Forum Dragon Ball Nao

» Super Dragon Ball Heroes - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.984
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
klasyczne bzdury toei, goku w ui nie powinien mieć problemu z tą babką zwłaszcza że był niby trenowany czy coś przez daishinkana

nienawidzę tej serii, leci bzdura za bzdurą a walki wcale nie są jakieś fajne
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Hm, dziwne toto było (#10). Pani Kszło (Lagss) śmieszna, przypomina trochę brzydszego, loli-biedo Liù Xīng Lóng'a (moje pierwsze skojarzenie).

Obraz
Obraz

Smutno mi, że Gokū dostał znowu po rzyci. Jaght, przyznałbym ci rację, ale w sumie nie wiemy, czym ta Lagss jest i jaką (jakiej natury) posiada siłę.

A, Kamioren wygląda tragicznie, trochę Anilaza, trochę jakiś humanoidalny anioł z Evangeliona.

Przy okazji wcześniejszych odcinków nie napisałem też, że Takehito Koyasu robi bardzo dobrą robotę. Cenię pana za Eddiego/Zato-1 z Guilty Geara i Reza ze Slayersów czy np. Pesche Guatiche z Bleacha , cieszę się, że mogę go usłyszeć również w DB.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
ale w sumie nie wiemy, czym ta Lagss jest i jaką (jakiej natury) posiada siłę
I z anime się już pewnie za bardzo nie dowiemy.

Od Kamiorena w ogóle nie czuć siły, którą powinien mieć jako fuzja.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
E tam, Aka (Avocado) też był słaby, a niby fuzja. To tylko scaleniem techniką fuzji i potarami daje efekty (jeszcze może nameczańska asymilacja), reszta to bubel

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jedenasty odcinek:

Toei już chyba nie nienawidzi Vegety.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
Hmm, całkiem dobry odcinek, coś tam jeszcze czasami potrafią wymyślić, ciekawe co z Jirenem teraz.

Kim jest ten gościu na ostatnim kadrze pokazany, uwięziony? Ten cyborgo-podobny ...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.141
Plusy: 12
Posty: 663
Metal-Cooler oczywiście... Wyjdzie chyba na to, że będzie to klon Coolera z pierwszych odcinków albo Cooler wyrwany z innego czasu.

Nowości od grupy DBmangi
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
Tak myślałem, tylko szkoda, że jak na razie z więziennej planety Goku i vegeta SSJ4 sobie polecieli gdzieś do siebie, Złoty cooler też poleciał sobie i nie wiadomo co się dzieje z tym złotym... a to w sumie kontynuowana fabuła i połączona z tą więzienna przerodzona w konflikt wszechświatów ...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Dawno nie oglądałam, irytowało mnie, że tak rzadko wypuszczają takie odcinki, więc teraz nadrabiam.

Odcinek 3:

Kanba duszący Trunksa bez żadnego poziomu przez tak długi czas? Już dawno powinien zmiażdżyć mu gardło, skoro Vegetto w poziomie blue bije się z nim jak równy z równym. Ech.

Nie lubię, jak bohaterowie-obserwatorzy w trakcie walki mówią "ale to jest super walka!", "jakby sugerując nam, że też mamy tak uważać.

Walka jak walka, bez żadnych emocji w trakcie.

Muzyka przy kamehamie bardzo fajna, z przyjemnością człowiek słucha.

No i wielka małpa rozdzielająca Vegetę i Goku. Jakoś tak to wszystko leci, na łeb, na szyję... Wiem, że tylko 8 minut, no ale jednak...

Za to znowu muszę pochwalić muzykę, serio jest świetna.


Odcinek 4:

Po co powtarzać to, co było w poprzednim odcinku, zabierają miejsce, którego i tak jest jak na lekarstwo...

Serio nie mogli użyć techniki Kuririna, żeby odciąć ogon?

No nie, Goku opiera się stopie Kanby-goryla, który jest 10-krotnie silniejszy niż wcześniej, a przecież przedtem walczył z nim jako Vegetto w formie blue. Naprawdę muszą mieć te poziomy mocy w takim głębokim poważaniu?

Kaioken razy 20 - hehe, a kto pamięta czasy zwykłego kaiokena?

Niezłe kolory po przyjściu Fu. Ale to odcięcie ogona takie szybkie, bez niczego.


Odcinek 5

W końcu jakaś w miarę logiczna walka. Tylko włosy Goku coś za różowe? Dobra grafika, kolory, spustoszenie w gabinecie Fu i na polu bitwy.

GT przybyło wspierać DB Super. Cóż, to taki totalny misz-masz nie wiadomo czego i nie wiadomo po co... Taa, bo wcześniej Trunks ani Vegeta nie mogli chociaż spróbować pomóc Goku.

Nieeeeee! Vegeta wyskakujący z fuzją i "teraz to nieważne"? Błagam, czy to scenariusz pisany przez dziecko? Normalnie gra komputerowa, w której przeciwnicy są dobierani losowo, a ich decyzje uwarunkowane przez graczy. A gdy już coś muszą zrobić - dodaje się im jakieś dialogi.

Na razie więcej nie nadrabiam, zirytowana zepsuciem charakteru Vegety.

Klątwa - Dragon Ball
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
szarlej_3 napisał(a):
Nie lubię, jak bohaterowie-obserwatorzy w trakcie walki mówią "ale to jest super walka!", "jakby sugerując nam, że też mamy tak uważać.
Tylko że oni czują ki i naprawdę potrafią to ocenić. Nigdy nie odczuwałem takich komentarzy jako wmawiania, tylko jako informację o rzeczach, które wiedzą tylko oni.
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
gregor94 napisał(a):
Tylko że oni czują ki i naprawdę potrafią to ocenić. Nigdy nie odczuwałem takich komentarzy jako wmawiania, tylko jako informację o rzeczach, które wiedzą tylko oni.
Wiem, że czują, ale nie mogą krzyknąć czegoś w stylu "co za moc!", "no dalej!" czy po prostu wydać jakiś zduszony okrzyk, tylko w kółko "super jest ta walka"? To brzmi sztucznie, jak dla mnie oczywiście. W końcu ja, jako oglądająca, widzę, jaka jest ta walka i mogę sobie to ocenić sama W DB tego nie uświadczyłam, owszem, zdarzało się, że bohaterowie mówili coś w tym stylu, ale nie tak nachalnie i często, jak tutaj.

Cóż, miałam wrażenie, że tym tekstem chcą nam to poniekąd wmówić, takie były po prostu moje odczucia.

Klątwa - Dragon Ball
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Hmmm, rzeczywiście, ale to ta seria jest taka nachalna, bo to komercha
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
No wiem, ale my fani oglądamy tak czy siak, w końcu nie przepuścimy żadnych serii

Klątwa - Dragon Ball
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Odcinek 6

Mam wrażenie, że to anime jest takim wsadzeniem do worka wszystkich poziomów mocy, jakie mogłyby się wydarzyć. Normalnie ss4, blue, fuzje ssj4, fuzje blue... Może jeszcze fuzja ssj4 i blue, co da po prostu mega super połączenie? Pff.

No i ten wróg typu "walcz ze mną, walcz ze mną". Cudownie. -.-

Oddawanie energii to powtórka z Babidiego i Buu?

Muzyka wciąż trzyma poziom.

Uch, za to tu szaleją z kolorami, jak widzę.

No tak, jakże miałoby zabraknąć Ultrainstynktu w tej feeri wszystkich poziomów? Wzięty z niczego, takie tam spanie i nagle - pyk. Cóż. Nie komentuję.

I jeszcze Zamasu ze swoją bandą ziomków? Serio?

Też chcę wiedzieć, co się tutaj dzieje, Goku.


Odcinek 7

Biedny Vegeta, jak zwykle go pomijają, nawet Trunks uważa, że "dopóki jest Goku, wszystko będzie dobrze".

Nowa akcja na innej planecie - zupełnie, jakbyśmy oglądali inne anime.

O nie, tylko nie te przygłupie Saiyanki...

Cały odcinek słaby i nudny, dopiero przyjście Vegety i Trunksa spoko, fajny dialog na linii Vegeta-Cabba, naturalnie wyszło.

Zamasu to odgrzewany kotlet, ech.


Odcinek 8

Wejście w ciała to nawet niezły motyw, trochę jak Ginyu, jednak akurat te Saiyanki są tak słabe, że i tak mi ich nie żal, nawet dobrze, że ich nie ma, tylko inne osoby w ich ciałach.

Rozmowa w trakcie walki jakaś wymuszona, żeby oglądający wiedzieli, o co chodzi.

Wszystkie pomysły ucinają normalnie w przeciągu minut. Może to jakiś kontrast pomiędzy dłużyznami w DB?

"Zamasu! Znowu on?!" - Ja też chciałam o to zapytać.

No dobra, Vegeta czeka na Goku, jest Goku, to lecimy dalej.


Odcinek 9

Ej, co z tym Vegetą zrobili?! Baby z GT czy co?! Niech to, za to zabawny tekst Trunksa: "Jak śmiesz wziąć tatę" XD.

Pomysł fajny, tylko mogli aż tak nie przekształcać Vegety, bo wygląda to dziwnie i słabo.

Pojawienie się Toppo i Jirena - skąd wiedziałam, że tak będzie? To w końcu gierka z różnymi postaciami z kart.

Dobra scena ataku Trunksa na Zamasu, a później "Vegety" atakującego Trunksa. Tylko czemu taka krótka?!

Hehe, Goku jako... bóg zniszczenia? Ogólnie ciekawie to wygląda, tylko że większość otoczki jest tak... poplątana, bez sensu i w ogóle średnia, że te ciekawe motywy nie robią aż takiego wrażenia.


Odcinek 10

Muzyka robi wrażenie. Ale co do reszty - no nie wiem. Takie to rozmyte wszystko, średnio emocjonalne.

Denerwuje mnie, że bohaterowie zanim coś zrobią - mówią, że to zrobią. Takie "Tato, chodźmy" Trunksa, zamiast zwykłego lecenia w danym kierunku. Sztucznie to wygląda po prostu.

Kolejne fuzje...

Przecinające szkło - nie komentuję. Laggs tak po prostu sobie jest i w dodatku mega silna, bo jak inaczej...

Vegeta mówiący, że robią z niego głupca - tak, bo jest z tego niezmiernie dumny i musi to wszystkim ogłosić. Brawo.

Dobrze, że zmienia się i walczy, ale chyba wiadomo, co dalej...

Na razie mi starczy. 11 chyba w innym terminie.

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szarlej_3 napisał(a):
Cóż, miałam wrażenie, że tym tekstem chcą nam to poniekąd wmówić, takie były po prostu moje odczucia.
Tutaj tak tego nie odczułem, ale dawało się to we znaki w ostatniej sadze Turnieju Mocy. Te ciągłe reakcje Królów Wszechrzeczy, które mnie osobiście nieszczególnie bawiły.

Piszesz dużo o Vegecie, w 11 odcinku chyba po raz pierwszy zdziałał w tej serii coś konkretnego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Shounen napisał(a):
Tutaj tak tego nie odczułem, ale dawało się to we znaki w ostatniej sadze Turnieju Mocy. Te ciągłe reakcje Królów Wszechrzeczy, które mnie osobiście nieszczególnie bawiły.
Też nie wspominam tego dobrze. Zazwyczaj denerwują mnie w filmach/serialach takie praktyki, gdzie bohaterowie zamiast swoich odczuć mówią w jakichś dziwnych konstrukcjach, jakby na siłę próbując przekonać widza, że ogląda coś wspaniałego.

Jak mówisz, że coś więcej z Vegetą, to oglądam.



Odcinek 11

Fajnie, że Vegeta walczy i Goku na niego liczy. To taka dość miła odmiana, chociaż liczyć na Vegetę... Od razu przypomniał mi się odcinek DB Abridged, w którym Kuririn miał zniszczyć C18 pilotem a Vegeta pokonać Cell'a. Tenshinhan i Piccolo robili zakłady, kto "nawali". Tien uznał, że Vegeta, a Piccolo, że Kuririn, a wtedy Bulma do nich: "Znam ich dłużej niż wy. Obaj nawalą".

Ale co oni robią z Trunksem i Goku oraz tą Laggs? Znowu poziomy mocy są na chybił trafił. To nawet przestało być irytujące, to jest przygnębiające.

Wow, w końcu ktoś pochwalił Vegetę, no doczekał się książę!

No i Laggs się teleportuje, ale kto to (co to? XD) nadal nie wiadomo.

Wyciąganie siły z Goku, takie gadanie, że zrobią wszystko, żeby był silniejszy - słaby motyw. W DB zawsze to się po prostu działo, tutaj jakoś dziwnie to wymyślili...

Hehe, no i wszyscy się teleportowali.

Co za dziwaczna seria

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szarlej_3 napisał(a):
Hehe, no i wszyscy się teleportowali.
Tylko o Orenach w połowie odcinka słuch zaginął i więcej się nie pojawili.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
To tak jak było z Goku ssj4. To chyba jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni albo ktoś dużo pije w trakcie montowania odcinków. Znikają, pojawiają się... a reszta nie zauważa.

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dwunasty odcinek:

Jednak Oreny też zostały teleportowane. W odcinku Coola przechodzi samego siebie, poza tym po staremu. Najbardziej spodobało mi się, jak Cumber wygarnia mu, że zmienił ciało w maszynę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 11.07.2019, 11:23
Jaght Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.984
Ostrzeżenia: 2
Posty: 114
>to tłumaczenie napisów z japońskiego


YIKES boli czytanie tego
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Super Dragon Ball Heroes - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook