Forum Dragon Ball Nao

» [Film] Który film z Brolim był najlepszy? ocena: 9,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3  

Któy film z Brolim był najlepszy?

Któy film z Brolim był najlepszy?
DBZ 08 - Moetsukiro!! Nessen ressen chogekisen 75,00% 36 75,00%
DBZ 10 - Kiken na futari! Super senshi wa nemurenai 18,75% 9 18,75%
DBZ 11 - Super senshi gekiha!! Katsu no wa ore da 6,25% 3 6,25%
Wszystkich głosów: 48
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
DBZ 8: tak jak wszyscy napisali super walka i ciekawa kreska.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
brolly jest najlepszy w 8 filmie a najgorszy w 11 jako jakis glupi glut. ble

Pozdro 600

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
jasne że ten w którym walczyl z Gohanem - walka marzeń to była
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
8 film jest najlepszy,ale mnie wkurzyl moment gdy vegeta sie zdolowal i niechcial walczyc

pulkarecordzz.phorum.pl
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Pierwsza część była najlepsza. To były walki !!!! Świetne zakończenie
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Mi zdecydowanie movie 10 ponieważ (oczywiście dla mnie) była najlepsza fabuła i o wiele bardziej zabawniejszy niż dwa pozostałe ale jedno mi się nie podobało NIE BYŁO TAM VEGETY jak oni mogli mi to zrobić
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zdecydowanie Film 8, dlaczego? Czysty powód, kolejne części były trochę przesadzone, że Brolly był jakiś nieśmiertelny i nie można było go zniszczyć. Nie zmienia to faktu, że Film 10 był także niezły. Jednak zdecydowanie jestem za pierwszą odsłowną, w której ukazany został Legendarny Super Saiyajin.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Obawiam się, że nie błysnę oryginalnością.
Cóż... Jakoś będę musiał z tym żyć
Według mnie najlepszy film z Brollym, to "Ósemka".
Powodów mozna byłoby wymienić wiele. Ja wspomne o tych, według mnie, najwazniejszych.
Pierwszy to debiut jedynego prawdziwego Legendarnego Super Saiya-jina w Smoczym Świecie. Spowodowało to małą burzę, której wynikiem jest do tej pory nierozsrzygnieta kwestia samej legendy jak jej interpretacji, ale to w tej chwili nie jest istotne.
Powód drugi, to pojedynki. A właściwie prawdziwa wojna Brollego z Z Team. Naprawde świetna robota autorów filmu.
W gruncie rzeczy dość nieoczekiwane zakończenie. Można traktowac je jako minus filmu, ale przy wyjatkowej długości, było ono chyba najlepszym z możliwych rozwiązań.
Kreska mnie nie zachwyciła... Scenariusza, w niektórycj momentach, takz emozna się czepiać...
I choć równie mocno podobał mi sie film 10, to był on jedynie próbą(w moim przekonaniu w pełni udaną) kontynuacji wątku LSSJ z filmu 8.
Stawiam na DBZ the movie no 8 głównie ze względu na debiut Brollego na wielkim ekranie.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
To tak jakby w gównie zrobić konkurs na najładniejszego owsika. And the winner is 8.

Dai Kaiosama: Franqey, na przyszłość postaraj się znaleźć trafniejsze porówniania, ok? Taka mała prośba moda...
pozdrawiam

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
tez 8...chociaz mam troche zastrzezen...no bo jakby nie patrzec Brolly pomiatal TeamZ a przede wszytskim Goku przez caly film i to co mi sie strasznie nie podobalo ze Goku uzyl jednego Kamehameha i juz po Brollym...powinno byc bardziej pokazane jak Goku jeszcze pomiata troche Brollym a nie tak od razu [ ort! ]....zepsulo to troche efekt....
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
mi najbardziej z tych trzech podoba się najbardziej 10 film z gotenem i tronkiem, ale ósmy też był bardzo fajny pod względem walki.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Future Trunks SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Future Trunks SSJ
Wiek: 34
Dni na forum: 6.082
Posty: 7
Skąd: Cieszyn
mi najbardziej #8,fantastyczny
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Niewątpliwi Kinówka #8 jest najlepsza.. Film 10 był troche gorszy, a #11 to już w ogóle [ ort! ] na mus był robiony.

Obraz
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
No jasne że DBZ movie 08. Najlepszy i najwięcej walki.
Najlepiej została tam ukazana postać Brollego.
Ale koniec mi się nie podobał tak trochę sztucznie ale film ogółem bombowy.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Muszę się zgodzić z przedmówcą, ósmy film był najlepszy jeśli chodzi o Brolly' ego. Intrygująca postać, jako że pojawia się ni stąd ni zowąd, do tego fajna fabuła i ogólnie 9/10
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Kinowka #10 jest dla mnie najlepsza.Głównym bohaterem jest w niej Gohan,moja ulubiona postać.Jego walka z Brollym jest świetna,podobała mi się najbardziej.Ponadto sceneria jest już ziemska i taka "znajoma" a nie obca,jak w filmie 8.Zakończenie też o wiele ciekawsze niż w ósemce - rodzinna Kamehameha jest imponująca!A jeśli chodzi o fabułę,to wszystkie kinówki są do bani...Może tylko History of Trunks trzyma dobry poziom (związany z serią Z).

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Każdy ma to coś, 8 oryginalny pomysł, ciekawy wątek z Vegetą, Goku i historią ich planety.
10 młode pokolenie to duży plus (Gohan, Videl, Trunks i Goten, czyli każdy młody z końca Z)
11 ciekawy pomysł i przeciwnicy oraz historia powstania nowego Brolliego.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Temat jest błędny, jest tylko JEDEN film o Brolim w którym ginie dramatycznie, w drugim filmie mamy parodię Broli'ego który jedyne słowa jakie zna to "Kakarotto" i "Hahahaha"

Ale głos na film 8, śmieszny i dobry
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
To ironia losu że Legendarny Super Sayanin ginie z ręki C18 Trunksa i Gotena za pomocą morskiej wody:) Co do tematu to pierwszy odcinek czyli film 8 jest jedynie sensowny i w miarę do oglądania

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ze starych filmów niewątpliwie najlepszy jest pierwszy, czyli ósmy. Wprowadzenie nowych postaci, w miarę ciekawa fabuła, choć z wyraźnymi problemami, przede wszystkim w postaci Vegety.

Więcej wątpliwości budzą dwie kolejne części. To nie będzie popularna opinia, ale dziesiąty film to moim zdaniem najgorszy film z DB. Główne założenie scenariusza to "Broli ma jakoś powrócić i przez cały film tłuc się z Gohanem, Videl i dzieciakami", niczym typowy niskobudżetowy, nikomu niepotrzebny sequel. Broli z jakiegoś powodu nic nie mówi (gdy w pierwszej części umiał się wysłowić), tylko wali bez opamiętania, a jeśli wziąć pod uwagę, że gdzie Videl, a gdzie Broli, to powinna być niezła pożywka dla fanów power leveli.

Na plus postać Videl w sukience. Bez "dodatku" w postaci jej osoby ciężko byłoby wytrzymać tę wymuszoną walkę trwającą przez większość filmu.

Obraz


Jedenasty film podobał mi się bardziej. Przede wszystkim niesłusznie jest postrzegany jako "trzeci z Brolim" i dlatego przez wielu od razu jest na przegranej pozycji, bo Broliego tam praktycznie nie ma. Jest natomiast jakaś fabuła (w dziesiątym ze świecą szukać), a walka z genetycznym mutantem nie trwa przesadnie długo (niestety jest przeciętna i do zapomnienia). Ale co mi się najbardziej w nim podobało, to momentami specyficzny klimat SF "starych anime", za którym akurat przepadam, inny niż w pozostałych produkcjach z DB. Jedna ze scen, które zwróciły moją uwagę:


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Film] Który film z Brolim był najlepszy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook