Forum Dragon Ball Nao

» Super Dragon Ball Heroes - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Widocznie mają szybsze statki Na siłę da się to połączyć. Z tego, że Vegeta kojarzy Coolera wnioskuję (na wyrost), że pewnie skojarzy innych bohaterów filmów np. widocznych na ekranach w kryjówce Fu. Dlatego Vegeta bądź Goku musieli gdzieś ich spotkać np. w tych właśnie filmach.

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Trzeci odcineczek 6 września.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Drugi odcinek zaczyna się jeszcze większym chaosem. Nagle znika Goku ssj4 (kto to w ogóle był, Black Goku czy jakaś alternatywna wersja Sona?), nikogo to nie dziwi, bohaterowie łażą sobie jakby nigdy nic, zamiast zastanawiać o co tu chodzi, Trunks wyskakuje w ostatnim momencie, broniąc Mai (a miałam taką wielką nadzieję, że ona w końcu umrze! Czemu zawsze mi to robią, i pozostawiają Mai przy życiu?!).

Vegeta bez słowa wkłada na ucho Potara, zupełnie jak nie on. I oczywiście tekst Vegety "To Kanba! Zły Saiyanin" zakrawa na kpinę, przecież wszyscy Saiyanie byli źli! Wszyscy! Helo, to przecież oni mordowali ile wlezie i latali po kosmosie wykańczając inne rasy. Albo je sprzedając. Goku wyjątkowo po uderzeniu w głowę stał się dobry. Więc co ma znaczyć tekst "Zły Saiyanin"? Czy coś źle przetłumaczyli? Ech.

Chaos, chaos, chaos. Ale za to muzyka mi się podoba, i będę oglądać dalej, tak już mam. Lubię sobie pomarudzić, ale jeszcze bardziej lubię DB.

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szarlej_3 napisał(a):
I oczywiście tekst Vegety "To Kanba! Zły Saiyanin" zakrawa na kpinę, przecież wszyscy Saiyanie byli źli! Wszyscy! Helo, to przecież oni mordowali ile wlezie i latali po kosmosie wykańczając inne rasy. Albo je sprzedając. Goku wyjątkowo po uderzeniu w głowę stał się dobry. Więc co ma znaczyć tekst "Zły Saiyanin"? Czy coś źle przetłumaczyli? Ech.
Vegeta widać wyparł z pamięci niechlubną przeszłość

Jak wrażenia po nowym odcinku?
-> https://streamable.com/xr9au

W zasadzie od początku do końca sama walka, więc nie się do czego przyczepić. Zastanawia mnie, jaką rolę w tym wszystkim będzie miał Coola, bo na razie tylko "jest".

Ogólnie mam wrażenie, że tym anime badają grunt pod coś większego z filmowymi i growymi postaciami, które nigdy nie zostały zapomniane, bo od lat są chętnie umieszczane w grach. W końcu wszystkich do właściwej historii (tj. do DBS) nie wrzucą, jak Broliego czy Gogetę (?), bo tworzy ją Toriyama i byłoby to skrajnie głupie, najdelikatniej mówiąc.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Jeżeli to jest Saiyanin o tzw. złej ki i jeżeli jest to jeden z tych z czasów Yamoshiego (jeszcze nie oglądałem), to ma to sens. Saiyanie bowiem byli tylko prymitywnymi osiłkami, ale to Frizer uczynił ich naprawdę złymi na miarę czasu. Kanba musi ten poziom zdecydowanie przewyższać.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Ja się pytam gdzie jest Goku SSJ4 i dlaczego dostał takiego zatwardzenia że już go drugi odcinek nie ma. A może poszedł po nową koszulę bo tak przy każdej przemianie ją rozrywa, to pewnie ma zapas gdzieś na zapleczu.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Coś czuje, że z Goku SSJ4 będzie podobnie jak z Freezą na turnieju mocy, większość myślała, że zapomnieli o nim pod koniec, a nagle wyskoczył spod kamienia, a jak o nim zapomną, to zawsze można wytłumaczyć, że tłukł się z jakimś innym gościem i gdzieś go ktoś dednął...

EDIT:

Nie czytam mangi db heroes, ale czy to nie zmierza w kierunku takim, że Fuu przestanie panować nad mocami przeciwników ew. nad mocą samego Goku Evil i dołączy się do wszystkich by pokonać Goku Evil? Te łańcuchy nie pękają bez potrzeby...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Niby czemu Mai mówi o Goku Goku-san? Zupełnie puściła w niepamięć czasy, kiedy był dla niej tylko wkurzającym chłystkiem?
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Ja przypominam że Mai mogłaby być babcią dla Trunksa xD
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Trochę przesadzasz. Jest mniej więcej w wieku Bulmy, która jest jego matką. Trunks też nie ma już 17 wiosen, trochę tych lat minęło od sagi Cella do sagi Blacka.

Nowości od grupy DBmangi
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Oczywiście napisałem to prześmiewczo. Ale jakby się uprzeć i uznać że Mai na początku Dragon Balla miała 30-40 lat (co nie jest niemożliwe, popatrzcie na obecną Bulmę która zbliża się do 50 i jej wygląd) to rzeczywiście mogłaby się załapać na babcie
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Czy nie ma żadnych oficjalnych danych na temat jej wieku?
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Nie ma. Tylko wypowiedzi jej i Bulmy w filmie 14 DBZ, ale tam prawdopodobnie zaniżyły swój wiek.

Nowości od grupy DBmangi
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Czwarty odcinek chyba najsłabszy, przyznacie rację?


Ciekawe, czy Gokū Xeno scali się z naszym Vegetą czy jednak z Vegetą Xeno, po którego może właśnie poleciał? Tak pokazują te potary Mài, jakby nie wiem co ona tam miała.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
W zasadzie tę serię powinno się oglądać odcinek po odcinku, te miesięcznie przerwy są jakieś tragiczne. I prawda, w czwartym nie dość że 3 dialogi z poprzedniego odcinka dali (skracając właściwy odcinek), to jeszcze niewiele się zdarzyło.

Nowości od grupy DBmangi
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Dzisiejszy odcinek niestety najsłabszy z pośród wszystkich dotychczasowych. Niewiele tekstu, niewiele walki. Ot kilka minut wyrwane z życia. To wszystko przez trzyodcinkową biegunkę Goku SSJ4, żądam jego powrotu
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Tak taki sobie odcinek, ale to co się po nim dowiedzieliśmy, a w zasadzie nie trudno się domyślić to, że wszyscy bijący się tam nie mają "podlotu" do Fu, bo on kontra reszta to chyba 3 poziomy wyżej, bo wszyscy tacy zdziwieni... a w sumie skoro on się ładuje energią - to wystarczy przeładować Fu energią by wybuchł czy coś w ten deseń, czy ktoś ma ciekawszy sposób na jego pokonanie?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
opis kolejnego odcinka, a więc wszystko jasne:

"The Mightiest Warrior! Super Saiyan 4 Vegetto!! - As Goku and Co. are in a jam, Son Goku: Xeno and Vegeta: Xeno come to their..."

A odcinek 28 października podobno

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Tego jeszcze nie było ;D chyba żeby w Heroes, jest gdzieś jakieś zdjęcie Vegetto SSJ4?
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Moja teoria po tym wszystkim jest taka, bo twórcy chcieli połączyć DBZ < - DBS - > DBGT

Zrobili więc łącznik DB Heroes , gdzie obecnie DB GT trzeba traktować jako osobną linię czasową, gdzie też jest Pan, Bra itd. w tym Gogeta...

Prawdopodobnie w którymś kolejnym odcinku DB Heroes bo przeciwników jeszcze kilku mamy, Goku Xeno i Vegeta Xeno nauczą naszych Goku i Vegete robić fuzję Gogety, a potem w filmie kinowym Goku i Vegeta wejdą w Gogetę w trybie Blue...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Super Dragon Ball Heroes - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook