Forum Dragon Ball Nao

» Dziewczyny

Strony:   1, 2, 3  
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dziewczyny...
temat rzeka...
Zacznę od sprawy prostej, a więc prezentacji, jak powiunna byc "ta jedyna".
Nie powiem, z ewygląd nie jest wazny, bo to kłamstwo.
Wygląd jest bardzo wazny.
Ale nie koniecznie chodzi o urodę.
Raczej o pewien styl. O to, jak sie porusza... jak tańczy... jak patrzy...
A takze jak się ubiera... czy potrafi i chce o siebie zadbać...
To jest ważne...
Co do samej urody...
Sam nie sjetm wysoki, więc Ona takze nie powinna byc zbyt wysoka(choc w życiu nie miałem dziewczyny, która była ode mnie niższa...).
kolor włosów- właściwie nieistotny.
Oczy- najlepiej lazurowe.
figura w miarę zgrabna. Ale nie bez pzresady. Na pewno zgrabne powinny byc nogi. Usmiech powinien yc słodki- taka perełka.
Biust... czytają to nieletni, więc nie powiem nic więcej:PJełsi zas chodzi o charakter, to powinna byc jakaś...
Nie zniósłbym stałego związku z dziewczyną, która jest "nijaka".
KObieta musi miec własne zdanie, musi potrafic go bronic, musi potrafić być złosliwa, zgryźliwa i zacięta.Musi znac zwoiją wartośc i byc pewna samej siebie.
ba, powinna byc nieco arogancka i "jędzowata"(dziwne słowo...)
Po prostu musi byc lekko wredna, bo tyko taka ze mną wyrtrzyma:P
A jesli przy tym wszystkim bedzie urocza, troskliwa, czuła..
No to czego chciec więcej?

Co się zas tyczy współczesnych dziewczyn...
Myśle, ze są takie, jak zawsze były...
W każdej kobiecie dostrzec można dwa obicza osobowości.
Naturalnie istnieja "słodkie idiotki", kórym nic juz nie pomoże. Ale większośc kobiety, jakie mam przyjemniśc znac, trudno zaliczyć do tej kategorii.
I bardzo dobrze...
Głupich dziewczyn, podobnie jak i głupich facetów, nigdy nie brakowało...
Sek w tym, aby umiejetnie wybrać...
To tez nie jest takie proste...
Ale kiedy juz sie trafi, to...
To dopiero sie zaczyna.
Zabic smoka, przebyc siedem gór i siedem rzek, pokonać wszystkie pzreciwności, które stoja na drodze do szczęśćia i zadziwić to pierwszy z celów. I ten osiągnąć jest w mierę prosto.
Dużo trudniej jest pokochać tak naprawdę i nauczyć sie pielęgnowac miłośc.
Przy tym zadaniu nawet pokonanie smoka strzegącego zamku, w któreo najwyższej wiezy czeka wymarzona królewna, nie stanowi problemu...
Prawidziwa walka zaczyna sie po tym wszystkim...
i tak jest prawda...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Nie lubię głupich dziewczyn! Za to najładniejsze na świecie są Polki!!! i dziewczyny z naszego forum
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
To,czego dzisiaj byłem świadkiem po prostu mnie przeraziło...To co się stało z tym żeńskim gatunkiem jest dla mnie po prostu żałosne i straszne z drugiej strony.Nie odnoszę tego do wszystkich dziewczyn/kobiet,ale do większości,która - co najgorsze - ciągle wzrasta... Jechałem do roboty z Radomia do Wawy.Autokarem jechało oprócz mnie bodajże 53 osoby.Usiadłem z moją dziewczyną w połowie busa,cała "chołota",że się tak wyrażę,bo inne słowo nie przychodzi mi w tej chwili do głowy,czyli baby,o których tu piszę,rzuciły się na tył razem z kilkoma chłopakami.No i nagle ciach,jedna z tych właśnie bab zaczęła czytać (hmm,to chyba nie było czytanie...dukanie?) swoje smsy miłosne od swojego chłopaka,który miał się dosiąść po drodze.Robiąc to,zaczęły się wszystkie z niego naśmiewać,że frajer,że zamulony itp.itd.łącznie z tą,do której te smsy były adresowane.Chłopak wsiadł i wielka miłość odżyła...
Sprawa druga:po jakiejś godzinie jazdy jakaś babka zarządziła postój na papierosa...Cały tył oczywiście,niczym mrówki wysypał się z autokaru,żeby zapalić,co spotkało sie z ostrą krytyką reszty pracowników.Ale babki nic sobie z tego nie robiły,pyskowały i w dupie miały,że wszyscy jadą do pracy,fajki były w tej chwili najważniejsze...
I sprawa trzecia,najgorsza...Wsiadając na Woli udało się nam zająć miejsca na samym tylnym siedzeniu,moja dziewczyna była jeszcze ze swoją koleżanką,więc chciała też obok niej siedzieć.Gdy podjechaliśmy na Janki i wsiadła cała "chołota" myślałem,że zaraz będzie dym...Usiadły przed nami i głośno sugerowały z pół godz.że miejsc się nie zajmuje (w tym czasie piwko,wódka i inne trunki zaczęły się otwierać).Ale "najlepszy" jest sposób wysławiania się owych "dam"...Chłopaki,którzy z nimi byli siedzieli spokojnie,cicho.Natomiast babki jak się rozgadały to uszy zaczęły puchnąć.W końcu postanowiłem dokonać pewnego pomiaru:jego wynik za pierwszym razem to 18 bluzgów/min,za drugim 20/min.Panie tak sobie rozmawiały na wszystkie tematy,dość głośno.Już dawno zacząłem żałować,że się przesiadłem...Co się okazało z rozmów pań (wiek średnio 23 lata),dwie były kilkukrotnie w ciąży,jedna usuwała dwa razy,druga pierwsze dziecko oddała do adopcji,a teraz chce sobie zrobić następne.Kolejna ma 3-letnią córkę,a chwaliła się,jak to jej szło wyrywanie przystojnego piekarza w tejże pracy.Nie wiem,czy usłyszałem w dobrym kontekście,ale doszło do moich uszu coś takiego "ale ma małe orzeszki"... Jedna jak wraca do domu i widzi swoją córkę krzyczy na powitanie "zabiję cię!",a to dziecko biegnie do niej i się cieszy... Któraś z tych planuje dzisiejszy wieczór:wrócę,wezmę kąpiel,założę świeże stringi i lecę na dyskotekę.Na co druga:"a,a,a,a na jeźdźca,od tyłu,no ładnie,Kaśka"...Odkąd wysiadłem z tego przeklętego autokaru do teraz mam ostro zrytą banię...Patologia po prostu...Zwykłe dziwki,co tu dużo mówić...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Cóż, nie jest dla mnie ta sytuacja niczym nadzwyczajnym (aczkolwiek nie twierdzę, że ją pochwalam). Znam takich ludzi albowiem jeszcze na starej chałupie wraz z rodziną mieszkaliśmy w dzielnicy, gdzie lubili czasem tacy przyłazić. Teraz jak w drodze ze szkoły przechodze przez te miejsca spotykam "znajomych" w moim wieku lub parę lat starszych... Jedna panienka pcha przed sobą dwa wózki, inna zaćpana leży w rynsztuku, jacyś kolesie włóczą się po ulicach przeszkadzając normalnym obywatelem, część siedzi po więzieniach. Najgorzej jest w tzw. dzielnicy cudów, gdzie cudem jest wyjść i nie dostać po mordzie (niestety sztuka ta mi się zbytnio nie udała). W nawiązaniu do sytuacji przytoczonej przez kolegę stwierdzam, iż jego przypadek jest jeszcze niegroźny...
Generalnie nie pochwalam wulgarnego zachowania zarówno u pań jak i u panów, jednakowoż "panie" przy podobnych zabiegach wypadają znacznie gorzej, usiłując na siłę przypodobać się do tych drugich. Tę rozmowę można było przeprowadzić znacznie ciszej z użyciem bardziej odpowiedniego słownictwa, w końcu wszystko jest dla ludzi, lecz jak widać chęć "zaimponowania" jest silniejsza...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Oj nie przesadzajcie, mężczyźni też potrafią głośno sie zachowywać. Przykłady? Kibole w autobusie po meczu, grupka kumpli wsiadających do autobusu i drących się tak, że nawet mp3 nie słychać... Owszem, zdarzają się jakieś lalunie, które również tak mają (z resztą ja sama klnę, ale bez przesady, nie przy ludziach. Przy ludziach to było w Niemczech, jak nikt nic nie rozumiał ), ale nie każda kobieta klnie, gada o tym jakie stringi dzisiaj założyła, żeby poderwać jakiegoś frajera w klubie, ile centymetrów mają jej tipsy, ile za nie dała i kiedy jej lakier poodpryskuje Oo. Z resztą nie wierzę, żebyście takiej nie chcieli. Łatwa, daje wiadomo czego i możecie się wyżyć. Po co się męczyć, skoro takie są na wyciągnięcie ręki?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Z resztą nie wierzę, żebyście takiej nie chcieli. Łatwa, daje wiadomo czego i możecie się wyżyć. Po co się męczyć, skoro takie są na wyciągnięcie ręki?
Jedni chcą,bo należą do tej grupy ludzi,co te lafiryndy,inni nie.Ja zaliczam się do tej drugiej,bo takie podejście do sprawy świadczy nie tylko o braku szacunku dla drugiego człowieka,jak również dla siebie samego.Takie rozwiązanie jest może dobre dla ludzi,którzy nie potrafią się wykazać jakąkolwiek inicjatywą do stworzenia związku,ludzi którzy są na tyle beznadziejni,że nie potrafiliby znaleźć sobie drugiej osoby.Zresztą jaka to przyjemność płacić później alimenty?
Drakan napisał(a):
Jedna panienka pcha przed sobą dwa wózki
w dodatku opuszczona przez tego,z którym się zabawiła,bo on miał na myśli tylko mały numerek,dzieci nie wchodziły w grę...Trochę rozwagi,panie...Ogłady i rozsądku nie zaszkodzi.Chciałbym,żeby ilość takich bab jak najszybciej zmalała,żeby panie były ostoją spokoju,ciszy,żeby to one uczyły ogólnie gorzej zachowujących się mężczyzn kultury.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Kamil ona mówiła, też nie o takich lafiryndach, a przysłowiowych dziwkach. Jakby była fajna to czemu nie? *, zajechać pejczem po dupie i niech spieprza do siebie.

A takie co to człowiek się ich brzydzi to, aż normalnie... ble...

Niestety życie jest takie, że liczba tych * rośnie i rośnie...

Uwazaj, uwazaj...
SoheiMajin Gotenks
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Revania napisał(a):
Z resztą nie wierzę, żebyście takiej nie chcieli. Łatwa, daje wiadomo czego i możecie się wyżyć. Po co się męczyć, skoro takie są na wyciągnięcie ręki?
Jakby dawała to czemu nie. Tym bardziej, że za friko.
Cyceron napisał(a):
*, zajechać pejczem po dupie i niech spieprza do siebie.
Nie chcę być przez nikogo źle zrozumianym, ale tymi przysłowiowymi * z dyskotek zawsze są dziewczyny, faceci tylko korzystają z okazji. A co potem? Potem płacz, on mnie zgwałcił, dzieciaka zrobił i się wypiera! Śmiech na sali. A potem idą się wyskrobać i znowu to samo. Moi drodzy coś takiego jak gwałt to w 90% fikcja.

Nie raz, nie dwa widziałem takie panienki i prezentują się one zdecydowanie gorzej od wszelkiej maści stereotypowych dresiarzy, blokersów, ultrasów etc. U faceta bluzgi co drugie słowo, czy też myślenie dołem nie jest aż tak szokujące jak u lasek.

Jak wyzej.
SoheiMajin Gotenks

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Cyceron napisał(a):
Uwazaj, uwazaj...
SoheiMajin Gotenks
Goń się, tylko zwracać uwagę potrafisz koci wywłoku xP.


Joe Weider napisał(a):
Nie chcę być przez nikogo źle zrozumianym, ale tymi przysłowiowymi * z dyskotek zawsze są dziewczyny, faceci tylko korzystają z okazji. A co potem? Potem płacz, on mnie zgwałcił, dzieciaka zrobił i się wypiera! Śmiech na sali. A potem idą się wyskrobać i znowu to samo. Moi drodzy coś takiego jak gwałt to w 90% fikcja.
Dlatego się uważa ;] .


Nie raz, nie dwa widziałem takie panienki i prezentują się one zdecydowanie gorzej od wszelkiej maści stereotypowych dresiarzy, blokersów, ultrasów etc. U faceta bluzgi co drugie słowo, czy też myślenie dołem nie jest aż tak szokujące jak u lasek.
Agree... Tak właśnie nie wiedzieć czemu u męskiej płci to tak nie razi jak u kobiecej... To jest raczej stereotypowe myślenie, że kobieta powinna być ułożona, czysta, kobieca... Mówię tak, ale sam nie chciałbym takiej łajzy.
Więc pytam się, co może być powodem tego, że dziewczyny w tych czasach się tak zachowują?

Cyceron napisał(a):
*, zajechać pejczem po dupie i niech spieprza do siebie.
Co znaczy ta gwiazdka? Bo nie wiem jakież brzydkie słowo musiało to być, żeby aż je cenzurować... czy to było "*"? A jeżeli tak to przecież nie jest to brzydkie słowo... Oj Got Got... opanuj się... Bo w tym tempie to połowa ostrzeżeń będzie bezpodstawna...

Skadze, ono bardzo kulturalne jest.
SoheiMajin Gotenks


No dobrze niech Ci będzie... odbyć stosunek seksualny.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Może ja też coś się udzielę tutaj ;p w końcu [ ort! ] macie mnie za hentaja i nie wiadomo jakiego zboczeńca .) .) ( . ) ( . ) - rozmiar D


Cyceron napisał(a):
Goń się, tylko zwracać uwagę potrafisz koci wywłoku xP.
Serio, uważaj , G czasem jest nieprzewidywalny, a nuż się obejrzysz i będziesz miał bloka ;p


Cyceron napisał(a):
Joe Weider napisał(a):


Nie chcę być przez nikogo źle zrozumianym, ale tymi przysłowiowymi * z dyskotek zawsze są dziewczyny, faceci tylko korzystają z okazji. A co potem? Potem płacz, on mnie zgwałcił, dzieciaka zrobił i się wypiera! Śmiech na sali. A potem idą się wyskrobać i znowu to samo. Moi drodzy coś takiego jak gwałt to w 90% fikcja

ekhm... co wyskrobać ;p
Wynika z tego, że faceci są cool, a dziewczyny to z piekła rodem hehe ^^"

* *
*

Cyceron napisał(a):
No dobrze niech Ci będzie... odbyć stosunek seksualny.

albo tokować
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wynika z tego, że faceci są cool, a dziewczyny to z piekła rodem hehe ^^"
A może spojrzeć na problem z perspektywy nieco szerszej, niż własna płeć?

Nigdy nie brakowało łatwych dziewczyn. Tak samo jak facetów, którzy potrafią je wykorzystać. Tak było, jest i będzie.
I w tej kwestii nic się nie zmieni.
I nie mam sensu podchodzić do tej kwestii skrajnie emocjonalnie. Fakty są takie, jakie są. Tyle.
Wystarczy umiejętnie poddać je chłodnej analizie i nie szukać sensu, nie szukać tych złych, winnych. Bo to donikąd nie prowadzi.
Czy nam się to podoba, czy nie, instrumentalne traktowania przedstawicieli jednej połci przez przedstawicieli płci odmiennej istniało i wciąż istnieje w społeczeństwach.
Ale ten fakt nie daje prawa do budowania generalnej opinii, że dziewczyny są złe, a faceci są OK. Albo odwrotnie- że to faceci są źli, bo wykorzystują naiwność płci pięknej.
Problem w równym stopniu dotoczy obu płci i nie istniałby, gdyby nie było mężczyzn, którzy nie wykorzystują kobiet, i nie było kobiet, które na to pozwalają.
I to nie jest kwestia tylko naszych czasów, bo takie zjawiska społeczne występowały od zawsze. Chyba wszyscy wiedzą, jaki jest najstarszy zawód świata...
Istota problemu leży w informatyzacji społeczeństw i otwarciu na sprawy uznawane za tabu.
W pokoleniu naszych rodziców nie brakowało podobnych sytuacji, ale nikt o tym głośno nie mówił. Bo nie wypada itp.

Ale nie wolno dopuścić do tego, by taki obraz społecznch zachowań, które są raczej marginesem, przysłonił stan faktyczny. Oczywiście nie ma ani księżniczek, ani królewiczów. Ideały nie istnieją.
Ale nie wszyscy zachowują sie tak, jak opisywane przez nas przypadki...
Trochę rozsądku i spokojnego spojrzenia na problem nie zaszkodzi. Łatwo jest potępiać, osądzać i krytykować.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Prawda jest taka, że życiem większości kobiet rządzą hormony płciowe, które minimum raz w miesiącu wyłączają im wyższe funkcje ośrodkowego układu nerwowego. Nierzadkie są także przypadki, gdy kobieta sterowana jest wyłącznie hormonami od kołyski po trumnę.

Mężczyźni natomiast są w większości przypadków sterowani hormonami przez cały czas, a ich uwaga i myśli oscylują – świadomie lub nieświadomie – wokół rywalizacji o samicę. Rola OUN w podejmowaniu decyzji jest tylko pozorna, wszystkim kieruje testosteron.

Oczywiście, spotykane są osobniki używające do myślenia kresomózgowia, a nie jąder czy jajników. Z moich dotychczasowych obserwacji wynika, iż ich odsetek jest zbliżony dla obu płci, biorąc poprawkę na okres dojrzewania, kiedy mózgu nie używa prawie nikt.

Ciekawostka: rola ośrodkowego układu nerwowego w podejmowaniu decyzji jest zazwyczaj odwrotnie proporcjonalna do stypizowania płciowego danej osoby. Innymi słowy: osobniki androgyniczne są inteligentniejsze. Potwierdzone naukowo i przeze mnie.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
heh
dziewczyny...
najlepsze sa niewinne blondynki a njagorsze te wylgarne co pija pala i nie wiadomo co jeszcze

pozdro

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Joe Weider napisał(a):
Nie chcę być przez nikogo źle zrozumianym, ale tymi przysłowiowymi * z dyskotek zawsze są dziewczyny, faceci tylko korzystają z okazji. A co potem? Potem płacz, on mnie zgwałcił, dzieciaka zrobił i się wypiera! Śmiech na sali. A potem idą się wyskrobać i znowu to samo. Moi drodzy coś takiego jak gwałt to w 90% fikcja.
Nie każda. Jako, że większośc panien nie myśli, żeby przyciągnąć gościa zamiast zaprezentować się ogółem pokazuje się ze strony tylko fizycznej. Skutek prosty - większośc leci na jej tyłek i cycki. A potem płacz i zgrzytanie zębów. Czasem też głupota i brak odczytywania zachowań. Tak więc lepiej niz fikcja, właściwsze będzie prowokacja, bo to ona jest kluczem.

Cyceron napisał(a):
Więc pytam się, co może być powodem tego, że dziewczyny w tych czasach się tak zachowują?
Usilne dorównanie do drugiej płci. Jako, że odsetek inteligentnych osób, zarówno pań jak i panów, jest niski, więc nie ma dobrych przykładów. Dla głupiego ktoś odrobinę mądrzejszy wydaje się sztywniakiem. A że z reguły panny sa głupsze (niby jest ta równośc, ale ja widzę co innego) niż ustawa przewiduje imponuje im pseudo siłą pseudo inteligentów. Skutki każdy widzi. Do tego dochodzą różnice psychiczne pomiedzy mężczyzną i kobietą, tło historyczne oraz kretyński feminizm.

Cyceron napisał(a):
To jest raczej stereotypowe myślenie, że kobieta powinna być ułożona, czysta, kobieca... Mówię tak, ale sam nie chciałbym takiej łajzy.
Lecz z drugiej strony posiadać taką nijaką, delikatną babkę, która nie umie się postawić to nudno jest...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Uuu nie pisałem tu, otóż ja lubię dziewczyny mądre, wykształcone, które lubią sobie o czymś mądrym pogadać, którym podobam się ja xD
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Pamiętajcie, że kobiety są zawsze ciekawe i dlatego tutaj weszłam Nie przesadzajcie panowie...jeśli nie było by Was nas też by nie było, więc istnienie zawdzięczamy WAM (chyba każdy zna historię Adama i Ewy) zaówarzyłam, że wiekszość z Was docenia dziewczyny, które się nie wychylają i po prostu [ ort! ] są sobom (jak ja bym chciała mieć Was w klasie - ale by było) u mnie jest wprost na odwrót...jeśli któras dziewczyna uczy sie lepiej 9choćby była najwiekszą laską w szkole) to i tak zostanie wyzywana w wrzucona w kąt...dlatego trzymamy się osobno Dziewczyny tworzą własne paczki i chłopcy tworzą własne paczki...nie wiem jednak co bym zrobiła bez tak strasznie nielubianego harcerstwa. To tam poznałam moich pierwszych PRZYJACIÓŁ którymi była płuć przeciwna Cieszę się że przy nich nie muszę udawać kogoś innego (bo nigdy nie zamierzałam) i nie jestem odrzucona....cieszę się, że tak nas komplemętujecie lecz większość naszych tak zwanych minusów zawdzięczamy głupim panom, którzy nie potrafią odrurznić lalki Barbie od normalnej dziewczyny... (przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale powiedziałam co myslałam i ulrzyło mi)
POZDRAWIAM

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie wiem, czy to właściwy dział, ale jeśli nie, to prosiłbym, aby ktoś z szanownego zarządu DBNao go przeniósł do innego działu.
Temat bardziej dla panów, będzie całkowicie poświęcony płci przeciwnej.
Ja przede wszystkim cenie sobie:
- mądrość (nie lubię dziewczyn, które nawet na najgłupsze zadane przeze mnie pytanie nie znają odpowiedzi, zaraz szlak mnie trafia).
- zaangażowanie w związku ( To jest według mnie najważniejsze, bo jeśli ja jestem zaangażowany i poświęcam owej osobie cały swój wolny czas jestem jej wierny, oczekuje, że druga strona czyni to samo)
- uroda ( Wiadomo, że z potworem z bagien nie koniecznie zechcemy spędzić całe życie, cenie sobie u kobiety to, że potrafi o siebie zadbać, zniewala swoim urokiem i uśmiechem innych choć z drugiej jednak strony mężczyźni często starają się odbijać ładne dziewczyny, ale w zasadzie te ataki na szczęście nie są do ode przenia)
- wierność ( Lubię, gdy kobieta jest mi wierna, lepiej jest, gdy nie skacze z kwiatka na kwiatek, wtedy wiem,że mogę jej w 100% zaufać)
- umiejętności kulinarne ( Żyjąc z kobietą musimy coś jeść, przecież nie będę wiecznie zamawiać pizzy ;D Lubię, gdy na obiad jest domowy posiłek, z resztą do tego jestem przyzwyczajony)
Czekam na Wasze opinię.

Post przenoszę do tematu.
SoheiMajin Gotenks

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dark: 03.11.2008, 18:09
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dla mnie w tych czach cięzko okreslic charakter kobiety,aktualnie chodzi opinia ze kobiety są gorsze od mężczyzn pojawiaja sie tez tzw.''Blachary'' co sie liczy solka,fura,skóra i komóra.ale spróbuje cos tu wydziergać

- Mądrość, przede wszystkim na pierwszym miejscu,nie chodzi o dobre stopnie czy tez mamy miedzy sobą rozmawiać o pogladach Platona ale o to by nie była pusta i miała rożne zainteresowania

-Wierność kiedyś to faceci puszczali laski w trąby dzis jest na odwrót,lekka sprzeczka i...... ''ide do Radzia on jest przystojniejszy i ma zajebistego wacka''. jezeli nie umie dochować wiernosci niestety jest u mnie przekreślona

- Uroda jestem przeciwnikiem wybierania sobie partnerów pod względem wyglądu jednak czasami na ładnej dziewczynie wzrok zawiesze,jest to przydatne jezeli po ciezkim dniu czy to w sql,czy w pracy czujesz sie znudzony i zmarnowany to na pewno [ ort! ] jedno spojrzenie na takową wyrzuci wszystkie złe mysli.


Mógłbym tez dodac, że musi byc jeszcze zyczliwa, kochająca, słodka itp ale nie ma ideałów więc w przyszłosci cieszmy sie z tego co mamy

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Poczucie humoru - bardzo sobie cenie, gdy dziewczyna ma dystans do siebie, jak i do innych ludzi. Jest mi zwyczajnie nudno, gdy wszystko ma grobową atmosferę i nie można się powygłupiać ...

Skromność - bardzo zapomniana dziś cecha. Lubie dziewczyny skromne, które znają swoją wartość, jednakże nie afiszują się z tym.

Uczuciowość - właściwie jest to dla mnie na pierwszym miejscu. Nienawidzę, gdy dziewczyna nie umie okazywać uczuć. Jeżeli ktoś do kogoś coś czuje, to nie ma tutaj miejsca na zbytnie rozmyślanie, grę i pokazywanie kto jest bardziej niedostępny.

Wierność - na równi z uczuciowością. Bez wierności nie ma związku. Każdy lubi czuć się pewnie, bez poczucia, że dziś jest fajnie, a jutro może być koniec.

Namiętność - o tak tak . Dziewczyny potrafią być namiętne, kuszą tym i przyciągają moją uwagę .

Inteligencja i mądrość - bardzo rad bym był gdyby można było pogadać z nią na różne tematy i nie zachowałaby się jak skończona idiotka.

Uroda - wiadomo ... bodźców nie oszukam.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Uroda - Pierwsza i najważniejsza rzecz na jaką zwracam uwagę. Nikt mi nie wmówi, że dla niego wygląd się nie liczy i nie jest najważniejszy, tak mówią chyba tylko monster gęby. Po prostu kobieta musi mnie pociągać i to bardzo, fizycznie.

"MONDROŚCI" - By nie wyszła sytuacja, że nie zrozumie czegoś o czym mówię. Z osobnikami o niskim poziomie bardzo ciężko mi wytrzymać, nie wjeżdżając na nich.

Charakterek - By miała pazurki i nie obrażała się o byle głupoty. Jeżeli coś jej nie pasuje to mówi mi to bardzo dosadnie, może nawet mnie cisnąć.

Pewność siebie - Nie mówię, by od razu była zarozumiała, czy pewna nie wiadomo jak siebie... Fakt.. wstydliwe dziewczyny są słodkie i urocze, ale dziś mnie już to wkurza i zamiast rumieńca na twarzy i chowania się wolę jak już w ogóle nie zareaguje.

Skromność - Jakże bardzo ważna cecha, która w pewnych momentach powinna ustępować pewności siebie.

Wierność - To chyba wiadomo...

Uczuciowość - czy też może bardziej... Czerpanie przyjemności, ze związku.

Focus napisał(a):
Namiętność - o tak tak . Dziewczyny potrafią być namiętne, kuszą tym i przyciągają moją uwagę .
Rzecz nieodparta.

Nie potrafię tego nazwać... ale ważne by umiała się bawić, bo w prawie każdych okolicznościach można się nieźle zabawić. Oraz by była zaradna, nie zawsze można liczyć na kogoś.

Zróbcie jeszcze temat, jaki macie stosunek do związków 0.o.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Dziewczyny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook