Forum Dragon Ball Nao

» Zasiłki, zapomogi, becikowe ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Son Wojtek napisał(a):
Nie według MNIE tylko według definicji seksu.
To w takim razie nie masz pojęcia, jaka jest definicja seksu. Gdyby służył tylko do powiększania rodziny, kobieta i mężczyzna byliby płodni 24 godziny na dobę i nie sprawiałby przyjemności, nie istniałoby coś takiego jak pożądanie. Po prostu facet dawałby kobiecie plemniki i po sprawie, joł. Cała ta otoczka ma służyć powstawaniu uczucia, zacieśnieniu się więzi pomiędzy dwojgiem ludzi.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
Shounen napisał(a):
Ta, na czynsz
I to na zadupiu na wschodzie Polski najwyżej...
Sam jesteś zadupie na wschodzie Polski


Prawda jest taka, że jak sobie człowiek pozbiera wszelkie zasiłki, to nie opłaca mu się iść do pracy. I tak utrzymujemy bandę darmozjadów.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Gonardino napisał(a):
Wojtek ciekawie mówi, z jednej strony krytykuje lewackie zachowania a z drugiej broni. Musisz mieć dobrą rodzinę.
Nie popieram dojenia rządu i podatników... rodzice oraz przyjaciele pieniadze dają dobrowolnie. Prawo powinno nakazywac utrzymywanie dziecka do pełnoletności. później pieniadze były by obrowolne. Zaś rozadawanie pieniedzy podatników nie powinno być akceptowane.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru napisał(a):
Sam jesteś zadupie na wschodzie Polski
Obrażona? ;p

Chodziło mi o jakąś małą miejscowość na wschodzie a czemu? no bo tam są małe czynsze..., tzn mniejsze niż przykładowo u mnie i może idzie jakoś przeżyć za 400 zł, bo w Poznaniu czy też Gdańsku raczej nie sądze..

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To normalne, że w małych miastach jest taniej niż w dużych ^^


Katz napisał(a):
Laru napisał(a):
Sam jesteś zadupie na wschodzie Polski
Obrażona? ;p
Lekko poirytowana, bo nie lubię stereotypów. Wschód to nie takie zadupie

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Taniej -> zadupie. Też mi stereotyp

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wojtek, i tak w końcu uznasz, że skoro płacisz te podatki, to masz prawo korzystać z dobrodziejstw socjalnych

Spieprzam spac, bo mamusia nachodzi

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ja ci Maduś powiem, że sam jestem z taniego miasta i to jest zadupie. Ale ty jesteś młody i wykształcony z Gdańska.
Zauważyłem, że ludzie mają pęd do realizowanie się poprzez seks. Ciekawe skąd to się bierze.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Shounen napisał(a):
Słaby przykład, bo analogia na podstawie forum brzmiałaby odwrotnie.


Shounen napisał(a):
Tak to nie można. Kończysz 18 lat, wyprowadzasz się od rodziców, żyjesz na własną kieszeń! Stypendiów nie weźmiesz, bo nie będziesz doił od państwa. Pójdziesz na prywatną uczelnię, bo przecież nie będziesz się uczył za pieniądze podatników.
To jest, nie będzie chciał odzyskać tego, za co zapłacił?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zapomogi w jakimś sensie i inny socjal, jest w interesie nawet gospodarczym, chociaż to zbyt pochopny wniosek
No raczej, ale chętnie poczekam, aż to jakoś uzasadnisz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Mateusz napisał(a):
Wojtek, i tak w końcu uznasz, że skoro płacisz te podatki, to masz prawo korzystać z dobrodziejstw socjalnych

Spieprzam spac, bo mamusia nachodzi
Skoro rząd mnie okroda to ja będę go doił.. jak przestanąmnie okradać (podatki dochodowe itp) to nie będę. Proste i logiczne..
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
To Ty już zarabiasz, by płacić podatek dochodowy, żeby miał Cię z czego okraść?
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Miyako napisał(a):
To Ty już zarabiasz, by płacić podatek dochodowy, żeby miał Cię z czego okraść?
Wybiega w przyszłość, jakbyś nie zauważyła. Nie pracuje bo ma dopiero 14 lat, co za tym idzie, nie kradną mu pieniędzy w postaci dochodowego, ale również nie dostanie zasiłku, wiek...
* się do niego, bo się wam w dupach gówno miksuje jak widzicie tak młodego człowieka, który wybiega myślami w przyszłość.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Jak się nie ma zobowiązań to można widzieć przyszłość tak prostolinijnie jak on, wiec nie pitol mi tu, że jest taki przewidujący.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Po prostu staracie się zabić w nim optymizm jego indywidualnej przyszłości, bo boicie dupska, że życie tego za was nie zrobi, czego wam nie oszczędziło.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Przecież nikt mu tu źle nie życzy. Ale póki siedzi pod ochronnym płaszczem w postaci rodziny i nie prowadzi samodzielnego życia, może snuć takie teorie.

Son Wojtek napisał(a):
Podatki powinny dofinansowywac jedynie Rząd, Wojsko, Policje, i Sądy i byc moze obozy pracy (chodź te same by sie utrzymywały). Nie widze powodu by rozdawać pieniedzy podatników za darmo
To jak jest z tym rządem, najpierw chcesz mu dać pieniądze, a potem wyzywasz od złodziei, z czego ma utrzymać instytucję, które zgadzasz się finansować?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dajcie trochę luzu chłopakowi, ma dobre chęci, ale jest nieogarnięty jeszcze i widać, że dopiero nie dano wyguglował Korwina. Traktujecie go jak jakiegoś kurde ideologa.
A nawet jeśli nie pracował, bo nie pracował, a pochopnie używa frazy moje podatki, to co? To jakaś wielka zbrodnia? Jakby pisał, że rząd zabiera za dużo pieniędzy w podatkach nie jemu, tylko ludziom, albo jego starym? Wtedy by było lepiej? A zarzucacie mi, że to ja spinam poślady.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Neofaszystów trzeba nawracać Al XD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gonardino napisał(a):
Neofaszystów trzeba nawracać Al XD
Weź się ogarnij.

Twierdzenie, że każdy "powinien być w 100% zdany na siebie" przez 14-latka, który zapewne samodzielności nigdy nawet nie liznął (a nie wygląda na człowieka po przejściach, nawet dostaje kieszonkowe), jest cokolwiek nieprzekonywujące. A niepełnosprawnych i innych niezdolnych do pracy należałoby dla dobra społeczeństwa eliminować, albo lepiej utylizować, żeby rozwój gospodarczy był szybszy i państwo mogło się rozwijać. Jego o to nie posądzam, ale skoro rozwój państwa ma być największą wartością, to mogą ludziom wpaść do głowy takie pomysły.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Shounen napisał(a):
Twierdzenie, że każdy "powinien być w 100% zdany na siebie" przez 14-latka, który zapewne samodzielności nigdy nawet nie liznął (a nie wygląda na człowieka po przejściach, nawet dostaje kieszonkowe), jest cokolwiek nieprzekonywujące.
Jesteś młody - nie myśl, nawet się nie staraj. I tak będziesz głupszy niż stary Madao.

Ale na serio. Młodość ma prawo do błędów, marzeń i idealizacji. Sadzając chłopaka na ziemi zachowujesz się jak dziad, co to jedynie o swoich hemoroidach jest w stanie gadać, a zdanie innych mają w dupie, bo nikt nie przeżył tyle co dziad i jego śledziona. Zapominasz przy tym, że to ja mam tu być *lol* najbardziej zdziadziały.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » » Zasiłki, zapomogi, becikowe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook