Forum Dragon Ball Nao

» Gra 5 pytań ocena: 6,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Sorry, myślałam, że chodzi o ludzi z otoczenia, jak tak to twarz, sylwetka i co dalej. Kolor skóry, wlosów jest bez znaczenia, wazne by miał ładne rysy twarzy. Dobre oczy!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mateusz napisał(a):
1. Czy facetowi wypada golić pachy?
2. Zdarza Ci się wąchać swoje bąki?
3. Podaj jeden element swojego wyglądu, z którego jesteś zadowolony.
4. Całujesz się z zamkniętymi oczami?
5. Co wiesz o Podkarpaciu?
1. Nie bardzo.
2. Z premedytacją nachylać łeba to nie, ale przypadkiem to się czasem zaciągnę.
3. Nogi.
4. Ja się nie całuję, ja rucham.
5. Myślę, że dość sporo.

Byczusia napisał(a):
1. Umiesz się bić?
2. Do czego masz największą słabość?
3. Jaki jest Twój pogląd na życie?
4. Co wg Ciebie jest największą głupotą?
5.Ulubiona wróżba?
1. Nie bardzo.
2. Nie wiem.
3. Średniowieczny.
4. Głosowanie na Swetru.
5. Żadna.

franqey napisał(a):
1. Czy Kukiz przesadził w stosunku do tej baby co zakapowała Pudziana?
2. oceń początki prezydentury Dudy
3. Kto wygra - Petru czy Schet jako nr. 1 opozycji?
4. Jak myślisz, Donald będzie miał do czego wracać?
5. Wymień ostatnie 3 przeczytane książki, 3 filmy, 3 gry i trzy płyty muzyczne.
1. Nie, ale mógł ją lepiej trollować.
2. Nie pokłądałem w nim nadziei, bo jest reprezentantem tradycji sanacyjnej i wyznaje wiarę w te same sojusze co rząd - nie podoba mi się migalenie się z Wielką Brytanią, która jest naszym geopolitycznym nieprzyjacielem i złe rozkłądanie akcentów w dyplomacji, ale to już wina także rządu. Nie liczę też na jakiekolwiek wolnorykowe inicjatywy z jego strony. Muszę jednak przyznać, że podoba mi się to, jak nie daje się salonowi sprowokować do jakiegoś nieprzemyślanego ruchu. Z racji tego, że opozycja demokratyczna apeluje do obcych państw o obalenie nowych władz państwowych to prezydentowi Dudzie, o ile jest się człowiekiem któremu zależy na suwerenności RP, należy życzyć wszystkiego dobrego. Nawet jeżeli się go nie popiera. Generalnie jestem na razie całkiem miło zaskoczony.
3. Myślę że Petru. Schetyna reprezentuje umierającą w konwulsjach PO, którą już wszyscy opuścili. Platforma bardziej walczy teraz o to, by w całości tej chryi wyjść na tyle dobrze, by jej politycy nie zostali skazani na niebyt w polityce, a więc też i odsunięcie od grupy beneficjentów #25LatWolności. Tyle że Petru nie wygra sam, bo to totalny leszcz - on zostaje wynieszony na ołtarze. Jak będzie trzeba, a ten moment już się zbliża, to zatrudnią mu jeszcze lepszych specjalistów od wizerunku, którzy go nauczą, by się nie chwalił znajomością historii i którzy na bieżąco będą mu przypominać o założeniach jego własnych projektów ustaw.
4. Mimo wszystko raczej tak. Schetyna tam został wybrany, bo nikt inny nie chciął wziąć na siebie tego ciężaru, a gdyby tak Donald zechciał wrócić, to go podwładni usuną. Tyle że Donald jest tyle mądry, że do PO pewnie nie będzie chciał wracać. Prędzej wesprze Swetru.
5. Książki: Krew elfów, biografia Andrzeja Pluty, Historia Burów. Z filmów to na pewno Pitbull bo poszedłem do kina. Dalej ciężko, bo tak mało i rzadko oglądam, że nie wiem czy jakiś mi z pamięci nie uszedł. Niech będzie Grand Budapest Hotel i Iluzjonista. Gry: Skyrim, Europa Universalis 2 1.9 MyMap 1.47 z dodatkową łatką mojego autorstwa i NBA 2k15. Płyt nie słucham od bardzo dawna, bo słucham tylko pojedynczych utworów.
1. Socjalizm czy kapitalizm?
2. W jakim stopniu dbasz o środowisko?
3. Co sądzisz o byciu wegetarianinem?
4, Lubisz podróże?
5. Ulubiony kolor?
1. Kapitalizm.
2. Myślę, że w wystarczającym.
3. Myślę, że to błąd.
4. Lubię.
5. Ciężko powiedzieć. Zawsze udzielam innej odpowiedzi, a to chyba oznacza, że nie mam ulubionego.

1. Jaki był twój najbardziej żenujący seks?
2. Lubisz wódkę?
3. Jaki film ostatnio obejrzałeś?
4. Jakie są twoje trzy największe wady?
5. Jaka jest twoja ulubiona gra planszowa?
1. Jak mi nie stanął.
2. Lubię.
3. Pitbull. I to do tego w kinie.
4. Brak dyscypliny to wda nr1, z której wynikają inne. Na pewno rozrzutność/niedostateczna oszczędność i skłonnośc do odwlekania różnego rodzaju przygotowań do samego końca.
5. Monopol w wersji, którą utworzyłem.

Katz napisał(a):
1. W jakim wieku zapaliłeś/aś pierwszego papierosa o ile w ogóle?
2. Popierasz projekt rodzina 500+?
3. Lubisz kaszankę?
4. Jesteś zadowolony/a z obecnej władzy?
5. Golisz nogi?
1. Chyba 7.
2. Nie.
3. Lubię, ale bez przesady.
4. Nie, ale biorąc pod uwagę to, że opozycja dla spełnienia swoich celów poświęci nawet resztkę suwerenności to wypada mi życzyć temu rządowi, aby nie pozwolił sobie wejść na głowę i się nie wycofał.
5. Nie.

Mateusz napisał(a):
1. Zgadzasz się, że to porównanie pasuje do relacji męsko-damskich: im lepszy klucz tym więcej zamków otworzy, a im gorszy zamek, tym więcej kluczy w niego wejdzie?
2. Najpiękniejsza rzecz, jaką w życiu widziałeś, to?
3. Byłeś kiedyś na profesjonalnym masażu?
4. Korzystałeś kiedyś z usług kręgarza?
5. Zgodzisz się z tym, że miłość to decyzja, a zakochanie to uczucie?
1. Nie wierzę w takie licealno-studenckie memy.
2. Ciężko powiedzieć, bo widziałem wiele pięknych rzeczy, ale pamiętam, że raz się na dłuższy czas zapatrzyłem na wschód słońca nad Tamizą. Nie wiem czy teraz bym to ocenił jako obiektywnie piękne, ale wtedy mnie tkneło.
3. Nie.
4. Nie.
5. Nie wiem skąd wszyscy biorą jakieś porównania o miłości, zakochaniu, przyjaźni itd.

Citrel napisał(a):
1. Czy dopuszczasz istnienie życia poza Ziemią?
2. Czy interesujesz się naukami ścisłymi i przyrodniczymi?
3. Najlepszy film jaki widziałeś?
4. Jaka jest najlepsza książka, którą przeczytałeś?
5. Twoja ulubiona piosenka?
1. Tak.
2. Tak, ale niestety za słabo.
3. Nie wiem. Widziałem sporo dobrych filmów i ciężko uznać jeden za najlepszy, bo w każdym przeważały inne kryteria, a tym ciężko nadać mniejszą czy większą wagę.
4. Tak samo jak wcześniej, chociaż tu jest jednak nieco łatwiej, bo książki czyta się (przynajmniej ja tak mam) w większym stopniu dla wartości, postaw etycznych, wskazówek "jak żyć" które okazują się w książce zwycięskie i są przekłądalne na nasze życie. Mnie nie rajcuje "zabawa językiem", więc wybieram Faraona, bo to książka o Polsce.
5. Nie wiem.

1. Miałeś/aś kiedyś złamanie kończyny?
2. Czy ktoś cię kiedyś przyłapał na masturbacji/onanizmie
3. Ulubiony sport
4. Kogo byś z forum wyrzucił na dobre i dlaczego.
5. Jak wyobrażasz sobie Ziemię za 50 lat.
1. Nie.
2. Tak.
3. Koszykówka.
4. Nikogo, a wręcz przeciwnie. Chętnie bym parę osób przywrócił.
5. Ziemia nie ucierpi, ale nasza cywilizacja już tak.

1. Miewałeś/aś/asz myśli kazirodcze?
2. Twój durny/dziwny nawyk
3. Dlaczego wciąż odwiedzasz to forum?
4. Uważasz, że Szonen znajdzie kiedyś dziewczynę?
5. Twoje drugie imię
1. Nie.
2. Strzelanie z palców, ale nie wiem czy to dostatecznie durne albo dziwne.
3. Bo je lubię.
4. Tak.
5. Piotr.

01.Jak oceniasz polska sluzbe zdrowia?
02.Keczup czy keczap?
03.Co sadzisz o owlosionych okolicach bikini u kobiet?
04.Twoja ulubiona roslina doniczkowa?
05.W czym mieso psa serwowane w koreanskiej restauracji jest gorsze od wieprzowego lub wolowego serwowanego w polskiej?
1. Nisko
2. Keczup.
3. Powstrzymam się od oceny, bo gusta na ten temat mamy wyrobione głównie przez powszechny kanon. W innych okolicznościach miałbym pewnie inne zdanie.
4. Kaktus.
5. Nie wiem. Czytałem jednak artykuł gościa, który był w Wietnamie i mu zaserwowali psa. Ponoć walił stolcem. Jestem skłonny uwierzyć, bo dla mnie generalnie pies śmierdzi.

Hayato napisał(a):
1. Kiedy ostatnio płakałeś?
2. Idziesz na film Planeta singli?
3. Jaka jest różnica między bawełną, wełną a aksamitem?
4. Popierasz buspasy i rozbudowywanie komunikacji miejskiej kosztem prywatnego transportu?
5. Wymieć trzy rzeczy, na które pierwsze zwracasz uwagę u płci przeciwnej.
1. Nie wiem.
2. Nie. Zobaczyłem zwiastun z wielkomiejskimi gagami Stuhra i anegdotkami spasionego Karolaka i mi się odechciało jeszcze bardziej. Z zasady nie oglądam kina powielającego zachodnie wzory związków i rodzin.
3. Nie wiem, nie porównywałem tych materiałów.
4. Nie.
5. Ogólnie rzecz biorąc wygląd zawsze nr1, bo zanim coś powiem i usłyszę odpowiedź to zobaczę. Wygląd w ogolności, bo czasem się zaczyna patrzeć od twarzy, czasem od biustu, a czasem od nóg. Potem w ciągu pierwszych chwil znajomości, na tyle ileto możliwe, próbuję się zorientować czy ma zadatki na kogoś konserwatywnego jak ja, czy raczej mentalny zachód. A 3 kryterium niech będzie ubiór.

1. Gdzie planujesz pojechać na wakacje?
2. Uszereguj od najbardziej lubianego (któremu ufasz) do najmniej: PiS, PO, .N, SLD, Razem, Kukiz, PSL, KORWIN, KNP, Ruch Narodowy.
3. Czy są jacyś dziennikarze, których lubisz? Jeśli tak to wymień ich.
4. Co sądzisz o Stonodze?
5. Jaka jest dziedzina nauki, w której jesteś słaby, a którą bardzo byś chciał zgłębić?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1.Nie planuję. Pewnie będę w domu siedział
2. PiS, Ruch Narodowy, Korwin, Kukiz, KNP, PSL, SLD ( przed odejciem Millera pewnie byłoby oczko wyżej), PO, Razem, .N. Przy czym Narodowcy, Kukiz i Korwin praktycznie ex aequeo, ciut niżej tylko KNP
3. głównie Wieldstein, Ziemkiewicz. Gmyza też lubię i chyba Sumlińskiego. Korwin jako publicysta jest lepszy niż jako polityk. O, i Jenny Scordamaglia jest spoko.
4. Chory z nienawiści, niepanujący nad sobą typ. Może nawet i chciałby zrobić coś dobrego, ale nie może bo jest Stonogą, a może chce zrobić coś złego, ale też nie może bo jest Stonogą. Podobało mi się jak ujawnił podsłuchy. Uważam że Duda powinien go ułaskawić, na wypadek jakby nie był krętaczem. Dla własnego spokoju.
5. matma i fizyka

1. Ulubiona gra w karty
2. Jakbyś zamiast 1 głosu miał 100% do rozdania na partię podczas głosowania, to jak byś je podzielił na poszczególne partie?
3. Fury czy Kliczko w rewanżu?
4. zawód jaki chciałbyś wykonywać
5. jakby na forum nie było cenzujry, to jakim przymiotnikiem określiłbyś wegan?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
franqey napisał(a):
1. Ulubiona gra w karty
2. Jakbyś zamiast 1 głosu miał 100% do rozdania na partię podczas głosowania, to jak byś je podzielił na poszczególne partie?
3. Fury czy Kliczko w rewanżu?
4. zawód jaki chciałbyś wykonywać
5. jakby na forum nie było cenzujry, to jakim przymiotnikiem określiłbyś wegan?
1. Tysiąc (prawie na równi z remikiem)
2. Ni mom pojęcia. Zacznę się zastanawiać, jak dostanę 100%.
3. Ale że co?
4. Astronauta
5. [ nie przeklinaj! ]


Pytania:

1. Jaka była najcięższa choroba, jaką przeszedłeś?
2. Gdybyś musiał zrezygnować z jednego z pięciu posiadanych zmysłów, z którego byś zrezygnował?
3. Czy uważasz, że przy problemach ze sprzętem dobrym sposobem naprawienia go jest walenie po nim pięścią?
4. Chipsy czy chrupki?
5. Jaka jest najdziwniejsza praktyka seksualna, o jakiej słyszałeś?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
franqey napisał(a):
1. Ulubiona gra w karty
2. Jakbyś zamiast 1 głosu miał 100% do rozdania na partię podczas głosowania, to jak byś je podzielił na poszczególne partie?
3. Fury czy Kliczko w rewanżu?
4. zawód jaki chciałbyś wykonywać
5. jakby na forum nie było cenzujry, to jakim przymiotnikiem określiłbyś wegan?
1. Poker i tysiąc.
2. Na swoich, czyli na KNP.
3. Mam nadzieję, że ponownie wygra Fury. Na boksie się nie znam, nie wiem kto jest obiektywnym faworytem.
4. Rolnik.
5. Że są zrypani.

Parvatti napisał(a):
1. Jaka była najcięższa choroba, jaką przeszedłeś?
2. Gdybyś musiał zrezygnować z jednego z pięciu posiadanych zmysłów, z którego byś zrezygnował?
3. Czy uważasz, że przy problemach ze sprzętem dobrym sposobem naprawienia go jest walenie po nim pięścią?
4. Chipsy czy chrupki?
5. Jaka jest najdziwniejsza praktyka seksualna, o jakiej słyszałeś?
1. Nie wiem sam co to była za choroba, ale jak miałem 5 lat to tak mną sponiewierało, że rzygałem ciurkiem i trafiłem na kroplówki do szpitala.
2. Waham się między mową, a węchem. Nie chciałbym stracić węchu, a utrata mowy sama w sobie najmniej bolesna, jednak utrudniająca dalsze życie pod kątem zawodowym. Dlatego węch.
3. Dla starych sprzętów jak najbardziej.
4. Chrupki.
5. Nie słyszałem, a widziałem na filmie. Nie ejst to może praktyka jako taka, co by ją opisywali w wikipeddi, ale widziałem niemiecki film, jak prostytutka zajmowała się uzależnionym od masturbacji człowiekiem-krabem podłączonym do kroplówki.

1. Jaka jest twoja wymarzona praca?
2. Jakie są twoje wymarzone wakacje?
3. Czy tęsknisz za latami 90?
4. Co twoim zdaniem znajduje się w dokumentach Kiszczaka?
5. Jakie, nie licząc Dragon Balla, oglądałeś ostatnio anime?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Al Ed Upek napisał(a):
1. Jaka jest twoja wymarzona praca?
2. Jakie są twoje wymarzone wakacje?
3. Czy tęsknisz za latami 90?
4. Co twoim zdaniem znajduje się w dokumentach Kiszczaka?
5. Jakie, nie licząc Dragon Balla, oglądałeś ostatnio anime?
1. Astronauta
2. Nowa Zelandia, Australia, Yellowstone, Islandia. Oglądać, podziwiać, wędrować, pływać, latać. I wódka, dużo wódki.
3. Zależy za czym. Trochę tęsknię za brakiem komórek i kompów, a dokładnie za tym, co one zastąpiły: za osobistym kontaktem z człowiekiem, za przychodzeniem do kogoś na herbatę tak po prostu, bez umawiania się, za zabawami i grami które niekiedy wymyślaliśmy od zera, bo nie mieliśmy wyjścia. Za tym, że to wszystko - komputer, komórka, nawet i McDonald - to było dla nas takie nowe, takie ekscytujące.
Natomiast nie tęsknię za modą.
4. Bebok!'
5. O Boże, to boli, bo nie mogę sobie przypomnieć... mangi czytam całkiem często, ale anime żadnego nie oglądam od lat, oprócz właśnie DB od czasu do czasu.



Pytania oddaję na razie

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Parvatti napisał(a):
1. Jaka była najcięższa choroba, jaką przeszedłeś?
2. Gdybyś musiał zrezygnować z jednego z pięciu posiadanych zmysłów, z którego byś zrezygnował?
3. Czy uważasz, że przy problemach ze sprzętem dobrym sposobem naprawienia go jest walenie po nim pięścią?
4. Chipsy czy chrupki?
5. Jaka jest najdziwniejsza praktyka seksualna, o jakiej słyszałeś?
1. Zapalenie okostnej-ból nie do wytrzymania
2. Węch
3. Tak
4. Chrupki
5. Fisting doodbytniczy

Pytania:
1. Ulubiona pora roku?
2. Potrawy mączne czy mięsne?
3. Cukier czy słodzik?
4. Pies czy kot?
5 DB czy Naruto?
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
01.Wiosna
02.Miesne
03.Cukier
04.Kot
05.DB

01.Segregujesz smieci?
02.Najczestszy wg ciebie powod kompleksow wsrod kobiet i mezczyzn to?
03.Ile wg ciebie trzeba zarabiac by moc myslec o zakladaniu rodziny?
04.Jaki jest twoj stosunek do islamu i muzulmanow?
05.Gdzie najbardziej lubisz konczyc/gdy twoj partner konczy stosunek?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Parv napisał(a):
1. Jaka była najcięższa choroba, jaką przeszedłeś?
2. Gdybyś musiał zrezygnować z jednego z pięciu posiadanych zmysłów, z którego byś zrezygnował?
3. Czy uważasz, że przy problemach ze sprzętem dobrym sposobem naprawienia go jest walenie po nim pięścią?
4. Chipsy czy chrupki?
5. Jaka jest najdziwniejsza praktyka seksualna, o jakiej słyszałeś?
1. Grypa żołądkowa.
2. Węch.
3. Czasami tak.
4. Raczej chipsy, ale zależy od dnia.
5. Chyba jakieś hardkocory, bo sam jestem dość zboczony, więc powiedziałbym, że lizanie odbytu lub żarcie gówna.
1. Jaka jest twoja wymarzona praca?
2. Jakie są twoje wymarzone wakacje?
3. Czy tęsknisz za latami 90?
4. Co twoim zdaniem znajduje się w dokumentach Kiszczaka?
5. Jakie, nie licząc Dragon Balla, oglądałeś ostatnio anime?
1. Fizjoterapeuta z własnym nowoczesnym gabinetem.
2. Brakuje mi trochę szaleństwa, więc jakieś pod namiotami z alkoholem.
3. Nie pamiętam tych czasów.
4. Nie wiem.
5. Full Metal Alchemist - polecam.
Citrel napisał(a):
1. Ulubiona pora roku?
2. Potrawy mączne czy mięsne?
3. Cukier czy słodzik?
4. Pies czy kot?
5 DB czy Naruto?
1. Lato.
2. Mięsne.
3. Cukier.
4. To i to.
5. DB (pierwsza seria). Jeżeli chodzi o całokształt to Naruto.

Pytania:
1. Byłeś zakochany?
2. Co lubisz, a czego dawniej nienawidziłeś?
3. Co myślisz o wybielaniu zębów?
4. Za komuny było lepiej?
5. Jakie jest Twoje BMI?


Dodano po 3 minutach
Hayato napisał(a):
01.Segregujesz smieci?
02.Najczestszy wg ciebie powod kompleksow wsrod kobiet i mezczyzn to?
03.Ile wg ciebie trzeba zarabiac by moc myslec o zakladaniu rodziny?
04.Jaki jest twoj stosunek do islamu i muzulmanow?
05.Gdzie najbardziej lubisz konczyc/gdy twoj partner konczy stosunek?
1. Nie. Chyba, że na uczelni.
2. Wygląd.
3. W moim mieście 2x najniższą krajową. Ew. jedna osoba 2k.
4. Przyznam, że jestem trochę zmanipulowany: boję się ich i nie lubię. Co do samej wiary to się nie zagłębiałem.
5. Nie bardzo rozumiem to pytanie. Pytasz o to, gdzie lubię dochodzi?

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Hayato napisał(a):
01.Segregujesz smieci?
02.Najczestszy wg ciebie powod kompleksow wsrod kobiet i mezczyzn to?
03.Ile wg ciebie trzeba zarabiac by moc myslec o zakladaniu rodziny?
04.Jaki jest twoj stosunek do islamu i muzulmanow?
05.Gdzie najbardziej lubisz konczyc/gdy twoj partner konczy stosunek?
1. Nie
2. Wygląd
3. Nie ma znaczenia
4. Boje się przemocy seksualnej i zamachów
5. Wyjaśnij pytanie

Pytania:
1. Słońce czy solarium?
2. Czy posługiwałeś się licznikiem Geigera?
3. Żarówki tradycyjne czy ekologiczne
4. Czas letni czy zimowy
5. Mniej, ale lepszej jakości czy więcej, ale gorsze (chodzi o sprzęt, ubrania, bibeloty, wszystkie przedmioty użytkowe, ozdoby, biżuterię itd.)
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1. Nie lubię się opalać ,ale słońce.
2. Nie
3.Eko
4.Letni
5. Stawiam na jakość

1. Ile zamierzasz mieć dzieci(jeśli zamierzasz) i kiedy?
2. Co sądzisz o hazardzie?
3. Lubisz gotować? Jak tak to jakie są Twe umiejętności kulinarne?
4. Jak długie masz włosy?
5. Kto jest Twym autorytetem?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
1. Piątkę, pierwsze pewnie za 3-4 lata.
2. Forma rozrywki.
3. Raczej nie lubię. Kiełbasa z patelni z cebulą, spaghetti.
4. Krótkie.
5. Zależy w jakiej dziedzinie, jeżeli chodzi o fizjoterapię to taki Remy.

Pytania:
1. Byłeś zakochany?
2. Co lubisz, a czego dawniej nienawidziłeś?
3. Co myślisz o wybielaniu zębów?
4. Za komuny było lepiej?
5. Jakie jest Twoje BMI?

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Byczusia napisał(a):
1. Ile zamierzasz mieć dzieci(jeśli zamierzasz) i kiedy?
2. Co sądzisz o hazardzie?
3. Lubisz gotować? Jak tak to jakie są Twe umiejętności kulinarne?
4. Jak długie masz włosy?
5. Kto jest Twym autorytetem?
1. Ile będzie.
2. Kosztowny nałóg
3. Tak, zapiekanki, pizze, sałatki
4. Do połowy pleców
5. Wiele osób, każda z innego powodu.

Pytania:
1. Byłeś zakochany?
2. Co lubisz, a czego dawniej nienawidziłeś?
3. Co myślisz o wybielaniu zębów?
4. Za komuny było lepiej?
5. Jakie jest Twoje BMI?
1. Tak
2. Raczej nie ma takiej rzeczy
3. Jak ktoś się czuje lepiej w wybielonych to warto się poddać temu zabiegowi
4. Nie pamiętam tamtych czasów
5. Nie liczyłam

Pytania:
1. Słodycze czy fastfoody?
2. Wygląd czy charakter?
3. Kawa i papierosy czy piwo i frytki?
4. Czynnik PSI czy Z archiwum x?
5. Britney Spears czy Christina Aguilera?
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Citrel napisał(a):
Pytania:
1. Słodycze czy fastfoody?
2. Wygląd czy charakter?
3. Kawa i papierosy czy piwo i frytki?
4. Czynnik PSI czy Z archiwum x?
5. Britney Spears czy Christina Aguilera?
1) Słodycze.
2) Zależy.
3) Piwo i frytki.
4) Pierwszego nie znam, a drugiego nie lubiłem.
5) Ta druga, chyba.

Pytania:
1. Ile ważysz?
2. Czy życie toczy się po Twojej myśli?
3. Wierzysz w cuda boskie?
4. Było coś takiego jak 7 cudów świata, byłabyś w stanie wymienić chociaż jeden?
5. Chodzisz w niedziele regularnie do kościoła?

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Al Ed Upek napisał(a):
1. Ulubiona pora roku?
2. Potrawy mączne czy mięsne?
3. Cukier czy słodzik?
4. Pies czy kot?
5 DB czy Naruto?
1. Jesień.
2. Lubię i te i te, chociaż ostatnio jakby jem więcej mącznych niż zwykle.
3. Cukier.
4. Kot, ale mam psa.
5. Dragon Ball. Naruto się zepsuł, ale i tak mam do niego pozytywny sentyment i oglądam dalsze odcinki, mimo że wydarzenia i postawy nakreślone przez autora do mnie nie przemawiają.

01.Segregujesz smieci?
02.Najczestszy wg ciebie powod kompleksow wsrod kobiet i mezczyzn to?
03.Ile wg ciebie trzeba zarabiac by moc myslec o zakladaniu rodziny?
04.Jaki jest twoj stosunek do islamu i muzulmanow?
05.Gdzie najbardziej lubisz konczyc/gdy twoj partner konczy stosunek?
1. W minimalnym stopniu, tak jak wszyscy w domu. Plastikowe butelki osobno.
2. Stan materialny.
3. Na tyle by żona nie była zmuszona pracować, by się żyło jako tako swobodnie.
4. Tatarzy to nasi bracia i wara od nich. Jeśli chodzi o muzułmanów bliskowschodnich to zdecydowanie lepsi i bardziej przystajacy do nas są szyici, zwłaszcza Persowie. Przed sunnitami należy się odgradzać i nie dopuszczać do tzw. ubogacenia kulturowego.
5. W środku.

Mateusz napisał(a):
1. Byłeś zakochany?
2. Co lubisz, a czego dawniej nienawidziłeś?
3. Co myślisz o wybielaniu zębów?
4. Za komuny było lepiej?
5. Jakie jest Twoje BMI?
1. Tak.
2. Nie wiem.
3. Ponoć bolesne, ale i tak nie mam aż tak żółtych zębów, żeby się na to decydować.
4. To pojęcie względne, ale można powiedzieć, że tamtejszy naród jednak czuł się Polakami, a tamten kraj w większym stopniu był Polską niż dzisiaj.
5. Niech będzie 24.

Citrel napisał(a):
1. Słońce czy solarium?
2. Czy posługiwałeś się licznikiem Geigera?
3. Żarówki tradycyjne czy ekologiczne
4. Czas letni czy zimowy
5. Mniej, ale lepszej jakości czy więcej, ale gorsze (chodzi o sprzęt, ubrania, bibeloty, wszystkie przedmioty użytkowe, ozdoby, biżuterię itd.)
1. Nie opalam się, ale jak już to słońce, bo za darmo i mi nie zależy na efektach.
2. Nie, ale miałem okazję być gościem na wydziale chemii i tam pokazywali jak on działa.
3. Tradycyjne.
4. Nie powinno być w ogóle zmiany czasu. Szczerze mówiąc nawet nie wiem, który czas jest prawdziwy, a który to ta socjalistyczna fanaberia.
5. Zależy od produktu, a przede wszystkim od środków.

1. Ile zamierzasz mieć dzieci(jeśli zamierzasz) i kiedy?
2. Co sądzisz o hazardzie?
3. Lubisz gotować? Jak tak to jakie są Twe umiejętności kulinarne?
4. Jak długie masz włosy?
5. Kto jest Twym autorytetem?
1. Dobrze by było bym miał, ale czy będę miał to szczerze wątpię.
2. Co kto lubi.
3. Niezbyt lubię, ale odrobinę umiem. Nazwijmy to ogólnie nie gotowaniem a przygotowywaniem żywności. Ugotowałbym jakiś rosół, zupę jarzynową, umiem zrobić ciasto na makaron, jakieś najprostsze mięso w sosie, kotlet bym sobie usmażył. No z głodu bym chyba nie umarł.
4. Krótkie.
5. Jest ich trochę. Na początek taki banał, że członkowie mojej rodziny za trud włożony w wychowanie dzieci, pielęgnowanie rodzinnych więzów, urządzenie własnego życia i przekazane wartości. Wiem, że to staromodne i Unia Europejska to niedługo zniesie, ale tak mam. Poza tym Roman Dmowski, Wojciech Korfanty, Marcel Lefebre, Nicolas Gomez Davilla, August Emil Fieldorf, Stefan Rowecki, Władysław Anders, Paweł Wieczorkiewicz, Maria Skłodowska-Curie, Bolesław Prus, Thomas Sowell i pewnie jeszcze inni.

Citrel napisał(a):
1. Słodycze czy fastfoody?
2. Wygląd czy charakter?
3. Kawa i papierosy czy piwo i frytki?
4. Czynnik PSI czy Z archiwum x?
5. Britney Spears czy Christina Aguilera?
1. Fastfoody.
2. Na pierwszy rzut oka wygląd, ale jak przychodzi co do czego to charakter.
3. Piwo i frytki.
4. Żadnego już nie pamiętam.
5. Kiedyś chyba było to pytanie i też sięzastanawiałem. Obie słuchałem tak samo dużo, czyli tylko tyle, że gdzieś leciało to słuchałem, poza 3-4 sztandarowymi utworami nie odróżniuami reszty od siebie. No ale Aguilera chyba ładniejsza i chyba nadal coś robi, bo Britney się chyba odnalazła w jakimś cugu narkotycznym, skoro nic o niej nie słychać.

Mateusz napisał(a):
1. Ile ważysz?
2. Czy życie toczy się po Twojej myśli?
3. Wierzysz w cuda boskie?
4. Było coś takiego jak 7 cudów świata, byłabyś w stanie wymienić chociaż jeden?
5. Chodzisz w niedziele regularnie do kościoła?
1. W granicach 73-77kg.
2. Nie, ale i tak jest całkiem spoko, bo lepiej nie będzie.
3. Raczej nie.
4. Piramidy w Egipcie, latarnia w Faros, kolos rodyjski, świątynia Artemidy w Efezie, wiszące ochrody, posąg Zeusa, mauzoleum w Halikarnasie.

1. Co sądzisz o sytuacji z Trybunałem Konstytucyjnym?
2. Jakie są dobre, a jakie złe posunięcia obecnego rządu?
3. Co sądzisz o wypadku prezydenta na autostradzie i jak oceniasz medialne i internetowe zamieszanie wokoł tego zdarzenia?
4. Gdybyś mógł stworzyć własną ustawę budżetową dla państwa jak by ona wyglądała?
5. Do jakich ugrupowań i jakich posłów obecnego sejmu jest ci najbliżej?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
1. Co sądzisz o sytuacji z Trybunałem Konstytucyjnym?
Zenada...PiS okazalo, ze ma w dupie prawo i konstytucje.

Al Ed Upek napisał(a):
2. Jakie są dobre, a jakie złe posunięcia obecnego rządu?
Dobre: Sprzeciw wobec przyjecia przez Polske narzuconej nam przez UE obowiazkowej kwoty muzulmanskch uchodzcow/imigrantow ekonomicznych.
Zle: Wspierajacy patologie program 500plus i przyznanie samym sobie ogromnnych podwyzek (premier Szydlo -az 8k)


Al Ed Upek napisał(a):
3. Co sądzisz o wypadku prezydenta na autostradzie i jak oceniasz medialne i internetowe zamieszanie wokoł tego zdarzenia?
Burza w szklance wody.


4. Gdybyś mógł stworzyć własną ustawę budżetową dla państwa jak by ona wyglądała?
Nie wiem. Nie posiadam ku temu odpowiednich kompetencji.


5. Do jakich ugrupowań i jakich posłów obecnego sejmu jest ci najbliżej?
Dobre pytanie...Mysle, ze na chwile obecna nie jestem w stanie udzielic odpowiedzi.

01.Jablecznik czy sernik?
02.Co cie najbardziej motywuje do dzialania?
03.Co sadzis o tym, gdy dziewczyna jeczy w czasie stosunku?
04.Co ci sie najbardziej podoba w Japonii?
05.Czym jest dla ciebie religia i jaki wplyw ma ona na twoje zycie?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1. Szarlotka of course.
2.Po prostu mówię sobie, że muszę coś zrobić i nie ma przebacz. Myślę o konsekwencjach.
3.To jest sexy.
4. Trudno stwierdzić ,ale chyba jednak muzyka i klimat.
5. Niczym, żadne.

1. Kogo z forum znasz najlepiej?
2. Piosenka, której słuchasz najczęściej?
3. Twój stosunek do urządzeń dotykowych...
4. Czego boisz się najbardziej?
5.Ulubiony taniec?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
01.Jablecznik czy sernik?
02.Co cie najbardziej motywuje do dzialania?
03.Co sadzis o tym, gdy dziewczyna jeczy w czasie stosunku?
04.Co ci sie najbardziej podoba w Japonii?
05.Czym jest dla ciebie religia i jaki wplyw ma ona na twoje zycie?
1. Sernik, bo nie bardzo lubię suche i kruche podkłady dla jabłecznika, ale może to kwestia metod wyrobu i składników.
2. Trudno odpowiedzieć, bo "działanie" to szerokie pojęcie. Mogą być pieniądze, wdzięczność, poczucie wypełnienia zobowiązania.
3. Co mam sądzić? Jęczy to jęczy.
4. Nigdy nie byłem, więc mogę powiedzieć o tym, co mi się podoba w związku z Japonią a nie w niej samej, bo tu już ciężko coś stwierdzić bez empirycznego doznania. Ciężko mi być pewnym czy ze względów dla mnie istotnych jest to dobre, ale w sferze osobistych odczuć, oczekiwań i instynktownych pragnień bardzo podoba mi się to, że po dekadach kulturalnej ofensywy Ameryki na Japonię rozpoczyna się tam jakaś kontrrewolucja. Odnoszę wrażenie, że Japończycy w końcu na poważnie chcą odbić Japonię z rąk Ameryki. Niestety cienko to widzę, bo żywotność tego narodu jest na poziomie Niemców.
5. W dużym skrócie czymś co istnieje po to, by system społeczny miał jakiś grunt ze skały, a nie z piasku. Wszystko jedno czy faktycznie się ludziom ktokolwiek i kiedykolwiek objawił czy wszystkie co do jednej są celowym wymysłem, to właśnie w takim kierunku religie (przede wszystkim u nas) powinny zmierzać. Powinny nas zabezpieczać przed komunizmem, demoliberalizmem, sprawiedliwością społeczną i różnymi rewolucyjnymi ideami, a nie uczyć lewackich pierdół i chodzenia z lewackimi pierdołami na kompromisy. W moim życiu zyskuje na znaczeniu, a konkretnie to się skłoniłem do lefebryzmu, bo katolicyzm watykański jest siusiaka warty i raczej nie ma widoków na odgórną kontrrewolucję. Ta musi przyjść z dołu. Jako ciekawostkę dodam, że wyrażam też wielką nadzieję i życzę sobie, by ktoś w końcu rzeczowo zagospodarował przestrzeń rodzimowierczą. By uczynił to tak wierzenia słowiańskie (obojętnie czy dla kogoś będą stanowić wyznanie wiary czy tożsamościowe hobby) stały się platformą na której dojdzie do kulturalnego uzdrowienia i zwrotu w kierunku wysunięcia na przód lokalnej tradycji i w dużym uproszczeniu polskiej narracji słowiańskiej w miejsce obowiązującej narracji w sumie nie wiadomo jakiej. Jest tu trochę czysto niemieckiej, anglosaskiej, ubeckiej i takiej dziwnej, która udaje polską.

Byczusia napisał(a):
1. Kogo z forum znasz najlepiej?
2. Piosenka, której słuchasz najczęściej?
3. Twój stosunek do urządzeń dotykowych...
4. Czego boisz się najbardziej?
5.Ulubiony taniec?
1. Ishido, a potem Endzika.
2. Nie wiem, ale najprędzej coś z KnŻ, Depeche Mode albo polskiego metalu.
3. Jest ok, ale dzwonić wolę z klawiatury.
4. Tego, że ziści się dla naszego kraju scenariusz londyński.
5. Jive.

1. Czy Ukraina odzyska kiedyś Krym?
2. Czy twoim zdaniem praktyka przeprowadzania wywiadów ze zmarłymi przez GW utrzyma się, czy to tylko jednorazowa akcja?
3. Jak skomentujesz fakt, że dane GUS-u nie wykazały zwiększonej sprzedaży alkoholu po wprowadzeniu w życiu programu 500+?
4. Co sądzisz o wystąpieniach Agaty Młynarskiej i Doroty Zawadzkiej na temat krajowych turystów nad morzem?
5. Co sądzisz o firmach typu Provident?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
foldare
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.754
Ostrzeżenia: 1
Posty: 0
1. Ukraina już nigdy nie odzyska Krymu, bo Rosja to zbyt potężny sąsiad, a zewnętrzne mocarstwa nie są zainteresowane interwencją.
2. W dobie "rzetelności" współczesnych mediów to raczej nie będzie pojedynczy wybryk.
3. Może to po prostu kwestia tego, że rodzice są odpowiedzialnymi ludźmi.
4. "Cudze chwalicie, swego nie znacie", albo inaczej... powiedzmy, jakiś ciągły, wyrosły z PRL-u wstyd za swoich.
5. Mnie interesuje głównie historia sztuki i konserwacja zabytków. Moim zdaniem połączenie wiedzy z tych dwóch dziedzin pozwala dużo lepiej poruszać się po starych miastach i poznawać ich ciekawe zakamarki.

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez foldare: 27.12.2016, 1:41
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
1. Nie można wykluczyć.
2. Pewnie się utrzyma do czasu zmiany władzy.
3. Jak powszechnie wiadomo , środki z tego programu idą w większości na alkohol, więc GUS musi kłamać, żeby nie mówić prawdy.
4. Nic, jestem nie w temacie.
5. Lichwiarze i naciągacze.

1. Czy to dobrze, że PiS zniósł obowiązek szkolny dla 6-latków?
2. Czy PiS obniży wiek emerytalny?
3. Masz prawo jazdy?
4. Wybierasz się na Smoleńsk?
5. Ostatnie oglądane anime i ostatnia czytana manga?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  

Forum DB Nao » » » Gra 5 pytań
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook