łączyć ze wszystkimi w bólu i nadziei. To jest nakręcanie sensacji, a nie żaden ból.

A co do rozprawy z terrorystami, musiałoby być kilka tysięcy ofiar, żeby podjęto jakieś działania, jak w 2001.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Bo Rosji nikt nie lubi.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To wiem, ale na początku roku był jeszcze ten z niemieckim samobójcą, a rok temu z Holendrami nad Ukrainą i drugi z Chińczykami, którego do tej pory nie odnaleźli.

Setki ludzi zginęło, no ale to nuda, nie to co ataki w centrum Paryża.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shounen napisał(a):
Ale ja czegoś nie rozumiem. Kiedy te samoloty spadały (ostatni 2 tygodnie temu nad Egiptem) i każdorazowo ginęło więcej ludzi, to na Facebooku nie można było sobie jednym kliknięciem ustawić ładnej flagi na profilu albo jakiejś wstążki, żeby się łączyć ze wszystkimi w bólu i nadziei. To jest nakręcanie sensacji, a nie żaden ból.

A co do rozprawy z terrorystami, musiałoby być kilka tysięcy ofiar, żeby podjęto jakieś działania, jak w 2001.
Bo samolot spadł, a w Paryżu zostały zaatakowane "europejskie" wartości i teraz świat zachodni w swym skowycie szczerzy zęby i mówi, że ich będzie bronił.
Zapewne winą za zamachy zostanie obarczony Assad. Ale jakoś nikt nie mówi o tym, że ISIS to ludzie, którym Ameryka płaciła za walkę z Assadem, którzy postanowili zerwać stosunek wasalny i grać samodzielnie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wklejam z facebooka, bo mi bardzo ładne zdanie wyszło:
Tolerancja, to taka postawa, która każe nawet post factum uznawać za idiotę, osobę która przewidziała zamachy we Francji.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Smutne jest robienie show przez dziennikarzy i media, zamiast zainicjować poważne bloki dyskusyjne, aby opinia publiczna (w tym ja) dowiedziała się jak to na tym wschodze jest i jak było. Kto kogo pierwszy zaatakował, czy to przez USA, czy może przez inny kraj wbuchła ta wojna w Syii, na czym ta wojna polega, kto z kim się bije i o co. Kto dostaje profit z tej wojny, kto kogo wspiera i dlczego ma to takie skutki, że te setki tysięcy ludzi czy może miliony ludzi napływa do Europy i nikt z tym nic nie robi?

W Krakowie nie oglądam TV, a jak na weekendzie w Mielcu włączyłem telewizor, to okazuje się, że wciskane są nam jakieś kpiny, co chwilę jakieś gówno paradokumenalne lub serial.

Jestem zaniepokojony, że nic się z tym problemem islamskim nie robi, że brakuje twardych, jasnych decyzji, że jako obywatek nie wiem co szykuje moje państwo, w jaki sposób będziemy asymilować te osoby, czy w ogóle będzie, ile zamierzają w Polsce spędzić, ile dostaną pieniędzy za to, że ich przygarnęliśmy...

Z drugiej strony obawiam się narasającen nienawiści w stosunku do wszystkich muzułmnów, szczególnie jeśli oparta jest ona na zamachu terrorystycznym czy dlatego, że dostną za darmo pieniądze. Inaczej mowiąc, kiedy ktoś sprowadza wszystko do skrajności lub obwinia tych ludzi za cipowate rządy naszych europejskich przywódców.

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Szkoda mi jedynie niewinnych ludzi, którzy zginęli w zamachach. Szczególnie Ci z hali koncertowej. To mogłem być ja gdybym był w Paryżu. Na koncerty lubię chodzić i kto wie czy bym nie zajrzał.

Generalnie, jak dla mnie Francja, jako państwo, jest sama sobie winna. Prosili się o to od dłuższego czasu. Poza tym nie znają od wielu lat umiaru w kwestii przyjmowania imigrantów. Z tego co wiem to 2 zamachowców przybyło z tegoroczną falą uchodźców tak?

Rzygać mi się chce tymi flagami na fejsbukach, kolorowymi Pałacami Kultur i innymi stadionami. Gdzie byli Francuzi w 39? Albo chociażby profilowe fotki żabojadów po Smoleńsku? Albo wszystkich naszych cebulaków gdy Rosyjski samolot zestrzelili? No tak, Francja taka fajna, a Rosja to zło. Putin największym zagrożeniem na świecie

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » » Aktualności
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook