Forum Dragon Ball Nao

» [Pop rock] Tokio Hotel

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Tokio Hotel....... hahahahahahaha....
Sory za głupiego posta ale nienawidzę ich.... Wyglądają jak cioty i pedały.
Śpiewają jk frajerzy a ten Bill to frajer.... Jak bym go widział z kolegami to by został połamany... Nienawidzę Niemca....
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ciekaw jestem... zna ktoś z Was jakiegoś fana Tokio Hotel, który ma ukończone 18 lat?
Moja siostra kiedyś tego słuchała, miała 13 bodajże. Co jednak dziwne, zauważyła w miarę szybko, że to kicz jest jest i przestała.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nie znam nikogo, kto ma ukończone 15 lat i słucha Tokio Hotel, więc co dopiero 18
Swoją drogą, ostatnio o nich ciszej.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Daichi napisał(a):
Swoją drogą, ostatnio o nich ciszej.
Pewnie pracują nad kolejnym genialnym albumem. Już nie mogę się doczekać kolejnego krążka ^^, mam nadzieję, że Wy też.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Danevert: 11.05.2008, 18:38
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mój przyjaciel ma 17 lat i tego słucha od wielu wielu lat, nawet kiedy jeszcze nosili nazwę Devllish i byli nikomu nie znani xD ale on zawsze był dziwny

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ich moda przemija, dzięki Bogu.
Choć dziś widziałem ich teledysk na 4Fun.tv
Mam nadzieję, że to ostatni raz
Danevert napisał(a):
Mój przyjaciel ma 17 lat i tego słucha od wielu wielu lat, nawet kiedy jeszcze nosili nazwę Devllish i byli nikomu nie znani xD ale on zawsze był dziwny
Niezły jest. Ja nie wytrzymałbym psychicznie przy tym ciągłym, niemieckim pieprzeniu o głupotach.
Ten kolega pewnie słucha też czegoś w stylu Killerpizle?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jako Devllish nagrali ledwie jedno demo, w dodatku niewydane...

Mart napisał(a):
Mój przyjaciel ma 17 lat i tego słucha od wielu wielu lat,
Miejmy nadzieje, że w końcu mu przejdzie o_O
Jak się ubiera i jaką ma fryzurę!? Też tak "czadersko" wygląda jak oni?

Daichi napisał(a):
Nie znam nikogo, kto ma ukończone 15 lat i słucha Tokio Hotel
Ja nie znam już nikogo kto słucha. Ale ja mało dzieci znam...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Kumpel normalnie wygląda, normalnie się zachowuje... Nie da się po nim poznać, że tego słucha. Po prostu mu się podoba... Nie wiem jak to możliwe, ale ludzie są jak widać różni xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.707
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Ja jestem tolerancyjna tak więc nie mam zamiaru nikogo z krucyfiksem ganiać za to że słucha TH.Mi się ogólnie nie podoba i przy tym pozostaje
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jest beznadziejny. Aż mi się niedobrze robi ,gdy go słyszę. Te wrzaski, totalny brak talentu.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kiedyś zawieśiłem z kumplami w autobusie plakat ich z gazety i tak się z nich smieliśmy, że chcieli nas wyrzucić Tyle

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hako napisał(a):
Kiedyś zawieśiłem z kumplami w autobusie plakat ich z gazety i tak się z nich smieliśmy, że chcieli nas wyrzucić Tyle
Ale przeżycie==

Chiyo-chan napisał(a):
Ja jestem tolerancyjna tak więc nie mam zamiaru nikogo z krucyfiksem ganiać za to że słucha TH.Mi się ogólnie nie podoba i przy tym pozostaje
A miałabyś, gdyby Twoją przyjaciółkę chciały pobić jakieś 14letnie fanatyczki?
Osobiście, też jestem tolerancyjna, ale wkurzyło mnie, gdy przyjaciółka mi powiedziała o tym, że jakieś cholerne fanatyczki chciały ja pobić za to, że powiedziała, iż ich nie lubi, albo gdy wszelkie te cholerne gazety porównywały muzykę i klimat do mojego ulubionego zespołu, The Rasmus, aż miałam ochotę powyrzynać.
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.707
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Mnie ani moich znajomych nikt pobić nie chciał xD xD
I mam nadzieję,że się mi nikt taki nie trafi xD xD
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Lubię krzesło, lubię fotel a NIE lubię Tokio Hotel.

Kmiotki, kiepska muzyka i na tyłku wyhaftowana "Komercha". Wykreowany produkt, żadna głęboka twórczość. Żenada stworzona na konkretne potrzeby, docierająca do konkretnych ludzi. Niekoniecznie spaliłbym ich na stosie, niech sobie będą, żyją gdzieś głęboko w buszu. Oby daleko ode mnie.
Niech się tym rajcują ci, których to podnieca. Tych z budyniem zamiast mózgu i tak uratować sie nie da. Jeżeli "twórczość" TH (paradoks?) jest ambitna to ja jestem Kowboj Czacza.
Niech się chłopaki wezmą za bardziej adekwatną robotę. Bo ja wiem- w strasznym dworze, w wesołym miasteczku, cyrku... a nie za muzykę się brać...
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.707
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Dla mnie mogą sobie być.Wcale mi nie przeszkadzają.Jedni ich kochają drudzy nienawidzą tak jest zawsze z każdym zespołem
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
Oho, kontrowersyjny temat . Ja osobiście, chociaż nie słucham tego zespołu, jestem jak najbardziej tolerancyjna. Wkurzają mnie do granic możliwości wypowiedzi, jaki to Bill, czy jak on się tam zwie, pedał, maluje się itd. Taaa, japoński visual key, jest widocznie niektórym obcy (może to i nieudolna forma naśladowania, ale fanów ma i beznadziejne jest to jechanie po nim jak po zjeżdzalni jakiejś ;P). To w sumie jego sprawa, ważne, co grają i co, swoim zachowaniem, reprezentują. A w to wnikać nie zamierzam, choć parę piosenek, które słyszałam, wcale nie były złe.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hahahahahaha Tokio Hotel, ja również jestem tolerancyjny, ale gdy słyszę nazwę tego zespołu to aż mnie skręca, ten koleś jest jakiś dziwny, chyba mu odbiło, a muzyka, no cóż wolałbym pozostawić bez komentarza.
Powiem tylko tyle, że nikt kogo znam nie słucha tego badziewia, powiem więcej szydzą z tego zespołu.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mam nadzieję iż ten post, który napiszę nie będzie potraktowany jako spam.
Z moich znajomych nikt(oprócz jednej koleżanki) tego nie słucha też. Jak wspominałam gdzieś nie cierpię tego Tokio Hotel. Jak wokalista nie dość , że się drze jak za przeproszeniem nie powiem co wygląda jak babka(jak dowiedziałam się że to facet to spadłam z krzesła) a jego koledzy nie umieją grać. Śpiewać też nie umie
Pamiętam, jak byłam w podstawówce to jak wszyscy pytali ,,Lubisz Tokio Hotel?" Odpowiadałam zawsze zgodnie z prawdą: ,,nie" to niektóre koleżanki się ze mnie śmiały.
Cieszę się ogromnie ,że nie są już na topie, bo mnie to wnerwiało okropnie, gdy np. szłam sobie ulicą a oni normalnie wszędzie.
Nigdy ich nie lubiłam.
Krótko mówiąć: pięciominutówka- przez pewien czas ich prawie wszyscy lubili teraz ich większość osób wyśmiewa.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Osobiście nigdy nie lubiłam tego zespołu. Słyszałam kilka ich piosenek ale jakos mnie nie zainteresowały. Poza tym język niemiecki mnie odstrasza zazwyczaj nie mam nic przeciwko piosenkom w różnych językach ale za niemieckim nie przepadam. Ten język jest okropny i nawet w technikum nie mogłam się do niego przekonać. Zresztą jak już ktoś pisał to był zespół tylko na chwilę, mieli swoje pięć minut i tak jak inne tego typu zespoły po prostu znikły (tak jak Blog27). Z moich znajomych nikt tego nie słuchał (całe szczęście) i mam nadzieję, ze o Tokio Hotel juz nie usłyszę

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » [Pop rock] Tokio Hotel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook