Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Kto silniejszy na SSJ2?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Mi sęwydaje że dostał.
Ponieważ walka była cały czas pod dyktando Vegety , prawda ostateczny cios Vegeta zadał podstępem. Ale myśle że podczas walki Vegeta żywił tak wielką nienawiść( Która dawała mu chybasiły) do Son Goku że musiał to po prostu wygrać.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A nie uważasz, że Goku podkładał się Vegecie by ten się uspokoił, gdyż uważał tę walkę za bezsensowną i niepotrzebną. Obaj osiągnęli SSJ2, a Goku nawet SSJ3, więc jego SSJ2 musiał być maksymalnie rozwinięty.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Tak, podkładać się Vegecie, aby ten się uspokoił to jeden z najpewniejszych sposobów, aby go jeszcze bardziej rozzłościć. Ja wiem, że Goku nie należał do najinteligentniejszych, ale o aż taki idiotyzm go nie posądzam.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Vegeta też do najinteligentniejszych nie należał, a sam póki nie dowiedział się o opanowaniu przez Goku poziomu SSJ3 był przekonany, że stoczył uczciwą walkę z Goku. Gdyby Goku zależało na zwycięstwie to by przeszedł na poziom SSJ3...

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Obaj buli bezmyślni ale Vegeta nienawidzał wtedy Son Goku więc oważam że dawać się Vegecie nie było sensu.
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Według mnie najsilniejszy na SSJ2 był Goku , bo Vegeta walczył całą siłą , a Goku mu dawał fory. Silny na SSJ2 był również Gohan w czasie walki z Cellem.

Obraz
radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.976
Posty: 43
wy kretyni a vego a gogeta oni też [ ort! ] umieli ssj2!! .moim zdaniem w tej formie gogeta był silniejszy bo miał lepsze ataki.

Dai Kaiosama: Kogo nazywasz kretynem? Jeszcze raz, i będzie warn.
pozdrawiam
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.975
Posty: 29
Majin Vegeta był najsilnilniejszy w stopniu ssj2 stając sie majin uzyskal dzieki temu jeszcze potezniejsza moc. Po za tym jak Songo pokazywał stopnie ssj to na stopniu ssj2 tronk powiedział ze jest on prawie tak samo silny jak jego ojciec co oznacza ze Songo byl troche slabszy.

Ps. UP Gogeta to 2 postacie które sie ze sobą scalily więc nie jest to jeden wojownik, podobnie jak vego.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Naper: 18.11.2007, 20:42
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
wy kretyni a vego a gogeta oni też [ ort! ] umieli ssj2!! .moim zdaniem w tej formie gogeta był silniejszy bo miał lepsze ataki.

To prawda Vegetto i Gogeta byli sielniejsi od Goku lub Vegety nawet Majin...ale to chyba nie jest powod aby wyzywac uzytkownikow tego forum od kretynow !!! Bo widac, ze to Ty masz cos nie tak...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.976
Posty: 43
Zapomnieliście o seri GT. Vegeta tam też osiągnoł ssj2 i był starszy i silniejszy od siebie z dbZ.Jeszcze jedno to że goku osiągnoł ssj 3 to nie znaczy że był najmocniejszy na ssj2 np Gotronk osiągnoł ssj3 a niebył najmocniejszy na ssj




ps
przepraszam za kretynów
Michi Ssj
Ziemianin
Ziemianin
Michi Ssj
Dni na forum: 5.959
Posty: 6
Songoku powinien byc najsilniejszy bo jak wtedy chciał zatrzymac babidiego i buu to tronk powiedział :
Tata mowil mi ze songo jest silny ale zeby az tak? Jego aura jest tak wielka ze mógł bym ją dotknąć .
Ale nie zapominajmy o Gogecie i Vego czy Vegetto .
Więc według mnie bez zadnych fuzji Goku byl najsilniejszy a z fuzjami VeGo
Sorata Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Sorata
Wiek: 38
Dni na forum: 5.950
Posty: 5
Odpowiedź zależy od tego czy uznamy, że osobniki fuzyjne osiagnęły SSj2. Wtedy oczywistym byłoby, że najsilniejszy jest Veggeto. Na drugim miejscu uplasowaliby się Goku i Vegeta ( Majin). Powerup Babidiego zamknął przewagę silniejszego goku nad Vegetą i doprowadził do zrówania ich mocy (jak co najmniej dwukrotnie nadmieniono w mandze). Obaj byli wtedy również silniejsi od Gohana SSj2 podczas jego walki z Cellem.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Zgadzam sie z Sorata Vegeta i Kakarotto na ssj2 byli rowni a Vegeta byl najsilniejszy na tym poziomie w GT sadze...tam jego SS2 bylo tylko troche slabsze od Kid Goku SS3
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Według mnie najsilniejszy był Goku Vegeta pokonał go podstępem, a Goku zbytnio się nie zmęczył

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Odpowiedz nie jest taka prosta, Vegeta trenuje w ROST, a pózniej widzimy go już jako SSJ2 i nagle zmienia się w majina ;d i nie wiadomo kto jest silniejszy, ja jednak postawiłbym na Goku, ale nie na 100%
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Hahaha obaj na maxa walczyli i byli wtedy rowni...jakbys nie widizal to meczyli sie jednoczesnie jednostajnie w czasie...a to ze Kakarotto mial ss3 do dyspozycji to nieczyni go silniejszym na ss2...mysl troche...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
to ze Kakarotto mial ss3 do dyspozycji to nieczyni go silniejszym na ss2
To, że Goku mógł się przemienić w SSJ3, oznaczało, iż jego SSJ2 musiał być na najwyższym możliwym poziomie. A Vegeta tego nie potrafił.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
pff tez mi zes teoria rzucil wiesz Vegeta mogl miec wtedy ogon jakby zamienil sie w ozaru gold to zaraz by mial ssj4...takie tam gadanie a jest jakis nizszy poziom ?? jest to przemiana niema roznicy na przemianach...bezwlad zeby ssj na max poziomie mzoe ci jeszcze ssj2 pobije na nizszym to juz w ogóle [ ort! ] parodia jest ssj2 po prostu [ ort! ] niema juz poziomow ani podpoziomow...tu chodzi o kwestia jak to zorbic Vegeta niewiedzial jak sie zmienic na ssj3 tylko dlatego niemogl...to tak samo jak z ssj4 bylo on po prostu [ ort! ] niewiedzial jak a to bylo takie proste...jakby Vegeta np spytal sie songa co jest niemozliwoscia z jego duma jak doszedl do ssj3 to tak jak Kakarotto pokazal mu to tak samo jak dzieciakom w palacu to by mial tez zdobyty ssj3...dzieciaki po fuzji jakos niemialy problemu z tym kiedy im goku to pokazal i niewciskaj mi ciemnoty ze osiagnely poziom odpowiedni bo mnie krew zalewa
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
jakby Vegeta np spytal sie songa co jest niemozliwoscia z jego duma jak doszedl do ssj3
Pewnie dzięki kilkuletnim treningom w Zaświatach. Nie wydaje mi się, żeby po tej informacji Vegeta potrafił przemienić się w SSJ3.

Pober napisał(a):
tak samo jak z ssj4 bylo on po prostu [ ort! ] niewiedzial jak a to bylo takie proste
Niesamowicie proste.

Pober napisał(a):
dzieciaki po fuzji jakos niemialy problemu z tym kiedy im goku to pokazal
Wojownik fuzyjny to co innego. Poza tym Gotenks trenował w ROSAT dosyć długo, toteż miał czas na odpowiedni trening.

Pober napisał(a):
jest to przemiana niema roznicy na przemianach
Piszesz, że nie ma różnicy, i jednocześnie twierdzisz, że najsilniejszy na SSJ2 był Vegeta w DBGT.

PS. Mógłbyś używać przecinków i dużych liter, bo się tego czytać nie da...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
pff tez mi zes teoria rzucil wiesz Vegeta mogl miec wtedy ogon jakby zamienil sie w ozaru gold to zaraz by mial ssj4
Ale go nie miał. A przejście z gold Oozaru na ssj4 nie była taka od tak se.


Pober napisał(a):
bezwlad zeby ssj na max poziomie mzoe ci jeszcze ssj2 pobije na nizszym to juz w ogóle [ ort! ] parodia jest ssj2 po prostu [ ort! ] niema juz poziomow ani podpoziomow
Podpoziom to jest np. USSJ. SSJ2 no najnormalniejszy w świecie poziom, tak samo jak max ssj(notabene ssj, tyle że rozwinięty, aczkolwiek nie taki jak USSJ), który osiągnął Goku po treningu w RoSaT.

Pober napisał(a):
jakby Vegeta np spytal sie songa co jest niemozliwoscia z jego duma jak doszedl do ssj3 to tak jak Kakarotto pokazal mu to tak samo jak dzieciakom w palacu to by mial tez zdobyty ssj3
Wystarczy zobaczyć i już się umie? Vegeta zobaczył SSJ Goku na Namek i nic, tak samo Gohan. Teoria naprawdę godna wyśmiania.

Mnie teżkrew zalewa jak czytam twoje wypociny to raz, a dwa zalewa mnie, bo pisać nawet nie umiesz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Problem] Kto silniejszy na SSJ2?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook