Forum Dragon Ball Nao

» Sny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Posta piszę, żeby Was ostrzec. Poniższe przykłady uświadomią Wam, jak zgubny wpływ na psychikę młodego człowieka ma siedzenie dwóch dni z rzędu na pingwinie*.

Sen 1: wyimaginowani ludzie z tego forum! (na szczęście nigdy przedtem nie miałem niczego podobnego).

Sen 2: akcja dzieje się w Naruto! (też chyba pierwszy raz). Coś jak "dodatek specjalny", ale fajny był, fajny.

Sen 3: wypadek samochodowy. Dwie bardzo wymowne sceny śmierci!

Rozrywka przednia, szczegóły pozostawię bez komentarza.
Z drugiej strony dość dziwne, bym miał/pamiętał aż 3 sny z jednej nocy i to dość krótkiej.

*Linuks

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Mi ostatnio śni się w kółko to samo:

- jeżdżę samochodem po W.S.I., wczoraj akurat to był duży Fiat
- wdałem się z kimś w bójkę (nigdy nie wiem z kim się trzaskam)
- zabiłem kogoś (to zazwyczaj są moi znajomi)

Ostatnio czyli ok. jakiś miesiąc

Akurat jak powstają sny to mnie nie obchodzi i nie interesuję. Sądzę, że sny to śmietnik umysłu.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wczoraj śniłem o wojsku i żołnierzach. Akuratnie mój brat jest w wojsku i może dlatego.
Ułożę plan snu.
1. Musiałem zgłosić się do wojska.
2. Oczywiście przyjęli mnie.
3. W mojej jednostce(mieszkaliśmy w tym samym pomieszczeniu) spotkałem starych znajomych.
4. Jeden z oficerów znęcał się nad moim kolegą.
5. Przyjaciel wkurzył się i zaatakował oficera.
6. Oficer stracił przytomność.
7. Zabarykadowaliśmy się.
8. Oficer odzyskał przytomność.
9. Ja stchórzyłem i udawałem, że mnie nie ma...(schowałem się pod łóżkiem)
10. Kilku oficerów pomogło mu wejść do pomieszczenia, w którym się znajdowałem wraz z kolegami.
11. Gdy już oficerowie weszli zaczęli znęcać się nad moimi towarzyszami,(a ja wciąż byłem w szafie)jednego nawet zabili.
12. Oficerowi wyszli.
13. Następnego dnia wszystkie jednostki miały stawić się na trening(czy może raczej sprawdzenie umiejętności).
14. Kazali nam robić pompki na jednej ręce.
15. Wszyscy wysilali się by zrobić jak najwięcej i pokazać kto jest najlepszy.
16. Wtedy moja główka zaczęła pracować.
17. Udawałem, że nie mam siły zrobić nawet jednej pompki.
18. Minęły tygodnie)
19. Nowe ćwiczenia: 20 pompek na jednej 50 na obu itp.
20. Tylko ja uznany za najsłabszego miałem 10 na jednej 30 na obu.
21. Potem jakieś przebłyski i nie pamiętam co się działo.
22. Gdy ćwiczenia Nas dobijały spróbowaliśmy uciec.
23. Jednak wszyscy zginęliśmy xD(niektórzy zabić przez strzał z pistoletu inni z pobicia, a jeszcze inni spadli z góry i się połamali.
To jeden z niewielu snów, które pamiętam tak dokładnie.

Obraz
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.611
Plusy: 1
Posty: 39
Bardzo rzadko miewam sny, ale jak już mam, to tak bezsensowny i dziwny, że nie da się go opisać. Zdarza się też, że podczas snu mam takie jakby DejaVu, widzę rzeczy, które miały miejsce dzień przed, lub dwa. Ostatnio śniło mi się, że jestem bohaterem jakiejś gry, zdaje się, że był to Devil May Cry. Uczucie dość dziwne, nie powiem, że nie było fajnie, choć nie pamiętam nawet co dokładnie robiłem. Ogólnie mam sny raczej pokręcone i nie pamiętam dokładnie o co w nich chodziło.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja kiedyś mieszkałem w bloku na 7 piętrze(teraz w domu mieszkam ;]) i przez to 7 piętro czasem miałem sny o tym że spadam z 7 piętra i upadam. Takie krótkie sny były. Nie mogę sobie przypomnieć żadnego snu bowiem nie miałem od bodajże kilku miesięcy. A nawet jakbym miał to z pewnością zaraz po przebudzeniu zapomniałbym.

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ostatnio przydarzyło mi się coś... jak dla mnie strasznego...
Może to wam się wydać śmieszne, albo głupie...
Spałem u babci na małym i niewygodnym łóżku... koszmar...
Nie mogłem długo zasnąć, a potem przyśniło mi się to...,
Byłem mały, i z kolegą musiałem iść do piwnicy. Była tam jakaś afera z kluczami (nie pamiętam). Spotkałem tam tatę mojego kolegi. Poszliśmy w lewo (on był w prawo) a tam było ciemno. Zaatakował nas jakiś potwór (normalny sen) trochę się cykałem jak to zawsze w takich snach. Nagle jakieś zdjęcia, slajdy (nie pamiętam co) i pojawiłem się z kolegą (tym razem innym - nie wiem czemu, jeden z problemów snu) w pokoju. Graliśmy w WoWa. Nagle nie wiem dlaczego poczułem myśl, że zaraz będzie koniec świata. Spojrzałem przez okno i zobaczyłem wybuchającą Ziemię. Dokładnie puste pola, które nie wiem skąd znam, ale czułem, że znam. Powiedziałem koledze, że będzie koniec świata. Pocieszałem się, że to chyba nic strasznego śmierć, i mówiłem mu to. Wtedy pomyślałem, czy trafię do nieba? i pojawiłem się w pokoju pełnym ludzi z drzwiami. Przez cały czas czułem prawdziwy strach, taki jakiego nigdy wcześniej nie czułem... Okazało się, że muszę coś zrobić, żeby iść do nieba. Miałem coś pomachać czy coś, ale mi się nie udało, Zacząłem płakać, na serio się bałem jak cholera... Potem się obudziłem, cały przestraszony i roztrzęsiony... Mieliście kiedyś coś takiego?
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.577
Plusy: 1
Posty: 81
Ja nie miałem, ale współczuje... Hamskie przeżycie
Ostatnio miałem taki sen:
Biegnę do sklepu (nie wiem po co i czemu )
Sotykam moich kumpli. Jeden mówi, że idą grać w nogę. Ja mu mówię: przecież jest śnieg. A on mi na to, że będą lepsze wślizgi. No to idziemy. Ja na ataku. Strzelam gola. Nagle boisko zmienia się w Cell Games mate, i widzę Gohana i Trunksa. Mówią mi, że muszę się zmienić w SSJ bo zginę. Zmieniam się, a oni, że muszę pokonać Herkulesa. Pokonuję go. Zmieniam się w SSJ3. Atakuje mnie Buu. Po długiej walce zmienia się on w Gaarę. Ten wypuszcza swój piasek. Ja się duszę. Obudziłem się

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Pamiętam jak byłem mały, wtedy miałem jeszcze NES'a grałem w taką grę, w której trzeba było uratować księżniczkę. Skakałeś po drzewach i zabijałeś ninja. Potem co dziennie prze około 2tyg, a może dłużej, śniło mi się, że wchodzę na drzewo i skacze z niego, cały skok odbywał się w spowolnionym tempie. Z jednej strony straszne, ale z drugiej, kiedy upadałem na ziemie to nic mnie nie bolało. Za każdym razem jak się budziłem strasznie biło mi serce. Pamiętam, że kiedyś szedłem z mamą i była kałuża, no i jak ją przeskoczyłem, wtedy miałem jak w tym śnie wszystko w spowolnionym tempie, jednak w ciąż nie wiem czy to też czasem nie był sen(i już pewnie się nie dowiem)

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 28.03.2009, 15:52
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


kolejna dziwna rzecz - tak gdzieś równo co rok, mam ten sam sen. Nie pamiętam go, ale jak go mam to się przypomina. Wiem tylko, że to straszny koszmar. Nie wiem jednak jaki.

Co do "spowolnienia czasu" - miałem jak byłem mały coś takiego - jadę z mamą i ona zaczyna po woli gadać tak przedłuża, tak samo wszystkie dźwięki na dworzu.
To samo miałem jak miałem gorączkę, tylko wyższy stopień - tata obok mnie stał i zaczął iść, to mi suę zdawało, że on biega i go prosiłem, żeby sie tak nie spieszył - nie wiem dlaczego
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
Mi dzisiaj śniło się że zalecał się do mnie Son Goten
moja koleżanka z klasy z którą sie uczyłam w liceum była jego siostrą rodzoną ( współczucia dla Gotena .. ) a jakaś dziewczyna chciała mnie skopać bo on wolał mnie niż ją , potem jej powiedziałam ze to nie moja wina i juz było ok.... Potem ja zapytalam jak zapisała numer Gotena w kom , ona mi pokazała a tam " Miju - płaszczyk "


I o co chodzi???? Ale dziwny sen hah



PS. ale obudziłam się szczęśliwa ... niewiedzieć czemu
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Heh. Angel of Destiny miała sny różne, kwadratowe i podłużne. Na szczęście nigdy, ale to nigdy nie miałam koszmaru. Oto te sny, które najbardziej utkwiły mi w pamięci(co nie oznacza, że innych nie pamiętam).
1. Kilka lat temu, jeszcze w 6 kl. podstawówki mi się przyśnił. Miałam lekcję angielskiego, nauczyciel coś tłumaczył, po czym zaczął pisać na tablicy. Wtedy koleżanka 2 ławki z tyłu poprosiła mnie bym jej pożyczyła piórnik. Więc to zrobiłam, po czym ta chciała mi go oddać(siedziała 2 ławki z tyłu). Rzuciła, a ja nie zdążyłam złapać i w rezultacie trafiła w nauczyciela.Ten tylko spytał ją co jej jest, ale nic innego nie zrobił.
2. Przeniosłam się do jakiegoś mrocznego lasu. Szukałam wyjścia. Nagle znalazłam jakiś dom i do niego z czystej ciekawości weszłam. Tam było kilka czarownic s. One na mnie spojrzały i stwierdziły, iż powinnam się nauczyć jakiś czarów. Uczyły mnie też eliksirów i innych takich. Na koniec miałam sporządzić eliksir wiecznej młodości. Sporządziłam go dobrze. Potem miałam wyczarować samochód i walizkę pieniędzy. Udało mi się to.
3. Coś z FF7. Obserwowałam, jak Tifa walczy z jakimś tam potworem atakującym MIdgar.(jestem w Wutai, jeśli chodzi o grę. Advent children oglądałam fragment). Słabo sobie radziła. Postanowiłam jej pomóc (dodam, że miałam jej limity). No więc biegłam jej a tu nagle materie spadają. Wzięłam Heal, Ice, Lighting i Fire. Zaczęłam walczyć z potworem. Walka była dosyć wyczerpująca. Wygrałam ją. Potem Tifa odzyskała przytomność. Następnie uleczyłam Tifę(ja ją uwielbiam jak co). Potem gdzieś biegłam. Po drodze spotkałam Clouda i Barreta. Ten drugi wpadł ze mną w głupią sprzeczkę. Cloud nas uspokoił. Następnie mi powiedział, iż on i drużyna potrzebują mej pomocy, gdyż widział, iż umiem się bić. Za broń dostałam miecz. Potem nie wiedziałam jaki mam limit(nie wiem czemu ale ten od Tify mi znikł?) Sprawdziłam to i wyszło iż jest nim to, że mogę moim mieczem przywoływać atak meteorytów. Zgodziłam się na to. Poszłam za nimi. W pewnym momencie słyszę w głowie głos Aeris(już martwej). Życzy mi powodzenia i użycza mi mocy. Następnie atakuje Sephiroth. Zamienia się w dużego, ogromnych rozmiaru potwora. Ja Barret i Cloud podejmujemy z nim walkę. Na początku przegrywamy. Potem odkrywam jego słaby punkt. Po długiej walce wygrywamy i nastaje pokój(sorki, że nie daję opisów walk, ale pamiętam tylko tyle iż były one długie, trudne i wyczerpujące.)
W ogóle często mi się śniły różne takie z anime.
Tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
Angel

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Angel of Destiny napisał(a):
Na szczęście nigdy, ale to nigdy nie miałam koszmaru.
To się ciesz.Ja nie pamiętam,kiedy ostatnio śniło mi się coś przyjemnego.Ciągle dreczą mnie jakieś koszmary,a przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.Do tego miewam problemy z zaśnięciem i sypiam bardzo nieregularnie.Ech...(znowu będzie,że jestem emo i się żalę... ).

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
miałem sen, piękny sen. Byłem sobie SSj4 i rozwaliłem księżyc i nasza planeta zaczęła wariować, tzn nie krążyła wokół własnej osi, co jakiś czas sie zatrzymywała, wciąż mieliśmy dzień, upały i w ogóle [ ort! ] jakieś tornada i trzęsienia ziemi, a po jakimś czasie odłamki księżyca spadały na Ziemię w taki sposób jak pokazane jest w filmach o wyginięciu dinozaurów. Oczywiście odłamek spadł też na mnie i najpierw sparaliżował mi kończyny dolne, a następnie drugi kawałek wpadł mi prosto na cały pokój i tak zginąłem;)

Tu jest właściwsze miejsce.
SoheiMajin Gotenks
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A może to odłamek sufitu spadł ci na głowę, kiedy spałeś?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
burza była i może to tym było spowodowane, ale polecam myślenie przed snem o DB, te uczucie kiedy z rąk wydobywa się ta kula energii, ahh
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ogólnie rzecz biorąc mam około 3-4 snów w ciągu jednej nocy, które w 90% pamiętam. Problem jest tylko w tym, że często zaciera mi się granica między nimi i mieszają niektóre fakty, więc ciężko mi odróżnić, co działo się w śnie nr 1 a co w śnie nr 2 i takie tam, aczkolwiek z tego co się orientuję, to i tak jestem wyjątkowa, bo nie często się zdarza, żeby ktoś noc w noc pamiętał swoje marzenia senne.
Koszmary senne zdarzają mi się mniej więcej 2-3 razy w ciągu miesiąca. Zwykle powtarza się motyw, że uciekam przed czymś lub staram się kogoś gonić, ale poruszam się w żółwim tempie, przez co strasznie się męczę. Często też przewijają się jakiejś morderstwa, kłótnie z najbliższymi, czy takie idiotyczne sytuacje jak bycie nagim w centrum miasta. Ostatni nieprzyjemny sen zdarzył mi się dwa dni temu. Nic w sumie ciekawego, tylko motyw najlepszej przyjaciółki zabawiającej się z moim chłopakiem.
Często też zdarzają mi się cudowne sny, które tylko powodują poczucie ogromnego smutku po przebudzeniu. Głównie dlatego, że przedstawiają piękne chwile, które już nigdy się nie powtórzą, spotkania z ludźmi, z którymi już nigdy się nie spotkam. W bardzo brutalny sposób przypominają mi o rzeczach, z którymi nie mogę się pogodzić, a o których staram się nie myśleć. Shame.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mart napisał(a):
czy takie idiotyczne sytuacje jak bycie nagim w centrum miasta
To wcale nie takie idiotyczne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Mi się przyśnił kiedyś sen związany z horrorem "The Ring"

To było tak, że oglądałam właśnie ten horror i w trakcie niego, nie pauzując, poszłam do kuchni po jakieś żarcie. Gdy wróciłam, okazało się, że Sadako wychodzi mi z laptopa. Przerażona, zaczęłam krzyczeć i przygniatać ją laptopem . Zaczęłam uciekać, ale ona mnie złapała za nogę i powiedziała, że albo jej pomogę albo zginę, więc wybrałam, że będę jej pomagać. A moja pomoc polegała na tym, że Sadako straszyła ludzi, a ja ich zabijałam maczetą. Po jakimś czasie miałam tego dość i powiedziałam do niej, że zabijanie nie ma sensu i żeby przestała, bo to nic nie zmieni. No a ona mnie posłuchała, nawróciła się i żyłyśmy długo i szczęśliwie.

Był jeszcze taki sen, że ja i moi trzej przyjaciele byliśmy na wsi i tam poznaliśmy siostry, które mają jakiś tajemniczy kryształ, który pozwala manipulować ludźmi i leczyć choroby. Niestety okazało się, że ściga je za to policja, która chce im odebrać ten kryształ. I ogólnie cały sen polegał na tym, że ukrywaliśmy się przed policją, szukaliśmy, skąd się wziął owy kryształ. Pamiętam tylko, że gliny już go wzięły, a on się rozkruszył, a te małe kawałeczki poleciały do nieba. A pod koniec snu, siedzieliśmy wszyscy w nocy na skarpie i oglądaliśmy księżyc, który się zamienił w samochód i odjechał .

Anime na zawsze !!!
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
po Acodinie miałem podobną historię...
konto usunięte
Nail
Nail


To ja dodam coś od siebie.

1. Jeden ze snów był o tym, jak w niewyjasnionych okolicznosciach wisiałem na urwisku skalnym. Trzymałem się rękami tak mocno jak mogłem. O wiele niżej było duże jezioro, a w nim aligator. Gdy już otworzył swą paszczę, sen nagle się urwał.

2. Tym razem coś związanego z scence-fiction. W śnie pojawia się UFO oraz jakiś nietypowy śmigłowiec. Nagle widzę strzały skierowane w moją stronę, po czym widzę jakiś bunkier, do którego się chowam. Strzały ustają, a helikopter po chwili wyrywa z ziemi coś wielkiego kształtem przypominającego metalowy słup. Wkrótce odlatują (po tym śnie powoli przestawałem oglądac filmy s-f)

3. Ten sen był niedawno. Mój pies zostaje potrącony. widzę jego jak już leży na ziemi i co nie co krwi koło niego. Przedtem widzę koło mojego domu z 5 szczeniaków identycznych jak mój pies. Moim zdaniem sen sam w sobie jest bardziej bezsensowny.

Do snów, które się sprawdziły, mozna zaliczyc parę zwiastunów kilku filmów. Po tygodniu lub dwóch film reklamowany w moim śnie był reklamowany w TV.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Sny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook