Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super (manga) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 46, 47, 48  
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Ale to ciekawe, zobaczcie. W Turnieju Mocy wziął udział Tsuful. Są podejrzenia, że Granulat nim jest, a w FighterZ ogłoszono, że Baby będzie kolejną grywalną postacią. Przypadek?
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Tylko czy przypadkiem imienia Tsufulów nie nawiązywały do nazw owoców? W tym przypadku Granola tak średnio pasuje

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bardzo mi się podobało zakończenie sagi, bardzo zabawny rozdział (w szczególności sceny z Beerusem u Króla Wszechrzeczy). Jak na ironię, wrażenia popsuło mi tylko pojawienie się tego całego Granolli stylizowanego najwyraźniej na kosmicznego pirata (stąd ta przepaska na oko) i nowa historia prowadzona bardziej w stylu filmów kinowych DBZ niż sag (czyli ktoś tam w kosmosie knuje i my już o tym wiemy, ale bohaterowie dowiedzą się jako ostatni).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Czy to pójdzie w tym kierunku, że ten nowy typek jest upadłym Aniołem, który skopiuje moce Anioła Meerusa ze skradzionej głowy i zacznie wojować w kosmosie?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
bardyt napisał(a):
Czy to pójdzie w tym kierunku, że ten nowy typek jest upadłym Aniołem, który skopiuje moce Anioła Meerusa ze skradzionej głowy i zacznie wojować w kosmosie?
Nie, ujawniono jego oficjalny wygląd w kolorze i nie wygląda jak anioł Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Jeszcze co do poprzedniej sagi -> Całkiem dobry finał. Ten "Divine Goku" był czymś zaskakującym i świeżym, choć wróg pokonany na styk. W pewnym momencie było to tak męczące, że aż chciałem przewinąć cały rozdział by zobaczyć, czy Moro padł, czy nie.

Jak chodzi o nowy rozdział -> japońskie scany latają już prawie od tygodnia i najbardziej przeżywaną informacją jest to, że jeden z Oozaru ma bliznę na policzku (w teorii Bardock brał udział w niszczeniu planety biednego Granulata). Historia zapowiada się nawet ciekawie, choć drażni fakt, że akcja ZNOWU rozgrywa się w U7. Po Granulacie oczekuję miłego epilogu i przeskoku czasowego do zakończenia Zetki i jej kontynuacji. Wygląda na to, że Vegeta opanuje "energię destrukcji" żeby przybrać formę boga zniszczenia jak Toppo. Może i dobrze, że idzie to w tę stronę.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Cieszy mnie to że Beerus nadal jest pokazywany jako ten silniejszy od Sayian i pokazuje nowe sposoby ewolucji Vegecie, z drugiej strony ciekawi mnie czemu tak zachęcił Vegete, przecież nie ma w tym żadnego interesu, myślę że coś z tym wspólnego ma rybia wyrocznia gdyż kiedyś kiedyś powiedziała że Goku i Vegeta staną się jego arcywrogami.
To już moja teoria, być może chce sobie sprawić naprawdę duże wyzwanie i dlatego pozwala im trenować na jego planecie by móc naprawdę się bawić w walce z Sayianami.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Mnie zastanawia, co Vegeta niby powinien ukraść.

Grupa Mirai
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Zapewne cokolwiek co zmniejszy różnice pomiędzy nim a Kakarotto, na pewno [ ort! ] nie będzie to Hakai bo Goku zna tą technikę (przecież użył ją na Zamasu). Według mnie to będzie coś nie związanego z energią zniszczenia.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Mnie ciekawi, czy jak już mamy gościa, który był zaatakowany przez armię Frieezy, czy będziemy mieli ponownie Freezera w akcji? Czy nasz nowy wróg za pomocą głowy Seven-Three skradnie umiejętności Freezy i dostanie jakiejś przemiany zdolnej do walki z Goku i Vegetą?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Wątpię, raczej się wzmocni naturalnie przez co nastanie jakiś roczny time skip, Granola nie wzmocni się w jeden dzień tak by stawić czoło Friezie.
Z resztą przejmowania czyichś umiejętności to przeżarty temat.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Bardzo ciekawy rozdział. W końcu coś, co trochę rozszerza uniwersum DB i być może w jakiś sposób później połączy sagę Super z GT.

Grupa Mirai

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Yasiek: 19.02.2021, 19:36
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ciekawe, o co chodzi w tym, że Nameczanie pochodzą z "another realm". Trzeba by zobaczyć, jak jest w japońskiej wersji. Ale wcale mi się taki obrót spraw nie podoba.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Wszystko fajnie, ale zaraz okaże się, że zestawów smoczych kul jest multum. Jeśli życzenie granolah zostanie spełnione to jak potężne muszą być zbożowe smocze kule? Chyba, że to będzie na zasadzie pomnożenia jego obecnej siły.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
No z tym innym wymiarem może być wiele możliwości.
Inny wszechświat, wymiar bogów albo jeszcze jakiś inny wymiar... smoków.
W końcu gdzieś musi mieszkać ten cały Zarama, który stworzył Super Smocze Kule.
Pytanie, jak zostanie zinterpretowane życzenie Pszeniczniaka.
Zostanie najsilniejszy we wszechświecie 8, czy we wszystkich wszechświatach?
Czy będzie silniejszy od bogów zniszczenia? O ile w ogóle będzie w stanie je spełnić

Grupa Mirai

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Yasiek: 19.02.2021, 20:11
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Poczekam na następny chapter, nie mogę tego ocenić nie znając następnego.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 46, 47, 48  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook