Forum Dragon Ball Nao

» Włosy, fryzury itp.

Strony:   1, 2, 3, 4  
Freezer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.510
Posty: 7
,,l,, dla ćwoka który napisał że żel jest dla lamusów nie używasz żelu bo cie pewnie nie stać ja mam włosy zawsze na żelu chyba że mi sie nie chce ich żelowac stawiam je do góry.Pozdro dla Shabranido bo mam podobnie ścięte włosy jak on no i pozdro dla gościa o nicku azi CYA

emate:gratuluje inteligencji.mam rade: nie przezywaj moderatorow, bo mozesz zle skonczyc
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.776
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
ja tam nie zawracałem sobie ty głowy przez wiekszość mojego zycia miałem włosy scięte na 0 ale jakieś ponad dwa lata temu stwierdziłem sobie zapuszcze i teraz chodze z kitą ;] i jest spoko

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Włosy scięte krótko , za każdym razem jak odrastają to scinam na zero. Poza tym baki i bródka na twarzy

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.213
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
Zależy od humoru Zawsze miałem na krótko teraz dziewczyna mi nie daje Obecnie mam irokeza boki na krótko a przez środek takie pas dłuższych i fajnie jest Aniuś też zadowolona Takie pół na pół

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.225
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja mam włosy trochę za ramiona. Ciemny blond(podobno bardziej brąz, ale cóż: fryzjerka to nazywa ciemny blond), staram się pozbyć tlenionych pasemek ale jeszce dziadygi są widoczne... Naturalnie mi się kręcą, ale wolę proste fryzury spod prostownicy...
A co do uczesania to zwykle proste i rozpuszczone, albo kręcone i rozpuszczone Ale ostatnio coraz częściej prosta kitka z tyłu.

Zmieniłam fryzurę:
teraz mam włosy przed kark i grzywkę. Wyglądam trochę, jakby ktoś obciął mi "koński ogon"<taka fryzura> 2 cm za frotką. Podobno mi ładnie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 09.06.2007, 12:33
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ciemny blond, teraz mieszanka czerwonego czarnego, blond i mojego z czego jednak przeważa kolor podstawowy. Od zawsze bardzo dlugie, aktualnie poza pas, jeszcze grzywka.
Marzeniem moim jest mieć stalowo-białe, ale fryzjerka chwilowo rozwiała moje nadzieje. Żeby dopełnić wizerunku do tej ostatniej fryzury grzywka na pół twarzy, okulary wywalić w cholerę no i czarna tęczowka z białą źrenicą.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.648
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Zawiązane w kucyk, trochę za ramiona. Raczej szatyn. BRAK żelu (przepraszam, ale uważam że to wygląda jakby krowa kogoś polizała... jak chcecie mieć mocną fryzurę rozpuśćcie sobie cukier i wetrzyjcie we włosy )

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Brunet, włosy.. 2-3 cm czasem zostawiam dłuższe. Nakładam żel, a jak to zależy od humoru, jak mam chęć to całe nastraszam i delikatnie pochylam do przodu, a jak mi się nie chce to tylko grzywę stawiam.
Ja tam nie wiem jak wy, ja sobie postawie włosy wyschną, przetrę ręką i nie ma śladu, żelu, jakby były naturalne...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
No ja mam dlugie, ostatni raz scinalem w 2 gimnazjum
Proste, koloru brazowego, wiazane :p

Musze se warkocza strzelic, takiego jak Kryminator

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.275
Posty: 119
Skąd: Kraków
skoro skasowaliście mojego posta to odpowiem na pytanie
Moje włosy są krótkie często przystrzyżone na jerzyka z odrobina gumy do włosów. Jakoś taka fryzura mi sie spodobała i tak zostało, zresztą nikt jeszcze nei narzekał, wręcz przeciwnie, takie krótkie włosy są praktyczne xD

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
U mnie zazwyczaj modelowanie fryzury opierało się głównie na stawianiu ich do góry przy pomocy żelu i wody.
Teraz mam zamysł by hodować włosy na pewną długość i układać jakoś grzywkę. Zobaczymy jak to wyjdzie i czy w ogóle wytrwam w swym zamyśle.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.047
Posty: 518
Bujne loki az do lopatek. Nie mam nawet jak ich ujazmic, a pianek, zelow i innych tego typu fajansow nie lubie. Jak mam ich dosc to po prostu wiaze ;p
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.500
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Od zawsze mam włosy krótkie.Jak patrzę na zdjęcia z podstawówki i widzę,jak grzywkę mam prawie do oczu,to aż mi wstyd za siebie
W gimnazjum zacząłem stawiać do góry na żel-zyskałem nawet przydomek GelBoy Teraz w liceum od jakiegoś pół roku nie używam już tego specyfiku.Umyję rano głowę i wilgotną grzywkę podczeszę trochę do góry i jest całkiem normalnie.Na wakacje może sobie ufarbuję końcówki na jasny blond (normalnie mam ciemny). Ale to się jeszcze zobaczy,bo nie do końca do tego jestem przekonany... Wydaje mi się to trochę takie cwaniackie...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Wydaje mi się to trochę takie cwaniackie...
A może raczej... a zresztą, ja chciałem sobie tak końcówki ciemną czerwienią walnąć, a mam ciemny brąz [prawie czerń].
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Megane napisał(a):
Bujne loki az do lopatek.
Uwielbiam u dziewczyn loki Nie wiem dlaczego, tak jakoś mam zamiłowanie bardziej do loków niż prostych, może dlatego, że loki kojarzą się bardziej z naturalnością. W końcu wiele dziewczyn prostuje włosy.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
mila1122
Ziemianin
Ziemianin
mila1122
Wiek: 32
Dni na forum: 6.197
Posty: 4
Co do fryzurki to ja mam grzywkę i zwykle rozpuszczone włosy . Ale ostatnio wymyslilam zajebistą mangową fryzurkę xD a dokladnie to u samego dolu z obu stron wypuscic jakis kosmyk i puscic do przodu , na gorze do grzywki troche dolozyc tych dluzszych wlosow , zrobic przerwe i pozenij znowu wypuscic xD naprawde to fajnie wyglada, byc moze źle wytlumaczylam ale naprawde fajnie wyglada
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
może dlatego, że loki kojarzą się bardziej z naturalnością. W końcu wiele dziewczyn prostuje włosy.
Nie powiedzialbym

Te, ktore maja proste to se wlosy kreca, a te ktore maja krecone, to prostuja. Oczywiscie nie wszystkie, ale pewnie tyle samo. Taki troszke bezsens :p

shiro: Spłoń nieczysta siło!?

lol :p
SoheiMajin Gotenks

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 07.05.2007, 7:19
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Gotenks napisał(a):
Te, ktore maja proste to se wlosy kreca, a te ktore maja krecone, to prostuja. Oczywscie nie wszystkie, ale pewnie tyle samo. Taki troszke bezsens :p
Święta prawda. Mi też się kręcą, ale na siłę prostuję, co sprawiło, że mam na głowie siano. Ale cóż, taka jest cena posiadania grzywki. Jak na razie prostuję tylko ją, żeby reszta odpoczęła.
Natomiast moja znajoma o prostych włosach ciągle lata z lokówką w ręku. Człowiekowi nigdy nie dogodzisz...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja mam długie włosy, a zazwyczaj chodze w kitku^^ I grzywka of cozz
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Ja mam proste włosy, a jeszcze bardziej je prostuję, na siłę. Nie znoszę, kiedy końcówki mi się zawijają. Wolałabym włosy proste ja drut.

Jeśli chodzi o fryzury, to moje włosy wiele przeżyły. Miałam krótkie, długie, z grzywką, bez grzywki... Jednak najciekawiej wyglądały farbowane. Dziwię się, że jeszcze żyją, bo farbuję non-stop od 13 roku życia. Ostatnio (czyt. od ponad roku) zafascynowały mnie farby w nietypowych kolorach. Miałam już różowe, fioletowe, niebieskie... Raz też połączenie tych trzech kolorów . Marzą mi się czerwone (takie czerwone czerwone, a nie ruda czerwień ze sklepu >.<)

Niestety, ostatnio zachciało mi się zabawy z nożyczkami i trochę nie za bardzo mi wyszło... Z przodu mam takie krótkie, obcięte maszynką, a z tylu takie prawie do ramion... Na razie muszę nosić na głowie chustkę, bo wygląda to koszmarnie, ale jak tylko trochę odrosną (do sierpnia muszą, muszę mieć coś fajnego na głowie na najważniejszym koncercie w moim życiu ), to strzelę sobie fajny kolorek i poproszę koleżankę, która jest fryzjerką, żeby mi to wyrównała. Będzie z tego fajna, punkowa fryzurka ^^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Włosy, fryzury itp.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook