Forum Dragon Ball Nao

» Survivor Userski IV ocena: 8,82 (głosy: 17)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Eh.. nie mam weny, ochoty, ani.. ee.. no wiele rzeczy... na napisanie czegokolwiek. Głosuje na Calibre, hmm... osoba którą znam najmniej, z podanych, i tych, którzy nie odpadli.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Focus Ktoś musi, poza tym też mała zemsta

Focus:Bardzo mi miło, ze na mnie głosujesz, ale robisz to 2 razy w czasie trwania tury, więc głos jest nie ważny. Ciekawi mnie też, za co się na mnie mścisz^^
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dziś odpada Daichi.

Gotowi do odstrzału:
Gotenks
Tenshi
Paintball
Franek
Q’
Szarak
Avensus
Shihouin
Cyceron
Ishido
Joe Weider
Focus
Drakan
Old Shatterhand
eMate
Rozarossa
Laru
Legolas
Calibra
Shiro
theEND
Kamiru
Kyasarin


Smażący się w piekle:
Tatsumaru
Uchiha Sasuke
Filippo
Mihesz
Daichi


Nadal Calibra bo jestem konserwatystą

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Krótko i zwięźle:

Old
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Od razu zastrzegam na wstępie – bez obrazy ! ;p Nikogo nie chcę tym opowiadaniem obrazić,urazić, jedynie wprowadzić nutkę humoru w Wasze, często mroczne, ciężkie ( jak koń ) opowiadania i tyle ;p


Stary dąb Focus Bartek był istnym siedliskiem grzybów i porostów – hub, posiadał w koronie chmarę jemioł, korników w korze i inne paskudztwa. Co się dziwić-ma już swoje 400 lat. Pod jego konarami często wydalały się różnorakie zwierzęta, najczęściej były to: jenoty, jeże, zające ( pan Szarak się kłania), piżmaki, czasem : Orka! I Bóg jeden wie, co jeszcze..

Zaczynała się wiosna, więc był to zarazem okres godowy wielu gatunków zwierząt, w tym także i roślin. Szczególnie smutno z tego powodu było Bukowi Bartkowi, który nie miał ostatnio ruchu ( przez 400 lat ) i nie mógł się na nikim wyżyć, ani sam zaspokoić… Czasami w nocy przez sen, jakaś ropa ściekała po konarach, ludzie często mylili to z żywicą.

Jednak inni mieli to szczęście .Ślimaki… Pewna para mieszkała w swoich obślizgłych skorupach, sześć stóp od siebie i poczuła nie tyle olbrzymi popęd, jak chęć rozmnażania. Jako, że te wije były obojnakami, nie było im przykro, co ma zaraz nastąpić. Miały takie pseudonimy: Cycek ( może, że się poczuwał bardziej jako kobieta) i Daichi ( lubił banany – więc co tu dużo mówić, para idealna, pełne uzupełnienie).

W jeziorze nieodzowny prym wiodła Orka- Ishido, wyskakując co chwila z jeziora do góry i w dół- chciała zobaczyć ten cyrk ze ślimakami. Orkę wpieniał jeden zając, który wpieprzał się na brzeg jeziora, wypijając ciągle litry wody z terenu mieszkalnego Orki. Pewnego razu Ishi wypłynął na brzeg, by pożreć z zaskoczenia Szaraka, lecz ten znowu fartem mu umknął i rżał się z Fiszbina.

Qkułka wiodła niezłe życie z dębem Bartkiem, zwanym Focusem. Wyjadała mu wielorakie gwizdy i robactwo z kory. Żyli jak dobre małżeństwo w symbiozie. Na tym drzewie przeżywała rok w rok Qkułka chwile uniesienia razem z innym przedstawicielem swej rasy – zapokniałem, jakiej płci był partner Qkułki.

Niedaleko tego cudnego miejsca było dzikie pastwisko, na którym pasły się krowy i jaki. Jedna z krów miała przydomek Buka, gdyż codziennie na wieczór robiła ( waliła ) kupy ( duże jak patelnia, głębokie po kolana), nazywając je kolejno Gotenks 1,2,3,4… Były one do użyźnienia gleby, po której często łaziły żuczki gnojarze. Point twardoskóry i Franek twardołebski. W tej kupie były jakieś dziwne związki metylowe, gdyż obydwaj toczyli się z tymi kulami bobków na bombie ( alkoholowej ), wpadając często przy tym na siebie, niszcząc kole w drobny mak.

Tymczasem Daichi z Cycem zaczęli swój „taniec godowy”. Zebrała się cała spółka z całego otoczenia. Orka Ishi wypełzła na brzeg, wstrzymując oddech z niedowierzania. Zaczęło się z samego rana. Koło południa ich skorupy były na tyle blisko siebie, że ich wilgotne ciała zetknęły się ze sobą. Toczyła się z nich gęsta piana, oczy wylazły z orbit. Coś się z nich pieniło lepkiego, lecz parowało dosyć szybko do atmosfery. Obydwaj byli cali mokrzy. Wtem Cyc zaproponował: - zrzucamy łachy, po czym wyszli ze skorup- wyglądali w uścisku, jak zawiązane sznurowadła. Trwało to kilka dobrych dni. Kiedy piana zastygła i zaschła- nie była do odklejenia- działała, jak silny klej….. nie pozwalając kochankom rozluźnić mocnego zlepienia ciał – wiji.

Przyglądał się temu nieopodal nieopodal niedowierzaniem stary, posępny Old- Piżmowół, gryząc ciągle zaciekle trawkę z ziemi.

Wieczorem, kiedy zmierzchało, stado nietoperków, którymi kierował nieodłącznie od dawna Drakan, miało za zadanie coś upolować- jakieś mrówki, bądź cokolwiek innego zdatnego do zjedzenia…

Kończąc swą opowieść przyrodniczą, spójrzmy jeszcze na wioskę termitów i pewien konflikt z tym związany.
Mieszkała w niej królowa Roza ze swymi podwładnymi plus z głównym , że tak powiem mężem- Avem. Druga kolonia, wrogą termitom, stanowiły kąsające, czerwone mrówczany, którymi dowodził Joe wraz z żoną – Laru. Szykowała się wojna. Obie armie przygotowały się całkiem nieźle do czekającej ich bitwy. Zaczęło się… Po zażartej walce, w której zginął jeden z głównodowodzących termitów – Calibra, cała walka miała już swój koniec. Odtąd robactwo żyło w harmonii, dzieląc się pożywieniem i innymi szczątkami ziemskiego runa ze współbraćmi. Jedynym ich zagrożeniem był mrówkotermitojad- Kamiru , który lubił się karmić tymi zwierzętami.

Na koniec, tym razem taki na serio koniec, dodam, że ślimaki się rozkleiły końcu, jednak były czerwone pod spodem.
Na dąb Bartka nadleciało potężne stado gołębi, które go zasrało…,
Nimfy, boginki, boginy – Legolas razem z Tenshi – grywały swoje pieśni na harfach w magicznym transie,
Orka Ishido z haremem orek żyły w pokoju uniesień pod wodą i ogólnie było fajnie..

Zapraszamy na zjazd… na majówkę

aaa i na PS. Wśród gołębi był jeden szczególnie wybuchowy, nazywał się theEND, to on zużył całą moc swojego odbytu, opróżniając się na koronę dęba Fokiena ;p
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Legolas. Znów.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Legolas napisał(a):
Nie rozumiem ataków w moim kierunku? Oldzie Ty mi tu pieprzysz o poniżaniu.. Ty, który w poniżaniu użytkowników przeszedłeś wszelakie granice. Więc nie zwracaj mi uwagi, bo ty nie masz do tego najmniejszego prawa. Zachowaj chociaż resztki godności.
Pieprzyć to możesz do swoich kolegów na podwórku...
Ja może i poniżam poniektóre osoby, jednakże, nie robię tego z reguły czy zasady.
GODNOŚĆ- widzę, że nie wiesz nawet co piszesz...

Nie rozumiesz skąd ten atak?
Otóż, jak widzisz Daichi jest moim kolegą z klanu (a nawet w pewnym sensie podwładnym), i widząc tak otwarte wyzwiska nie mogę nie zareagować, tym bardziej wiedząc, że pewien moderator z Takedy, za napisanie podobnego posta przez członka Shimazu, osta by nie pożałował.
Drogi Shihoui'nie czy aby na pewno ja go zwyzywałem? Zauważ że napisałem za co go nie lubię, a nie dosłownie, np. Ty *****, bo za takiego go nie mam.
bezczelność, chamstwo, władczość, idiotyzm, debilstwo oraz rozprzestrzenianie słowa "lama".
hmmm, masz 15 lat, a nie wiesz co znaczy poniżanie innego człowieka? Biedaku...

Z wyżej wymienionych racji, Legolas, a szkoda, bo wydawał się inny.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Old Shatterhand napisał(a):
Pieprzyć to możesz do swoich kolegów na podwórku...
Czyżby pan Old, mi groził? Śmieszny jesteś...


Old Shatterhand napisał(a):
Ja może i poniżam poniektóre osoby, jednakże, nie robię tego z reguły czy zasady.
Robisz to tylko dla swojej satysfakcji i radości. Podoba ci się jak krzywdzisz osoby słabsze od siebie? Osoby które może nie mają takiego toku myślenia jak ty, mniej bogatsze słownictwo.. Mam Ci przypominać, że byłeś na początku jednym z największym spamerów?

Old Shatterhand napisał(a):
tym bardziej wiedząc, że pewien moderator z Takedy, za napisanie podobnego posta przez członka Shimazu, osta by nie pożałował.
Drogi Michale, jeśli czytasz tą wiadomość, proszę daj mi ostrzeżenie. Niech się dzidziuś nacieszy...

Old Shatterhand napisał(a):
bezczelność, chamstwo, władczość, idiotyzm, debilstwo oraz rozprzestrzenianie słowa "lama".
A powiedz mi jedno.. Czy Daichi tak się nie zachowuje? Czy w tym co powiedziałem, było choć gram nieprawdy?

Przepraszam za zboczenie pierwotnego toku tematu.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie drogi Legolasie ;p, jeżeli to czytasz zauważ, że mamy dział "agora" i tam sobie rozwiązuj wszelkie niejasności, jeżeli masz ochotę. Ponadto nie chodzi tu o prawdę czy fałsz tylko o sam aspekt obrazy. Nie próbuj tutaj cokolwiek mącić, raptem pojawiłeś się i siejesz zamęt... Daj żyć...

Napiszę posta do Olda również, drogi Oldzie, rozumiem, że bronisz swojego kolegi, poniekąd masz rację, ale nie wątpię w możliwości obronne Daichiego, więc jak Lego ma problem do niego, to daj go rozwiązać wyłącznie między nimi, nie mieszaj się.

I jeszcze jedno, jak ktoś ma jakiś problem do siebie, to zapraszam do cholery jasnej do AGORY! Po to ten dział został stworzony, a nie mi tu zaśmiecacie Survivor...

I jeszcze jedno, następne takie posty zawierające "obrazę innej osoby, spamm, offtopic itp." będą kasowane, a osoby piszące je dostaną OSTRZEŻENIE!

Dziękuję za uwagę!

PS. Proszę tego postu nie przesuwać/kasować i tych 2 powyżej również

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Shihouin - nic do Ciebie nie mam, ale znam Cię najmniej, a na kogoś należy zagłosować. Sorry, dude.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Calibra nie zmieniłem zdania... Nick dla elo zioma, gansta masta...

Mann... PWNED ME!
Legolas napisał(a):
Daichi za bezczelność, chamstwo, władczość, idiotyzm, debilstwo
wtf, jaki many.

Legolas napisał(a):
Na początek dla uściślenia, abym nie wyszedł na skończonego bydlaka.
Legolas napisał(a):
Krótko i zwięźle:

Old
Nie wcale. .

Legolas napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
Pieprzyć to możesz do swoich kolegów na podwórku...
Czyżby pan Old, mi groził? Śmieszny jesteś...
Stary... Teraz to... Doprawdy... Emm... Co by tutaj dodać... Ah... no jesteś śmieszy, jesteś.

Legolas napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
Ja może i poniżam poniektóre osoby, jednakże, nie robię tego z reguły czy zasady.
Robisz to tylko dla swojej satysfakcji i radości. Podoba ci się jak krzywdzisz osoby słabsze od siebie? Osoby które może nie mają takiego toku myślenia jak ty, mniej bogatsze słownictwo.. Mam Ci przypominać, że byłeś na początku jednym z największym spamerów?
Koło ratunkowe... dobre

Legolas napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
tym bardziej wiedząc, że pewien moderator z Takedy, za napisanie podobnego posta przez członka Shimazu, osta by nie pożałował.
Drogi Michale, jeśli czytasz tą wiadomość, proszę daj mi ostrzeżenie. Niech się dzidziuś nacieszy...
Stary rozbiłeś mnie tym.

Legolas napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
bezczelność, chamstwo, władczość, idiotyzm, debilstwo oraz rozprzestrzenianie słowa "lama".
A powiedz mi jedno.. Czy Daichi tak się nie zachowuje? Czy w tym co powiedziałem, było choć gram nieprawdy?

Przepraszam za zboczenie pierwotnego toku tematu.
"Lama" rozprzestrzenia nie powiem... Aleś ty spostrzegawczy. Uh. Oh. Ah. No rzeczywiście był tam gram prawdy.

Dear Legolas.. u r a fag [doprawdy haha]

Nie znam Cię, ale śmieszny z Ciebie koleś. Już Ciebie lubię pomimo podzielenia się "swoim" zdaniem na temat mojego Brata.

Trochę długie to wyszło. Ale na temat się wypowiedziałem. Dziękuję.

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 16.02.2008, 13:04
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Rankiem po dniu w którym armia rozłożyła się pod twierdzą slumsa Franqey postanowił przejść się do obozu Schimazu. Panowała tam niezwykle ponura atmosfera . Po drodze do namiotu Olda spotkał Cycerona. Po krótkiej rozmowie okazało się że nastroje są kiepskie z powodu śmierci Daichiego. Franek tylko wzruszył ramionami , i stwierdził że przecież i tak nikt mu zbyt wielkich szans nie dawał. Shatterheanda nie było w namiocie , gdyż z resztą dowódców [ ort! ] siedział u Gotenksa na naradzie. Karmiu już wrócił [ ort! ] z rozpoznania , i szefowie klanów wraz z królem ustalali plan natarcia. Jako że twierdza nie była zbyt dobrze strzeżona [ ort! ] , to i narada nie trwała zbyt długo. Plan był prosty - należało najechać całą dostempną armią , zostawiając w obozie jedynie oddział Calibry. Po przygotowaniach trwających zaledwie godzinę armia wyruszyła do ataku.

Godzinę po odjeździe głównych sił Karmiu przechadzał się kilkaset metrów poza obozem . Nagle z dostrzegł na północy olbrzymią chmarą kurzu Gdy przyglądał się cóż to może być zauważył że jest to olbrzymi oddział orków biegnągych wprost na obóz. W jego kierunku posypał się grad strzał . Tylko odległość dzieląca go od przeciwnika sprawiła że został jedynie raz ranny. Strzała przebiła mu nogę gokładnie na wyskości kolana. Chłopak upadł na ziemię i zaczął dąć w róg wzywając resztę do pomocy. Widział że nie ma szans doczołgać się w bezpieczne miejsce , jednakże podjął próbę [ ort! ]. Gdy olbrzymi warg z goblinem na plecach znajdował się jakieś 20 metrów od niego usłyszał za sobą okszyk Calibry:
-Kamiru , trzymaj się już idziemy

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Uchiha Sasuke Tak krótko i zwięźle. Nie kojarzę człowieka ani trochę.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Focus - zaraził mnie konserwatywnością i nieczułym dążeniem do celu

A właśnie Laru, Uchiha już nie ma z nami!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
nie będę pisał Ciagu dalszego bo mi sie nie chce [ ort! ] , ale postaram się coś wymyślić : Idzie dwóh typuw jeden wyjmóje bron i stżela w drógiego , tym drugim [ ort! ] był Legolas .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Albo, !?, to jest Survivor, albo pojedynki na tle "kto, kogo i jak". Jeszcze raz zauważę cytowanie wypowiedzi i jeżdżenie po sobie w tym topicu, zamykam temat i koniec zabawy, dzięki bardzo, ciul wam w łeb.

Innymi słowy:

Legolas, Shatterhand, Cyceron - zamknijcie się.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
"Siedzi Calibra koło krzaczka,
I ogląda swojego ..."®

Niżęj wymienione osoby otrzymują upomnienia za stosowanie wulgaryzmów, które w opowiadaniach do surva nie są niezbędne. Chodzi mi zwłaszcza o te ogwiazdkowane, których nasza unikalna cenzura forum nie wyłapuje.
franqey, Drakan, Kyasarin.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Coby być konsekwentym - Calibra.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
A właśnie Laru, Uchiha już nie ma z nami!
W takim razie THE_END. Moja strategia polega na tym, że eliminuję ludzi, których nie bardzo kojarzę.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Dobra, teraz już spojrzę na listę... i nie będę przeklinać...

Pomimo przeszywającego zimna, Kyasarin wyszła na spacer z nowo kupionym psem. Był to najzwyczajniejszy kundelek, przygarnięty ze schroniska. Ot, ludzki odruch zabójcy. Najpierw poszła z psiakiem do sklepu, żeby na dzień dobry mały się nie zagłodził.
Na półce jej uwagę zajęła okładka gazety ze zdjęciem znajomego dywanu i fragmentu łóżka. Spojrzała na okładkę czasopisma i kupiła je.
W domu nakarmiła psa i zabrała się do lektury. Odnalazła artykuł, do którego zdjęcie zostało zrobione.
"Wczoraj około godziny 10.00 na ulicach Yanagi City wybuchła strzelanina. Według relacji świadków, dwie grupy ludzi w białych bluzach sportowych.."
Tylko niezrzeszeni? To zdziwiło Kyasarin, więc z zaciekawieniem czytała dalej.
"..zaczęły Śmiertelną ostrzelony został jeden cywil, S. Anko.."
Aoi-kun.
"..Co dziwne, w barze należącym do strefy wpływów ugrupowania, biorącego udział w strzelaninie, znaleziono gnijące już ciało. Barman zeznał, że była w tym pokoju kobieta o średnio długich, brązowych włosach."
Poszła do łazienki. Wiedziała, co zrobić. Ścięła włosy i pomalowała je na wściekłą czerwień. Farba była w domu, na wszelki wypadek.
Wtedy przyszedł SMS z zastrzeżonego numeru.
"Paintball, za trzy dni kasa, Focus prześle"
Zrozumiała. Żeby mieć spokój, szybko wykonała zlecenie.

No cóż Paint, dlatego, że chyba jeszcze nie napisał żadnego posta w tym temacie. Poza tym, mało go znam.. prawie wcale.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Survivor Userski IV
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook