Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z: Kakarot (Dragon Ball Project Z) ocena: 9,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Cienkie to DLC. Niby są w nim cutscenki ale jest to bardziej pakiet treningowy. DLC odpalasz z poziomu menu, toteż nie ma mozliwosci udania się na planete Beerusa z poziomu głównej gry, ale samego skilla SSG mozna do niej przeniesc i jego tam używać.

Dostajesz Whisa z dwoma opcjami treningu na superawans (na nabijanie expa) i na limit (na odblokowanie SSG) celem jest głównie zrobienie tego drugiego czyli 3 walki by zawalczyć z Beerusem na 100 poziomie w formie SSG by odblokować skill. Oczywiście trzeba zrobić osobno Goku i osobno Vegetą. Jest też opcjonalny treningowy Beerus na tym 250 poziomie, ale podziwiam tych co będą grindować do przyblizonego poziomu by móc z nim powalczyć.

Fabuła to średnia alternatywa BoG, Goku i Vegeta ściągnięci na planete Beerusa by potrenować z Whisem by zawalczyć z Bogiem Zniszczenia. Rytuał jest ale poszli mocno na łątwizne, wezwali 5 Saiyan ale zamiast Videl z Pan w srodku dali Trunksa z przyszłości

Ogólnie bieda z nedzą, dodatek pomijając tego Beerusa 250 na jakieś 30 minut grania.

Szkoda, że olali rozwój tej gry, bo przy podstawce bawiłem się nieźle i gdyby dodano wyższy poziom trudności z bossami tryb arena albo budokai tenkaichi gdzie można by było uzywac zarówno tych dobrych jak i złych postaci byłoby jeszcze lepiej, a tak to tylko zapychają ja badziewiem pokroju jakichś kart ktore maja dojscw przyszłości. Nawet nie chce im się poprawić koloru ładowania będąc w SSJ (jest niebieski zamiast złotego).

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Pabloskorr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Pabloskorr
Dni na forum: 1.532
Posty: 27
Wczoraj ukończyłem gierkę i ostatecznie stwierdzam, że jest to dobry tytuł - wiele rzeczy mogliby zrobić lepiej, bo jest to naprawdę uproszczony RPG. Jednak gra ma klimat znany z anime, można spotkać na swojej drodze wiele ciekawych postaci, w tym te z pierwszej serii. Dopiero pod koniec zacząłem bardziej łapać te wszystkie mechaniki podczas walki xD, niby nie jest to przesadnie skomplikowane... ale nie od razu zwracałem na wszystko uwagę. Na pewno tego nie skopali moim zdaniem, walczy się przyjemnie.
Jakaś ta destrukcja otoczenia jest, chociaż też nie da się wszystkiego rozwalić... ale to już takie czepianie się.
Ogólnie Dragon Ball Z: Kakarot wypada średnio jako gra ale dobrze jako tytuł na podstawie anime, myślę że innym fanom serii się spodoba właśnie za dobrze oddany klimat. Mocną stroną są przerywniki filmowe na silniku gry, tutaj chyba najwięcej pracy w to włożyli, przyjemnie się ogląda te wstawki - niektóre potrafią trwać z dobre kilka minut, przez co ogląda się je jak odcinek.

Co do tego słabego DLC z serii Super.... mam wrażenie, że oni specjalnie się przy tym dodatku nie przyłożyli, bo mogą mieć w planie drugą część tej gry. Cała Zetka została opowiedziana, więc coś muszą mieć na kontynuacje. Przy okazji może trochę rozbudują te wszystkie mechaniki w tym świat, bo nie ma co ukrywać, jest to średni RPG... a dla niektórych pewnie słaby.

Dodano po 15 minutach
Katz napisał(a):
Szkoda, że olali rozwój tej gry, bo przy podstawce bawiłem się nieźle i gdyby dodano wyższy poziom trudności z bossami tryb arena albo budokai tenkaichi gdzie można by było uzywac zarówno tych dobrych jak i złych postaci byłoby jeszcze lepiej, a tak to tylko zapychają ja badziewiem pokroju jakichś kart ktore maja dojscw przyszłości. Nawet nie chce im się poprawić koloru ładowania będąc w SSJ (jest niebieski zamiast złotego).
Racja, mogli dodać ten turniej Budokai i możliwość grania wszystkimi postaciami... to jest przyznaje słabe. Głupio się łudzę, że może dodadzą to w którymś DLCeku... ale nadzieja matką głupich, jak to się mówi. xP

No nic tak jak pisałem, wydaje mi się że oni poniekąd specjalnie trochę ten tytuł uproszczyli by mieć co pokazać w drugiej części. kakarot raczej dobrze się sprzedał więc na kontynuacje zbyt długo czekać nie będziemy.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
VViczpolskorr napisał(a):
No nic tak jak pisałem, wydaje mi się że oni poniekąd specjalnie trochę ten tytuł uproszczyli by mieć co pokazać w drugiej części. kakarot raczej dobrze się sprzedał więc na kontynuacje zbyt długo czekać nie będziemy.
Kakarot 2 o ile powstanie będzie tak jak teraz na zmierzch nadchodzącej generacji konsol, tak by zapchać luke. Mysle, ze ludzie marudzili o to, ze nie ma online i olali tą grę. Xeno 2 - 4-letnia gra lada moment dostanie kolejny update/DLC FighterZ takze dostaje updaty to jestem w 100% pewny, ze wszystkie siły rzucili na ich kontynuacje na PS5/XSX bo pierwsza cieszy sie duzą popularnościa dobrze zyje na jutubach, ludzie kupuja dlcki a druga to jest produkt e-sportowy.

A propos karcianki do Kakarota, patrzac na zajawke ze skanu to "designer" naoglądał sie pewnie początków Superki

Obraz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Dla mnie bomba, chociaż chyba wszyscy spodziewali się, że będą kontynuować historię z DBS
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mnie ciekawi czemu nie ma zapowiedzi nowej gry. Do głowy przychodzi problem z dostępnością nowych konsol zwłaszcza PS5 no ale jakąś zajawke mogliby dać z dopiskiem "coming soon".

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Katz, nie wiem, jak to się ma do gier, ale znając Japońców, wypuszczą coś na miesiąc, dwa przed premierą. Nie śledzę też wyników tych ich wypuszczek, ale póki co hajs z odcinania kuponów musi się zgadzać

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Od ponad roku już męczę "czystego" Kakarota.
Mam 24h godziny nabite i jestem na początku Cell Sagi (trenujemy po spotkaniu Trunksa). Niby gra się fajnie, jest dużo miłych akcentów, animacje i cut-scenki są śliczne, jednak po prawdzie nie ciągnie mnie do tej gry. Według HLTB przejście fabuły to "ledwie" 30h, ja nie szukam specjalnie żadnych sekretów ani misji pobocznych, a jednak wynik ten mam większy. Tak czy inaczej, nie pale się specjalnie, by te grę skończyć. Poniekąd szkoda, bo jest śliczna, ale jednak jakaś taka ślamazarna.
Bardzo żałuję, że jesteśmy tak mocno ograniczani jeżeli chodzi o skład naszej ekipy. Wciąż z lubością wspominam Super Saiya Densetsu, gdzie można było wszystkimi przeżyć walkę z Saiyanami i takim Kaozem popitalać po Namek albo SuperSonic Warriors na GBA z masą scenariuszy "What if?". Wiem, że ta gra miała ukazać fabułę oryginału, oczywiście cudownie było rozwalić mordę Freezerowi Goku SSJ, ale jednak fajnie byłoby np. móc polatać po Namek z Yamchą albo w czasie treningów przed Androidami zaprosić sobie do ekipy Kuririna.

A, jeszcze nie do końca rozumiem po co nam tyle plansz na rozkładanie żetonów postaci... Plansze na walkę czy EXP rozumiem, ale jest też plansza technologii, która poprawia pojazdy... Które nie dość, że pojawiają się dopiero w Cell Sadze, to stanowią minigry. Po co mi to.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Hidden napisał(a):
A, jeszcze nie do końca rozumiem po co nam tyle plansz na rozkładanie żetonów postaci... Plansze na walkę czy EXP rozumiem, ale jest też plansza technologii, która poprawia pojazdy... Które nie dość, że pojawiają się dopiero w Cell Sadze, to stanowią minigry. Po co mi to.
Ja w ogóle nie rozumiem po co pojazdy w grze, gdzie się lata

Oprócz tego będą jeszcze 2 dodatki bo zapowiedzieli nowego season passa, trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=gMlWhBkAO0M

Dodatkowo patch ulepszający wersje na PS5/XSX będzie za free

Fajnie, że wrócili do tej gry, jeszcze jakby fajny update wleciał np. z Turniejesm sztuk walki, gdzie mozna by było wziąć udział każda postacią to by było gites majonez.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Katz napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=gMlWhBkAO0M
Nie wygląda to źle, stary dobry Bardock

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale Bandai polecieli w ciula. Pomijając już to, że opóźnili next-gen dla Xboxa to olali też tę aktualizacje na PC. Z początku różnie mówili więc myślałem, że to będzie coś podobnego do tego co było wtedy na PC czyli 4K i 60 klatek, ale nie, dodali też parę detali i efektów. Zrobiłem małe porównanie z moją gra i z YT z tą nową wersją i nawet ślepy zauważy różnice:

https://imgur.com/a/sPvDO5v
https://imgur.com/a/h4UFpGM

Pecetowcy dostali za to "exclusive" w postaci podwyżki. Jestem święcie przekonany, że gierka na steamie chodziła w zeszłym roku poniżej 200 zł, ta standardowa edycja i być może mniej przy sezonowych obniżkach. Teraz zwykła i deluxe widze, że wskoczyła w pułap, w którym była sprzedawana w dniu premiery, 3 lata temu. Dodatkowo dali wersję legendarną (wszystko i stara i nowa przepustka), ze 40 % zniżką z 400zł do 299 Nic tylko brać.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Utersiren9
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 437
Posty: 2
Cześć zacząłem grać w dbz kakarot i teraz mam pytanie tylko proszę o normalną odpowiedz jestem nowy
O co chodzi z tymi dodatkami są te season pass 1,2
A są tez a new power awakens set czy dobrze rozumiem jak kupię np season pass to tam już znajduje się a new power awakens set i trunks the Warrior of hope czy to jest wgl co innego ? I czy tez to wykupić ? Może dla niektórych pytanie będzie śmieszne bo już spotkałem się na forach co śmiali się ale dawno nie grałem w dragon balla na konsoli i w sumie nigdy nie kupowałem żadnych dodatków i nie wiem. Jakby mógł ktoś napisać bede bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Season pass 1 zawiera ,,weekend set" i Historie Trunksa
Season pass 2 zawiera historie Bardocka i 2 inne historie które pojawią się w przyszłości
MosesCruz Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 330
Posty: 1
Wooki3 napisał(a):
Hej obserwuję stronę od lat, ale dopiero teraz zdecydowałem się napisać. Oglądając gameplaye i zwiastuny Dragon Ball Z Kakarot uderzyła mnie tak ogromna fala nostalgii, że postanowiłem zrobić swoją nostalgiczno-wspominkową zapowiedź gry którą niniejszym Wam polecam * zaloguj się, aby zobaczyć link *


Ostatnio jest nieźle jeśli chodzi o gry DBZ. Xenoversy były niezłe, a Fighterz naprawdę genialny, ale myślę, że nadchodząca gra będzie czymś wyjątkowym.

Myślę, że ta gra ma szansę być najlepszą produkcją spod znaku Dragon Ball Z która przetrze szlaki kontynuacjom podobnie jak dla swoich marek zrobiły to Batman Arkham Asylum i Spider-Man PS4.
Jestem też fanem Dragon Ball Z. RPG akcji, które pozwala graczom poznać pełną historię Dragon Ball Z jako Goku. Mówi się również, że gra zawiera kilka wydarzeń z Dragon Ball Super.
Tym, co odróżnia tę grę od innych gier DBZ, jest to, że pozwala graczowi odkrywać otwarty świat, świat nowy w grach DBZ. Gracze będą mogli eksplorować różne lokacje z serii, walczyć z przeciwnikami i rozwijać swoje postacie.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Kolejny trailer, na końcu coś fajnego



Pamiętam jak dziś, jak byłem zawiedziony, że po 31 Tenka-ichi Budōkai w GT Gokū i Vegeta nie wzięli rewanżu, bo Gokū był głodny. Ciekawe, jak to gra rozegra.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z: Kakarot (Dragon Ball Project Z)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook