Forum Dragon Ball Nao

» Brak elektryczności

Strony:   1, 2
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Trzy slowa: "duzo wiecej sportu". Praktycznie moglbym zamieszkac na dworze i do domu przychodzic na posilki. Uprawialbym sport (dokladniej siatka, pilka nozna) bez ustanku. Nie mialbym do czego wracac (chyba ze do rodziny )

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Heh fajnie by było Siedzenie przy świecach.... jak ja to lubie Taki fajny klimacik
Ale z drugiej strony.... e... Jak ja bym oglądała DB...?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
żaden problem, byle tylko książek mi nie zabrakło
(ale o to już sie postarają moi wykładowcy uff)

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hmm co ja bym zrobił jakby nie było prądu? Pewnie podziwiałbym naturę bo nie wiedzielibyśmy, że istmieje jaka kolwiek manga bo nie byłoby TV no i każdy by nie wiedział co to DB xD a tak poważnie ludzie żyli jakoś w czasach gdy nie mięli prądu i przeżyli.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Wazon363, nie mogli przeżyć, więc prąd wymyślili . Nie no ale zgadzam się z tobą. Ale to jest tak, że np. nie miało się kompa, no dobra trudno. Potem się kompa ma, a jak idzie np. do naprawy, to nie można wytrzymać bez niego, nie miało się neta, no dobra do kumpla się poszło, ale jak już się ma i nagle zabraknie, to już wyrobić nie można. Za bardzo się przyzwyczajamy do wszystkiego.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ciekawe bardzo, ale jak i tak samo ciekawe tak i idiotyczne.
Nie ma czegoś takiego jak brak elektryczności. Istniała ona zawsze, sęk w tym, że dopiero tak późno ją odkryto. Nie wiem jak by to było gdyby energia elektryczna nie istniała. Prawdopodobnie nie byłoby nic.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
RemaZ napisał(a):
Wazon363, nie mogli przeżyć, więc prąd wymyślili . Nie no ale zgadzam się z tobą. Ale to jest tak, że np. nie miało się kompa, no dobra trudno. Potem się kompa ma, a jak idzie np. do naprawy, to nie można wytrzymać bez niego, nie miało się neta, no dobra do kumpla się poszło, ale jak już się ma i nagle zabraknie, to już wyrobić nie można. Za bardzo się przyzwyczajamy do wszystkiego.
Pozwoliłem sobie przytoczyć tą wypowiedż xD no jak to nazwać xD chyba komputerowy nałóg Ja mam podobnie jak Ty gdy zabraknie prądu nudzę się jak mops.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Bez elektryczności... nie nie umiem sobie tego wyobrazić. Dużo sprzętów domowych bez tego by padło i byłoby o wiele ciężej. Np. lodówka. Bez elektryczności no nie pójdzie. Jedzenie się zepsuje, itp. Oświetlenie też. Stanowczo jest wygodniejsza żarówka a niżeli świeczka. I o wiele bezpieczniejsza. A żelazko? Uprasujemy bez prądu? Nie. Pralka? Bez prądu to ona padnie. Co do telewizora to nie oglądam go prawie w ogóle, więc mi by to nawet. Ale bez radia i kompa? Nie wytrzymałabym. A piecyk elektryczny bez prądu? Niemożliwe by zadziałał.
Ludziom byłoby ciężko bez elektryczności. Łatwo powiedzieć, że by się dało radę. Ale w praktyce o wiele gorzej. No i śmiałabym powiedzieć że byśmy się cofnęli i to o sporo.
Elektryczność to podstawa- bez niej będzie trudno.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Oj ciężko by było i to nie ze względu na tv, której prawie wcale nie oglądam, czy nawet na komputer/laptop, z których też coraz mniej korzystam, lecz np samo światło, lodówki i inne potrzebne sprzęty. Większość ludzi w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie życia bez elektyczności, więc gdyby stało się coś, że nie byłoby prądu przez dłuższy czas to chyba by umarli
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Hehehe, mnie tam nie obchodzi, czy jest światło, czy nie ma. Obeszłoby się . Straszne by było to, że nie byłoby komputera, bez którego nie potrafię żyć . Nie no, bez elektryczności wiadomo, że się długo nie pociągnie. Np. w nie byłoby lodówki, więc gdzie trzymać jedzenie?

Anime na zawsze !!!
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Jeżeli mówimy o całkowitym braku elektryczności to ciężko by w ogóle było przetrwać kuli ziemskiej. Życie całkowicie wymarłoby z braku światła słonecznego ponieważ NIE BYŁOBY SŁOŃCA. Ziemia wypadłaby z orbity ponieważ straciłaby swoją biegunowość a to jest warunkiem koniecznym do utrzymania się na niej. Także jeśli pęd wyrzuciłby kulę ziemską poza galaktykę to pożylibyśmy ze 100 lat bez słońca lecz jeśliby tak się nie stało i kula zostałaby w galaktyce to w najgorszym wypadku w kilka miesięcy ludzkość zostałaby spalona przez słońce bowiem grawitacja słońca przyciągnęłaby do siebie Ziemię.
Na koniec powiem:
Świat bez elektryczności istnieć nie może!

szczecin
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Po pierwsze - obawiam się, że autorowi tematu chodziło raczej o prąd elektryczny.

Po drugie, twój post brzmi jak stek bzdur. Nie jestem dobra z fizyki, ale rodzi się we mnie poczucie absurdu. Skąd bierzesz takie terminy? Kilka miesięcy, sto lat, naprawdę uważasz, że Ziemia jest w stanie istnieć sto lat bez słońca? Przecież zniknięcie słońca sprawi natychmiastowe ochłodzenie planety i natychmiastowe wyginięcie ludzkości, gdzie tu czas na sto lat? I niby jak to słońce ma spalać Ziemię przez kilka miesięcy, tak powoli? Ja wiem, że Armageddon to nie jest zbyt realistyczny film, ale wydaje mi się, że gdyby Ziemia zbliżyła się do słońca, zrobiłaby to dość szybko, a wtedy słońce również szybko spaliłoby nas.

Ale, jak mówię, nie znam się na fizyce, ma ktoś o tym większe pojęcie?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Parvatti napisał(a):
Po pierwsze - obawiam się, że autorowi tematu chodziło raczej o prąd elektryczny.
http://sciaga.onet.pl/_i/Fizykasciaga/ziemia_magnes.jpg
O kurde!!! Ziemia jest powiązana z prądem! Chyba kogoś olśniłem. heh Zdolność do przyciągania i odpychania np elektronów to jest elektryczność! Hura! heh
A ziemia ma bieguny jak bateria czy magnes!!! JAAAAAAAAA
Parvatti napisał(a):
Ziemia jest w stanie istnieć sto lat bez słońca? Przecież zniknięcie słońca sprawi natychmiastowe ochłodzenie planety i natychmiastowe wyginięcie ludzkości, gdzie tu czas na sto lat?
Ludzie masowo może by 100 lat nie przeżyli Pojedyńcze jednostki owszem za pomocą dóbr energetycznych.
Parvatti napisał(a):
I niby jak to słońce ma spalać Ziemię przez kilka miesięcy, tak powoli?
Nim słońce zbliżyłoby się do nieistniejącej już orbity merkurego to trochę by trwało ale nadal ziemia by była cała. Po 2 to nie jest tak że od razu by się zaczęła przybliżać jak zapewne pomyślałaś błędnie. Ziemia ma w tej chwili swój własny pęd i by się oddaliła najpierw od Słońca na spory kawałek a dopiero później zaczęła przybliżać stąd kilka miesięcy.
http://aik.magazyn.pl/obserw/uklad.jpg


Parvatti napisał(a):
Po drugie, twój post brzmi jak stek bzdur.
Po trzecie twój post to wysypisko bzdur.


edit:
Parvatti napisał(a):
Czyli jak?
Użyj wyobraźni choć trochę. Niech jedna szara komórka pomyśli i wpadnie na myśl np silnika.

szczecin

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gangez: 30.12.2009, 21:43
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
O kurde!!! Ziemia jest powiązana z prądem! Chyba kogoś olśniłem. heh Zdolność do przyciągania i odpychania np elektronów to jest elektryczność! Hura! heh
A ziemia ma bieguny jak bateria czy magnes!!! JAAAAAAAAA

Może wyrażę się jaśniej, bo wygląda na to, że mnie nie zrozumiałeś, ale nie martw się, to się zdarza - wydaje mi się, że autor tematu miał na myśli prąd elektryczny wykorzystywany na co dzień w życiu, a nie chodziło mu o elektryczność jako taką.


ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
Ludzie masowo może by 100 lat nie przeżyli Pojedyńcze jednostki owszem za pomocą dóbr energetycznych.

Czyli jak?


ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
Nim słońce zbliżyłoby się do nieistniejącej już orbity merkurego to trochę by trwało ale nadal ziemia by była cała
Niech będzie cała, nie mówię o jej likwidacji a o likwidacji życia na ziemi.


ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
Po 2 to nie jest tak że od razu by się zaczęła przybliżać jak zapewne pomyślałaś błędnie. Ziemia ma w tej chwili swój własny pęd i by się oddaliła najpierw od Słońca na spory kawałek
I wtedy ludzie by zamarzli. Jak dla mnie to mało fajne.

ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
Po trzecie twój post to wysypisko bzdur.
Chyba ty.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
konto usunięte
Nail
Nail


To taki temat, w którym można gdybac i gdybac. Fakt, że bez prądu byłoby ciężko. Ostatnio czytałem w sumie coś o burzy słonecznej, że niby może nastąpic ze względu na sporą aktywnosc Słońca. Ale to było napisane w tych newsach gg, więc wolę tego nie traktowac poważnie. Szczerze takie spekulacje to wyprowadzają człowieka z równowagi. Nie wiem, po co to tak przedwcześnie pieprzyc głupoty tzn. stawiac hipotezę, której za bardzo nie idzie uargumentowac. A jedyne, co można uznac za wiadome, to czyjeś przypuszczenia i domysły. Jeśli coś ma się stac, to jakieś niesprawdzone teorie na nic się zdadzą.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Brak elektryczności
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook