Forum Dragon Ball Nao

» Konta bankowe

burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Cześć mam do Was pytanie, mianowicie:

W jakim banku macie założone konto bankowe ?
za co płacicie i ile ?
jakie są jego + i - ?



mam problem, ponieważ nie moge się zdecydować
dodam ze studiuje, a wiem ze są również takie konta dla studentów
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
BZ WBK konto <30

Plusy:
* 0 zł za prowadzenie konta
* Darmowa Karta Visa pay wave
* Darmowe konto internetowe
Minusy:
* zabiera miesięczny abonament za kartę 3zł (albo 1zł jak się użyło karty 1 raz co dla mnie jest torchę głupotą bo większość banków ma bankomaty przy placówce więc jak ktoś nie wie czy będzie miał co wypłacać to po prostu wchodzi do banku, wpłaca np 20 zł na konto, wychodzi z banku i wypłaca 20 zł z bankomatu i ma się zaoszczędzone 2zł) naturalnie karty NIE TRZEBA brać i się nic nie będzie płacić ale jak ktoś chce stać w banku 20 minut by wyciągnąć z konta marne 20 zł to powodzenia.
* 0% (konto służy tylko jako przechowalnia pieniędzy)


Podsumowując miesięczny koszt prowadzenia mojego konta stypendialnego wynosi 1 zł ;] Jak masz jakieś pytania do tego to wal śmiało ;]
Pozdrawiam, Gangez.

Edit: Widzę że rozpisujecie się o najmniejszej sumie którą możecie wyciągnąć to ja napiszę że u mnie jest to kwota 10 zł
Dodam jeszcze że pay wave'm można płacić do 50 zł. 1x z tego skorzystałem w Empiku ale bardziej by to było przydatne w barze ;]
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
szczecin

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Gangez: 21.11.2009, 20:56
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mbank

Żadnego oprocentowania, żadnych opłat. Największym plusem jest to, że przelewów mogę dokonywać sprzed monitora, za darmo i dochodzi szybciej niż miałabym to zrobić w banku. Nie pobiera żadnych prowizji. Konto nic mnie nie kosztuje.

Minusy? W Łukowie był jakiś czas mały punkt mbanku, ale go zlikwidowali. Wiąże się to z niemożnością wpłat i wypłat w normalnej kasie. Jak chcę wydać pieniądze, używam karty do bankomatu. Jak wpłacić, muszę robić przelew np. w Banku Spółdzielczym na własne konto.

Bankomat bez prowizyjny mam na drugim końcu miasta, koło Kauflanda

Ogólnie jestem bardzo zadowolona i nie zmienię go na inne

Pozdrawiam.

[ Dodano: 21.11.2009, 19:00 (po 1 minucie) ]
A, i mogę wyciągnąć z konta co najmniej 50zł. Jak mam na koncie 49,99, to muszę płacić kartą albo wpłacać 0,01zł, żeby po bożemu wziąć XD
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Bank? Mam konto w PKO BP. Plusy?
Ano, że jest u mnie ich dużo w moim zadupiu. Na moim osiedlu jest ich aż trzy. W mieście nie wiem ile ich jest, nie liczyłam. Więc jak np. łażę po mieście i potrzebuję kasy to zajdę do tego bankomatu(moje miasto ma dużo banków) i wezmę sobie z 50 zł. To najmniejsza suma jaką mogę sobie z niego wziąć. Z resztą nie czekam do nich w nie-wiadomo- jakich kolejkach.
Co do minusów to tak:
czasem są ich awarie w moim mieście.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
dziękuję za rady

jadnak chyba się skusze na WBK
mam tylko pytanie czy za założenie konta coś płaciłeś ?
czy na samym początku założenia konta musisz jakaś sume wpłacić na konto ? jaką ?

[ Dodano: 26.11.2009, 22:23 (po 1 minucie) ]
ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
Dodam jeszcze że pay wave'm można płacić do 50 zł.
troche mało ?
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Naoistka napisał(a):
mam tylko pytanie czy za założenie konta coś płaciłeś ?
Nic. Wchodzisz do banku z dowodem osobistym i po 15 minutach cieszysz się darmowym kontem.

czy na samym początku założenia konta musisz jakaś sume wpłacić na konto ? jaką ?
Nie trzeba. Tylko jak się zgadzasz na kartę to warto by było coś tam wpłacić by mieli z czego odciągać za użytkowanie karty.

Naoistka napisał(a):
[ Dodano: 26.11.2009, 22:23 (po 1 minucie) ]
ChcęPoznaćTwojąMatkę napisał(a):
Dodam jeszcze że pay wave'm można płacić do 50 zł.


troche mało ?
Pay Wave nie jest powszechny bo to nowa rzecz jest ( w Szczecinie np jest z 7 sklepów tylko co mają takie czytniki). Ale ta karta służy też jako normalna bankomatowa i w bankomacie można wypłacać maximum (chyba 500 zł można na 1 raz ale nie jestem pewien)

szczecin
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
dziękuję Wszytskim za rady

założyłam sobie konto w WBK, jakby co to będę jeszcze pytać
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja też mam w WBK już ze 9 lat konto, to jest pewny tradycyjny bank a nie takie gówna internetowe jak Mbank czy PKO BP co za sit BP co to znaczy bank Polski który się sprzedał.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ma ktoś z Was w Alior Sync?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja też nie mam

Edycja:
Chciałem być solidarny z Hayem

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 07.10.2012, 18:01
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pytam, kto ma, a nie kto nie ma.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Grenardo napisał(a):
Ja też mam w WBK już ze 9 lat konto, to jest pewny tradycyjny bank a nie takie gówna internetowe jak Mbank czy PKO BP co za sit BP co to znaczy bank Polski który się sprzedał.
Masz 9 lat (już pewnie 10), a czy masz z tej racji jakieś profity? Np. prowadzenie konta całkowicie za darmo, wypłaty ze wszystkich bankomatów za darmo i karta debetowa za darmo? Albo chociaż oprocentowanie lokat lepsze niż średnie? Pewnie nie, bo bank wie, że starym klientom ciężko zmienić bank ot tak, więc zasadniczo ma ich w dupie, a jednocześnie nowym klientom oferuje takie czy inne "konta za 0". Nie mówię tu akurat o WBK, tylko ogólnie.

Ale nie po to zajrzałem do tematu. Jakiś czas temu założyłem konto w mBanku i nie polecam. Bezczelnie wydzwaniają na mój numer telefonu i trują o promocjach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Wiek: 30
Dni na forum: 4.025
Posty: 66
Skąd: P2Mforum.info
Ja mam w PKO BP. Prowadzenie konta 5 zł miesięcznie, no chyba, że co miesiąc wpłacasz 1000zł to za darmo masz prowadzenie, przelewy możesz robić spod monitora, są darmowe do wszystkich banków, duży bank, mnóstwo bankomatów.

Minusy:
- dla mnie nie ma :p
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Sam zrezygnowałem z konta w WBK jak straciłem pracę. Teraz jak mam nową, chyba założę w kasach Stefczyka. Raz nie lubię banków, a dwa że polski kapitał.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
mialem w stefczyku ale stwierdzilem ze za duzo hajsu ciagna i przeszedlem na mbank

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shounen napisał(a):
Jakiś czas temu założyłem konto w mBanku i nie polecam.
W sumie zmieniam zdanie. Dwa razy pisałem do nich reklamację, bo raz naliczyli mi parę złotych opłat, a za drugim razem nie naliczyli należącego mi się zwrotu - odpisali niemal od razu i zwrócili pieniądze. Niby normalna rzecz, ale kto cokolwiek reklamował w instytucji finansowej, to wie, jak to przeważnie wygląda - byle nie przyznać racji, choćby chodziło o grosze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja mam w mBanku konto i kredyt na mieszkanie. Ogólnie jest całkiem w porządku.

Obraz
Smoczyca452
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.091
Posty: 5
Ja mam cały czas w PKO, dodają jakieś nowości typu bezpłatne konta dla młodych, ale generalnie nie polecam, abstrahując już od tego, że z obecnym poziomem inflacji panki państwowe są mało bezpieczne.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Byłem w Aliorze, PKO, NestBanku, Millenium. Wszystkie miały coś fajnego, ale żadnego z czystym sumieniem nie polecę. Każdy powinien dobrać sobie bank do własnych potrzeb, polecam internetowe zestawienia na popularnych blogach. Dla mnie priorytetem jest „darmowość” i możliwość wypłat gotówkowych bez limitu w dowolnych bankomatach i dowolnych kwotach (dyszki dla „przekupki” czy rolnika na targ).

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Konta bankowe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook