Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 128, 18.02.2018

Strony: 1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto dwudziestego ósmego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 18.02.2018 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Odcinek zacny... bardzo bez sensu, ale zacny... jedyne co miało sens, to przekazanie przez Vegetę energii Goku...
Dobrze, że to anime się kończy...
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Z szlachetną dumą do samego końca! Porażka Vegety!!
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Ten komentarz narratora na końcu trochę bez sensu, kto zostanie na arenie Goku czy Jiren? A to nagle zapomnieli sobie o śpiącym Freezie ?

No i liczyłem, że Freeza dostanie swoje kolejne 10 sek w tym odcinku, a tu nic

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Odcinek-zapychacz -> to co się wydarzyło przez cały epizod można było zrealizować w 5 minut. Na szczęście nie było dłużyzn, właściwie to byłem zaskoczony jak szybko te 20 minut minęło, a przyznaje, że na niektórych odcinkach "Super" spoglądałem na zegarek. Do dobrych rzeczy na pewno warto zaliczyć to, że Vegeta nie palnął żadnej patetycznej mowy w czasie jak wylatywał poza ring.

bardyt napisał(a):
Ten komentarz narratora na końcu trochę bez sensu, kto zostanie na arenie Goku czy Jiren? A to nagle zapomnieli sobie o śpiącym Freezie ?
Pewnie i sam się tego domyślasz, ale prawdopodobnie zostawiają go (Freezera) na ostatnią chwilę. Nie pozwolą wygrać Goku samemu... niestety... Zresztą już sam fakt, że Saiyanowi wśród całej tej palety różnych postaci przeszedł przez główkę również i Pan "F" świadczy, że niedaleka droga do "zostania przyjaciółmi/rywalami, ale nie wrogami".

Bardziej mnie zaskoczyło skrajne niedocenienie Sona przez Jirena (chyba ktoś tu zapomniał o odcinku 110). Rozumiem, że ten drugi jeszcze nie walczy na 100% itd., ale mimo wszystko.

Liczę, że w następnym odcinku będą po prostu walczyć i darują sobie wszelkiego rodzaju przemowy o "esencji bytu" etc.
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Dla Króla Vegety szacunek za wytrwalosc, Im blizej konca odcinki coraz lepsze, prawdziwa walka zacznie sie dopiero za 2 tygodnie, niestety ( ehh
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Chciałbym w sumie, żeby Vegeta poznał Króla Sadali, a ten powiedziałby mu, żeby też stał się królem i Vegeta zacząłby tak o sobie mówić
Co do odcinka - podobał mi się i ciężko mi będzie wytrzymać te 2 tygodnie
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
To czego się obawiam, to że Goku dostanie staminę również od Freezera, bo skąd nagle dostanie power upa by przemienić się w 100% i dostać te białe włosy, skoro po staminie Vegety ledwo mógł utrzymać SSJB... Chociaż z drugiej strony może go dostać znikąd... co też mnie nie zdziwi...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Odcinek piękny, Vegeta odpadł z dumą. W internecie widzę że ludzie jak zwykle narzekają że za mało akcji i wciskali wspominki. Oczywiście jest też ból dupy że to Goku został ostatnim zawodnikiem. (F nie licząc) Wielcy znawcy się wypowiadają, obejrzeli dwa anime w życiu i profesjonalni recenzenci... phi
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Cały pic MnG polega na uruchamianiu się, kiedy ciało jest całkowicie wyczerpane, ale determinacja jest ogromna. Goku zdeterminuje się skrajnie i bum
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zachodzę w głowę, jaki jest stosunek fanów Vegety do odcinka DBZ, w którym poświęcił się w walce z Buu. "Epickie" czy "bez sensu"? Wydaje mi się, że to pierwsze, bo to jeden z lepszych momentów serii. Wiem natomiast, że gdyby ten odcinek był teraz, to mielibyśmy lawinę komentarzy typu: głupota, po co on wybuchł, nielogiczne. Zostawiam do przemyślenia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Ten odcinek był po to by zapchać czas... owszem to co było w sadze z Buu i poświęcenie Vegety, a to co miało miejsce w tym odcinku, to dwie różne rzeczy... bo nie ma żadnego znaczenia... bo niby w jaki sposób zawiódł tutaj Bulmę, przecież dał z siebie wszystko, mimo, że i tak to nic nie dało... do tego walczył z Jirenem bez żadnej przemiany, gzie powinien go wywalić jednym pstryknięciem... szkoda słów na anime... do tego teraz dostaniemy jeden odcinek na dwa tygodnie...
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Odcinek ładny, dużo lepszy od 127. Wspomnienia Vegety były bardzo przyjemne. Jego zawzięcie i determinacja z jednej strony śmieszne, z drugiej godne podziwu. Najbardziej mnie zaskoczyło i zabrzmiało poniższe zdanie księcia:
俺が勝てなくても、第7宇宙が勝てば、それでいい。
Nawet jeśli przegram, wystarczy, że wygra Siódmy Wszechświat.


Coraz bardziej się nam ten Vegetaś zmienia.

Kiedy Gokū się pałerapił i widział swoich drużynników, to aż się ździebko wzruszyłem. Szkoda, że Freezera nie było, ale z drugiej strony może to i lepiej. Jakby się pojawił i np. ocalił Vegetę przed wypadnięciem, to pewnie znowu zebrałby gonga i poszedł spać.

Zdecydowanie na wielki plus były ostatnie kwestie Hiromi Tsuru. Smutno mi się zrobiło, ale wiem przynajmniej, że znaleźli jej godną zastępczynię.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Chciałbym na koniec DBS piosenkę równie fajną jak Dan Dan Kokoro Hikareteku , ale tak wiem puszczą full wersje tej co puszczali przy pierwszym pojawieniu się UI ...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
bardyt napisał(a):
Chciałbym na koniec DBS piosenkę równie fajną jak Dan Dan Kokoro Hikareteku , ale tak wiem puszczą full wersje tej co puszczali przy pierwszym pojawieniu się UI ...
O tym samym myślę od jakiegoś czasu -> miło by było na na sam koniec otrzymać jakiś nowy, dobry muzycznie i kojarzący się od razu z DB szlagier. Oczywiście ze słowami "o czymś", ale pewnie przyjdzie nam słuchać jakiejś bezpłciowej, prostolinijnej łupanki.

vegeta391 napisał(a):
Coraz bardziej się nam ten Vegetaś zmienia.
Wygląda na to, że teraz został już w pełni zaakceptowany przez "ziemską" ekipę.
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek OK. Vegeta chyba tutaj największe emocje odegrał dziwne bo nie widzę tego u GOKU i pragnienia tak dużego aby wygrać. Przypomniał mi się ostatni turniej gdzie wyskoczył sam poza ring ubawie się gdy tutaj GOKU zrobi to samo Zakładam ze GOku i Jiren razem wypadną i wygra walkę FREZZA jak myślicie jakie życzenie spełni ? Może cofnie czas ?
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Freeza jeśli faktycznie wygra i wypowie życzenie będzie musiało być bardzo rozsądne, bo obecnie z Jirenem nie ma szans, z Goku na full włączonym UI, który dopiero zobaczymy to też nie ma szans, więc jak chce jeszcze coś "znaczyć" to albo faktycznie musiałby dostać lepszą formę, panowanie nad bogami, z których zrobiłby sobie armię, albo sam nie wiem co innego...

Cofnięcie czasu przez Freeze? Do którego momentu? Pierwsze co on chce to na pewno nie być w piekle...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Śmiechłem, jak we flashbackach u Goku pojawił się Freeza xD

Grupa Mirai
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
W końcu wspomniał całą dziewiątkę walczącą z nim ramię w ramię, to raczej nic dziwnego.

Nowości od grupy DBmangi
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Walka Vegety była z góry przegrana, ale oglądałam ją bez poczucia zażenowania. W końcu to miało swój cel, bo Goku w tym czasie odzyskiwał siły, a później dostał jeszcze trochę energii. Wiadomo, że odcinek można uznać jako zapychacz, ale z drugiej
strony to walki też czasami tak wyglądają, mi to przypominało motyw Vegety zajmującego uwagę majin Buu, gdy Goku formował Genki-Damę.

Jedynie ubolewam nad schematem, jaki dają nam twórcy: wszyscy muszą odpaść, żeby Goku ostatecznie zmierzył się z głównym wrogiem. I tak, jak odeszli od tego przy Gohanie osiągającym ssj2, tak mogliby i teraz. No ale został jeszcze leżakujący na kamieniach Freeza, oby wygrał turniej, żeby nie było tak sztampowo.

Co do pierwszej połowy, charakter Vegety im się trochę rozjeżdżał, ale sama determinacja, to wstawanie po każdym upadku plus świetna muzyka, było naprawdę niezłe. Jak pisałam, od razu skojarzenie do sagi Buu, gdzie Vegeta ledwo walczył, ale wciąż się podnosił. Ostatnia scena wypadania poza ring miała coś w sobie, zwłaszcza to przekazanie mocy.

Co do Jirena, w tym odcinku strasznie mnie wkurzał. ;p

No cóż, tak myślałam, że Vegeta odpadnie. Scena, gdy był już po senzu wypadła naturalnie, ogólnie rysunki też super (nie licząc postaci na arenie, momentami wyglądały wręcz śmiesznie xd). Ale ten poważny Goku, jak to w trakcie walk - duża przyjemność z oglądania.

Muszę jeszcze raz podkreślić, że bardzo, ale to bardzo podoba mi się muzyka, ostatnimi czasy jest po prostu kapitalna! Jaram się tą muzyką, serio.

Scena przemiany Goku była fajna, odcinek dynamiczny, nawet przy tych retrospekcjach.

No to czekamy na Ultra Instynkt Goku w kolejnym odcinku!

P.S. Dwie minuty na walkę, no to sobie powalczą, faktycznie xd.


vegeta391 napisał(a):
Coraz bardziej się nam ten Vegetaś zmienia.

Kiedy Gokū się pałerapił i widział swoich drużynników, to aż się ździebko wzruszyłem.
Co do Vegety, ta przemiana mi nie pasuje, tzn. twórcom raz wychodzi to naturalnie, a kiedy indziej po prostu beznadziejnie, jakby Vegeta miał jakieś zaburzenia osobowości. ;p

Odnośnie "pałerapienia" (fajne słowo, swoją drogą, pierwszy raz widzę, polski język wszystko przetworzy ) Goku, mam podobne odczucia, ogólnie pokazali to naprawdę dobrze.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 128, 18.02.2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook