Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 117, 26.11.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto siedemnastego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 26.11.2017 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Odcinek wygrywają dwa "naparzające" się Zenony

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
W końcu odpadły te irytujące jędze... Zbyt długo czekałem na ten moment.
Vegeta jak zwykle zamiast walczyć to przeżywa. Miałem nadzieję, że to on je pokona.

Grupa Mirai
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Walka Zenków mnie zniszczyła totalnie xD Mam nadzieję że w przyszłym odcinku nie zobaczymy jak odpada Piccolo, nie miał on nawet swojej walki Myślałem że dzisiaj C18 odpadnie a tu niespodzianka.
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
W końcu gruba odpadła ale tak to szału nie było... trochę nuda
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Ciesze sie ze te irytujace wojowniczki z 2 uniwersum odpadły, chociaz w slaebym stylu, Goku na ssj2 nie dawał im rady tu ziemskie androidy je wyeliminowaly,

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
To potega milosci wygrala. Przegadane .
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Odcinek taki se, dobrze że odpadły. Przez chwile myślałem, że Goku weźmie tych trzech na blef i że uciekną.

Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Tytuł następnego odcinka sugeruje, że kolejne wszechświaty odpadną. Czyżby uni 2 i 6?

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Prawdopodobnie. Ewentualnie na razie jeden, ale zaraz po nim drugi.

Też uważam, że odcinek średni, ale to chyba dlatego, że #18 nie należy do moich ulubionych postaci w tej serii. Trzeba jednak przyznać, że walka była dość dynamiczna i z pewnym rozmachem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Stawiam na drugi prędzej niż szósty.
Myślę, że celowo jest pokazane dużo scen z Nameczanami w spoilerze, ale oni nie zostaną pokonani.
Pod sam koniec trójka z Dai Ni Uchu odpadnie
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Początek straszny. Czy jest w ogóle ktoś, kto lubił tę całą Ribrannę? Wciąż nie mogę też przecierpieć, że Gohan jest słabszy/na równi z jakimś tam Nameczaninem.

Dążenia do osiągnięcia przez Vegetę ultrainstynktu - to było akurat w jego stylu, no może nie dostawanie "łupnia", jak się wyrazili na widowni, ale po prostu ta rywalizacja z Goku.

Śmieszny kontrast - wszechświaty mają zostać wymazane a rodzeństwo gada o łódkach i lepszych zarobkach.

Całe szczęście, że te od "miłości" w końcu odpadły.

Jedyne, co mi się podobało to zespołowa walka C17 i C18, w końcu jakiś sens ma battle royale, bo równie dobrze mogliby zrobić zwykły turniej, skoro większość odcinków to jeden na jednego lub jedna osoba vs kilka innych. Tutaj naprawdę świetnie uchwycili wspólną walkę androidów.

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szarlej_3 napisał(a):
Czy jest w ogóle ktoś, kto lubił tę całą Ribrannę?
Fajna postać, jakiej w serii nigdy nie było. W tym odcinku zrobiono z niej trochę jakiegoś potwora, ale poza tym ją lubię. Gdyby nie była gruba i z charakterem, tylko normalną czarodziejką, to liczba hejtów spadłaby pewnie o połowę, ale to wtedy tak naprawdę można by narzekać, że z DB robi się SM.

szarlej_3 napisał(a):
Jedyne, co mi się podobało to zespołowa walka C17 i C18, w końcu jakiś sens ma battle royale, bo równie dobrze mogliby zrobić zwykły turniej, skoro większość odcinków to jeden na jednego lub jedna osoba vs kilka innych.
Walki 2 na 2 chyba nie cieszą się popularnością ludzi. Dlatego nawet jeśli dochodzi do takiej konfrontacji, to i tak w 99% przypadków robi się z tego 2 razy 1 na 1.

Chyba jednak zdecydowana większość walk na turnieju to właśnie te wspólne. Nawet Goku już parę razy walczył u boku Vegety. Prawdopodobnie Jiren też zostanie pokonany wspólnymi siłami, a nie tylko Ultrainstynktem Goku, żeby właśnie zaakcentować, o co chodzi w turnieju (i oczywiście w życiu). Zresztą tak samo było w DBZ.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Dla mnie ta Ribranne jako czarodziejka nie była taka zła, ale całe to gadanie o miłości, wysyłanie serc wybitnie mi nie pasowało do DB, miałam wrażenie, że oglądam inne anime.

Co do wspólnych walk, nawet jak walczą grupowo, to jakoś nie wychodzi tak fajnie jak w przypadku androiów.

Co do Jirena, nawet lepiej jakby pokonali go wspólnymi siłami. Kto wie, czy nie postanowią zaangażować w to Vegety, aby walczył razem z Goku.

Klątwa - Dragon Ball
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Vegeta to słabeusz ;P

Obraz
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Mateusz napisał(a):
Vegeta to słabeusz ;P

Na takiego go niestety kreują, ale był moment, w którym razem z Goku posiadali podobne poziomy na formie blue. Prawie zawsze jest krok za Goku, to chyba jakaś klątwa. ;p
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 117, 26.11.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook