Forum Dragon Ball Nao

» Aktualności

Strony:   1, 2, 3, ... 17, 18, 19  
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Mam nadzieję, że to będzie często grane
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Heh, teraz te wszystkie Zetki i Eski będą się po tyłkach drapać, bo nie ma specjalnie polskiego popu dorównującego zagranicznym... ee hitom.
Natomiast o Polskie Radio się nie martwię - tam i bez zachęcania można było usłyszeć naprawdę świetne kawałki i to nie tylko starych sprawdzonych wykonawców.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zabawniejsze było to, jak jeden z komentujących się wyżalił, że prawicowi dziennikarze wyjęli z kontekstu słowa Cimoszewicza.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Słyszeliście, że Ruch Palikota chce zakazać nauki religii, bo dzieci będą próbować chodzić po wodzie jak Jezus i utoną? Podali jeszcze inne zajebiste argumenty.

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Po powyższym stwierdzam, że ludzie z RP byliby naprawdę świetnymi komikami.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Mateusz napisał(a):
Słyszeliście, że Ruch Palikota chce zakazać nauki religii, bo dzieci będą próbować chodzić po wodzie jak Jezus i utoną? Podali jeszcze inne zajebiste argumenty.
Tak, np. tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=nopaGzs2U6A
Polecam obejrzeć do końca, ten Szmulewicz mnie przeraża.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jak dla mnie, wielka szkoda. Był dobrym człekiem, nie szkodził nikomu raczej, jak żyję. Jednak rak złośliwy to jest ciężka sprawa
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Podobno to on polewał wtedy Kwaśniewskiemu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Tylko ja uważam za mega zabawne to, co wymyślił Ruch Palikota z posłanką Grodzką? Kobieta ma za krótki staż w Sejmie, żeby w ogóle się bawić w to, ale Palikot umiejętnie teraz będzie narzekał na brak tolerancji, jak jej nie wybiorą, bo "żyjemy w kraju nietolerancyjnym, nie chcemy transwestyty jako wicemarszałka". XD

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mnie to w ogóle nie śmieszy, jest mi wstyd, że tacy ludzie są posłami.

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jonga napisał(a):
Tylko ja uważam za mega zabawne to, co wymyślił Ruch Palikota z posłanką Grodzką? Kobieta ma za krótki staż w Sejmie, żeby w ogóle się bawić w to, ale Palikot umiejętnie teraz będzie narzekał na brak tolerancji, jak jej nie wybiorą, bo "żyjemy w kraju nietolerancyjnym, nie chcemy transwestyty jako wicemarszałka". XD
Ewa Kopacz ma tę wiedzę (narzędzia) którą powinien posiadać marszałek ? Czemu jest to zabawne, że ona miała by zostać wice marszałkinią ? Nir pojmuję tego, co ludzie mają do tych ludzi ?

[ Dodano: 03.02.2013, 18:17 (po 4 minutach) ]
Kochaś napisał(a):
Mnie to w ogóle nie śmieszy, jest mi wstyd, że tacy ludzie są posłami.
Wstydź się lepiej swojego ograniczenia, co masz do tego człowieka ? Czy tylko do tego, a co powiesz o innych wice marszałków i marszałka ? Jesteś homofobem ? Czy tylko tak bez sensu mówisz, bo co ma trans do prowadzenia polityki ? Żebym nie wspomniał o kościele katolickim lol który wpływa na życie moralne i polityczne LOL
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kim wgl jest ta Grodzka, żeby zajmować tak wysokie stanowisko państwowe? Co ona w życiu osiągnęła prócz sławy z powodu zmiany swojej płci? Przecież ona jest zerem, to co się u nas dzieje, zaczyna sięgać dna. Choć w sumie jak pisał Różewicz w dzisiejszych czasach nie ma dna, a więc nie ma się od czego odbić, będziemy tylko spadać. Tego się boję, że mając 40 lat tacy ludzie będą mówić mi co mam robić, co jest dla mnie złe, dobre, będą wytyczać sprawiedliwość. I choć szanuje nasz kraj za historię i kulturę, to obecnie niestety jesteśmy w czarnej dziurze, ludzie to coraz częściej tępaki, którym wystarczy podsunąć jakiś wyraz, aby nauczyli się jak mają bronić tego co media im zasugerują bronić. Jacy ludzie są popieprzeni.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dawno temu, za komuny, Anna Grodzka jako Krzysztof Bęgowski podziałała sobie w partii osiągając nawet pewne sukcesy. Co więcej, raczej po męsku niż po kobiecemu. Po prostu piął się po szczeblach. Dziś usiłuje się wmowić za pomocą ckliwych reportaży, że biedna Ania w ciele Krzysztofa była nierozumiana. Jestem ciekawe, czy robiąc sobie dziecko też czuła się kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny. Mniejsza o to, kim się naprawdę kiedy czuła i kim w końcu czuje się dzisiaj.
Do sejmu się dostała, bo Palikot rozkręcił falę postępu i na tej fali wszyscy oni dostali się do sejmu. A ich jedyne kwalifikacje to bycie homoseksualistą, operacja zmiany płci i doszukiwanie się władzy Kościoła tam, gdzie jej nie ma. Ktoś powie coś Grodzkiej i zrazu zaczyna się kampania całego tego frontu, który gra na emocje i usiłuje skłonić człowieka do poczucia winy z powodu wyobcowania Grodzkiej. Nie tylko ona, ale cały ten lewicowy prąd ma taką filozofię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kurde Al, emocje powiadasz, przestań bo zaraz będę ci wymieniał kto gra na emocjach ludzi XD W sejmie nie ma wpływów kościołą, aha rozumiem że ty tak rozumiesz. Ja widzę wpływ kościoła od setek, a nawet 2 tysięcy lat. Parlament itp. instytucje nie są wolne od niego.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jakby polską rządził Kościół to Biedroń by chodził na czele marszów rodzin wielodzietnych, a ty byś robił gałę czarnemu na plebanii. Widać, że wam lewusom się w dupach poprzewracało od filmików na YT o złych religiach i nie potraficie sobie wyobrazić państwa naprawdę wyznaniowego, jakie to chcecie zrobić z Polski.

A poza tym jesteś genetycznym ćwokiem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » » Aktualności
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook