Forum Dragon Ball Nao

» Nasza-klasa

Strony: 1, 2, 3, 4  
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Na pewno znacie lub poznaliście już portal nasza-klasa. Ale nie będzie w tym temacie mowa o jej popularności i o tym jak szybko zyskuje nowych sympatyków itd. Ale jak chcecie możecie dać krótki komentarz o niej!!!
Dzisiaj wpadł mi w ręce najnowszy numer Angory (polecam kupić), w którym zamieszczony jest artykuł z gazety Polska. Mowa jest o tym, że przestępcy namierzają na tym portalu swoje ofiary i dowiadują się wiele o ich stanie majątkowym, pedofile szukają dzieci (uważaj Filippo , a windykatorzy namierzają dłużników itd.
I tu mój apel: nie podawajcie o sobie zbyt dużo informacji, ale mam tu do czynienia z inteligentnymi ludźmi, którzy wiedzą dużo o życiu i ten mój apel jest zbędny. Pozdrawiam
I co o tym myślicie?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Łoj a ja już myślałem, że przez gadu ktoś przejął moje konto pff kamień spadł mi z serca Dobrze mówisz, trzeba uważać na takicd delikfentów, ale tu głównie mówie o pedofilach, wasze życie to wasze życie, a tacy debile żerują tylko na takich naiwnyc
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja tam za dużo nie powiem, bo nie mam tam żadnego konta.

mihesz napisał(a):
dowiadują się wiele o ich stanie majątkowym
To tam się podaje swoje zarobki albo ile ma się kasy? Bez sensu.

mihesz napisał(a):
pedofile szukają dzieci
Gdzie nie szukają?

mihesz napisał(a):
a windykatorzy namierzają dłużników itd.
To chyba dobrze?

Ogólnie rzecz biorąc, mam to gdzieś, serwis jak serwis, w internecie nikt nigdzie nie jest bezpieczny. I tak najwięcej danych o ludziach z całego świata (albo może nawet tych spoza niego) ma wszechpotężna korporacja zwana Google. Tego bardziej należałoby się obawiać

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Gotenkskun napisał(a):
w internecie nikt nigdzie nie jest bezpieczny
Święta prawda! Jak wchodzę na Nao, to nigdy nie wiem, co mnie może spotkać z nienacka!
A co do "Mojej klasy", to się wam przyznam, że jestem tam zalogowany z powodu "pospolitego ruszenia" kolegów z Elektryka, którzy zachcieli sobie skompletować w końcu całą klasę w jednym miejscu (NIGDY nie udało się nam zrobić całkowicie grupowego zdięcia! NAWET na 100' dniówce!)...
Ze strony tego serwisu nie obawiam się niczego- nawet tego, że ktoś stąd będzie (nie wiem po co ) chciał mnie tam poszukać A to z takiego prostego powodu, że... albo nie, nie będę psuł zabawy
Co do pedofili, to mnie już nie dotyczy
Co do złodzieji i różnej maści oszustów, to niech próbują szczęścia
Zwłaszcza złodzieje...

mihesz napisał(a):
ale mam tu do czynienia z inteligentnymi ludźmi, którzy wiedzą dużo o życiu i ten mój apel jest zbędny
ktooooo, myyyyyy?!!?!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Możliwe , że zdarzyło się to raz czy dwa , ale ogółem rzecz biorąc ten portal jest po to żeby namierzyć swoich dawnych kolegów lub koleżanki . Tak samo jak nóż - może być przeznaczony do smarowania kanapek masła , ale może go tez wykorzystać do zrobienia krzywdy bliźniemu . Na to nie ma rady , kazdy wykorzystuje ten portal na swój sposób [ i na to na ile pozwala mu inteligencja ...^^ ] .



mihesz napisał(a):
pedofile szukają dzieci (uważaj Filippo ),
ja tam nie jestem zarejstrowany

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Filippo napisał(a):
ja tam nie jestem zarejstrowany
no proszę, jak się skutecznie broni!

Ale tak w ogóle, to bardzo dobre porównanie z tym nożem
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Filippo napisał(a):
ja tam nie jestem zarejstrowany
Jaka szkoda

paintball_0 napisał(a):
Co do pedofili, to mnie już nie dotyczy
O... a to czemu?.. w końcu jesteś jeszcze dzieckiem na swój sposób: P.

Co do tematu, jestem tam zarejestrowana od... 2 dni?xD... Z jedynego powodu, gdzyż przyjaciółka mocno mnie prosiła, choć nie wiem co Jej to dało, co do pedofilii, mam to gdzieśxD.. i tak tam nie zachodze, Nazwisko mam inne podane, więc nikt ze znajomych mnie nie znajdzie, ani nie zoriętuje się że to ja^^. No poza 4 osobami, w tym 3 dziewczyny z mojej klasy i moja przyjaciółka, która mnie tak prosiła by się zarejestrować, ah, nie miałam serca by Jej odmówić^^.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nie istnieje coś takiego jak pełna anonimowość. Lecz nie oznacza to z drugiej strony, że nie można się starać o jej jako takie utrzymanie. Dlatego tez m. in. nie rejestruję się na takich stronach. Pytam się nawet - w jakim celu? Zżyć się ze swoją klasą można wszędzie, o ile ktoś sobie tego życzy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tenshi napisał(a):
Co do pedofili
tacy tam

Mnie tam też namawiają by się zarejestrować, ale po co, jak i tak nie będę tam nigdy zaglądał, albo bardzo rzadko ...

Na wielu portalach jest niebezpiecznie, gdzie się pokazuje część swoich danych, ale żeby pokazywać stan konta, ile ma się pieniędzy, adres domowy ^ ^ No przesada..

Drakan napisał(a):
Pytam się nawet - w jakim celu?
dokładnie

Drakan napisał(a):
Zżyć się ze swoją klasą można wszędzie, o ile ktoś sobie tego życzy.
raja, wystarczy tego chcieć, a nie przez neta od razu.

paintball_0 napisał(a):
Co do pedofili, to mnie już nie dotyczy
tak- też racja

Filippo napisał(a):
pedofile szukają dzieci
strzeżcie się Ludzie, którzy nie wydają sie takimi na codzień, moga nimi być w rzeczywistości ...

Gotenkskun napisał(a):
pedofile szukają dzieci
Ishidy szukają hentajców

Tatsumaru napisał(a):
że przez gadu ktoś przejął moje konto

na pewno [ ort! ] i na to znajdzie się łatwy sposób dla wprawnego hackera
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mam konto, portal jest dla mnie fajny, bo daje możliwość na nowo poznać pewne osoby, z którymi się straciło kontakt dawno temu, a które byś chciał zobaczyć na nowo. Dzieki naszej klasie miałem ostatnio spotkanie klasowe z podst. i powiem, ze powtórna rozmowa z niektórymi osobami, wymiana numerów itp itd była jedną z milszych rzeczy, jakie mnie ostatnio spotkały.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Niby mam konto. Portal jak każdy inny , a jakbym się bał pedofilów w internecie to bym z niego nie kożystał.


I tak najwięcej danych o ludziach z całego świata (albo może nawet tych spoza niego) ma wszechpotężna korporacja zwana Google. Tego bardziej należałoby się obawiać
A ty i tak sprzedałeś się systemowi umieszczając "Reklamy google"

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ishido napisał(a):
Mnie tam też namawiają by się zarejestrować, ale po co, jak i tak nie będę tam nigdy zaglądał, albo bardzo rzadko ...
Ja mam i miałam to samo, ale nie znasz uporu mojej przyjaciółki: P.

Drakan napisał(a):
Pytam się nawet - w jakim celu?
No właśnie.

Drakan napisał(a):
Zżyć się ze swoją klasą można wszędzie, o ile ktoś sobie tego życzy.
Nie koniecznie, jeśli ktoś z naszej klasy wyjedzie, kompletnie do innego miasta, a nie jest sie jakkolwiek zżytym z daną osobą, to trudno. Lecz mimo wszystko, ja pragne znaleść się jak najdalej od mojej klasy, banda debili.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
mihesz napisał(a):
dowiadują się wiele o ich stanie majątkowym
To bzdura jest.

Bo tego się tam przecież nigdzie nie podaje. Jedyną możliwością jest zdobycie kontaktu i po prostu zapytanie kogoś ile zarabia itp. itd. tak samo z pedofilami i wszystkim innym o_O
A to, że ktoś tam daje swoje nazwisko, zdjęcia, gadu-gadu, telefon? Co z tego, w końcu to jest sprawa. Co kto lubi.

Ja tam od paru dni mam konto, w sumie niezłe beki są, zobaczyłem swoje zdjęcie klasowe z pierwszej podstawówki

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
o_OMGotenks napisał(a):
Ja tam od paru dni mam konto, w sumie niezłe beki są, zobaczyłem swoje zdjęcie klasowe z pierwszej podstawówki
Ja też je widziałam . I to chyba jest najlepsze, wczoraj miałam niezłą polewka z Focusa (nie, nie... no pikny jesteśxD). Ogółem miło się ogląda stare fotki znajomych, bądz swoje (choc moich nie maxD).
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tylko jedno mnie w n-k wkurza.
Że gdy wchodzę w nocy, to nigdy nie działa, bo:
"Trwa archiwizacja danych i porządkowanie, portal jest niedostępny do godziny 5:45…"
Ale to dobrze, że takie coś jest, może działa szybciej dzięki temu ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 09.09.2008, 13:54
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Naowicz napisał(a):
Że gdy wchodzę w nocy, to nigdy nie działa, bo:
...Bo w nocy się śpi .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
lol, ale kretyńską reklamę tam wsadzili, tę w 'Aktywni znajomi'.

A w ogóle to właśnie widzę, że przed chwilą newsa dali, że można akcje z allegro przenieść na n-k, lol.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nasza-klasa schodzi na psy. Jeszcze rok temu to było coś, ludzie rozmawiali tam po latach, umawiali się na zjazdy klasowe, a teraz rządzą tam 12-15 latki, którzy zapraszają wszystkich, aby mieć więcej znajomych. W ogóle te nowe funkcje i te aukcje są zryte na maksa ...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hako napisał(a):
Nasza-klasa schodzi na psy. Jeszcze rok temu to było coś, ludzie rozmawiali tam po latach, umawiali się na zjazdy klasowe, a teraz rządzą tam 12-15 latki,
<patrzy na wiek użytkownika>
<kiwa ze zrozumieniem głową>

Cały świat schodzi na psy... Nie ma co oczekiwać zbyt wiele po jakiejś stronie internetowej.. Od zawsze było wiadomo, że prędzej czy później blachary zrobią tam swoją wystawę i tam.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zważcie na to że 12-15 latki racze nie będą umawiać się na zjazdy

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Nasza-klasa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook