Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super: Super Hero (2022) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 23.07.2021, 18:58
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Cóż oni tym razem wykombinują. Skoro ma nastąpić zapowiedź, to może jakimś trailerem nas uraczą?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Możliwości wiele. Jeśli nie coś całkiem nowego, to być może historię Moro przerobią na serię filmów?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Najbardziej zastanawia mnie time line, skoro film będzie w 2022 to znaczy że już wiadomo jak długa będzie saga Granoli. Albo może też się dziać przed Granolą ale po Moro, chyba że będzie to kinówka w stylu tych z DBZ gdzie główna oś nie jest brana na poważnie.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Może Cooler?

Liczę na jakąś świeżą historię, a nie revamp starych filmów czy adaptacja komiksu Toyatora.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Ja boję się boję jednej rzeczy dotyczącej tego filmu, że Toei nie uzna wydarzeń z sag Więźnia Galaktycznego Patrolu i niedobitka Granoli. Z prostego powodu, nie wszyscy czytają mangę i wielu fanów by się nie zorientowało czemu Goku od tak używa UI skoro w anime nie potrafił tego robić na zawołanie albo czemu Vegeta używa technik Piwusa. Więc Toei fimem zrobi własną wersję zdarzeń tak by w Universum anime tamtych sag nie było i będzie co innego.
Rebirth Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rebirth
Wiek: 33
Dni na forum: 1.191
Posty: 17
Bardzo interesująca wiadomość. Ciekawe co będzie w filmie, miejmy tylko nadzieje, że po 2022 wznowią serie TV.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Rebirth napisał(a):
Bardzo interesująca wiadomość. Ciekawe co będzie w filmie, miejmy tylko nadzieje, że po 2022 wznowią serie TV.
Nie wiadomo, ale ogłaszać film kinowy w momencie gdy saga w mandze ledwo się rozpoczęła to trochę lekkomyślność. Szczególnie że pewnie Toyotaro sam nie wie jak jego historia się dokładnie skończy.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jest przeciek z oficjalnej strony Toei:
Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 08.05.2021, 19:16
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Akira Toriyama napisał(a):
which may feature an unexpected character
Spodziewałem się Coolera, ale ma być niespodziewany, może Garlic w takim razie?

Akira Toriyama napisał(a):
…charting…unexplored territory…visual aesthetics…
Rozumiem, że CGI już nie styknie? Teraż będzie animacja w stylu cut-scenek z gier? Wróżę takie coś, ale bardziej up-to-date technology.

Muszę se pohejcić, bo lubię.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mnie też nie napawa optymizmem ten "unexpected character", ale w sumie może kryć się za tym wszystko, niekoniecznie znowu ktoś ze starych filmów.

Co do rysunków, może tym razem full CGI?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
vegeta391 napisał(a):
Spodziewałem się Coolera, ale ma być niespodziewany, może Garlic w takim razie?
Bardock Wszak obok Siedemnastego i Trunska z Przyszłości to równie popularna postać, która jest wpychana gdziekolwiek się da plus pojawia się szansa na spełnienie mokrego snu wielu fanów na temat spotkania pomiędzy ojcem, a synem C(w)ella można chyba wykluczyć, bo raz, że średnia sława tego pana, a dwa furtka zamknięta.

Jakkolwiek nie idźmy tą drogą Trzy lata temu sam pisałem o Coolerze jak pojawiły się przesłanki o kolejnym filmie. Wierzmy w twórców

Jak chodzi o historię to marzy mi się jakiś zacny prequel (bo jest tutaj spory potencjał) pod jakąś być może większa sagę albo... kwestia następcy. Trzecie dziecko Goku i Chichi, coś w ten deseń. No, ale obie możliwości to marzenie ściętej głowy.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Kenji Harima napisał(a):
kwestia następcy. Trzecie dziecko Goku i Chichi
Uważaj, bo zrobią o Ūbie

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
vegeta391 napisał(a):
Uważaj, bo zrobią o Ūbie
A to by nie było nawet takie złe, bo przynajmniej dało przesłanki ku temu, że seria pójdzie dalej, a nie skończy w momencie Zetki
Rebirth Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rebirth
Wiek: 33
Dni na forum: 1.191
Posty: 17
Ja jestem zdania, że seria i tak pójdzie dalej. Widzą, że historia ma potencjał, ciężko stwierdzić, że zakończenie Super będzie w 100% takie samo jak Zetki.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Wątpię szczerze, Toyotaro mówił że DBS ma za zadanie dociągnąć fabułę tylko do tego jednego określonego momentu jakim są ostatnie chaptery mangi Dragon Ball. A jeszcze kiedyś Toriyama mówił że nie jest fanem wychodzenia poza swoje własne dzieło.

Dodano po minucie
No cóż wszystko okaże się dziś
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Bardock Wszak obok Siedemnastego i Trunska z Przyszłości to równie popularna postać, która jest wpychana gdziekolwiek się da plus pojawia się szansa na spełnienie mokrego snu wielu fanów na temat spotkania pomiędzy ojcem, a synem C(w)ella można chyba wykluczyć, bo raz, że średnia sława tego pana, a dwa furtka zamknięta.
Bardock dopiero co był w filmie o Brolim, więc akurat jego bym się nie spodziewał. Cell prędzej, ale to byłoby zbyt głupie.

Przy czym w komentarzu Toriyamy nie ma informacji, że chodzi o wroga, więc to może być ktoś z dobrych.

Z powodu przecieków Toei postanowiło całkiem wyłączyć stronkę:
Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Też Stawiam na Bardocka, ale mozliwości jest wiele, o Cellu się plotkowało, że może być następnym w kolejce po Freezie do przywrócenie ale to byłoby słabe.

Ogólnie nawet jak bedzie słabe, to i tak z chęcią obejrze, bo prócz mangi nic nie ma. SDBH nie licze bo te serie traktuje nie na serio.

No i też liczę, że po filmie będzie kontynuacja anime. Ciekawe też czy film będzie planowany czy mógłby być już w tym roku ale na przeszkodzie stanął covid.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Toriyama mówił o kimś nie spodziewanym, Cooler jest strasznie spodziewany, Janemba to nie jest vilian o którym warto pamiętać, myślę że może chodzić o Frosta lub tego zabójcę mistrza Jirena, lub Zalame albo Yamoshiego.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Frost to już raczej przeszłość, wątpię, by do niego wracali. O zabójcy mistrza Jirena, Zalamie czy Yamoshim ktoś by musiał tak pamiętać, a przypuszczam, że tylko Toyotarō byłby w stanie coś o nich powiedzieć. Pyta brzmi, jaki jest jego wkład w rdzeń fabuły. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś by tworzył film wokół takich postaci, ale czas pokaże.

Cell jest chyba zbyt płytką postacią, wątek „resztek Cella” śmiechowo podjął swego czasu Online i wyszły Celle X:
Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super: Super Hero (2022)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook