Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 192, 193, 194  
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.935
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Żałosne. Kannya, to tak jak u mojej koleżanki z podstawówki, która miała niby duże czoło, z którego wszyscy sobie żarty stroili, robiąc jej przykrość. Sam dowiedziałem się o tym, dopiero po podstawówce od innej koleżanki. Przykre, ale cóż, ja nie wytykam nikomu wad na ciele.
Nie jesteśmy w podstawówce.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.201
Plusy: 73
Posty: 15.287
Skąd: ふざけた時代
Dlatego jest to jeszcze smutniejsze

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.899
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ale na forum, ma miejsce gimbaza XD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.960
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.186
Skąd: z Polski
jest smutniejsze, ale cieszysz miche? co jest z toba nie tak?

A i tak zdjęcia wstawię i wasze ,,nie" ma gówno do rzeczy.
to oczywiste, my mozemy wyrazic swoja niechec do twych zamiarow, tudzien blagac ciebie, bys tego nie robila... a wiec: BLAGAM, NIE ZAMIESZCZAJ KOLEJNYCH ZDJEC SWOJEJ OSOBY

squann, wygladasz jak FF mojego brata

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez picaZananasem: 28.02.2013, 14:58
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.591
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A chceta mych ? Muszę znaleźć, jak kupala w lesie szczelałem.
A co do tematu, jak kto chce niech daje, a że kogo wygląd się nie podoba (Hayato się uspokoił z tymi smętnymi zdjęciami - zrozumiał swój błąd), niech sobie go w photoshopie przerobi xD. Niech każdy robi, jak uważa.
ps. nie obejmuje czarnych i podobnym koloru skóry - tych nie dopuszczam do obrotu.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 28.02.2013, 2:12
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.869
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Czy to wam się podoba czy nie zamieszczę je. Proste?(zwłaszcza do Cycerona)

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.498
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Gonar, to mam udawać, że mi się podobają jej zdjęcia? Wstawia wiec niech liczy się na krytykę. Wyrażam swoją opinię na temat jej zdjęcia i nie mam zamiaru kłamać aby zadowolić ją i Ciebie. To tak jakbym ja ciskała się, ze mi franek napisał, że staro wyszłam. Jak wychodzi źle na zdjęciach to trzeba jej to powiedzieć a nie kłamać i udawać, że jest super.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.864
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Kyanna napisał(a):
Byczusia napisał(a):

Jak mi opryszczka z oka minie to jakieś swoje wrzucę

Nie!
Haha! Dobre!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.935
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Byczusia napisał(a):
Dlatego jest to jeszcze smutniejsze
Co jest smutniejsze? Że ludzie poza podstawówką komentują, jak ktoś wyszedł na zdjęciach? Czy to, że ludzie poza podstawówką nie potrafią znosić krytyki?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.899
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kyanna napisał(a):
Gonar, to mam udawać, że mi się podobają jej zdjęcia? Wstawia wiec niech liczy się na krytykę. Wyrażam swoją opinię na temat jej zdjęcia i nie mam zamiaru kłamać aby zadowolić ją i Ciebie. To tak jakbym ja ciskała się, ze mi franek napisał, że staro wyszłam. Jak wychodzi źle na zdjęciach to trzeba jej to powiedzieć a nie kłamać i udawać, że jest super.
Najlepiej nic nie pisz,jak ci nie pasuje. Widzisz, Byczusia to moe To znaczy, że ma "charakterek" tsundere.

Dodano po 8 minutach
Przynajmniej ja tak sądzę, dlatego napisałem to w cudzysłowie.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.498
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ale dlaczego mam nie wyrażać swojego zdania? Przecież to jest forum i na tym polega, aby wymieniać się swoimi uwagami. Nie trzeba pokazywać od razu braku kultury tylko przyjąć negatywną opinię w sposób dorosły a nie jak rozwydrzony bachor. Nie widzę powodu, abym miała nie komentować jej zdjęć dlatego, ze mi się nie podobają. Potem wyjdzie, że wszyscy ją uwielbiają bo nie wolno o niej negatywnego zdania napisać. Wyjdzie na to, że każdy ma włazić każdemu w dupę i cukrować każdą wypowiedź ponieważ nie wolno mieć tutaj odmiennego, negatywnego zdania.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.899
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ale wiesz jak to bywa z tym "własnym zdaniem" a krytyką konstruktywną. Mnie z tego powodu, tu niektórzy tępią. Prawda jest jak dupa, każdy siedzi na swojej.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.840
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ona wstawi linka, a wy i tak go klikniecie czy chcecie czy nie chcecie go oglądać żeby móc go negatywnie czy pozytywnie skomentować. Ona wstawia wy nie oglądacie (wręcz udajecie, że tego linku nie ma) i macie problem z głowy. Lepiej oczywiście robić aferę by móc wstukać kolejne bezsensowne posty wyrażające setny raz to samo by później pisać kolejne o prawie do wyrażania tej loop'owanej opinii... Gratki - na tym polega forum.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.305
Plusy: 10
Posty: 5.192
Skąd: Włocławek
A ty widziałeś kiedyś krytykę konstruktywną? Wiesz w ogóle co to znaczy? Sam swoją opierasz na tym, że pokazujesz nam filmy z YT i swoje denne komentarze, których sam nie rozumiesz i zapewne nie potrafiłbyś powtórzyć.
Sprawa z Byczusią ma się tak, że chce nam zrobić na złość wrzucając swoje zdjęcia i potraktowała serio apele o ich nie umieszczanie, kiedy my w gruncie rzeczy mamy w dupie to, czy tu pojawi się jeszcze jedno, pięć czy trzysta zdjęć Byczusi. W większości uważamy ją za pasztet, w tym za największy chyba ja, ponieważ jestem miłośnikiem nie kobiet, tylko pięknych kobiet. Ew. może być urodą przeciętna, ale całkiem mądra, miła. Może być też charakterna, co chyba rozumiem inaczej niż ty, który naczytałeś się jakichś pojęć, które potem bez sensu powielasz. Byczusia to co najwyżej rozszczekana gimbusiara, a nie moe czy tsundere, które było nie było są w jakiś sposób charakterystyczne. Ja nie jestem krasomówcą ani zawodowym szydercą, nie umiem za bardzo "ciskać", więc jako prymitywny chłopek-roztropek z rodziny robotniczej operuję mało wysublimowanym żartem obcym dla salonów. Z tego powodu przypomniałem sobie coś zabawnego sprzed paru lat. Byczusia miała wtedy też fazę na wrzucanie swoich zdjęć (wtedy jeszcze z biustem o 2 rozmiary mniejszym) oraz wytykaniu innym, że na zdjęciu krzywo się pochylił, że mu oko poleciało, że za wcześnie zrobił zdjęcie i nadal ma namiot w spodniach. Każdy patrzył na Byczusię tak samo jak teraz, na przygłupa rżnącego mądralę. Parvatti jej wtedy napisała, że pisze głupoty, że jest brzydka jak noc i że w ogóle powinna se dać na wstrzymanie. Widać na tyle dobrze to napisała, że Byczusia faktycznie na jakiś czas zbastowała. I teraz mnie nachodzi refleksja, co takiego się stało, że Byczusia powróciła w chwale pokazać nam, na czym polega subtelne kobiecie piękno, lekka erotyka czy zalotny uśmiech (jej zdaniem, moim zdaniem wygląda to na uśmiech debila). Opracowała nowe argumenty w dyskusji (mam prawo, wrzucę zdjęcie, nie znasz się ładna jestem, zamknij morde, !? !?, żaba kum-kum), stanęła na froncie wyzwolenia brzydkich kobiet spod okupacji przestrzeni cyfrowej przez fajne dupeczki, szuka szerokiego grona wielbicieli i nie spocznie tak długo aż nie uznamy jej panowania? Mało ważne co tam zamierza, ale to nadal jest śmieszne, że 19-letnia dziewczyna podnieca się gadkami na publicznym shoutboxie z 30-letnim kolesiem od języka japońskiego, który urodę by pochwalił nawet Grodzkiej jakby zapytała, bo taki jest słitaśny, a potem jeszcze bezczelnie naciska na resztę, żeby przyłączyła się do tego frontu. W każdym razie Byczusi będzie coraz ciężej bo mi, i reszcie pewnie też, od wódy i postępującego wieku coraz bardziej odpieprza i kończy mi się już ochota na postępowanie zgodnie z nauką mamy, że dla dziewczynek trzeba być miłym, bo trzeba i już. A młodzieńczy zapał jak jej nie opuszczał tak nie opuszcza.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 28.02.2013, 14:08
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.899
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
LOL ale ty jesteś pocieszny Dodaje filmiki bo pokazuje ci rzeczywistość, i potrafiłbym powiedzieć jeszcze raz. Próbujesz coś ale ci się nie udaje, jesteś poniżej mojego poziomu.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.840
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Gonar napisał(a):
Próbujesz coś ale ci się nie udaje, jesteś poniżej mojego poziomu.
A może po prostu nie zrozumiałeś i ciskasz tekstem na odwal dennym jak "bo Ci krowa nasika" w dodatku jeszcze mówiąc o "poziomie".

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.537
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
To może zróbmy limit zdjęć w temacie, ja wiem np. 2-3 na miesiąc od danego użytkownika, ograniczy to wtedy masowe dodawanie zdjęć a taki okres czasu wydaje mi się rozsądny.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.762
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Miyako napisał(a):
To może zróbmy limit zdjęć w temacie, ja wiem np. 2-3 na miesiąc od danego użytkownika, ograniczy to wtedy masowe dodawanie zdjęć a taki okres czasu wydaje mi się rozsądny.
Bez sensu. Ten temat zostal po to stworzony, by uzytkownicy mogli zamieszczac w nim swoje zdjecia. Jezeli komus nie podoba sie ich nadmiar, nie musi przeciez przegladac tego tematu.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.537
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
A nabijanie postów ma sens? Zawsze uważałam ten temat za miejsce gdzie pokazujemy jak wyglądamy, a potem zamieszczamy zdjęcia jak się zmieniliśmy, oglądanie tego samego jest nudne.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.899
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Shihouin napisał(a):
Gonar napisał(a):
Próbujesz coś ale ci się nie udaje, jesteś poniżej mojego poziomu.
A może po prostu nie zrozumiałeś i ciskasz tekstem na odwal dennym jak "bo Ci krowa nasika" w dodatku jeszcze mówiąc o "poziomie".
W sumie całego komentarza, nie czytałem, a teraz czytam i dowiaduję się interesujących rzeczy.Bo mnie zaatakował, reakcja obronna. Widzę w tym moje działanie, które okazuje się błędne. Nic nie ma z konstruktywnej krytyki. Al proszę o przebaczenie.

Miyako napisał(a):
A nabijanie postów ma sens? Zawsze uważałam ten temat za miejsce gdzie pokazujemy jak wyglądamy, a potem zamieszczamy zdjęcia jak się zmieniliśmy, oglądanie tego samego jest nudne.
To może niech wszyscy dadzą, od momentu swego dzieciństwa do teraz, fotki i zdjęcia. Ja dałem takie zdjęcia, ale już usunąłem.

Al, jak jest definicja "pięknej kobiety" ?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook