Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z: Kakarot (Dragon Ball Project Z) ocena: 9,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 4.574
Plusy: 27
Cienkie to DLC. Niby są w nim cutscenki ale jest to bardziej pakiet treningowy. DLC odpalasz z poziomu menu, toteż nie ma mozliwosci udania się na planete Beerusa z poziomu głównej gry, ale samego skilla SSG mozna do niej przeniesc i jego tam używać.

Dostajesz Whisa z dwoma opcjami treningu na superawans (na nabijanie expa) i na limit (na odblokowanie SSG) celem jest głównie zrobienie tego drugiego czyli 3 walki by zawalczyć z Beerusem na 100 poziomie w formie SSG by odblokować skill. Oczywiście trzeba zrobić osobno Goku i osobno Vegetą. Jest też opcjonalny treningowy Beerus na tym 250 poziomie, ale podziwiam tych co będą grindować do przyblizonego poziomu by móc z nim powalczyć.

Fabuła to średnia alternatywa BoG, Goku i Vegeta ściągnięci na planete Beerusa by potrenować z Whisem by zawalczyć z Bogiem Zniszczenia. Rytuał jest ale poszli mocno na łątwizne, wezwali 5 Saiyan ale zamiast Videl z Pan w srodku dali Trunksa z przyszłości

Ogólnie bieda z nedzą, dodatek pomijając tego Beerusa 250 na jakieś 30 minut grania.

Szkoda, że olali rozwój tej gry, bo przy podstawce bawiłem się nieźle i gdyby dodano wyższy poziom trudności z bossami tryb arena albo budokai tenkaichi gdzie można by było uzywac zarówno tych dobrych jak i złych postaci byłoby jeszcze lepiej, a tak to tylko zapychają ja badziewiem pokroju jakichś kart ktore maja dojscw przyszłości. Nawet nie chce im się poprawić koloru ładowania będąc w SSJ (jest niebieski zamiast złotego).

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
VViczpolskorr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VViczpolskorr
Dni na forum: 245
Wczoraj ukończyłem gierkę i ostatecznie stwierdzam, że jest to dobry tytuł - wiele rzeczy mogliby zrobić lepiej, bo jest to naprawdę uproszczony RPG. Jednak gra ma klimat znany z anime, można spotkać na swojej drodze wiele ciekawych postaci, w tym te z pierwszej serii. Dopiero pod koniec zacząłem bardziej łapać te wszystkie mechaniki podczas walki xD, niby nie jest to przesadnie skomplikowane... ale nie od razu zwracałem na wszystko uwagę. Na pewno tego nie skopali moim zdaniem, walczy się przyjemnie.
Jakaś ta destrukcja otoczenia jest, chociaż też nie da się wszystkiego rozwalić... ale to już takie czepianie się.
Ogólnie Dragon Ball Z: Kakarot wypada średnio jako gra ale dobrze jako tytuł na podstawie anime, myślę że innym fanom serii się spodoba właśnie za dobrze oddany klimat. Mocną stroną są przerywniki filmowe na silniku gry, tutaj chyba najwięcej pracy w to włożyli, przyjemnie się ogląda te wstawki - niektóre potrafią trwać z dobre kilka minut, przez co ogląda się je jak odcinek.

Co do tego słabego DLC z serii Super.... mam wrażenie, że oni specjalnie się przy tym dodatku nie przyłożyli, bo mogą mieć w planie drugą część tej gry. Cała Zetka została opowiedziana, więc coś muszą mieć na kontynuacje. Przy okazji może trochę rozbudują te wszystkie mechaniki w tym świat, bo nie ma co ukrywać, jest to średni RPG... a dla niektórych pewnie słaby.

Dodano po 15 minutach
Katz napisał(a):
Szkoda, że olali rozwój tej gry, bo przy podstawce bawiłem się nieźle i gdyby dodano wyższy poziom trudności z bossami tryb arena albo budokai tenkaichi gdzie można by było uzywac zarówno tych dobrych jak i złych postaci byłoby jeszcze lepiej, a tak to tylko zapychają ja badziewiem pokroju jakichś kart ktore maja dojscw przyszłości. Nawet nie chce im się poprawić koloru ładowania będąc w SSJ (jest niebieski zamiast złotego).
Racja, mogli dodać ten turniej Budokai i możliwość grania wszystkimi postaciami... to jest przyznaje słabe. Głupio się łudzę, że może dodadzą to w którymś DLCeku... ale nadzieja matką głupich, jak to się mówi. xP

No nic tak jak pisałem, wydaje mi się że oni poniekąd specjalnie trochę ten tytuł uproszczyli by mieć co pokazać w drugiej części. kakarot raczej dobrze się sprzedał więc na kontynuacje zbyt długo czekać nie będziemy.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 4.574
Plusy: 27
VViczpolskorr napisał(a):
No nic tak jak pisałem, wydaje mi się że oni poniekąd specjalnie trochę ten tytuł uproszczyli by mieć co pokazać w drugiej części. kakarot raczej dobrze się sprzedał więc na kontynuacje zbyt długo czekać nie będziemy.
Kakarot 2 o ile powstanie będzie tak jak teraz na zmierzch nadchodzącej generacji konsol, tak by zapchać luke. Mysle, ze ludzie marudzili o to, ze nie ma online i olali tą grę. Xeno 2 - 4-letnia gra lada moment dostanie kolejny update/DLC FighterZ takze dostaje updaty to jestem w 100% pewny, ze wszystkie siły rzucili na ich kontynuacje na PS5/XSX bo pierwsza cieszy sie duzą popularnościa dobrze zyje na jutubach, ludzie kupuja dlcki a druga to jest produkt e-sportowy.

A propos karcianki do Kakarota, patrzac na zajawke ze skanu to "designer" naoglądał sie pewnie początków Superki

Obraz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z: Kakarot (Dragon Ball Project Z)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump