Forum Dragon Ball Nao

» Czekacie na w 100% opanowanego SSJ3?

gabrielwojownik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 20
Dni na forum: 796
Posty: 3
Ja tak a wy?
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Nie sądzę żeby coś takiego miało miejsce.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ah, SSJ3, gdzie te czasy, gdy to wzbudzało to szacunek?
Akira ileś lat temu już gadał bzdury, że jeżeli chodzi o poziom mocy do zwykły SSJ jest najlepszy. Okazuje się, że jeżeli opanować do perfekcji kontrolę energii, SSJ jest lepszy niż SSJ2. Nie mówiąc już o SSJ3. To chyba było w czasach, gdy zapowiedziano dopiero Battle of Gods i nie wiedzieliśmy o SSJ God.

Tak czy inaczej, nie ma powodów by SSJ3 używać - niestety. Dlatego też Goku nie ma czego "szlifować". Zamiast tego lepiej, by Goku dostał entą przemianę, bo sprzeda więcej zabawek.

Obraz

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hidden napisał(a):
Tak czy inaczej, nie ma powodów by SSJ3 używać - niestety. Dlatego też Goku nie ma czego "szlifować". Zamiast tego lepiej, by Goku dostał entą przemianę, bo sprzeda więcej zabawek.
Ale to właśnie by była nowa przemiana - "Full Power SSJ3".

W DBZ też nie było szlifowania np. SSJ2. Zamiast tego Goku od razu wskoczył na SSJ3 - i był szacunek (?). A później SSJ4.

Nie powiem, że mi się to podoba, ale DBS to jest dokładnie ten sam schemat. Może kiedyś się z niego wyłamią i seria zmieni kierunek, ale na razie to jest kontynuacja starego.

Wspomniany wywiad:
12 tajemnic sagi Majin Buu (Saikyō Jump #6/2014)

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Shounen napisał(a):
Nie powiem, że mi się to podoba, ale DBS to jest dokładnie ten sam schemat. Może kiedyś się z niego wyłamią i seria zmieni kierunek, ale na razie to jest kontynuacja starego.
Ogółem fakt, ale jednak między SSJ1 a SSJ2 mijały lata. Tutaj co roku mamy nową formę. SSJG, SSJB, Kaioken x SSJB, UI, Vegeta SSJB Evolved, SSJB Perfected, God of Destruction...

Tak, wiem, że można wziać oryginalnego SSJ i rozdzielić na perfected, imperfected, przypakowanego v1 (Vegeta), przypakowanego v2 (Trunks) i też tak fani robią... Ale wciąż dużo mocniej mierzi mnie to w Super, gdzie tylko dwie osoby przerzucają się tymi formami jak jacy raperzy na solówce.

Może Dragon Ball zawsze taki był, tylko różowe okulary dziecięcej miłości nie pozwalają tego zauważyć, ale jednak w Superce te ciągłe zmiany sprawiają, że nie czuję w ogóle emocji. Te przemiany i moce nie wydają się zupełnie zasłużone.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mysle, że SSJ3 jest już wymaksowany ale na co on komu jak tu Panie Godów trzeba, Godów albo Ultrainstynktów

Nie mniej po cichu liczyłem i w sumie nadal liczę na jakiś SSJ 3 God, no ale Ultra Ego Vegeta pewnie poniekąd się nim inspirował. "Jak się bawić, to się bawić, brwi wy...rzucić fiolet wstawić"

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
dicker Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 36
Dni na forum: 663
Ostrzeżenia: 2
Posty: 23
SSJ to ostateczny poziom, reszta to fantazje fanów.
Ciekawe, najlepsze odcinki DB to te sprzed SSJ. Songo jeszcze ok, potem zrobił się cyrk i tyle.
Nikt wcześniej nie słyszał o żadnym SSJ, a DB oglądało się dobrze. Potem nastąpił spadek jakości.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Obraz

Tak w ogóle, za dzisiejsze podboje łap:
Obraz


Swoją drogą zgodzę się z tym, że przed SSJ-em było fajnie, Smocze Kule to była więcej przygodowa baśń niźli napinanie bicepsów.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
dicker Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 36
Dni na forum: 663
Ostrzeżenia: 2
Posty: 23
vegeta391 napisał(a):
Swoją drogą zgodzę się z tym, że przed SSJ-em było fajnie, Smocze Kule to była więcej przygodowa baśń niźli napinanie bicepsów.
Dokładnie.
Gdy Songo pierwszy raz zmienił się w SSJ, to było jeszcze do zaakceptowania, no bo on miał być tym legendarnym wojownikem.
Musiał więc się czymś wyróżniać i to było dobrze zrobione.
No ale jak Tronk się zamienił w SSJ to już przestało być poważnie.
Dalej to było dobre anime, ale już trochę inne.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Czekacie na w 100% opanowanego SSJ3?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook