Forum Dragon Ball Nao

» [Shimazu] Ishido ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ech..no cóż... Gotenks mi nie powiedział, że musi ktoś zacząć serię tematów o różnych userach..., zaczynamy tera ode mnie"..

Imię: Piotrek ( drugie z bierzmowania - Szymon - jak Tymon)
Miasto: Włocławek
Wiek: 19 lat - 7kwietnia
Nick: Ishido

Moim pierwszych nickiem był: co roku dodawana liczba wieku do Gotenxa. Nie korzystałem od Gotenksa, po prostu [ ort! ] kiedyś miał być hasłęm do pewnej stronki, ale wpisałem w miejsce loginu i tak mi weszło w nawyk. Polubiłem go, ale na tym forum ludzie mylili mnie z Nim =-="

Więc, dzięki wielkiej pomocy klanowiczów z Shimazu, zmieniłem nicka na obecny, czyli Ishido. Może i jest lepszy, lecz bardziej do tamtego byłem przywiązany liną niż ten ;p Jednak się przyzwyczaiłem do niego i wydaje mi się bardzo ciekawy, niektórzy mylą go z kamykiem, ale czemy, a to bo ja wiem...

Avatar, sygna i podpis:

Avatarów było w cholerę- nie będę się nadto rozpisywał , więc dalej. Sygna - korzystałem z pomocy przyjaciół na forum, to głównie Ich zasługa, dzięki za nie - po browku ( ze ślimakami) dla Was!! ;p Podpisy: nie przywiązywałem do nich wielkiej wagi. Jednak obecny mnie intryguje , czyt. interpretację Apokalipsy- ciekawe rzeczy są w niej...

Początki na forum:

Też było sporo rzeczy.. Byłem nijakim spamerem, dostającym fajne, ciekawe osty, co krótki okres czasu. Jednak starałem się zmienić i bardziej rozbudowywać odpowiedzi, lecz moje lenistwo często przeważało. Z czasem poznawałem wspaniałe osobistości na forum, m.in. wymienię z całej góry osób : Dajak-Majak, Legolas, theEND, Cycu, Foka, Tenshi, Ave, Karmiu i wiele innych. Te chwile były niewątpliwie miłe, poza niektórymi sprzeczkami, z niekórymi userami. Ostatnio jedna taka sprzeczka trwa, ale może skończy się w końcu [ ort! ].

Coś o sobie:

Ech, nie lubię gadać o sobie. Staram się nie wywyższać ponad innych i słuchać zdania każdego- Wazonika także ;p Kiedy zdarza się szansa na coś wielkiego ( np. surv ;p), staram się wspiąc jak najwyżej- czy to wada, nie wiem.


Wady:

-nadmierne oglądanie hentajców
-hipokryctwo
-ośmieszanie innych w różnym stopniu
-lenistwo jak houy
-złośliwośc mała
-prawie zawsze piszę, nie czytając drugi raz wypowiedzi


Zalety:

-zrozumienie innych
-staranie się pomóc w potrzebie ( oprócz kup)
-żarrty, z których sam się śmieję;p
-komunikacyjność.... tzn. komunikatywność
-rozumienie emo , przez co kiedyś sam się nim stanę
- cierpliwość, to dzięki lenistwu

Co lubię w ludziach, a czego nie:

W tyh istotach cenię przede wszystkim najbardziej szczerość, nienawidzę, gdy ktoś mi wkręca kłamstwa i zakłamania ;p Tak, ja kFocus, lubię pogadać na ciekawe, mądre tematy ( niestety, hentai się do nich już nie zalicza), jak i pożartować w miłej atmosferze. Ciekawią mnie wszyscy, Ci z większą wiedzą, jak i Ci z mniejszą. Lubię Ich rozszyfrowywać i sprawdzać prawdziwą naturę.

Jak pisałem (mówiłe, darłem ryja.."), nie lubię kłamstwa i wywyższania się do pewnego stopnia. także nie lubię niszczenia kogoś przez drugą osobę.

Hobby^^": Kolekcjonowanie sporej ilości anime, co mi raczej już wyszło. Oglądanie hentajców. Uwielbiam czytać dobre mangi , a także horrory, głównie te od Grahama Mastertona. Tak z nauki, lubię głównie tematy powiązane z klimatem, jak i te z kosmosem. Istatnio też lubię pogdać na tematy religijne. Także lubię dobrą muzykę: ostatnio słucham muzy z klimatów średniowiecznych, a także takie: Disturbed, Children of Bodom itp... I libię zwierzęta- Orki się kłaniają , niegdyś jedną z kolegami wpuściliśmy do jeziora. Lubię hodować dziwne zwierzęta w domu. Ostatnim był ślimak, który pływał jedną noc w butelce po Calsbergu, ta z kolekcji, jakiś swąd był, ale myślało się, że to rodzeństwo...

Co forum wzniosło w moje żytowanie??
To samo co Fokę, jak i wiele czasu mu poświętam, zaśmiecając wszystko, co się da..

Tyle ode mnie

GG: 7087402

Do komentowania zapraszam...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Khe, khem <podnosi>. To ja chce coś skomętować .

Ishido napisał(a):
niektórzy mylą go z kamykiem, ale czemy, a to bo ja wiem...
Hmm... a ile razy Gotuś Ci mówił co oznacza Twój nick ( w mnniejszym stopniu;p).

Ishido napisał(a):
-nadmierne oglądanie hentajców
Nie no, znam osoby które nie uważają to za wade (przez co mam ciekawe wywody na ten temat.. ^^').

W ogóle to można opisać daną osobe, jak się ja spostrzega, wiem było pełno tego typu tematów, ale...
W każdym razie.
Z rozmowy prywatnej, rzeczywiście zauważyłam, że niezbytnio lubi (lekko ujmując;p), że nie lubi kłamstwa. I jeśli chodzi o rozmowy pomiędzy nami, rzadko, ale to rzadko dochodzi do powazniejszych tematów, choć wiem i zauwazyłam, że stać Go na takie, jednakże, o wiele milej rozmawia mi się z Nim na jakieś ee.. żartobliwe tematy^^. Co do lenistwa, wątpie byś przewyzszał moje, a troche tej "wady" nikomu nie zaszkodziło.
I tak na koniec.

Ishido napisał(a):
Lubię Ich rozszyfrowywać i sprawdzać prawdziwą naturę.
Jeśli chodzi o mnie, nigdy raczej do tego nie dążyłeś, a ja, jakoż, iż też jestem typem obserwatora i lubie wnikać w człowieka, dowiedzieć sie o jej prawdziwej naturze, to już co nieco popracowałam nad Tobą .
W kazdym razie ee... no... fajny opis (nie wiedziałam jak zakończyć )
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
KIedy pierwszy raz pojawiłem się na forum z niedowieżaniem patrzyłem na uzywtkownika Ishido , w tym mym niedowierzaniu więcej było, powiedzmy szczerze , zazdrości , ponieważ miał dużo postów i był tu szeroko lubiany . Był jednocześnie świetnym znawcą anime i jak sie później dowiedziałem - w większości hentaiów . Chyba apropo jakiegoś anime się z nim skontaktowałem , potem zacząłem z nim gadać na rózne tematy , aż wreszcie stał się on moją ulubioną osoba na forum


Tenshi napisał(a):
o wiele milej rozmawia mi się z Nim na jakieś ee.. żartobliwe tematy^^
Zgadzam się .

Aha - bardzo podobają mi się wszystkie twe avatary i sygny , dobry masz gust jeżeli o to chodzi .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
A Ciebie wielbłądzie jeden nie pamiętam kiedy poznałem. W każdym razie było to stosunkowo niedawno. Chwila, zobacze do archiwum... a tak, jest - 19.07.2007r. Wtedy to zagadałem do Ciebie, aby poprosić o spis anime i pogadać o czymś tam Pewnie o zjeździe, który już planowaliśmy kilkukrotnie.
Tak czy inaczej Piotrek jest wporządku gościem, ale czasem przesadza ze swoją głupotą xD (joke). Fajnie się z nim rozmawia na każdy temat, a w szczególności dotyczącego hentaiców ;p

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Poznaliśmy się dopiero po tym jak wstąpiłem do Shimazu. Na początku nie zwracałem na Ciebie uwagi, ale z czasem zauważyłem Twój specyficzny humor i zainteresowania. Później tak jakoś się zgadaliśmy i wyszło z tego niezłe opowiadanie. Bardzo Ciebie lubię, bo nie jesteś jakimś !? zarozumialcem. Można z Tobą luźno porozmawiać wiedząc, że nie będziesz próbował na siłę pokazywać się jako osoba inteligentna. Jesteś bardzo naturalny co też sobie bardzo cenię, można Ci się zwierzyć ze wszystkiego. W sumie co tam jeszcze. No to chyba jak na razie tyle Twardogłowcze .
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mój spamer i parówa ^^.Pocżatki nie wyglądały zbyt różowo: Ishi spamował, a ja się wkurzałem, że znów muszę sprzątać po tym skrzacie, który tylko pisał, by sobie podbić ranking .Często owocowało to tym, iż dostawał niezłe bęcki słowne ode mnie i od innych moderatorów.Dziś troszeczkę przystopował (choć nadal spamujesz - 1683 posty ... kto to widział !).Potem się jakoś zgadaliśmy, tradycyjna wymiana numerów gg, wymiana bielizny i jakoś to poszło.Ishi to dobry partner do rozmowy.Bardzo często się zdarza, ze brechtam na cały dom, z powodu tego jego niecodziennego poczucia humoru ^^. Jego odwołania do hentaiów, kupki itp miażdżą momentami.Wielki zapaleniec anime, których ma już całkiem dłuuugą listę.Gadałem z Tobą o wielu rzeczach, które można nazwać osobistymi i nigdy się nie zawiodłem.Jesteś godny zaufania, co w ludziach bardzo sobie cenie.Ostatnio często gramy w snookera, w którego jesteś coraz lepszy.Myślę, że jakbyś dodał do swojej ognistej mieszanki pewność siebie, oraz większe zdystansowanie się do tego co się dzieje na forum, to byłbyś jeszcze ciekawszą personą.Jesteś w porządku i liczę, że w te wakacje ugościsz mnie piwem w tym swoim Włocławku ^^.Pozdro

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Może się jeszcze tak dobrze nie poznaliśmy, ale myślę, że Piortek by się ze mną nie dogadał ;p A to dlatego, że mamy bardzo różne zainteresowania, chociaż z drugiej strony, wyobrażam sobie już taką rozmowę:
"-Co dzisiaj robiłeś?
-kupkę"
albo coś w tym stylu. Tak naprawdę, to po Ishim można spodziewać się wszystkiego. Hentailover mówi dużo, ale mądrze, i często gęsto pojawiają się jego posty naprawdę na temat i ciekawe. To tyle mam do powiedzenia na jego temat. W ramach skrótu-podsumowania:
Spoko
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kyasarin napisał(a):
"-Co dzisiaj robiłeś?
Za to wczoraj nie robiłem i dziś miała problemy z wyjściem

Dlatego w szkole byłem zawieszony ;p

Focus napisał(a):
choć nadal spamujesz - 1683 posty ...
kiedy to ja ostatnio postowalem ;p " Patrzysz na liczbe ;p

Focus napisał(a):
wymiana bielizny
To była najgorsza wymiana , jaką w życiu miałem ^ ^" Coś przez co do dziś mam uraz ;p

Focus napisał(a):
piwem w tym swoim Włocławku ^^.
majne is GrooBe!!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ishido, Ishi, Isziok, Kamień, Obciąg... tfu.
I co mam Ci powiedzieć? :p Jedynie tyle mogę, że jeszcze jako Gotenx17-18 mało Cię znałem, jedynie kojarzyłem po spamie, tekstach w SB i kolorowych avatarach... Nie pamiętam nawet, który z nas był pierwszy w klanie, ale mniejsza o to. Poznałem Cię dopiero na poprzednich wakacjach, kiedy zaczęła się Liga Nao i Snooker. Potem zacząłem bardziej udzielać się na klanowym i bardziej poznawać was wszystkich, śmiać się z wami, gadać na gg... I wtedy poznałem Cię bardziej. Zawsze rozbrajałeś mnie nadzwyczajnym poczuciem humoru i wrodzonym, pozytywnym debilizmem Fajnie się Cię wyzywa i nabija się z Ciebie, przy okazji rozwalając w snooka ;p
Nie no, fajna orka z Ciebie, zabawna i przyjazna, jak Lessie :p Miejsce w survku jak najbardziej zasłużone kamyczku

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Lecz się
Idź na odwyk. Nie pisz więcej o odchodach, bo do obrzydliwe.
Z cyklu Admin radzi.

Lepiej zacznij te anime oglądać, których tak dużo naściągałeś :p
Będziesz miał przynajmniej o czym pisać na forum o_O

Ogólnie, to ujdziesz, chociaż taki spory ćwok z pana, muszę Ci powiedzieć ;p
Ej, a może czas na zmianę nicka? Na Gotenx19
Chcesz? Będzie faaajnie.

Poza tym słyszałem, że wysłałeś "komuś" DBZ z angielskim dubbingiem, cóż za okropność

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
o_OMGotenks napisał(a):
Lecz się
Idź na odwyk. Nie pisz więcej o odchodach, bo do obrzydliwe.
Z cyklu Admin radzi.

Lepiej zacznij te anime oglądać, których tak dużo naściągałeś :p
Będziesz miał przynajmniej o czym pisać na forum o_O

Ogólnie, to ujdziesz, chociaż taki spory ćwok z pana, muszę Ci powiedzieć ;p
Ej, a może czas na zmianę nicka? Na Gotenx19
Chcesz? Będzie faaajnie.

Poza tym słyszałem, że wysłałeś "komuś" DBZ z angielskim dubbingiem, cóż za okropność

Cóż za ćwok pisał tego posta.... "

Sam gadasz o odchodach, żebym kupy robił, to próbuę temat rozwijać z Tobą, więc cicho.

A co oglądam, to oglądam, nie interesuj się .. i wsio.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Ishi'ego poznałem dość niedawno, jednak myślę, że nieźle się rozumiemy. Nasze rozmowy, choć nie dotyczyły na razie wielu tematów, to pozwoliły mi przybliżyć jego osobę.
Na pewną cechą, która wysuwa się na pierwszy plan jest specyficzne poczucie humoru, które może czasem podnieść człowieka z doła I Nie chodzi tu o żadne kupki, bo przecież nic co ludzkie nie jest Mu obce
Focus napisał(a):
Ostatnio często gramy w snookera, w którego jesteś coraz lepszy.
Jak się ma dobrego trenera, to są efekty ^^

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
danevert napisał(a):
Jak się ma dobrego trenera, to są efekty ^^

Oj, taak, gra pod Twoim okiem przynosi niesamowite wręcz efekty dla mnie Za to mnie możesz pytać się wszysktiego związanego z anime ( w szczególności z hentajów .. no żarcik ;p)

Sam mam częściej doła, niż wesoły humor, ale i bez tegożarty idą, może po to , bym sam siebie rozbawił ^^"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ishido na mapie napisał(a):
wolny, spokojny, kochany, uwielbiam zwierzęta, miłe dziewczyny w przedziale wieku 16-20 kilka, szczupłe, wydatne i miłe, zapraszam do siebie, a najlepiej z Włocławka. Jestem do dyspozycji ;p
Ile bierzesz za noc?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Naowicz napisał(a):
Ile bierzesz za noc?
chciałbyś , co ?
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ishiego poznałem niedawno, no i muszę powiedzieć, że spoko z niego ziomek, o specyficznym poczuciu humoru, które mi cholernie pasji, ogólnie bardzo sympatyczny koleżka, z którym można pogadać o przysłowiowej dupie Maryni.

Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Piechu napisał(a):
specyficznym poczuciu humoru
Skojarzeniowiec, nie ;p?

Wiesz co, musimy kiedyś się na jakieś piwko czy coś wybrać, bo mam podobne zainteresowania ;p Przyjeżdżaj do Włocławka z tej Kruszwicy, bo ja nawet dróg do niej nie znam, raz w życiu kiedyś tam byłem, jak Popiela myszy wżerały;p To chyba tam było ;p?
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ishi hmm
Jesteś jednym z tych userów ,których lubię. Masz fajne poczucie humoru, lubię Twe zboczeństwo, ogólnie dodajesz barw temu forum Sama nic do Ciebie zbytnio nie mam:)
Pozdrawiam

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Isi jest pomylony, albo robi to specjalnie żeby zdobyć sympatię albo taki jest.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Oho górnicy na forum, w kopalni byście się bardziej spożytkowali... :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Shimazu] Ishido
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook