Forum Dragon Ball Nao

» Shaman King

Strony:   1, 2, 3

Podoba Ci się "Shaman King"?

Podoba Ci się "Shaman King"?
Tak 64,58% 31 64,58%
Nie 20,83% 10 20,83%
Nie oglądałem/am tego 14,58% 7 14,58%
Wszystkich głosów: 48
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Kiedyś musiałam oglądać każdy odcinek tej bajeczki ale potem mi się zmierzła...ogólnie [ ort! ] była fajna!ale brakowało mi tam jakiejś super dziewczyny (oczywiście dobrej)oprócz anny...podobnie jak w DB też mi takiej brakowoało wiem że była Videl i Pan ale one nie są w moim stylu i dlatego nie lubie ich za bardzo...

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.078
Posty: 13
Shaman king to bardzo ciekawa i fajna animka, tyle że jest bardzo krótka i w tym tkwi problem
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
moim zdaniem urywa się ona w przedostatnim odcinku...Jo niby poczuł że został królem szamanów i chyba pokonał Zika (nie wiem nie pamiętam już) ale wiem że cały czas czekałam na ostatni odcinek i byłam załamana kiedy 3 dni pod rząd puszczali 2 odcinek...

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Apocalipsa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.947
Posty: 5
Skąd: główczyce
Kiedyś oglądałem Shaman king ale potem mi sie znudziło i przeszedłem na naruto no a teraz oglądam db tylko jedna wada mojego db ściągnełem napisy i jak włanczam to są na cały ekran oki ale to nie te temat jak już wspominałem oglądałem shaman king mój [ ort! ] brat nadal to ogląda ale jeżel ktos mi powie gdzie mogę sciągnąć suby do tego anime to plx podeślijcie.
Videl_C18 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Videl_C18
Wiek: 31
Dni na forum: 5.711
Posty: 34
Skąd: Vegeta
mi sie tam podoba. teksty szególnie. to jedyne anime u którego na fabułę nie zwracam szczgólnej uwagi.

I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie wiem, czy miałem okazję wypowiedzieć się w tym temacie, ale postanowiłem to nadrobić. Pierwszy raz z tym anime spotkałem się bodaj 2 lata temu. Zwróciłem uwagę na oryginalną tematykę jaką jest Szamaństwo. Obejrzałem kilkanaście epizodów z przygód Yoh i jego ducha stróża Amidamaru i doszedłem do wniosku, że jak na Polski rynek M&A to jest bardzo interesująca propozycja. Wątki poruszane w tym anime są bliskie pewnie nie jednemu z nas. Teksty są zabawne. Sama akcja rozkręca się wraz z kolejnymi odcinkami, czyli mamy wszystko to, co potrzebne jest prawdziwemu fanowi M&A. Jedynym minusem Shaman King, można uznać to iż anime trwa bardzo krótko, nie zapowiada się na kontynuację.
Dodam tylko, że moją ulubioną postacią jest Rio .
Shasked Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shasked
Wiek: 30
Dni na forum: 5.680
Ostrzeżenia: 2
Posty: 45
Skąd: Łapy
Fanatyczka bardzo fajne poprownanko nigdy bym nie wpadl na to


King Shaman bardzo fajne animea szczegolnie ost odc kiedy Yoh walczy z Zickiem oooo tak !!!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Shaman king oglądałam bardzo mi się spodobał. A za co?
Po pierwsze: tak jak to powiedzieli i podobieństwo do DB. Wiele postaci przypomina tych z DB np. Yoh- Goku.
drugie: dialogi. Często są one bardzo zabawne. Z resztą większość jest dobrze ułożona.
trzecie: humor. No jak tu się nie uśmiać z sytuacji wielu, np. Yoh zasypiającego niemalże w każdym miejscu, kawałów tego z jaguarem(nie pamiętam imienia), tekstów Rio czy innych.
czwarte: lubiłam w dzieciństwie słuchać historii o duchach i innych takich.
piąte: akcja. Niby taka prosta, ale potrafi zmienić bieg i wszystko potrafi być nagle nieprzewidywalne.
szóste: główny bohater- Yoh. Nie jest taki nieinteligentny jak większość głównych bohaterów w większości anime.
A zakończenie... bardzo mi się podobało. Te życie szamanów po pokonaniu Zicka...
Dodam, że moją ulubioną postacią jest tam Trey, a duchem stróżem Chloe.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Ja tam lubię Shaman King. Od zawsze mi się podobało. Po Dragon ball, jest to moje drugie ulubione anime

Anime na zawsze !!!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Jedno z ciekawszych anime. Jak leciało na Jetixie to oglądałem. Ciekawe. Dubbing jak na Polski był przyzwoity. Moją ulubionymi postaciami byli Len i Zeke, tego drugiego duch był moim ulubionym.

Skończyłem oglądać na ostatnim odcinku wyemitowanym w Polsce (pokonali Zeke i na końcu znów zadzwonił ten zegarek). Wie ktoś czy jest kontynuacja?

Pozdrawiam.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Manga leci dalej, co do anime to nie wiem.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.526
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Te anime lubiłam bardzo, bardzo.

Przygodę z "Shaman King" zaczęłam bodajże na początku gimnazjum, kiedy to anime puszczane było w polskiej telewizji na kanale Jetix (czy dalej jest tam emitowane nie mam pojęcia).

Anime w porządku, choć do najlepszych tytułów się nie zalicza (jak dla mnie, oczywiście ; D ).

Moją ulubioną postacią z "Shaman King" był Zick.

Z tej seryjki została mi duża kolekcja fanartów i wszelkiego rodzaju ilustracji.

Jeśli ktoś jest zainteresowany powiększeniem swojej kolekcji (jeśli takową posiada), to chętnie się podzielę, przesyłając np. na e mail.

Obraz

左様なら
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Studio JG zapowiedziało wydanie mangi Shaman King po polsku (35 tomów).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Shaman King
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook