Forum Dragon Ball Nao

» Co Ci się dzisiaj przytrafiło ocena: 8,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 118, 119, 120  
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.231
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Mam 17 lat, dziewczyny w moim wieku takie w większości właśnie są. Może starsze są już mądrzejsze, nie wiem. I nie wyskakuj mi tu, że mało przeżyłem, wybacz, ale nie wiesz ile przeżyłem.
Szukaj kobiet, nie dziewczynek. Przeżycia możesz sobie mieć co nie zmienia faktu, iż mało wiesz o kobietach jak i o mężczyznach też. W cytacie widać to wyraźnie.

A zauroczenie i uchylanie nieba na początku odnosi się do dwóch stron. Jak od razu udają kogoś kimś nie są to i niech się nie dziwią, że są problemy.

Zresztą jakieś gierki w udawanie, olewanie i nadskakiwanie bawi się dzieciarnia. Jak para jest za sobą to i nawet po 30 latach jest uczucie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Ręce opadają...
Ile razy mam Ci powtarzać-nie twierdzę, że uganiając się robi źle w sensie "jest chamem". Popełnia błąd z psychologicznego punktu widzenia. Tak samo dziewczyna popełnia błąd oczekujac gruszek na wierzbie i gwiazdek z nieba do końca wspólnych dni.
I to takie błędy mam na myśli. Ja naprawdę doceniam w mężczyznach to, że adorują partnerki, przecież to jeden z najpiękniejszych okresów związku.
Ale są pewne "triki", które mogłyby zapobiec późniejszej histerii co poniektórych kobiet, którym wydaje się, że miłość jej mężczyzny się wyczerpała.
Ile jeszcze razy i na ile sposobów mam Ci to wytłumaczyć?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.965
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Drakan napisał(a):
Przeżycia możesz sobie mieć co nie zmienia faktu, iż mało wiesz o kobietach jak i o mężczyznach też.
Tak wiem, ale wkurza mnie ciągłe dyskwalifikowanie kogoś z powodu wieku i teksty typu "szczeniak", "gówniarz", jak ktoś ma coś do powiedzenia to używa argumentów, a nie besztów.

Drakan napisał(a):
Szukaj kobiet, nie dziewczynek.
Myślę, że moja jest bardziej dojrzała od większości, tamte przykłady były ogólne. Ale zostawmy moją dziewczynę, bo to nie o niej temat i niepotrzebnie ją tu wciskałem.

Drakan napisał(a):
Jak od razu udają kogoś kimś nie są to i niech się nie dziwią, że są problemy.
Niekonieczne udają, po prostu tacy są, że na początku mają więcej siły i chęci.

[ Dodano: 20.09.2011, 20:53 (po 3 minutach) ]
Nie musisz mi już niczego tłumaczyć ani nie musiałaś, bo właśnie przyznałaś mi po części rację.

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.231
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Mateusz. napisał(a):
Niekonieczne udają, po prostu tacy są, że na początku mają więcej siły i chęci.
Akurat nie wspominam o siłach i chęciach, bo to jest rzeczą normalną, że związek się stabilizuje i po pewnym czasem zamiast szaleństwa pojawia się przywiązanie, aczkolwiek zdarzają się i takie patologiczne osobniki, głownie wśród bab, które nie mogą zrozumieć, iż śpiewanie serenad po nocach pod jej oknem przez n-naście lat nie jest normalne, ale nie o tym. Człowiek na początku ma być taki sam jak potem. Jeżeli dla przykładu babka na samym początku będzie twierdziła, że choppery to miłość jej życia, a facet rzeknie, że lubi latać na 5-godzinne zakupy, to niech nikt potem nie płacze i nie strzela fochów, bo sami sobie ten los zgotowali.

Co zaś do puszczalstwa dziewczyn, to ostatnio parę samych wyprowadziło mnie z błogiej nieświadomości, twierdząc, iż jak to się nie puszczają jak tak na me niemrawe próby bronienia damskiej cnoty i czci. Odechciało i się już wtedy więcej zadawania pytań

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.965
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Drakan napisał(a):
Akurat nie wspominam o siłach i chęciach
Wiem, wiem, i w pełni zgadzam się z dalszą częścią Twojej wypowiedzi.
Chciałem tylko zaznaczyć, że to często nie udawanie, tylko po prostu siła i chęci, które maleją z czasem. Wiadomo, że chłopak nie powinien nastawiać dziewczynę, że zawsze będzie tak uroczo lub kłamać, a jeśli naobiecuje/nakłamie to jego problem, a w zasadzie to obojga, ale z jego przyczyny.

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Bylem w brytyjskim urzedzie zalatwic sobie ubezpieczenie. Poszlo gladko. Potem poszedlem kupic sobie laptopa i tam juz nie poszlo tak gladko (murzyn probowal naciagnac mnie na "promocje"),ale wszystko dobrze sie skonczylo i kupilem sobie dobry sprzet. Poraz pierwszy w zyciu mam kompa prosto ze sklepu, a nie skladaka.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.031
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
ale od murzyna... to lepiej tego skladaka ;P
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
ech...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Hayato napisał(a):
ech...

tak krótkie słowo, a tyle nim wyraziłeś : )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.031
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
wsysztko musi skomentowac...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Powinieneś się cieszyć, że Twoje posty wywołują we mnie nieodpartą pokusę komentowania.
Rzadko można przeczytać takie głupoty


EDIT: Ale żeby nie było- nie mówię o wszystkich Twoich wypowiedziach. Po prostu ten komentarz o murzynie zwalił mnie z nóg

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.231
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ha! Jestem na programowaniu!

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Jeden z dysków się wczoraj uwalił.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Listonosz przyniosl mi zamowiona przeze mnie plyte: album "Heaven" Pierrota.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.911
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Dałem jakimś kibicom Legii pod sklepem 60gr na nalewkę.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Dałem jakimś kibicom Legii pod sklepem 60gr na nalewkę.
Wykroili Cie?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.911
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Poprosili.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.699
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W zasadzie wczoraj. Zaczepiło mnie pod knajpą 4 typa, i darli łacha z mojej siatki. Powiedziałem im że dla mnie są zwykłymi pizdami, i się odwrócili na pięcie i se poszli. Nie wiedziałem że można być aż tak pozbawionym jejec.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.699
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
franqey napisał(a):
W zasadzie wczoraj. Zaczepiło mnie pod knajpą 4 typa, i darli łacha z mojej siatki. Powiedziałem im że dla mnie są zwykłymi pizdami, i się odwrócili na pięcie i se poszli. Nie wiedziałem że można być aż tak pozbawionym jejec.

ja tam bym Ci *przywaliła* zwłaszcza jakbyś miał brzydką siatke, faktycznie brak jaj
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Byłam wyrobić sobie dowód

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 118, 119, 120  

Forum DB Nao » » » Co Ci się dzisiaj przytrafiło
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook