Forum Dragon Ball Nao

» [Seria] Potencjalne spin offy w świecie Dragon Balla

Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Czy bylibyście chętni na oglądanie spin offów ze świata Dragon Ball?

Na przykład:

1. Przygody trójki Saiyan z 6 wszechświata
2. Nowe odcinki Dr. Slumpa
3. Przygody Hita jako płatnego zabójcy
4. Coś o Pride Troopersach
5. Cały zestaw odcinków poświęconych Ginyu Force, jak się poznali, dostali do armii Friezera i ich różnorakie przygody w tej armii.

Oczywiście to moje propozycje, zainteresowani byście byli którymś z tych spin offów, czy też macie jakiś swój pomysł?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Alkis: 15.10.2022, 5:30
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Alkis napisał(a):
Czy bylibyście chętni na oglądanie spin offów ze świata Dragon Ball?
2. Nowe odcinki Dr. Slumpa
Coś pomyliłeś. Dragon Ball sam w sobie jest spin offem do Dr. Slumpa. W żadnym razie nie na odwrót.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Indiger napisał(a):
Alkis napisał(a):
Czy bylibyście chętni na oglądanie spin offów ze świata Dragon Ball?
2. Nowe odcinki Dr. Slumpa
Coś pomyliłeś. Dragon Ball sam w sobie jest spin offem do Dr. Slumpa. W żadnym razie nie na odwrót.
Oj tam oj tam już nie bądźmy czepialscy
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak na stworzenie całego Dragon Roomu do rozwijania marki, to trochę im słabo idzie.
Może dlatego, że stukają tę serię/grę Heroes i dla nich to żyła złota, a mnie to w ogóle nie interesuje.
Tak czy inaczej, zmierzam do tego, że faktycznie fajnie byłoby może jakieś wysokiej jakosci spin-offy zobaczyć, ale chyba się nie zapowiada. Po Odrodzonym jako Yamcha w kwestii mangi też chyba cisza? (oprócz - znowu - Heroes).
Gyniu Force to jest taka żyła złota, że można by [ ort! ] o tym zrobić naprawdę porządny serial.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
colar999
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 540
Posty: 27
Mnie by interesowało odbudowanie planety Vegeta i poznanie innych członków tej rasy.
Eksploracja kosmosu i walka z rasą Freezera.
To byłby prawdziwy Dragon Ball Z.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mogliby pokazać walkę Minato z Piccolo Daimao i dalej przygody Genialnego Żółwia.

Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Pewnie, że bym chciał spinoffy, całe mnóstwo. Najlepiej serię niezależnych historii, powiedzmy 45 minut do godziny na jeden wątek, można by rozbić na trzy odcinki.
Już na tym forum kiedyś pisałem swoje pomysły, ale nie pamiętam, w którym wątku. Chętnie zobaczyłbym na przykład, jak wygląda na co dzień praca Shury, Mery i Gory, dzień z życia uczniów Mutaito, interwencja pięciorga Kaiōshinów w jakiś konflikt przed Majin Bū, jakaś misja najemna Braci Parapara, historia powstania bukłaka ludojada (人食い瓢箪, fatalny bukłak), wyginięcie Plantian, jak dobra połowa Piccolo została Bogiem Ziemi, konflikt Boga z Garlikiem Seniorem, historia pochodzenia Mistera Popo i Karina, dalesze losy Husky i Pułkownik Violet, Kurilín ściga Konkichiego w związku z jakimś napadem, historia zagłady planety Sugarian, zmiany klimatyczne na Namek i śmierć wszystkich oryginalnych Nameczan oprócz Saichōrō, Piccolo, Sluga i przodków Monaito, Rasin i Rakasei, wojna na Ikondzie, historia Trójokich (三つ目人). Pewnie mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ale nie chce mi się.

Alkis napisał(a):
Ginyu Fotce
Obraz


Hidden napisał(a):
a mnie to w ogóle nie interesuje.
A zagłębiałeś się w fabułę? Ja wiem, że to głównie fanserwis, ale, ale… W miniserialu dostajemy szczątkowe ochłapy, w komiksie trochę więcej, ale nie całość, jednak jak wziąć na tapet wszystko wraz z grą i jeszcze z DBO, z którego DBH czerpie garściami, to jest to naprawdę fajnie rozbudowany świat. Mechickaboola i jego demony, Demigra i jego jazdy, Time Patrol i Time Breakerzy Towy i Miry, Fu i jego eksperymenty, Ágios. Ma toto potencjał!

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.141
Plusy: 12
Posty: 663
Tak, taki miniserial miałby potencjał. O ile historie były dobrze dopracowane, to nawet nie przeszkadzałoby mi, gdyby był to jakiś mix stylów animacji lub animatorów, coś jak Animatrix, Labirynt opowieści z 1987 czy z nowszych rzeczy takie krótkie historie studia Ponoc.

Nowości od grupy DBmangi
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Seria] Potencjalne spin offy w świecie Dragon Balla
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook