Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 58, 59, 60  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Mnie to wygląda na SSB
Myślę, że to zdecydowanie jego zwykła fryzura. Za bardzo przywiązujecie się do kolorów, odcieni i innych takich "szczegółów".

Obraz

Spotkanie po latach:
"FATHER!"
"Huh, what's the matter son?"
"Wait, that's not the reply I expected"
"Do you want to get some food?"
"You've changed so much father..."

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie mógł być jaki inny przeciwnik nie? musi być jakaś podobizna istniejącej postaci... :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na razie nie wiadomo, czy będzie podobny, czy to będzie Goku "z innego wymiaru" itd., choć by na to wskazywało. Jak zawsze w takiej sytuacji - to może być wszystko.

Bardzo fajne projekty Trunksa, nie sądzicie? Taka odskocznia od Gohana w dresie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.197
Posty: 23
Jak dla mnie może być podobna historia do tej z Xenoverse. Tylko wiadomo,że potoczy się troszeczke inaczej Demigra,Mira,Towa ... jak najbardziej
Do tego wiemy ,że Dragon Ball Super prędko się nie skończy i będzie trwać co najmniej dwie sagi
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Projekt Future Trunksa naprawdę zacny! Bardzo mi się podoba! Z niecierpliwością wyczekuje już tej nowej sagi! Trochę odetchnąłem z ulgą, bo myślałem, że jednak "znana postać" która powróci to będzie Aralka. Ale na szczęście fani dobrze przewidzieli

Czarny Goku (domyślam się że z przyszłości lub jakiejś zmienionej osi czasu) również ciekawie się zapowiada. W komiksie DBH wygląda jak Goku z serii GT - tj. po odmłodzeniu. Zaczyna się robić naprawdę ciekawie. Być może znajdą się jakieś nawiązania do serii GT?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie wydaje mi się, że będzie coś z Xenoverse, już sam projekt Trunksa jest inny. Czarny Goku także pewnie nie bedzie miał czarnej karnacji, a będzie jakimś złym tworem w lini czasowej Mirai Trunksa (może jakiś plan B dr. Gero gdyby nie wypaliły androidy i Cell?)

Jesli chodzi o nawiązania to bardzo cieszyłbym się gdyby tym czarnym Goku okazał się ten zamaskowany Bardock i nawet wybaczyłbym wtedy kiepską animacje jeśliby była :3 A jesli już o animacji mowa to zastanawiam się czy nie lepiej by było, aby wystartowali zn ią po wakacjach a teraz zrobili przerwę? Czasu by było więcej by przygotować odcinki i uniknąć dotychczasowych wpadek, a i hype by troszkę podrósł.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
No niezle. Zaskoczył mnie ten news. Nie spodziewałem się, ze jednak pojawi się moja ulubiona postać Mirai Trunks.
Bardzo podoba mi się jego desinig. Wygląda badassowo , w porownaniu z Trunksem z GT oraz Xenoverse.
Myslalem, ze juz mnie niczym nie zaskoczą, a jednak

Black Goku ? To brzmi troche dziwnie. Ale zobaczymy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dokładnie to "Goku Black". Dodatkowo imię zostało napisane katakaną, a nie kanji jak imię głównego bohatera, choć nie wiem, czy to cokolwiek oznacza.

Inna ciekawostka, choć uważam, że bezwartościowa:

Obraz

No bo co - ten sam sweter? Niewiarygodne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Shounen

Raczej nie taki sam sweter.

Obraz

Wychodzi na to, ze bedzie to po prostu zly Goku. Ale skąd by on się wzial w lini czasowej Trunksa ?
Jak wiemy to nie moze byc ten sam Goku, ktory umarl na chorobe, więc może jakis android Dr Gero ?

Ta fabula wydaje się byc bardziej zagmatwana co mi się podoba.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wiesz, po prawej to tylko projekt Toriyamy, a po lewej postać już finalna w ruchu. Kolor włosów też się nie zgadza, w anime to na pewno będzie wyglądać inaczej. Swoją drogą fajnie, że pojawiły się te dwa projekty, bo to znaczy, że nie będzie po prostu tak, że Trunks przyleci w swoim stroju, bla, bla, koniec. Ten w stroju "codziennym" też będzie musiał mieć okazję na pojawienie się.

Diamante napisał(a):
Wychodzi na to, ze bedzie to po prostu zly Goku. Ale skąd by on się wzial w lini czasowej Trunksa ?
Moim zdaniem to nie musi być nawet TEN Goku - w sensie, że kopia naszego Goku z innego wymiaru. To może być zupełnie inna postać, tylko w jakiś sposób do niego nawiązująca.

To nie musi być też Goku z czasów Trunksa, a być może z jeszcze innej linii czasowej. Ot jak choćby Cell.

Saga Cella była bardzo fajna, zgrabna i logiczna, oby tym razem nie było inaczej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Szczerze mówiąc po Freezerze i jego kolejnej wersji w postaci Frosta to nie chciałbym powrotu starego wroga. Dr Gero miał już swoją rolę: stworzył broń biologiczną -> stworzył cyborgi -> został zabity przez jednego z nich i... niech spoczywa sobie w spokoju.

Przy okazji fragment jednego z moich pierwszych postów z dnia 01.07.2015 (O Mirai Trunksie też przebąkiwałem):

Kenji Harima napisał(a):
Multiversa, wymiary, podróże w czasie mamy w amerykańskich komiskach od lat 70 więc nie będę zdziwiony jak na głównego wroga dadzą nam jakiegoś Złego Goku.

IMO Son w wersji "Evil" z dobrą i logiczną genezą byłby lepszy niż jakiś tam "be be", mało majestatyczny bóg z wymiaru X.
Nadal utrzymuje ten pogląd więc jak czytam o jakichś Demigrach, Mirach, Bardockach, czy innych Xizcorach to aż mnie skręca Nie wiem skąd potrzeba u części fanów wpychać w serie "Super" grę Xenoverse i na tym budować przyszłe wątki.

Shounen napisał(a):
Bardzo fajne projekty Trunksa, nie sądzicie? Taka odskocznia od Gohana w dresie.
Chustę mu dodali więc coś tam zaczerpnęli z GT.

Diamante napisał(a):
Ta fabula wydaje się byc bardziej zagmatwana co mi się podoba.
Bardzo jestem ciekawy jak ustalą boskie byty w serii Dragon Ball tj. czy Kaioshinowie, Hakaishinowie, Whisy, Zen'ou etc. posiadają status uniwersalny czyli mogą pojawić się/ingerować w każdej linii czasowej niezależnie ile by było wersji Wszechświata nad którym sprawują pieczę, czy linia z której pochodzi Trunks posiada własne, alternatywne wersje tych postaci.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Oby nie było murzyna Goku. Czarnoskóry Saiyanin -.-.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wystarczy uub, dobrze, że go nie ma w nowej serii, stwierdzili pewnie w paczce Goku i reszta, że czarnego miejsce jest w Afryce .

Raczej czarnego Goku z koloru skróry nie będzie, pewnie z charakteru tylko jak to wcześniej pisali.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Już wiem, skąd pomysł na tego Goku Czarniawego. Fani nastawiali się, że pojawi się Biały SSJ, a że Toriyama to Toriyama, to nie będzie biały, tylko czarny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Mówisz, że czarnowłosy Super-Saiyanin Goku? No, bardzo oryginalny pomysł, naprawdę
Obraz

Ja tam liczę na coś w stylu złego Saiyaninia podobnego do Goku
ale to też już było Obraz
bądź jakiś podobny do Goku Saiyanin opętany złem.

Nowości od grupy DBmangi
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Pewnie poprawność polityczna...

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W Japonii leją na to, oni za wzór oprócz siebie stawiają białego człowieka. Chyba ze poszły grube pieniądze co mogłoby oznaczać, że chcą jak najszybciej opchnąć serię do stanów ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Kenji Harima napisał(a):
Bardzo jestem ciekawy jak ustalą boskie byty w serii Dragon Ball tj. czy Kaioshinowie, Hakaishinowie, Whisy, Zen'ou etc. posiadają status uniwersalny czyli mogą pojawić się/ingerować w każdej linii czasowej niezależnie ile by było wersji Wszechświata nad którym sprawują pieczę, czy linia z której pochodzi Trunks posiada własne, alternatywne wersje tych postaci.
Jeżeli byłoby tylko po jednym egzemplarzu każdego bóstwa, to byłoby deczko naciąganie. Wariacji wydarzeń może być w praktyce nieskończenie wiele, tak? To jak niby jeden bóg zniszczenia ma nad tym panować? Nigdy nic nie wiadomo, ale mam nadzieję, że będą jednak różne wersje bóstw z różnych czasoprzestrzeni.

Swoją drogą tak się zastanawiam, czy ten nasz Trunks z przyszłości koniecznie musi być tym samym wcieleniem, co pan z Sagi Cella? To może być jakiś zupełnie nieznany Trunks, który zwyczajnie wpadł na ten sam pomysł podróży w czasie. Wszak w samej Sadze Cella były dwie, ździebko różne postacie Tunksa z przyszłości; ten właściwy i ten zabity przez Cella z przyszłości, któremu to potem ów Cell podpieprzył wehikuł czasu. Zobaczymy, zobaczymy, na chwilę obecną jestem zawiedziony, bo nigdy jakoś specjalnie za Trunksem nie przepadałem.

Katz napisał(a):
Chyba ze poszły grube pieniądze
Raczej bym nie liczył. Zazwyczaj co Japońce tworzą (związanego z DB), zdają się przewidywać wyłącznie na swój rynek, i całe szczęście.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
To jak niby jeden bóg zniszczenia ma nad tym panować?
Coś na wzór Kaioshin Czasu? Nie zagłębiałem się w tę postać, więc mogę się mylić. Ale szczerze, to przypuszczam, że to nie zostanie rozwiązane w serii w ogóle.

vegeta391 napisał(a):
Swoją drogą tak się zastanawiam, czy ten nasz Trunks z przyszłości koniecznie musi być tym samym wcieleniem, co pan z Sagi Cella?
Też się zastanawiałem, ale przypuszczam, że ten sam, zapowiedź jakby to sugeruje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook