Forum Dragon Ball Nao

» Której postaci nie lubicie? ocena: 9,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hę?...ja tu Pisałam juz??....khem...mniejsza z tym...

No to więc tak postaram się bardziej rozbudować moją wypowiedź niż pozostali forumowicze...
Hmm pomyślmy kogo nie lubiłam, z pewnością był to Freeza,a za co no cóż za jego głupią zuchwałośc,pewność siebie aż do samego końca DB ,wygląd ,no i to że Vegeta mu usługiwał (biedaczek).Cóż ale mimo wszystko Dragon Ball nie byłby taki sam bez niego więc ogółem nie ma żadnej postaci którą choć troszkę bym nie lubiła...każda w końcu ma swoje wady i zalety
DaTTebayo
Ziemianin
Ziemianin
DaTTebayo
Dni na forum: 6.111
Posty: 3
Skąd: Wioska ukryta w Chmurach
Osobiście nie trawię Tenshinana . Wiecznie powtarza "Skąd on czerpie tę moc??"! Ma trzecie oko . Nie kojarzy mi się ono dobrze. A w Dragon ballu tak dobrze się zapowiadał
Son_Go
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.128
Posty: 5
Oczywiście nie darze sympatią Herkulesa wydaje mu się , że jest najsilniejszym człowiekiem a wcale tak nie jest:)
Ripper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.045
Posty: 19
Bebi Bo pasożyt piepszony ^^ i Brolly... kretyt totalny... chciał wszystko i wszystkich rozdupcyć... to gdzie i poco by żył jakby tego dokonał ?

Problem z Earth Special Forces ? Pisz - gg 7363487 - chętnie pomogę
Capoeira meu amor !
FanBrolly15 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
FanBrolly15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.068
Posty: 11
Skąd: from HELL!!!
Herkules... nie wiem za co go ci głupi ziemianie uwielbiali za to ze zmontowali o nim film jak to niby on pokonał komórczaka?? jednym HITEM!!! i nie lubię jeszcze Bebi'ego bo wlazł w ciało Vegety i zrobił z niego pedała
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
W DB nie przepadałem za paczką Pilafa (gdy akcja nabierała tempa, to zawsze musiał wrzucić swoje trzy grosze..)
W DBZ nie trawiłem C-19 (syfny grubas, który myślał, że jest mocny...), Garlick Jr. i jego paczka (cała ta saga była według mnie nie potrzebna...), uczniowie Herkulesa (ich walka nawet nie była śmieszna, wręcz żałosna) oraz ten blondyn co chciał zdemaskować Gohana.
W DB GT praktycznie wszyscy byli do bani, a wszczególności:
Zounama, bracia Parra, Mud Mod, bicz Mod, Luud, Don Taki, roboty na M2, Bebi, Pan oraz na dokładkę Haze Shenron (pierwszy spotkany smok) i Rage Shenron (drugi spotkany smok).

Ps: Nie wiem co macie do Mr Satana tyle śmiechu z nim było.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Wlasnie nie lubie go za te jego popisywanie sie i tchorzostwo . Jego jak dla mnie moglo by nie byc w DB
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.039
Posty: 22
Mi do Gustu nie przypadł SerDuszko
Dlaczego:
Bo to Idiota który zabija swoich

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
GotenksSSJ3
Ziemianin
Ziemianin
GotenksSSJ3
Dni na forum: 6.039
Ostrzeżenia: 1
Posty: 14
Dla mnie debilem był Pilaf Bebi i Yamscha Tien Picolo i Kuririn
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nie wiem czy sie juz wypowiadalem, ale wlasnie nie trawilem Yamchy, Tenshina, Kuririna (wszystkich 3 wlasnie za teksty typu skad on czerpie te moc...) Gotena i kid Trunksa (ohh jak ja ich nie nawidze...postacie bez duszy...) Gotenksa (tak samo jak w przypadku Gotena i Trunksa) Bebi (bo wystepowal w DBGT a GT jest do bani...) i prawie wszyskich postaci w DBGT !! oprocz moze Vegety, Goku (chociaz i tak byl glupi bo maly...) i Li Sherrona (za jego sile troche go polubialem)...hmm jakich ja jeszcze postaci nie lubie...hmm. O Zarlomira !! za to. ze nigdy gruba swinia nie raczyla pomoc wszystkich negowala a sama nie pomogla, dp tego byl egoista i myslalem jedynie o swoim zoladku...Herkulesa i jego paczki (chyba wiadomo za co... za ten bezsensowny incydent w czasie turnieju Cella...) a skoro juz mowa a Herkulesie to nie lubie tego dziennikarza co znimi byl...wkurzali mnie oni bo tylko psuli klimat Cell sagi !! Tu walka Gohan SSJ2 emocje to tu Herkules i jego kolezcy musieli dodac swoje 3gr...ehh:/ No dobra i tak sie zabardzo rozpisalem ;p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Nie lubię ziemnego smoka (Chii Shenron?), Miu, C14, C15, Bio-Brolly, uczniów Herkulesa, Pilafa.
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
Nie lubie SOn-Goku i Chichi. Goku bo za bardzo silny jest... A chi chi strasznie wkurza!
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Z całego Dragon Ball'a po prostu nie trawię Bebi'ego , Yamuchy i Chaozu . Saga Bebiego była najgorszą sagą z całego DB, a sam pasożyt do padaczki mnie doprowadzał . Yamuchy po prostu nie lubiłem, a Chaozu to mały denerwujący karakan.

Obraz
Gogeta123 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gogeta123
Dni na forum: 5.979
Ostrzeżenia: 2
Posty: 10
mi nie przypadł do gustu superC17
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Nie nawidzę Mr. Satana!!! Już nie będę się wywodził dlaczego, bo w innym temacie o tym pisałem, ale mogliby go spokojnie usunąć z całego DB, nie zapłakałbym po nim...
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Hmmmm...
Trudne zadanie.
Denerwował mnie Krillan, ale on był po prostu [ ort! ] głupi.
Natomiast nie lubię Freezera.
Nie dość, że zabił Vegecię, to jeszcze w ost. przemianie wyglądał jak dziewczyna, i jeszcze zmusił Saiyan do wykonywania jego rozkazów....
Głupia małpa!!!

Obraz
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
najbardziej wnerwiający jest Pilaf. Nie lubie tez za bardzo Frezera, bo wygląda jak... bialo-fioletowa jaszczurka-pedał (ze względu na jego uszminkowane usta)

^___^
pancernik
Ziemianin
Ziemianin
pancernik
Dni na forum: 5.898
Ostrzeżenia: 1
Posty: 6
Skąd: Bydgoszcz
Nie lubie picolo
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.935
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
a ja nie lubie babidiego i pilafa bo kurduple z nich

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
klaudas1288 napisał(a):
a ja nie lubie babidiego i pilafa bo kurduple z nich
Właśnie obraziłeś wąską grupę społeczną, jakimi są kurduple i karły.
Mi tam wzrost nie przeszkadza, tym bardziej, że na wzrost nie ma się wpływu.
A Pilafa nie lubię, ale nie ze względu na wzrost. Zawsze musiał im zawracać gitarę i wtryniać swoje trzy grosze...

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Której postaci nie lubicie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook