Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super Movie: Broly (2018) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ale Goku na Namek miał ubranie w strzępach. Właściwie nie ma konkretnego momentu, do którego pasuje ta grafika.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Wyobrażam sobie, jak wszyscy spotykają się u Bulmy i przy klimatycznej muzyce Freeza opowiada zebranym historię swojego życia.
Diamante napisał(a):
Juz to sobie wyobrażam. Freeza siedzący przy ciepłym kominku popijający wino i podrzucający ogonem Bulle, opowiada historie swojego zycia. A Vegeta w tym czasie obgryza paznokcie w kącie.
Pan Michał napisał(a):
Super przygody Frizera! :3
https://imgur.com/a/klTZ6
Tu nie ma co żartować Panowie, bo patrząc na to co się dzieje w serii TV to są bardzo poważne przesłanki ku tego typu teoriom.

Generalnie śmierdzi na kilometr próbą rehabilitacji tej postaci i naprawdę nie będę zdziwiony jeśli w tym filmie pokażą, że tak naprawdę to Ci „źli” Saiyanie zniszczyli rodzinną planetę Frizera i jego ojca stąd też obaj doszli do wniosku, że okrucieństwo i strach może zapewnić przetrwanie.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
gregor94 napisał(a):
Ale Goku na Namek miał ubranie w strzępach. Właściwie nie ma konkretnego momentu, do którego pasuje ta grafika.
Obraz

Czepiając się tego, że jako SSJ miał rozerwany kostium, ale wygląda jak ten, który miał na Namek.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Kenji Harima napisał(a):
Generalnie śmierdzi na kilometr próbą rehabilitacji tej postaci i naprawdę nie będę zdziwiony jeśli w tym filmie pokażą, że tak naprawdę to Ci „źli” Saiyanie zniszczyli rodzinną planetę Frizera i jego ojca stąd też obaj doszli do wniosku, że okrucieństwo i strach może zapewnić przetrwanie.
Nope. Nie kupuję tego. To by było zue. Kupuję natomiast fakt, że Freezer był od zawsze zły, bo tak było po prostu łatwiej i „spoko”. Obecnie nie stanie się „dobry”, ale przestanie być zły, ponieważ zwyczajnie priorytetem będzie „walka z Gokū” oraz „stawanie się coraz silniejszym dla samej tylko walki”. Ot, rywal, jak się patrzy, nic więcej.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Shounen napisał(a):
To tyle z niedzielnej niespodzianki(?).

Teraz ciekawe czy pokażą to samo, coś więcej... czy jednak nic w niedzielę

Jak pisałem wyżej, zauważyłeś, że oczy tego Saiyanina wyglądają jak te SSJ4?
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
O, Yamoshi!

Animacja troszkę jak w Digimonach.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Raczej nic więcej nie pokażą w tak krótkim odstępie czasu.

Wizualnie prezentuje się dość byle jako. Pocieszenie takie, że tego zapewne i tak nie będzie w filmie. A oczy jak oczy

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Obstawiam że to może być Yamoshi, wielkie starcie z duchowym przodkiem Saiyanów
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Po teaserze pan z Shueishy powiedział coś o filmie, ale tłumacz nie chciał przetłumaczyć całości...
https://streamable.com/up4pa
Może ktoś z was to rozszyfruje?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj zapowiedziano nową grę mobilną Dragon Ball Legends, do której Toriyama narysował postać - Saiyanina z innego czasu niż Goku. Ciekawe czy to tylko do gry czy może będzie mieć też związek z filmem:
http://www.kanzenshuu.com/wp-content/uploads ... racter.png

Swoją drogą to śmieszne, że do gier potrafi stworzyć jakieś ciekawe postacie a do DBS stawia na minimalizm albo kopie istniejących, zamiast takiego U6 dostał Cabbę xD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Katz napisał(a):
Swoją drogą to śmieszne, że do gier potrafi stworzyć jakieś ciekawe postacie a do DBS stawia na minimalizm albo kopie istniejących, zamiast takiego U6 dostał Cabbę xD
Do postaci do gier pewnie dostaje jakieś wytyczne, a przy DBS zapewne nic i robi projekty "na odwal się".
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ten filmik z YT został zablokowany w Polsce, czy to jest to samo co na Twitterze?
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
To wygląda jak Naoki Tate mode on. Szczerze nie podoba mi się to. Mimo, ze dzięki temu animatorzy będą mogli bardziej zaszaleć z animacją to nie mogę jakoś tego kupić. Kreska DB na przestrzeni lat ewoluowała w coraz bardziej dokładną. Postacie były coraz bardziej wyraziste i posiadały coraz więcej detali. To jest jakby nie patrzeć cofanie się wstecz. Coś podobnego zrobili w Pokemon.
Idealnym kandydatem za Yamamuro jest jak dla mnie Yuya Takahashi. Wystarczy sprawdzić jego prace w Super.
No cóż nie będę jeszcze narzekał za wczas. Jedyny plus tej zmiany to na pewno kolory. Podoba mi się Gi Goku oraz jego wlosy. Bez tych szarych pasemek.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
gregor94 napisał(a):
Ten filmik z YT został zablokowany w Polsce, czy to jest to samo co na Twitterze?
Tak, nic więcej się nie ukazało.

To komukolwiek przypomina DBZ? Co po ładnej animacji, jeśli rysunki brzydkie (nawet odpychające)? Ja w tym teaserze bynajmniej nie widzę starego stylu, tylko eksperymentowanie z czymś nowym.

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Jesli DB ma zmienić styl na coś takiego to ja już wolę żeby Yamamuro powrócił

Obraz

Mimo niezbyt przyjaznych projektów postaci dla animatorów ktorzy mają ewidentnie z tym problem w Superce (przez co często widzimy off model) to mimo wszystko jest to kinówka więc jako tako powinien zostać zachowany jakiś zdrowy rozsądek. Mam wrażenie, że twórcy próbują zmienić drastycznie marke DB w cos co juz jest bardzo powszechne. Mowiąc ogółem chcą się dostosować do nowoczesnych trendów, ale czy przy tym nie zatracą tego co było najlepsze w DB?
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ale zauważcie, że Goku ma tę nową kreskę, ale jego przeciwnik NIE. Dlatego myślę, że to jest tylko na potrzeby trailera.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
A ja myślę że ta kreska daje dużo możliwości animacyjnych. Pamiętacie walkę Obito vs Kakashi? Wydaje mi się że zostało to zrobione wtedy w podobny sposób. Dynamika i choreografia były tam niesamowite. Jestem oczywiście za klasyczną Zetkową kreską, ale mają mój bagaż zaufania, póki co tralier mnie kupił

@Podobno na kanzenshuu jest napisane, że to specjalnie stworzona animacja do teasera i nie jest częścią filmu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Indiger napisał(a):
@Podobno na kanzenshuu jest napisane, że to specjalnie stworzona animacja do teasera i nie jest częścią filmu.
Przypomnę teaser do Battle of Gods:
https://www.youtube.com/watch?v=K-QTWevFT4E

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook