Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z Movie: Fukkatsu no "F" (2015) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, ... 14, 15, 16  
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Być może przeciwnik nie będzie tak silny by potrzebna była "boska moc" do walki z nim. Prędzej widziałbym tutaj motyw jak Vegeta osiąga SSJ3.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Ja raczej widzę film "Bitwa bogów" jako tylko i wyłącznie wstęp do filmu z 2015 roku... dlaczego?
Bóg Zniszczenia budzi się ze snu wcześniej niż planował.
Szuka Boskiego-Super-Saiyanina... I na tym koncentruje się fabuła ostatniego filmu. Główny "wróg ludzkości" nie zabija przypadkowych ludzi, nie niszczy miast dla zabawy... Jak to robili poprzedni wrogowie Drużyny Z. Tym razem Bóg Zniszczenia szuka wojownika, którego wcale nie pragnie zabić - właśnie, tu jest widoczny jego cel.
Na końcu filmu widzimy, że według planu będzie spać jeszcze kilka lat, do kolejnej walki z nowym wrogiem, do której to być może potrzebuje sprzymierzeńca - Goku. A jego już znalazł

Prawdopodobnie razem będą musieli stawić czoło niebezpieczeństwu, jakie wywoła życzenie wypowiedziane Boskiemu Smokowi.

Vegeta na pewno będzie chciał tym razem zostać Boskim-Super-Saiyaninem... A że Goku swojej mocy nie stracił, to chyba będzie ich dwóch. (?!)

PS. Drogi florionie, Akira Toriyama żyje, bo sam pisze dialogi do nowego filmu XD Czego możesz dowiedzieć się z wywiadów zamieszczanych na dbnao.

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
kinichi napisał(a):
Na końcu filmu widzimy, że według planu będzie spać jeszcze kilka lat, do kolejnej walki z nowym wrogiem
Przecież w filmie nie ma mowy o niczym takim. Więcej, mówi przed spaniem, że na Ziemi jest jeszcze wiele smakołyków do spróbowania.

Też myślę, że Battle of Gods był pewnym wstępem (ta gadka o 12 wszechświatach). Jeśli dobrze pójdzie, to na dwóch filmach się nie skończy. Za miesiąc powinien pojawić się plakat z tytułem, więc trochę rozjaśni sytuację.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Shounen napisał(a):
kinichi napisał(a):
Na końcu filmu widzimy, że według planu będzie spać jeszcze kilka lat, do kolejnej walki z nowym wrogiem
Przecież w filmie nie ma mowy o niczym takim.
Wiemy jednak, że Bóg Zniszczenia budzi się tylko w ważnych chwilach (albo sam je prowokuje, siejąc zniszczenie), gdy ma jakiś cel (zniszczenie ). Według mnie tym celem będzie nowy wróg (i nowy film oczywiście), który pojawia się 3 lata po akcji w "Bitwie bogów".
A kwestia o smakołykach to zwykła dyskusja o tym, czego nie zdążył zjeść Musiał jakoś wybrnąć z faktu, że nie zniszczył Ziemi.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
eleneli Kobieta
Cargo
Cargo
eleneli
Wiek: 31
Dni na forum: 3.602
Posty: 29
Skąd: Przasnysz
No to chyba większość wątpliwości rozwiana. Niedobitki Freezy przylecą na Ziemię, by wskrzesić go Smoczymi Kulami, a baka znowu będzie chciał się mścić na Saiyanach. Cóż, póki co przeżyłam spore rozczarowanie, gdyż ogólnie saga F była dla mnie bardzo męcząca (tak, tak, głównie wpłynęło na to słynne 5 min do wybuchu Namek). Poza tym wkurzył mnie już fakt, że Freeza był tak twardy, iż nawet przecięcie go w pół nie zabiło go i wrócił jako mechaniczny potwór. Odetchnęłam z ulgą, że Trunks go tak szybko załatwił, bo już powoli odchodziłam od zmysłów. A tu nagle się okazuje, że to jeszcze nie koniec, bo skoro mam Freezy po dziurki w nosie, trzeba go ożywić i jeszcze bardziej mi go obrzydzić (nie wspomnę już o walce Goku z Freezą w Zaświatach z GT, gdyż to ponoć do kanonu nie należy, jednakowoż też to było pewnym przegięciem). W każdym razie dążę do tego, by powiedzieć, że ponowne spotkanie z Freezą napawa mnie bardziej obawą niż optymizmem, no bo co tu jeszcze można dodatkowo wymyślić? Moim zdaniem jego historia została idealnie opisana i przede wszystkim - zakończona. Ogrzewane kotlety nie smakują tak dobrze jak świeże.
To trochę dowód na to, że co niektórzy nadal chcą trzepać kasę z DB, ale nie mają na to większego pomysłu (bo w sumie sama nie wiem jak duży wkład ma w fabułę obecnie Toriyama, ale domyślam się, że pewnie ma sporo "doradców", którzy nakierowują jego myśli na to, co się powinno dobrze sprzedać).
Jest tyle luk czasowych w DBZ, gdzie można by wymyślić jakąś przygodę i nowych bohaterów (chociażby trzy lata treningu przed spotkaniem z androidami), a tu niestety znowu stary, oklepany schemat i co najgorsze ponownie jeden ze znanych nam już wrogów, który nie zmienia w żadnym stopniu aspiracji i nadal jest krwawy, psychiczny i żądny władzy. No cóż, obym się zawiodła i oby film został przedstawiony w taki sposób, że oniemieję .
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Czyli oficjalnie tytuł to Dragon Ball Z: Fukkatsu no F zapowiada się jak odgrzewanie kotleta.. :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 18.11.2014, 0:19
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Friezy nigdy za wiele xD A tak na poważnie, to faktycznie pomysły chyba się kończą.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Yasiek napisał(a):
Friezy nigdy za wiele xD A tak na poważnie, to faktycznie pomysły chyba się kończą.
W przypadku TAKIEJ marki, nie muszą się nawet wysilać Tak czy siak się sprzeda.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
No pewnie, ja tam to łyknę mimo wszystko Ogólnie to już zacznę spekulować i wnioskując po aurze Freezy na okładce, to możliwe że zostanie nowym/kolejnym Bogiem Zniszczenia
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Yasiek napisał(a):
Ogólnie to już zacznę spekulować i wnioskując po aurze Freezy na okładce, to możliwe że zostanie nowym/kolejnym Bogiem Zniszczenia
To by przesada była. Na pewno go jakoś podkokszą (kto wie czy nie dadzą mu upragnionej nieśmiertelności), bo inaczej byłby tylko na dwa hity i nie pofatygował by się sam Beerus, chociaż ten podejrzewam, ze wpadnie na Ziemię na sushi, bo miał się po 3 latach przebudzić ; o ; o

Licze na jakąś porządną bitkę, bo tak jak BoG nie może się skończyć.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
ja obstawiam że ci jego ludzie co go wskrzeszą mają pomysł jak go wzmocnić, może jest jakaś legenda w rasie Frezzy by stał się bogiem jak było u sajan z Goku zresztą po tym jak frezer został pokonany przez Goku to raczej wszyscy jego ludzie wiedzieli by o tym i nie wskrzeszali by go na marne, bardziej niż Frezer na plakacie martwi mnie Yamcha i Krilna (Łysy)
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Goku i Vegeta też w nowych wdziankach, chociaż może tylko do takiego ujęcia ; p

Teraz czekam aż pojawi się na filmweb i falę hejtu florionowiczów.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
jednak postać w dresie zielonym to chyba nie Yamcha (brak blizn na twarzy), może goten lub gohan ??
Zaworek-San Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.053
Posty: 82
Skąd: Jarocin
Szczerze wolę powtórkę z Freezerem, niż bzdety w stylu SSJG2, Vegeta SSJG, czy też Vegeta SSJ3. Przede wszystkim jeśli to faktycznie ma być sequel BoG to mam nadzieję, że nadal nikt nie zapomni o Mistic Gohanie, a nie będzie niedociągnięć w stylu Gohan SSJ.
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
Mnie bardziej ciekawi nowy strój Goku, ma wyraxnie inny kolor a znaczek przypomina stylowo raczej oddziały Friezy/King Colda/Coolera niż klasyczne style. Może nadinterpretuje i jest to zwyczajna niedoróbka grafików ale Frieza dzięki drugiemu życzeniu mógł np. zmienic charakter Goku przez co ten przeszedł na jego stronę
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
miyamoto1 napisał(a):
Frieza dzięki drugiemu życzeniu mógł np. zmienic charakter Goku przez co ten przeszedł na jego stronę
Smok raczej nie powinien mieć takiej mocy. Analogicznie można by go poprosić o zmianę charakteru Freezy (mówię o głównej historii) i problem z głowy. Taki wątek już był, tj. Babidi i Vegeta, ale nawet on nie był w stanie przejąć umysłu Saiyanina. Smok powinien napotkać podobny opór i niezgodę. Wydaje mi się, że smok nie ma prawa robić niczego przeciwko komuś (kolejny błąd GT?). Przykładowo nie mógł sprowadzić Goku na Ziemię, bo ten nie chciał wracać.

Spóźniony news, ale jest też trochę nowych informacji, np. pełny komentarz Toriyamy i coś o Freezie:
Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" – plakat, historia, nowe postacie, komentarz Toriyamy

O filmie nie wiem, co myśleć. Ale dalekie mi jest prorokowanie, że odgrzewany kotlet itd.

Bardziej mnie martwi, jakie będzie to całe 3D. Obawiam się, że będzie tam komputerowa animacja, jak w grach, więcej niż w Battle of Gods.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Mnie pomysł jakoś nie przekonuje... Bo co, dowalą Freezie mnożnik razy 100kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, żeby mógł stanowić wyzwanie, skoro zebrał na dziurę od słabego SSJ.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Ciekawe czy te "nowe" scoutery będą miały jakiekolwiek zastosowanie w filmie. Czyżby nadeszła okazja aby fanboye cyferek wreszcie dostali orgazmów z powodu kolejnej dawki power levelów?

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 14, 15, 16  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z Movie: Fukkatsu no "F" (2015)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook