Forum Dragon Ball Nao

» Jak powstał Twój nick?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Kiedyś wyjaśniłem pochodzenie "Kakarotto91", więc najwyższy czas na Avensusa.
No więc jestem zaciekłym fanem Star Wars. Po grze w KotOR I i II postanowiłem pograć sobie w JK3. Potrzebowałem niebanalnego i oryginalnego nicka, który będzie się bezczelnie panoszył i mordował na wszystkich dużych serverach. Tak powstał... Darth Avensus. Był naprawdę złym Sith'em. Zabijał bez skrupułów i był w tym całkiem dobry. Niestety w czasie pewnego ważnego pojedynku (czyt. duela) po prostu zniknął... na cały rok. Powrócił odmieniony i odkupiony z grzechów. Powrócił po Jasnej Stronie. Ukrył swój przydomek "Darth" i zaczął szerzyć dobro na MBII. Stał się Avensusem.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Dobrze, tłumaczę, skąd u mnie tak oklepany nickname.
Początkowo to miał być mój zwykły nick brzmiący "Huginn" , ale że wielokrotnie forumowo-czatowi miejscowi zwiracali się do mnie słowami uznawanymi powszechnie za obraźliwe za tak "porypany" nick, to się go po prostu przetłumaczylo na angielski i cześć pieśni.

Huginn to jeden z kruków towarzyszący bogu Odynowi.
Razem z bliźniaczym krukiem Munninem są informatorami Odyna.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Gdy zacząłem grać w gre Vendetta [ link poniżej ] musiałem wymyślić coś żeby przypominało coś z włoskiego [ pierwsze mafie powstały na Sycylii czyli we Włoszech ] . I tak sobie z imieniem skojarzyłem Filip - po , i stad mam wszędzie [ prawie ] nick filippo

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Mój nick powstał od jednej z gier ze Star Warsów (jak ktoś grał, to od razu domyśli się, że to Kotor ). Jest to "Revan" przerobiony na wersję żeńską. Często w necie używam dłuższej wersji nicka "Lady Revania"
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.321
Posty: 50
moj nick chyba nie trzeba opisywac, mialo byc Bunia od imienia mojej ulubionej klaczy ale jakos tak wyszlo...
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Revania napisał(a):
Star Warsów
ja także star wars ale ni gra tylko film Padme była jedną z moich ulubionych postaci w gwiezdnej sadze (ulubioną był Anakin) amidala była super śliczna (szkoda że umarła )i dlategi ustawiłam ją w niku

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja jak kiedys gralem w Diablo 2 chcialem sobie wymyslic jakis nick wiec wymyslilem Boss, a potem zaczalem sie tak podpisywac i rejestrowac na forach niektorzy tak na mnie wolali, ale przestali
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.105
Posty: 24
Skąd: piaseczno
Fulgrim jest imieniem jednego z patriarchów Legionów w uniwersum Warhammer40k.Jest przywódca legionu Chaosu Emperor Children czyli bandy zboczeńców siejących orgie i zniszczenie w całej galaktyce uniwesum.Ekhmm miły gość ale mamy inne zainteresowania ^^
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mój nick powstał, a raczej został przywrócony na rzecz nicku Shiro...

Nie jest jakiś szczególny, nick pochodny od Raziela z Soul Reaver, lecz chciałem mieć coś oryginalniejszego i lepiej brzmiącego, dlatego przestawiłem litery "i" i "e" i tak wyszedł Razeil, no i oczywiście zamiast litery "a" dałem liczbę "4" żeby wyglądało to ciekawiej. Tak ostatecznie powstał nick R4zeil.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nick Daichi wymyśliłem nie tak dawno sam, a zainspirował mnie 8 letni kuzyn mojej koleżanki, ściślej mówiąc, było tak:
Kuzynek mnie zaczepiał, potem zaczął bić po brzuchu [bo tylko tam dosięgał xD] krzycząc "Daszi" i kiedy to powtarzał wychodziło "idaszi, idaszi...", pomyślałem, że mógłbym to wykorzystać jako nick Idashi, jednak później zaczęło mi coś świtać, że chyba istnieje już taka postać jak "Itashi", więc chwilę pokombinowałem, nawet zastanawiałem się nad "Dash'em", ale głupio byłoby nazywać się jak Vault w Parkour ;p Tak więc przez moją głowę chodziły jeszcze takie nicki jak: "Drash" "Smash" "Cash", aż w końcu wróciłem do Dasha ;p
Dash, Dash, Dash, Idashi, Idachi, Daichi....Daichi! Uznałem, że to jest to i dzień później napisałem do *G

Niby takie proste, a głowiłem się nad tym 2 dni... ;p

Obraz
PALATIAL REGALIA
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Avensus napisał(a):
Kiedyś wyjaśniłem pochodzenie "Kakarotto91", więc najwyższy czas na Avensusa.
No więc jestem zaciekłym fanem Star Wars. Po grze w KotOR I i II postanowiłem pograć sobie w JK3. Potrzebowałem niebanalnego i oryginalnego nicka, który będzie się bezczelnie panoszył i mordował na wszystkich dużych serverach. Tak powstał... Darth Avensus. Był naprawdę złym Sith'em. Zabijał bez skrupułów i był w tym całkiem dobry. Niestety w czasie pewnego ważnego pojedynku (czyt. duela) po prostu zniknął... na cały rok. Powrócił odmieniony i odkupiony z grzechów. Powrócił po Jasnej Stronie. Ukrył swój przydomek "Darth" i zaczął szerzyć dobro na MBII. Stał się Avensusem.
Ja też jestem fanem Star wars.I też się zastanawiałem czy mój nick mógłby wiązać sie z Star Wars jednak wybrałem inny.
Mój nick pochodzi od imienia i nazwiska, których oczywiście nie zdradzę.
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Mój nick powstał po połączeniu imienia z moim rocznikiem

Dai Kaiosama: W życiu bym na to nie wpadł...
pozdrawiam
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.055
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Yokujitsu - jap. "następny dzień", wg słownika.
A tak na serio to z Fantasy Name Generator...

よくぢ
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
No dobra ale który nick?!xD
Ok Lilu to chyba każdy wie z kąd się wzioł (poza tym gdziech chyba o tym wspominałam...)
Dark Angel...eee....sama nie wiem...a Bloody Angel to poprawka tego poprzedniego,a nad nim myslałam 2 dni,żeby nie było że prawie wszyscy go maja;p.
A jak na Niego wpadłam?...cóż pewnego razu gdy myślałam nad nickiem ni z tego ni z owego wpadłam mi do głowy nazwa krwawy elf...a zamiast dać elf dałam Anioł i zmieniłam z polskiego na angielski.
A jeśli chodzi o Tenshi to po prostu [ ort! ] anioł tylko że po japońsku....
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
ja zaczełam grać w NFSCarbon...i ja zawsze wymyślam inny nick...przyszedł mi do głowy nic Wikx który wzioł się od mojego imienia...ale on już mi się od dawna znudził...na placu wołają na mnie Nikky to se pomyślałam czemu nie, i jeszcze mi się ten nick podoba Zaczełam grać a tam się okazuje że jest już Nikki (dziewczyna co tam pomaga) ale było śmiechu potem zrobiłam sobie bloga z opowiadanie (mam w podpisie) i musiałam jakoś nazwać sobie główną postać... no a że strasznie mi się ten Nick spodobał to se ją nazwa łam Nikky potem się logowałam na te forum no to spontanicznie z przyzwyczajenia wpisałam ten Nick

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jakiś czas temu zmieniłam nick, ale niezorientowani nie bardzo wiedzą, dlaczego taki. No więc, mój nick pochodzi od wyrażenia "L'arc en Ciel", co po francusku znaczy "łuk na niebie", czyli, nie kombinując, - "tęcza". Taką nazwę nosi też mój ulubiony band. Japończycy używają określenia "Laruku", więc stąd "Laru". Przyrostka "chan" chyba nie trzeba tłumaczyć. Myślałam też o innych nickach, np. "Hitomi" (jap. oczy), "tsuki" (księżyc) albo "Niji" (tęcza), ale zostało Laru-chan.

Ten nick mam praktycznie wszędzie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Przybi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Przybi
Wiek: 32
Dni na forum: 6.043
Posty: 9
Więc ten nick posiadam wszędzie i to jest moja "realn'a" ksywa na codzień ;]
Powstała od nazwiska :p
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Focus ... z angielskiego skupienie, myśliciel ... Czemu Focus ?. Podobnie jak poprzednie nicki, odzwierciedla w jakiś sposób moją naturę. Dużo czasu rozmyślam, być może czasem aż za nadto ... Myślę o życiu, przyszłości, błędach przeszłości ... ogólnie mam taką naturę: jestem małomówny, skupiam uwagę na rzeczach, bądź osobach, na których pragnę się skupić ... Focus to także nazwa samochodu, który podoba mi się najbardziej i który może kiedyś, będę miał szczęście posiadać. Ostatnie znaczenie ? ... Focus to ksywa, nadana mi kiedyś przez osobę, którą utraciłem, a która była mi bardzo cenna ... Przez ten nick, chciałbym złożyć wyraz szacunku dla tejże osoby ... Wszystko.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
1 nick Kakarott powstał z totalnego braku inwencji, aczkolwiek pomogła mi w w wyborze angielska wersja językowa i sympatia wobec Goku, jednej z ulubionych postaci. Tyle, że nigdy mi się za bardzo nie podobał
A obecny, wybrałem z powodu uznania wobec pewnej osoby, można rzec pioniera i geniusza swoich czasów(dzisiejszych zresztą też)

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Danevert - nick, który sam wymyśliłem (szukałem nazwy dla postaci w pewnej grze), a tworząc go na niczym się totalnie nie wzorowałem. Nick nie ma nic wspólnego z moją ksywą, charakterem, wyglądem (czego łatwo się domyślić). Jako tako, Danevert według mnie brzmi trochę jak imię średniowiecznego angielskiego rycerza. Z tego powodu spodobał mi się i postanowiłem tymże nickiem się na forum posługiwać.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Jak powstał Twój nick?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook