Forum Dragon Ball Nao

» Co robicie, gdy jesteście sami w domu?

Strony: 1, 2, 3  
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Siostra u koleżanki, brat w kinie, rodzice poszli na spacer, babcia wyjechała do sanatorium a pies śpi. Zostajesz się samotnie w domu. Nikt nie marudzi, nikt nie przeszkadza, Hmmm... co by tu porobić? I to pytanie do was moi drodzy. Co wtedy czynicie? To co zawsze czy jest jednak trochę inaczej? Być może zabieracie sie za to czego byście w życiu nie uczynili przy innych? (nie mówię o sytuacjach kiedy, nikogo nie ma a wy wychodzicie lub zapraszacie znajomych, to juz inny temat).

W moim przypadku aż tak wielkich rewelacji nie ma. Zazwyczaj napawam się samotnością i spokojem (jednak nie jestem osobą zbyt towarzyską). Lubie także posłuchać sobie głośniej muzyki i pokontemplować, bo jednak z rodziną nad głową jest to mało wykonalne. A że też często zastanawiam się w ruchu, nie wiedząc jaki sposobem przemieszczam się na drugi koniec pokoju, czasami jest niezbyt miło jak ktoś to obserwuje.
W tym czasie też biorę szkicownik oraz ołówek do ręki i zaczynam coś bazgrać, gdyż tak samo nie lubię rysować przy innych, szczególnie jeżeli ktos bezczelnie gapi mi się w kartke i komentuje. Czasem sie przełamuję, albo tworzę w nocy, ale jak wiadomo rysowanie na kolanie to nie to samo co rysowanie przy biurku.
Łażę jeszcze po stronach dla dorosłych tudzież tego samego typu grach. Jakoś nie widzę siebie kiedy przeglądam przykładowo hentaie a tutaj nagle któryś z rodziców wchodzi do pokoju. Wiem, że mogłaby sie zrobić z tego niezła awantura. Zawsze można ukrywać coś na pasku, ale jak swoich znam kiedy odejdę potrafią podejść i napisać coś, żeby sie tylko popsocić (i w ten sposób mój tata zmienił mi kiedys opis gadu na "Hitler górą!", po wyjaśnieniu, że opis to psikus rodziców znajomi mieli niezłą zabawę a ja czerwone uszy , a jakby wykryli podobne rzeczy... dym na całego.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
zasadniczo jak mieszkam z rodzicami , co przez ostatnie 2 lata stanowi jakieś 50% zawsze jest ktoś w domu , bo mam 10 rodzeństwa. Jednakże jak już dochodzi do takiej sytuacji to oglądam filmy i upijam się a następnie kulturalnie idę spać. W międzyczasie słucham muzyki itp.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zasadniczo byczę się, ale czasami dostanę jakieś zlecenie(posprzątać dom itp.) ewentualnie sam coś z własnej woli robię, szperam po kuchni, coś ugotuję sobie do jedzenia.
Obowiązkowo musi być muzyka i to zazwyczaj głośno leci(chociaż w godzinach popołudniowych rzadko przeszkadza to moim rodzicom) i co? Komputer ewentualnie TV. Czasami też wpadną znajomi i coś razem porobimy.
I tak jakoś dzień chyli się ku końcowi, a rodzice pojawiają się w domu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
zazwyczaj jak jestem sama to puszczam muzyke na full( innym to przeszkadza więc to jedyna okazja) oglądam filmy dla dorosłych raczej nic takiego specialnego nie robie...i jak jest rok szkolny to sie ucze (bo przez młodsze rodzeństwo nie moge się skoncentrować)

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Puszczam muzykę na full. Zazwyczaj siedzę do oporu przy kompie, ale często sprzątam. Czasem matka każe mi coś ugotować na obiad, więc siedzę przy garach. Ale specjalnie mi to nie przeszkadza bo lubię gotować.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja równiez głośno puszczam muzyke , albo słucham w słuchawkach . Ja równiez siedze wtedy cały czas na kompie albo ogladam telewizje , czasem sie tez bawie moją kolekcja autek . wtedy czs szybko mija tylko teraz mam problem bo mi sie komp co jakiś czas po prostu wyłacza a potem juz nie próbuje go włączyć , ale to inna historia...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Hmm...co ja robie.
Cóż chyba jak więkrzość ludzi próbuje do końca rozwalić tynk na scianach puszczając muzyke na głośnikach,cóż poza tym odprężam się bo jak ktoś wspominał wcześniej nikt nie marudzi Ci "zrób to albo tamto".
No cóż więcej raczej do powiedzenia nie mam
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm ... akurat w mojej sytuacji jest to coś naturalnego i prawdę mówiąc praktycznie codziennego ... No ale do rzeczy. Nie wykaże się oryginalnością, kiedy powiem, że słucham muzyki, oglądam filmy, gram w gry, czy też po prostu skupiam się na czytaniu, zarówno książek, jak i tego forum. Dodatkowo lubię wyjść na spacer ... zabierając psa, który ostatnimi czasy jest moim najczestrzym kompanem w domu. Z takich innych rzeczy hmmm czasem sobie pomajsterkuje, porysuje, poćwiczę na ławeczce. Jeżeli mam humor, to po prostu siadam na swoim parapecie, patrze w niebo i myślę o wielu sprawach ... i tak spędzam swój czas.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
U mnie jak jestem sam to najczęściej albo gram na Kompie albo oglądam telewizje. Albo jak jestem zmęczony to śpię ale to w bardzo wyjątkowych dniach
Serduszko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Serduszko
Wiek: 32
Dni na forum: 6.130
Posty: 21
Skąd: Zielona planeta
Standardowo muzyka, rządzi głównie hip-hop i r&b, czasami rock ale wtedy już na full.

Lubię sobie pooglądać to i owo w necie, najczęsciej "for adults only"
Co dziwne,- śpiewam, jęczę i kładę się na podłodze czasami staram się udawać psiego kumpla moich psów [...] Ale to już inna historia.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
To chyba jasne - muzyka na full, przygotowuje sobie jakieś dobre jedzenie, zasiadam przed dobrą książką lub leże sobie i rozmyślam. Czasami dobry film obejrzę, kiedy najdzie mnie ochota. Zaproszę też kumpli na partyjkę w SW: BF2 czy Colina. Od czasu do czasu też jakieś zimne piwko i zasiadam przed tv.
Nic ciekawego i oryginalnego nie robię.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
pirek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.108
Posty: 5
to zalezyjak niema nikogo od rana to spie do 14-15 moje ulubione zajecie nikt mi wtedy nie przeszkadza i nie halasuje jezeli zostaje sam po poludniu to robie sobie mega wyzerke i zasiadam przed TV jezeli mam sam zostan na noc to niezostaje w domu tylko ide na jakas imprezke i wracam rano
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja sobie ściągam animce ( to raczej zawsze), Siedzę na forum . Słucham muzyki - rock i nu metal of course. Wchodzę na stronki z hentajami ^^"..., oglądam animce ( ostatnio obejrzałem Death Note- polecam wszystkim !). Jak mi się znudzi komp, właczam tv i ogladam coś tam ciekawego . A jak to mi się znudzi to znowu włączam monitor i ogladam dalej az oczy mi sie przepalą
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Sytuacja takowa ma miejsce bardzo rzadko, ale gdy nastąpi : zaciągam się mocnymi, puszczam techniawkę i gadam na gadulcu z odważnymi panienkami

PozdRo
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Hehe....wszyscy tu o muzyce na full.... Ja puszczam muzyke (jak mi sie przypomni ;P) ale cicho, Przeważnie coś na internecie oglądam, zajmuje sie blogiem, czytam forum czy gram w bitefight Albo ogadam Tv, ide sie podciagac, robie pompki Wyjadam ciastka heh, a najbardziej uwielbiam rysowac, wlasnie jak nikt nie zerka przez ramie. Dzisiaj tez sama i rysuje sobie coś z db hentai i sie schodza do domu a jak kurde gdzie ten rysunek schować

shiro: !?
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.120
Posty: 20
Skąd: CCH
Rzadko taka sytuacja ma miejsce ponieważ Babcia na emeryturce I w domQ cały czas siedzi. Ale jak już jest to muzyka leci na całą parę, przychodzą Qmple i jest jazda
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja siedzę przed kompem czytając posty na tym forum oraz oglądając rzeczy na poszkole.pl i cały czas jem .nie cierpię być sama w domu bo strasznie tyję
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja w sumie czesto jestem sam w domu, a raczej bylem (jak szkola byla, a tera przeciez te wakacje!).

Ale raczej nie robie wtedy nic specjalnego, czego nie moglbym robic, gdyby ktos byl
Zwykle siedze na kompie, no chyba ze cos tam innego mam akurat do roboty.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja oglądam telewizję, wchodzę na forum lub idę z psem, ale czy to kogoś obchodzi Najbardziej lubię gdzy nikogo nie ma w domu
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Gosh... Muza na maksa, parkiet wolny i do dzieła CZasem jak nie chce mi sie tańczyć, to telewizorek, czipsy, cola i spoko^^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Co robicie, gdy jesteście sami w domu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook